Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
1. říj 2009

CAT 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tos me rozesmala🙂

Ja si je asi necham, aspon nebudu mit plandaky dalsi....ale kdybyste videly, jak se do nich soukam holky, to je prdel🙂

VER jak jako vsecko?

EFI neeee, ty nemuzes bejt smutna, ty uz ted budes jen vesela!!!!!

hehena
autor
1. říj 2009

jé ale tenhle by se mohl líbít CAT... i bych řekla, že ty kruhy jsou pro kloučka lepšííííí 🙂

http://www.kocarky-tako.cz/obrazky/nahled/302-k...

blahovka.cz
1. říj 2009

efiki nesmutni,ja teda te obdivuju a chapu,mas to tezky,porad sama,tak musi tatik ozelet tyhle mejdany a s tim jak jsi vecer vyrizena,to ja jsem taky a kde se ma pak opravdu brat ta chut na sex 😀 😀 😀 ty prdiky bych se fakt uz zeptala mudry,je fakt aby si na trubicku nezvykl

cat ja se snazim taky uzivat,v tehu byl porad bazen,tak se tesim az se zhoji jizva,ze pujdem i s maly,snad se mu tam bude libit 🙂 a jinak se se teda rozmazluju pedikurou,znama nam ji delaza 100,tak na to se da usetrit 🙂

firkon jsem taky hrozne chtela,ale neprosel u manzi a to mel za rok 2008 atest na nejbezpecnejsi kocarek

manza dneska koupi v jysku komodu,maji sleny,uz za 700 mi neprisla draha,ale oni dali slevu na 350,tak nekupte to

brisko roste slusne prostejko 😀 jukla jsem

prosteja
1. říj 2009

já vás nestíhám 😅 😅 😅 EFI teda s tím víkendem je to blbý, je fakt, že ty se teď taky nikam nedostaneš... no ale co naděláš ☹

SVOJI toť otázka jestli se vytáhnou, určo bych paní zavolala, co a jak..... 😉

hehena
autor
1. říj 2009

PROSTEJ co máte ještě za jméno pro holčičku? 🙂 😵

moje mamina zase jen říká "tak se mějte s Kubíčkem krásně" .)))))) 😀

prosteja
1. říj 2009

BLAHU no roste, už to přestává být můj "těhušpek" a zakulacuje se 😀 😀 😀 prej pěknej bubínek, říkal manža 😀

slevy v JISKU mě zaujaly, bych něco taky potřebovala 😀

hehena
autor
1. říj 2009

EFI musíš asi zatnout zuby.... on se vyřádí a bude to zas dobrý... maminka ti s malým nepomůže? dyť je to velká výhoda, mít mamku v domě...

verled
1. říj 2009

cat:vyfoť se🙂)))

efi:noo to když to jsem sem ještě nechodila🙂)))...nějak ho tam natlačíš.-)

prosteja
1. říj 2009

HEHE shodli jsme se ještě na Adrianě 😉 mě se totiž zdá, že Elišek je tady strašně moc.... teď je to samá Amálka, Eliška a Ela...... 😅 krásný jména, u manži prošla teda jen Eliška, ale i těch je teď strašně moc...... no hlavně, že tchýně mi řekla (když jsem řekla, že bych asi radši kluka), že když si budu přát kluka, tak budu mít holku, že ona to tak měla, chtěla holčičku a má dva kluky... tak teď si asi ona vysnila vnučku 😀

verled
1. říj 2009

holky kdyby někoho zajímalo od nás z diskuze🙂

Testované výrobky Hodnocení
Bébé Confort Streety.Fix bez základny dobře (2,4)
Bébé Confort Streety.Fix se základnou dobře (2,4)
Britax Fixway / Volvo 0/I uspokojivě (2,6)
Casualplay Prima Easy bez základny uspokojivě (3,2)
Casualplay Prima Easy s Isofix uspokojivě (3,0)
Casualplay Prima Easy se základnou uspokojivě (3,1)
Concord Transformer bez základny uspokojivě (3,2)
Concord Transformer s Isofix dobře (2,0)
Cosatto Cabi bez základny uspokojivě (3,3)
Cybex Aton bez základny dobře (1,8)
Cybex Solution X-Fix bez základny dobře (1,8)
Cybex Solution X-Fix s Isofix dobře (1,8)
Emmaljunga First Class 0+ bez základny dobře (2,3)
Emmaljunga First Class 0+ s Isofix nedostatečně (5,5)
Emmaljunga First Class 0+ se základnou nedostatečně (5,5)
HTS BeSafe iZi Kid X1 Isofix dobře (1,9)
HTS BeSafe iZi UP X2 dobře (2,0)
Chicco Key2-3 bez základny uspokojivě (2,9)
Chicco Proxima bez základny uspokojivě (3,4)
IWH Babymax bez základny uspokojivě (3,0)
IWH Babymax s Isofix nedostatečně (5,5)
IWH Megamax bez základny uspokojivě (3,5)
IWH Megamax s Isofix nedostatečně (5,5)
Maxi Cosi Tobi bez základny dobře (2,1)
Nania Cosmo SP Isofix uspokojivě (2,7)
Nania Racer SP uspokojivě (2,9)
Renolux 360° nedostatečně (5,5)
Renolux Next Confort dostatečně (4,3)
Römer Baby Safe Plus bez základny dobře (2,1)
Römer Baby Safe Plus se základnou dobře (1,6)
Römer Safefix Plus TT s Isofix dobře (2,0)
Sypo 01/02 nedostatečně (5,5)

