Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
30. zář 2009

tak na vás jukám zase od práce 😀

VER já si fakt myslím, že se tě to nedotkne... budu za to držet palec 😉

BLAHU super fotka, to je čertík 😀 😵

ANGE tý jo, tak jsem zvědavá na nový poznatky 😀

blahovka.cz
30. zář 2009

ver tak to bude dst tezky s financema,nedovedu si prestavit pronajmout,nebo koupit byt a vyjit s timhle rodicakem

vid prostejko dala jsem nam ji doma na pozadi do pc,to bude mit tatinek radost 😀

nuki
30. zář 2009

Blahu: já jsem ve státní správě a tam atestacou jsou 2 a už jsem dělěl tu druhou🙂

angetha
30. zář 2009

Blahu to je boží fotka 😀

nuki
30. zář 2009

blahu: parádní fotka..🙂))

verled
30. zář 2009

prostej:ale v zákoně prej je, že to nmormálně přepočítat můžou a zkoruhnou to...
blahu:ondrášek je fotogenickej jak sviň🙂

prosteja
30. zář 2009

tak už mám vyřízenou další věc, mám potvrzený příjmy na tu hypo, tak jsem zase klidnější 😉

BLAHU fakt úžasná fotka 😵 malej rarach 😀

VER a v kterým jestli se můžu zeptat? moji kolegyni by to zajímalo, ona to dělá a bylo jí řečeno, že se to přepočítávat nebude 😉 tak ať jí dám kdyžtak info, kde to najde.... díky

p.e.t.u.l.k.a
30. zář 2009

Ahojky holky a miminka 😵

Trošku jsme to přeletěla , co se děje nového

My jsme včera měli premiéru po porodu, bylo to super, sice trochu jiné ale super. Měla jsme včera narozeniny tak jsme si udělali romantický večer 😉

My se spaním problémy ťuky ťuk nemáme.Vítka koupu každý den kolem 19 hod pak ho dám do postýlky. Usne při rožlé lampičce a nějaký film musí být puštěný, nemá rád ticho a spí buď do 3 nebo do 5 jak kdy. A přes den moc teda nespí jen třeba půl hoďky 3krát za den.A někdy ani to ne. Dneska jsme byli v poradně (meziporadně) a Vítek má už 4800 g a dostali jsme pochvalu, že je moc šikovný a i já jsme dostala pochvalu , že plně kojím a že už nedokrmujem 😀 A teď chystáme věci na nedělní křtiny

A co je tady nového?

nuki
30. zář 2009

ver: tak to se snad nestane.🙂

blahovka.cz
30. zář 2009

tak tu knoural,tak jsem ho vrazila do postylky a spinka,ta fotka je bomba,tu jsem do alba dat musela 😀

ver no nebudes to mit lehke,to ti fandim holka,nebo jestli byste to s tatkou nedali dohromady,teda ted se omlouvam,treba to radim blbe,ja tvuj pribeh az tak neznam 😅

verled
30. zář 2009

prostej:to já nevim, mě to psala taky jedna z koníka......ona to študuje porád......

petul:potichu závidim.-)

nuki:no potěšte mě potom🙂

blahu.jo to by bylo fajn.-)......

blahovka.cz
30. zář 2009

pani petulko ahojky,tak romantika,jo,zavidim,taky bych brala 😀 to jsem teda zvedava na nasi premieru 😀 😀 😀 tak to vitek spinka krasne 🙂

verusko tak trebas ho to zlomi po porodu 😉

verled
30. zář 2009

😉 blahu.já ho lámat nebudu , to je nesmysl..........uvidíme teprv co a jak dál...

nuki
30. zář 2009

petul: tak to je dobře, že Vám tak dobře všechno jde..🙂))

hehena
autor
30. zář 2009

PETI gratuluju!!! jak k premiéře 😵 , tak ke kontrole 🙂

p.e.t.u.l.k.a
30. zář 2009

Blahu však Ondrášek taky pěkně spinká, ne? Blahu a vy jste ještě premiéru neměli?

