Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
30. zář 2009

ver no ted bych rekla,ze to je pohodicka,je veselej,ma se k svetu a zaroven mi jeste nikam neutece a vim,ze kam ho polozim,tam ho najdu 😀

hehena
autor
30. zář 2009

ahoooooj holky 🙂 tady náčelnice 🙂))) 😀

NUKI moc ti gratuluju!!!!! jsi atestovaná a teď ještě aby ses pozitivně těhotensky otestovala... 🙂 😵 😵 😵

PROSTEJí tobě taky musím pogratulovat 🙂 když už tě pouští sednout, tak je to prostě jasný!!! .) 😵 😵 😵

svoja
30. zář 2009

Ahoj holky, tak mam za sebou trihodinovy test na cukrovku, mnam 🙂

prosteja
30. zář 2009

VER jo taky znám hodně holek co zhubly....... ale většina z nich blindila a bylo jim blbě, to mě ne.... ale neřeším to, začala bych to řešit, kdyby doktor řekl, pozor na to, máte přibírat a vy ještě hubnete, s tím musíme něco udělat..... ale to se snad nestane 😉

HEHE děkujuuu 😵 😵 😵 a zdravím i mimouška 😀 .... no včera to bylo fakt vtipný, já se tam prodrala tím davem, co vždycky stojí u dveří a neuhne a prodrala jsem se k té tyčce uprostřed, protože jsem malá a nahoru nedosáhnu 😀 a zvedly se 2 starší paní a jeden mladík 😀 ..... a ta jedna paní hned na mě, mladá paní pojďte se posadit..... 😅 no já čuměla, ani jsem si v první chvíli neuvědomila, proč mě pouští sednout 😀 😀 😀

hehena
autor
30. zář 2009

SVOJI tříhodinový????? 😲

prosteja
30. zář 2009

SVOJI brrrr.... ale máš to za sebou 😉

nuki
30. zář 2009

Holky, tak jsem se nemohla ozvat, protože nám vypadl proud....a to v celém baráku...a možná i víc..🙂)))
moc díky za gratulace..🙂

hehena
autor
30. zář 2009

hezkýýýý PROSTEJ.... to je paráda... užívej si to! 🙂 bo většinou slyším, jak těhulky přehlížejí...

my včera byli v hospůdce s pár známýma... a jedna se nás tam tak ptala, jestli plánujeme... 🙂))) no já myslím, že jen chtěla být taktní 🙂 a bála se, že jsem se "jen" přežrala... ale teda myslím, že už je to regulérní těhu břuch... 🙂)) a taky mám pocit, že roste ze dne na den.. je čím dál kulatější... neskutečný! 😕

VER máš nádherný bříško.... paráda... 😵 😵 😵

prosteja
30. zář 2009

HEHE jj, já si dnes vzala volnější šaty a každej mi čumí na břicho 😀 takže vidět to asi jde 😀

jinak holky, mám takovej dotaz........ vím, že pobolívání v podbřišku je normální, jak se to tam roztahuje, ale dneska teda mám regulérní bolesti jako před ms 😕 😕 😕 je to normální? se ptám jak idiot já vím 😀

angetha
30. zář 2009

Ahoj Hehenko a mimi 🙂
Svoji a víš jak to dopadlo? a kde máš fotečku? zas ti jí smázli?
Vendulka teď zas ublinkávala 😒 jdu hledat nějaké info

prosteja
30. zář 2009

HEHE já právě v tom metru čuměla....... si připadám mnohdy spíš jak přežraná než jak těhotná a oni si hned stoupali.... 😀

angetha
30. zář 2009

Prostějko já bych řekla, že to normální je..

verled
30. zář 2009

svoja?hnus viď??.-)))
prostej:mě nebylo špatně nikdy 🙂 🙂 ....klid, to jsme já měla skoro furt a jako fakticky drsný:-/...a hlavně teď mě trápí ta stydká kost, mam fakt krutý bolesti.-/
hehe.děkuju.-)...no neoj teď to rychle vyroste na takový to maličkatý pevný bříčko, co ti ještě nevadí🙂

svoja
30. zář 2009

Fotecku me smazali...zli admini☹

Jj, trihodinovy: odber, piticko, odber, odber...mezitim vzdy hodina cekani...no a se podrzte, me to docela chutnalo...mnamka🙂 Spis ze se toho muselo vypit tolik najednou bylo neprijemny a ten hlad mezitim...ale jinak teda jsou treba limonady, ktery jsou vic nechutny...