prosteja
1. říj 2009

teda já jsem taky dneska nějaká opožděná.... v JYSKU samozřejmě 😀

svoja
1. říj 2009

HEHE no ty predtim se me vytahly...je to sice jinej strih, ale zas stejna znacka no....se musim smat, protoze nejdriv jsem mela doma M, ty byly jak na panenku, ted mam L a pritom jsme byly domluvene na XL....uz jsem pani psala, myslim, ze me je vymeni, ale vaham, jestli sije spis nenecham uz🙂

Me zas mamka rikala, ze Bara se jmenuje kazdej pes....ze ji to vsichni rikaj 😒 😀

eeefffaaa
1. říj 2009

blahu ja mu tu trubicku davam tak maximalne jednou tydne....jak pisu ted prdy nemel snad 14 dni,az vcera po tech plinkach,takze na to asi prdim,budu vic cvicit a dve davat jen na noc,nenecham ho preci trapit ☹

prostej taky me to svte ten vikend,jenze vycitat mu to nemuzu...je fakt ze porad maka a kdyz prijede snazi se mi pomahat co to jde,ale ja jsem na tom uplne stejne mozna jeste hur..on je asponm cely dny venku,mezi lidma,muze si kam chce,ale ja mam uz takovej zabehnutej stereotyp ze uz z toho zacinam mit depresivni stavy

hehe mamka doma neni...cted chodi prodavat ke svagrovy do toho bio obchodu a jeste dlouho asi bude...jsem doma jen s tatou,kterymu je skoro 60,skoro nepromluvi...znas to proste zacinajici senilni senior 😀 obcas mi malyho aspon povozi abych uvarila a uklidila si...takze mamku v baraku doma sice mam,ale je porad pryc ☹

svoji keez by si s tou dobrou naladou mela pravdu,ale zacina to na me vsehcno padat

hehena
autor
1. říj 2009

jo u nás si zase taťka vysnil aspoň toho vnuka.... 🙂)) mamina ta chtěla vnučku, ale nějak má prý tušáka na kluka už od začátku a už si na to i tak zvykla, že kdyby to náhodou byla holka, tak to snad obrečí 🙂)))

no ELA zas není tak častý jméno 🙂))

já mám zas problém s tím klučičím jménem... mám pocit, že každej druhej kluk se jmenuje Jakub...

jo a David je taky častý jméno, tak bych ani tu Elišku nezavrhovala 🙂)) co?

blahovka.cz
1. říj 2009

ver skoda,ze tam neni ani jeden dorjan ☹ na ten jsem uz dlouho hledala a nenasla

verled
1. říj 2009

hehe:je tam ten samej i jenom zelenej🙂))
svoja.no byla jsem na bazaru🙂)))a je tam spooousta inzerátů od tebe.-)....jeee to já mám prdel každej den, když zkoušim svoje hadry.-)

hehena
autor
1. říj 2009

ty komenty ohledně jmen člověk asi nesmí poslouchat... to bys nemohla dát snad nic.... Barunka je krásný jméno!!!!

svoja
1. říj 2009

EFI me nasi davali taky casto trubicku....jeste ted to porad davaji k dobru, zejmena pred manzelem 🙄 🙄 😀 😀

Holky, ja si jdu pro tu PN...jestli budu mit nejaky husty vychazky, tak me nasere....a ne ze toho zase nakecate 10 stranek🙂 Pockejte s tim na me🙂 Protoze, ja se vratim 😉

EFI nech ho, at jede, taky si potrebuje dachnout....ma to taky kolotoc, i kdyz jinej nez ty....cihej cihej a az bude prilezitost, tak si to vynahradite....NEEEEE, nebud smutna!!!!! Zvladla jsi uz tolik veci!!!!!! Jsi silna a sikovna!!! Vsak ono se to zabehne, neboj!!!!