No holky doufám, že to spinkání zůstane tak i nadále, každý mě straší , že se to změní 😒

p.e.t.u.l.k.a
30. zář 2009

My kojíme přes den co 2 hoďky , ale mě to nevadí, hlavně že nemusíme dokrmovat, ta příprava mě fakt nebavila 😒

blahovka.cz
30. zář 2009

Peti my cekame na 100% zhojeni jizvy,ale uz to bude 😀 pak na to taky skocime 😀 malej spinka primo skvele pres den juak kdy,nekdy naspi i 7 hodin,nekdy zas jen tri a vecer jde spat v 8 a pak krmime az tak v 5 rano a dvakrat se nam stalo,ze malej spal celou noc 😀

co ta priprava je nejmensi,ale leze to do penez jako svina 1000-1200 mesicne,jeste ze to kupuju v DM a vyuzivam slevy

nuki
30. zář 2009

holky tak jsem si u šéfa domluvila dovču a v neděli odlétáme na Korfu...to bude konečně svatební cesta..🙂))

p.e.t.u.l.k.a
30. zář 2009

Blahu no to je jasné o pěnězích ani nemluvím 😠 Jsme fakt ráda, že jsem seplně rozkojila. Domlouvala jsme Vítečkovi, že když bude pěkně papkat od maminky o to víc bude mít hraček a poslechl 😀

Blahu tak Ondrášek krásně spinká ale my to máme skoro stejně. jen nejraději přes den spí v kočárku, už jsme uvažovala, že mu koupím nějaký do odmu za 500 , no ještě uvidím

p.e.t.u.l.k.a
30. zář 2009

Nuki jéééééé ty se máš, já bych taky letěla 😵 😵

prosteja
30. zář 2009

jé NUKI ty se máš 😉 😵 hned bych jela taky 😀

holky já se loučím pro dnešek... mějte se krásně a papa 😵

nuki
30. zář 2009

petul: jojo díky a to manža už nikdy nechtěl letět a ted změna, tam letíme a zpátky plujeme lodí do Benátek a pak busem..🙂 moc se těším..🙂

nuki
30. zář 2009

prostej: tak papa..🙂

amallie
30. zář 2009

Ahoj holky!!!

Narychlo zdravím, jsme se přestěhovali o víkendu a ještě nemáme doma zavedenej internet. BYl to celkem masakr, už nikdy více. Teď bydlíme v krabicích a jako.......moc práce ještě.

Koukám, že se tady zase řešila ta mateřská, no, pokud by mi jí měli sundat, tak tedy o dost, ale zase, před dvěma lety byla mateřská poloviční, tak bysme to taky museli zvládnout 😉

Nuki: to je super ta dovča, tiše závidím!!!!!
Nejbližší obchod máme bohužel teď Penny, je to bezpečný????

nuki
30. zář 2009

amal: Ahojky...no stěhování, to je vždycky hrozný..🙂 ale už to bude jen lepší..🙂
Penny nedozorujeme, tam se nic s masem nedělá, je tam vše jen balené....já balené uzeniny a maso moc nemusím..:(

blahovka.cz
30. zář 2009

ahojky ami,tak uz bydlite "krabicujete" v novem ju,to je nejlepsi co se stehovat pred porodem 😀

nuki fakt diky za rady,teda tu dovcu fakt zavidim,myse dostanem az pristi rok a to maximalne nekam na chalupu 😖

ami sundavat o tisice se ma materska rodicak se hne o trochu,ale treba svobodny matky vid,tem to bude chybet a kdyz jste rikaly,ze treba i na dvojcata je stejna materska,tak teda byt svobodna matka s dvojcaty by musela byt sila 😖

svoja
30. zář 2009

BLAHU jak jsi prisla na moji nechut k penezum???? Jak jsi prisla na to, ze nemusime resit penize? Jako z toho kocarku nebo jak?? Ja jsem jen rekla, kdyz tady holky lamentovaly nad tema penezma, at si nezanasi hlavy, ze se to stejne jeste zmeni a ze s tim nic neudelaji. To je cele. Taky si nemuzeme nejak extra vyskakovat. Kocarek nam plati nasi.

nuki
30. zář 2009

blahu: není zač..🙂

holky já pádím domů..🙂))

angetha
30. zář 2009

Ahoj Peti, gratuluju ke premiéře 😎 🙂
Ahoj Amal, takže se do porodu nudit nebudeš co? vybalovat, vybalovat, uklízet..
Vendulka si při odříhávání před chvílí tak krkla, až mě to málem odhodilo 😀 😀