Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
1. říj 2009

CAT no vidíš, tak si nepamatuju nic 😀 😀 😀 😵

hehena
autor
1. říj 2009

MONCI už naposledy k dr.? čas fakt tak letí.... za chvíli bude konec února a my taky povalíme do porodky... ach ouvej 🙂))) 😀

sacvi
1. říj 2009

svoji děkuju..

My byli s malou večer na vycházce..pak sme se poprvé koupaly ve vaně a Janičce se to mooc líbilo..potom se napapala a pustila sem jí kolotoč a krásně sama usla 😵 ..šikulka..tak valím taky ať něco naspím než se vzbudí..páá holky a dobrou noc 🙂

svoja
1. říj 2009

proboha....ja napsala krystalem 😲 😲 Ale zas muze byt krystal jako krystal a nebo křišťál...zejo?🙂 No cert vi...ale mluvime o tom samem🙂 😉

Brou zeny a deti🙂

angetha
1. říj 2009

Prostěj, to jsou super kalhoty 🙂 🙂
Sac tak myslíš, že my budeme moct brzy taky koupat ve velké vaně? Ono nám asi už nic jiného nezbyde, Vendulka když se natáhne, tak by si narazila ve vaničce hlavu 😅
A zítra tu taky moc nebudu, vyrážíme s kolegyňkama na návštěvu..i s dětma 🙂 snad bude Vendulka hodná..

prosteja
2. říj 2009

dobré ránko všem od snídaně 😵 😵

konečně je pátek...

holky mooc děkuju za pochvalu, dneska je děsná zima, tak jsem kaťata navlíkla a paráda, všechno mám v teplíčku 😵 😵 a pohodlí neuvěřitelný 😅

MONCI ještě chvilku vydrž a pořádně oslavte narozeniny a pak můžete se ségruškou rodit o sto šest 😀

ANGE je mi líto, že něco trápí Vendulku a tebe zánět, snad se to obojí brzy přežene 😉

SAC vy už koupete ve veliké vaně, tý jo.... a to mi přijde, že třeba ANGE má tu vaničku docela velkou, já v obchodě viděla určo i menší.... no jde fakt vidět, že do toho se nevyplatí investovat tisíce, protože to mimčo se v tom koupe sotva dva měsíce 😕

prosteja
2. říj 2009

holky nechci tady zase zbytečně rozviřovat vody a hádat se, takže kdo bude mít zájem, mám jeden článek o té nové mateřské, kde si můžete i spočítat, kolik vám mateřská bude dělat 😉 kdo bude mít zájem, ať písne, já to sem kdyžtak hodím nebo pošlu jen zájemcům přes IP 😉

prosteja
2. říj 2009

jo a jedna špatná zpráva z toho článku, vypadá to opravdu, že se to snížení dotkne úplně všech co na mateřskou půjdou a to prý poprvé v historii..... ☹ takže asi ani holky, co nastupují na mateřskou teď nemají vyhráno 😔 píše se tam, že o tisíce měsíčně přijdou ženy, které na mateřskou nastoupí, nebo ji budou dobírat...... 😠

a ještě jedna věc a asi spíš pro Pražačky, protože tady prý sociálka zvládá nejhůř....... všichni připouští možnost a spíš potvrzují to, že výplata dávek se ještě zpozdí.... tak na to nemám co říct..... 😠

a kdo má zájem o celý ten článek i s výpočtovou tabulkou, tak si pisněte... já letím na kafe 😀

verled
2. říj 2009

dobré ráno🙂
jen zběžně🙂
hehe:ten s tim druhej se mi líbí nejvíc🙂
prostej:pěkný fotečky🙂...no vida tak ta moje kamarádka měla pravdu☹
svoja:jim salám s rohlíkem, herkules jsem nmeměla milion let a je skvělej🙂