eeefffaaa
1. říj 2009

jj hehe davidu je ted taky jak maku!!!ja jsem chtela jmeno,ktery moc lidi nema,ale pak zacal davat Davida kazdy,ale my uz to menit nechteli,uz se nam to tak libilo,ze nam to bylo jedno 🙂

verled
1. říj 2009

u našich je taky boj se jménama🙂)))jsem řekla že jestli mě budou kvůli Tádovi prudit bude to Norbert🙂

svoja:nám s Tádou se Barunka líbí.-)...tak čuuus

eeefffaaa
1. říj 2009

no svoji ja jsem mu rikala,ze jen co budu moct...necham mu tady malyho a bude se pekne starat a ja pojedu i pres za holkama a trochu se odreagovat...ale to jen tak nebude,dokud budu kojit muzu si o tom nechat jen zdat...ale tak hlavne ze kojim,muzu byt za to rada,ale prijde mi ze to malymu prestava stacit...vecer a v noci mu davam z obou prsou,tak uvidime,doufam,ze uz mi mliko nemizi

eeefffaaa
1. říj 2009

svoji ahojky!!

verled
1. říj 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš test sporťáků:
Testované výrobky Hodnocení
Bébé Confort Streety Pack dobře (1,7)
Bébécar Ip-op dobře (1,8)
Concord Neo Travel System dobře (2,1)
Emmaljunga Cerox uspokojivě (2,7)
Emmaljunga Classic Sport uspokojivě (2,7)
Emmaljunga Scooter nedostatečně (5,5)
Graco Cleo dobře (2,4)
Graco Mirage dobře (2,4)
Graco Mosaic One TS dobře (2,5)
Graco Quattro Tour Sport TSB dobře (2,5)
Graco Vivo Travel System dobře (2,4)
Chicco Lite Way velmi dobře (1,5)
Chicco Multiway velmi dobře (1,5)
I'Coo Pico 7 ipod dobře (1,8)
I'Coo Plasma dobře (1,8)
Jané Sonic dobře (2,0)
Jané Unique dobře (2,0)
Mamas&Papas Luna dobře (2,0)
Maxi Cosi Mura 4W uspokojivě (2,9)
Peg Pérego Pliko Pramette dobře (2,5)
Peg Pérego Pliko Switch dobře (2,5)
Peg Pérego Skate uspokojivě (2,6)
Phil & Teds Vibe dobře (2,4)
Quinny Buzz 4 uspokojivě (2,7)
Römer/Britax Nexus dobře (1,8)
Römer/Britax Visio dobře (2,2)
Silver Cross Fizz uspokojivě (2,9)
Silver Cross Fizz uspokojivě (2,9)
Teutonia Mistral dobře (2,5)

hehena
autor
1. říj 2009

EFI ale tak příde určitě odpoledne přeci a ráda pomůže... i to povození od táty je fajn.
mýmu tátovi je příští rok 60 🙂 ale on je takovej prostě samorost, ale určitě né senior... zatím 🙂
oproti manzžovým prarodičům... třeba tý nemocný babičce je 67... děda je přesně o 10 let starší... znám je přes pět let a to byli opravdu už senioři. tlustí, zalezlí jen doma a to jim bylo 62 a 64, když jsem poznala... pro mě ještě mlaďoši... nechodili ani nikam na procházku, nebo jen tak na kafíčko. prostě nic! podle mě tahle brzká staroba tím životním stylem a tím, že naprosto nic nedělají a nemají koníčky... můj táta se zajímá o veškerou novou techniku, furt kupuje nějaký nový technický hračky, jezdí na kole (zvlášť po infarktu) a ještě pořád ho to drží.... .) a když mluvím s maminou po telefonu, tak za ní stepuje a pokřikuje "zdravím partu čekatelů..." 🙂))))

VER to jsou všechno autosedačky nejsou?
jsem ten zelenej nenašla. jdu na to znova 🙂))

hehena
autor
1. říj 2009

SVOJI zatím pá!!! 🙂 😵

hehena
autor
1. říj 2009

jo to mi poradila kamarádka - jestli ti bude rodina hemtat na jméno Ela, tak jim řekni, že to bude třeba Ofélie... 🙂)) ono je to přejde!

zkoušela jsem chvíli vysvětlovat, že to nemám jen tak z pominutí smyslů (bo mi všichni říkají ELA jooo??? to je nějaká kravina ne? tak se nikdo nejmenuje...), že se tak jmenovala teta mojí babičky... sice byla maďarka či co, ale to je fuk no ne? 🙂)) prostě tohle jméno mi zas až tak na pozastavení nepříde... 🙂 no ale znáte to, vždycky se najde několik nepříjemných šťouralů.....

jo a Tadeáška mi furt nutila mamka... že je to náááádherný jméno 🙂)) fakt, co člověk to názor...

verled
1. říj 2009

jojo hehe sedačky teď jsem vložila sporťáky, tak počkej🙂

http://www.kocarky-tako.cz/kocarky/kocarky-x-ju...

hehena
autor
1. říj 2009

žjůůůůůůů ty bláho, to má i zelený kolesaááááá..... 😀 😵 😵 😵 😵 😵

hehena
autor
1. říj 2009

to je nářez... i ta konstrukce.... 🙂))))

verled
1. říj 2009

hehe:tak řekni že já jí potěšim.-)