Zdravim tedy vsechny 😉 😀

MONCI krasna postylka pripravena🙂

CAT jeee, to jsem se skrini uz udelala a pak jsem tahala jeste kalhoty, jak se oteplilo...ale uz mam vyndany svetriky a letni schovany...tohle delam hrozne rada🙂

VER krasny brisko, mame podobny 😉 Jinak s tim zranim me mluvis z duse, jsem ted jak urvanej vagon...sezrala bych vsechno🙂 Zejmena teda sladke...no proto mam asi stale tu sr*** 😀 😀 😀

NUKI moc moc moc gratuluju, vsak jsme ti taky drzely palecky!!!

Jinak u nas je taky hnusne, prsi a je zima...brr...podzim no...

verled
30. zář 2009

svoja:jo admini jsou eanýýýý......jo máme skoro stejný, ale já ho mam vepředu a ty všude🙂

svoja
30. zář 2009

ANG vysledky poslou pry k dr...snad me sladky nezakazou, protoze jinak nevim, co bych jedna🙂

Vcera me manzel koupil sest pytliku bonbonku...miluju ty ksichtiky lipovy a pak vsechno kysely v cukru🙂

Jinak jak v noci nespim, tak Barca obcas taky ne, tak spolu tak lezime, ja ji hladim, ona me taky...a ted v noci jsem se lekla, ze tam mam dve miminka...holky prisaham....ve stejnou dobu se me hejbala tak 5 cm nad pupkem a pak uplne dole az tam jak zacinaji chloupky...je to dablice🙂 😵 😵 A dava o sobe poradne vedet 😵 😵

prosteja
30. zář 2009

ANGE a VER děkuju holky, a jsem klidnější 😀

nuki
30. zář 2009

Svoja: tak oni Ti smazali fotečku, no teda....co jim vadí..:(

jojo je to i vaše zásluha, že jsem to zvládla..🙂))

svoja
30. zář 2009

No ale dnes na odberech jsem ho mela nejmensi...a to tam byly i maminky, ktery byly o dva tydny pozadu ode me...

verled
30. zář 2009

svoja:já se taky modlila.-)bych bez koblížků nepřežila🙂)))...jeee táda je taky malej čert🙂

hehena
autor
30. zář 2009

VER pevný už je to tak 14 dní určitě.... teda v sedě trošku měkčí, ale ve stoje, to je jasný těhu pupíno 🙂)) kamarádi jsou na mě hodný, říkají mi, že mám krásný malilinkatý bříško a diví se, že jsem přibrala jen tři kila 😀 😀 😀 legrace mno! 🙂 takových kdyby bylo víc 🙂)))

PROSTEJ já myslím taky, že je to normální...

SVOJI, takže mám trénovat s limoškama??? 🙂)) abych to přežila... to je dobrý.

já vím, že je to divný, ale mě to počasí příde krásný... 🙂)))

angetha
30. zář 2009

Tak to ublinkávání je normální hodinu i víc po jídle...jsem si oddychla 🙂
Svoji jo jo to čekání bylo horší než ta glukoza 🙂

hehena
autor
30. zář 2009

já taky miluju koblížkyyyyy 🙂))) 😵 😵 😵

mno vidíš SVOJI... ale to mi bylo ouplně jasný... kdybys potkala mě, to bys teprve padla 🙂)) 😀

verled
30. zář 2009

svoja.jeee to je fakt masakr, já taky když někam přijdu mam pupíno maličkatý🙂...jenže já si myslim, že to tak jen vidíme my víš.-)
hehe:to bude furt🙂mě to říkaj ještě te´d.-)

prosteja
30. zář 2009

HEHE tak mě to počasí nepřijde až krásný, ale jsem za něj taky trochu ráda... ty vedra už mě zmáhaly 😅

hehena
autor
30. zář 2009

ty jo dívejte.... 🙂)) jsem ouplně náhodou na tom na seznamu klikla.. to je postavička jak lusk...

http://www.super.cz/bulvar/hvezdne-kauzy/34804-...

verled
30. zář 2009

já ale jenom s nugátem bych se užrala🙂)))

svoja:největší je prdel, když ležima on se začne přetáčet a celý břicho se třese🙂))

prosteja
30. zář 2009

tak koho to zajímá holky ☹ :
http://www.novinky.cz/ekonomika/180257-materska...

smutná realita 😀

verled
30. zář 2009

prostej:mě taky, ale mohlo by bejt teplejc drobet, ráda nosim pantofle.-)

hehe:janků je dilina divná
😀 😀

nuki
30. zář 2009

holky teda mě to docela děsí, jak budu muset pít něco tak hrozně sledkého, nemám ráda moc sladké nápoje.....no tak ale přežít se to pak bude muset..🙂

Ang: no vidíš, nic vážného to není..🙂