prosteja
2. říj 2009

dobré ráno VER 😵 no bohužel asi jo ☹ teď to tady po telefonu zjišťuje kolegyně, jestli je to blud nebo ne.... protože tohle ještě nikdy nebylo, vždycky se snižuje nebo i zvyšuje jen těm, co se jich to opravdu týká......tak kdyby něco zjistila, dám ti vědět.... protože to je pak masakr..... a jinak VER ty máš zájem asi o tu 2letou rodičovskou, tak tam se ti to bude posuzovat (jako jestli na ni můžeš jít) podle hrubýho platu, výše mateřské na to nebude mít vliv 😉

prosteja
2. říj 2009

tak a mě na mejlíka přišlo, že naše miminko už opravdu slyší a když na něj budeme s taťkou mluvit, tak to je prý jen a jen dobře........ tak asi mu každý večer něco popovídáme 😀 anebo pustíme plyšovou kačenku s ukolíbavkou 😀

verled
2. říj 2009

prostej:ahoj,....no jo jenomže ono se to prej pak i nějak víc redukuje jakoby.........ale budu se modlit aby to nějak vyšlo, ale i tak budu 4 měsíce na tom blbě.....tak dej pak vědít jak to bude.-)....

prosteja
2. říj 2009

VER abych pravdu řekla, tak ten limit na tu dvouletou mateřskou jsem nijak expres nezjišťovala, jen vím, že jsem četla, že tam to záleží na výši hrubýho platu, ale je možný, že tou nižší mateřskou to teď zredukujou šmejdi 😠 ..... když budu něco vědět, tak určo písnu..... jinak nás čeká taky uskrovnění, ale tak já jsem v jiné situaci, máme 2 platy že jo.. já mám největší hrůzu z toho pozdního vyplácení........ jako že mi třeba 4 měsíce nedojde ani koruna.... 🙄

verled
2. říj 2009

prostej.no to ani takhle veřejně nepiš🙂

blahovka.cz
2. říj 2009

Dobre rano tehulky,maminky,mmiminka 😀

Tak jsme z vzhuru a Onda teda napapanej 😀

Ver ja kdyz jsem sla na materskou ,tak jsem taky uvazovala o matersky na dva roky taky a delala jsem u tatky,tak mi to zjistoval bylo to tak,ze musis mit plat aleposn 16tis.nevim jestli cistyho,nebo hrubyho,ale asi hrubyho,ale cop nevim,jestli se to od te doby taky nezmenilo,prave proto jsem na tu dvouletou nedosahla

prostejko malej se jeste do vanicky vejde,ale jestli to sac nemyslela jako to delame my,ze se treba koupeme s malym,napustime vanu a koupeme se,opn miluje kdyz ma kolem spoustu vody a ma to juako pripravku na bazen 😀

prosteja
2. říj 2009

ahoooj BLAHU 😵

s tou vaničkou, je mi jasný, že SAC to myslela tak, že koupou spíš, že se jim to líbí ve velké vaně.... ale ANGE psala, že se jí malá za chvíli do vaničky nevleze 😅 to mě překvapilo....... já si myslím, že my taky docela brzo začneme koupat hromadně v našem "bazénu" 😀 ...... proto ani nechci žádnou extra vaničku, mě bude stačit z IKEA za 150,- 😅

svoja
2. říj 2009

Bre ranko🙂

Prostejko...nedelej kuzicky a hod sem ten odkaz...

Ver...je, rohlik se salamem...mnam...bych si taky dala...ja snidam kolace-vcerejsi 😒 a PIJES????

verled
2. říj 2009

Blahu:a to já mám víc, po staru bych měla dostat, ale nevim jak po novu jestli na to bude mít nějak vliv to krouhání🙂
prostej:ta z ikei je nejlepší!!!je pěkně široká🙂
svoja:jo to jsem taky chtěla prosteje říct ať hodí odkaz😀D...mňam je to dobrý a mastný...hehe🙂...no čekam na tebe už si jdu udělat těhu bumbání🙂

prosteja
2. říj 2009

SVOJI ať tu nejsou zase zbytečný debaty 😀 😅 máš to v IP...... 😉 ať to tu nehltíme pro ty, co je to fakt nezajímá 😉

prosteja
2. říj 2009

teda holky.... tady to máte... 😀
http://ekonomika.idnes.cz/materska-pristi-rok-v...

prosteja
2. říj 2009

VER já se na ni právě už dívala, ještě jsem mrkala v KIKA, ale tam měli samý kolem 500,- a přišly mě hrozně malinký.... 😅 no jo, ale byla to nějaká značka, tak asi proto ta cena 😅

cat79
2. říj 2009

dobré ranko všem🙂)

Moc ještě děkuji za včerejší názory na kocíky, asi teda zvítězí ten V-travel🙂))Dorjan je prý těžký☹ale stejně ještě definitivní resume řekne miláček..už je na letišti v Reykjaviku směr moje náruč🙂))jupíííí

Holky já se v noci vzbudila a tak šííííleně mě pálila žáha, jako by mi hořel krk, to byl děs, rychle jsem vycucala renie a usnula. ale asi to bylo z 1dcl vínka co jsem si tu se ségrama upíjela a ani nedopila, malej asi alkohol nerad🙂))

Prostěj já ám o článek zájem!!mmj krásný kaťata🙂))

Mám ještě dotaz. dobírám calibrum mami a mám tu jedno balení elevitu, myslíte že ho můžu vyzobat a pak se zase vrátit ke calibrum?Mělo by to být vesměs totéž....

prosteja
2. říj 2009

ahooj CAT, článek už jsem sem hodila, tak jukněte.... 😉 a díky za pochvalu, kaťata jsou hlavně pohodlný 😀

nuki
2. říj 2009

Ahojky holky, tak to bohužel dopadlo, jak jsem předpokládala, druhá čárka zatím nikde... 😒 ..tak se na to budeme muset vrhnout na dovče, ikdyž ovulka bude až na konci..🙂

svoja
2. říj 2009

CAT ty vitaminy jsou opravdu vesmes totez...vcera jsem o tom mela debatu s dr o tech vitaminech a ovoci a zelenine a vaze miminka a tak....zajimave...

svoja
2. říj 2009

CAT jo a ta zaha...taky me to nekdy probere v posteli...jako by me horelo v krku, fuj...ale nastesti rennie pomaha!!!🙂

NUKI jeeee, teda....skoda....ale treba je jeste brzy...uvidis no 😒 ☹ 😉

prosteja
2. říj 2009

holky ta žáha je asi problém většiny těhulek, taky mě to někdy chytne, fuj...... 😖

jinak ty vitaminy CAT, já myslím, že to dozobat můžeš, ono to bude podobný...... 😉

NUKI ahooooj, jééé to je mi líto, ale mrcha má teprve dorazit ne? tak uvidíš, třeba po dovče bude příjemný překvapení a když ne, tak si na miminku zapracujete tam 😉

verled
2. říj 2009

prostej:ale tak vaničku nepotřebuješ značku.-)...no to přepočítání je hnus...
cat:no za to nemůže malej to se ti to vínko vrátilo ze žaludku🙂....cat:tzo víš že můžeš...proč by ne??
nuki:a ty máš zpoždění??

blahovka.cz
2. říj 2009

Ahojky svoji a cat 🙂 😀

Ver tak to je dobry,to by ses treba mohla jeste dotoho vejit i po uprave

Cat ja teda ted v-travel opravdu neznam parametry a tak,ale ja jsem se taky bala,rikala jsem si kocar 15 kilo,to bude malej tank,ale musim rict ,ze nas pak strasne s manzou prekvapilo jak je lehky a dobre se s nim manipuluje,babicky si ho taky chvalili

prostejko asi teda zalezi na tom,jak velky je to dno te vanicky a tvar,my ji treba male delsi a malej se porad vejde,dneska mame 14 tydnu a zitra ctvrt roku 😀 to leti

romik84
2. říj 2009

hojte holčiny, nuki, nevěš hlavu, ono se to určitě brzy podaří, ani nebudeš vědět jak