Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
7. říj 2009

AHOOOOJ kočendy a mimísci🙂Zuzi ahooj, to je fajn že jste všichni 3 OK, kamarádky je mi mooc líto☹(((já jsem teď tak přecitlivělá, že když mi kamarádka vyprávěla že je na ni přítel hnusnej tak mi tekla slza a ona...ježiš to ne, nebul...no smály jsme se obě jak prdlý🙂))

Monči recept je teda huustej, opíšu a určo vyzkouším, škoda že máme každej hrnek jinej🙂))hihihi

Ver jojo, jsme už ve 3. trimestru, mám to na rodince. Já mám rodit už za 88dní 😲 😲 😲

Jinak kočárek pořád v řešení🙂 vyhrává ten německý gesslein...píšu si dokonce s německým výrobcem🙂)))
Krámek je i v Plzni, tak asi vyrazíme, ať mám jistotu🙂)))

My byli teď cvičit, ale Denisek dneska moc nechtěl🙂)tak jsme skončili dřív a udělali špenát a uzený a br. knédl...jdeme na zahrádku páč je tu nádherně...zatím papapapa

Jo a kde jsou dneska Prostějka a Svoja???

verled
7. říj 2009

cat:o den dřív🙂)))....německej jo??.-))))...nevim taky myslim a svoji ale nikde nejni:-/

angetha
7. říj 2009

Ahoj holky 🙂
Vy teda máte sny 😀 😀 😀 mě se dnes shodou okolností zdálo, že mi Cat ukazovala bříško, že už na něm má strie 😅 😅
Monci tak od příští neděle budeme čekat na zprávu od Hehenky a neboj, ty poslední týdny taky utečou, navíc tam Terezka přeci nemusí být přesně až do 40+0 🙂 🙂
Vánoce u nás budou taky chudší, proto chci vymyslet něco, co všechny opravdu potěší..Takže Blahu díky za tip - hrneček s fotkou 🙂 🙂 Loni jsem nechávala dělat kalendář pro babičku, byla tam naše svatba, bratrancova svatba, promoce, vnoučátka a tak 🙂 🙂
Zuzi, doufám, že té holčině se brzy zadaří - stejně jako tobě 😵

blahovka.cz
7. říj 2009

Je holky ja netusila,ze se ten nas darek takhle chytne 😀 😀 😀 😀 no ange neni zac 😀

jo dneska malej uz ctvrtou noc spal od osmi az do pul sedmy,hura asi uz tak bude spat furt 😀

angetha
7. říj 2009

téda skoro 11 hodin.. 🙂 🙂 to je výkon 😀 moc vám to přeju

verled
7. říj 2009

blahu:tvoje dítě je zázrak🙂))

blahovka.cz
7. říj 2009

no holky a to ho manza nakrmil a ulozil vedle me,Ondrasek se na me chvilku smal apak jsme spali skoro do deviti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 uplna paradicka 😀 tak pres den krmime kazdy 4 hodky,coz je asi delsi interval nez mate vy ange,ne? a tyaky jsme starsi nez vendulka,tak uz vydrzi spat dyl v noci,moje mamka rikala,ze to ma po me,ze jsme takhle s brachou spali oba 😀

no ver ja si myslim,ze az zacnou rust zoubky,ze se to zase zmeni 😀

verled
7. říj 2009

blahu:ale to bude přechodný🙂

angetha
7. říj 2009

Blahu krmím tak po třech, v noci spinká třeba od 10 do 6, to ještě tak pravidelný není, ale dnes se probouzela až do půlnoci, tak jsem jí dávala dudlíka, v postýlce vůbec nechtěla být

blahovka.cz
7. říj 2009

tak to je taky krasny od vendulky

ver,no uz jsem dostala spoustu typu jak zabranit bolestem,pri rustu

holky,tak jsem ted zaslechla podezrelej zvuk do plen a jelikoz se behem toho co pisu ten smradek dones az ke me jdu prebalit 😀 hned jsem tu

blahovka.cz
7. říj 2009

tak jsem s cistou prdylkou,teda malej ji ma cistou

verled
7. říj 2009

blahu.no tak vidíš to bude v poho🙂

angetha
7. říj 2009

Blahu 😀

hehena
autor
7. říj 2009

čuš ženy boženy 🙂 tak jsem zas tu 🙂))) 😀

hehena
autor
7. říj 2009

ANGE tak s těma striema jsem to musela bejt já 🙂))) mě už se ze zadku přesunuli na stehno - jen na to levý 🙂))) v horní části mám takový červený flíčky, takže to asi bude ono...

verled
7. říj 2009

hehe:ahoj, mě se teď dělaji ty červený flíčky na břiše a strašně to svědí:-/

blahovka.cz
7. říj 2009

hehe kdybys videla moje bricho ted po porodu . . . skoda mluvit,uz jev musim mazat aby se trochu stahly a zalecily

hehena
autor
7. říj 2009

CAT zas jinej kočárek??? gesslein?

hehena
autor
7. říj 2009

já to mažu dvakrát denně a stejně nic... holt asi tu elasticitu kůže mám nulovou nebo co...
jak jsem tu minule psala, že se mi začaly dělat ty strie na zadku, tak mi PROSTEJ psala, že se pro jistotu maže i na zadku... no já se taky mažu všude od prsou až ke kolenům, občas zajedu z boků i na záda...

verled
7. říj 2009

hehe:tak je to správně.-)

angetha
7. říj 2009

Hehe já mám taky strie všude, ale večer radši padnu do postele než abych se namazala 😀 a byla to určitě Cat v tom snu 😉
Verli já se poslední dva týdny mohla udrbat 😒

verled
7. říj 2009

ange:já si na tebe taky hnedka vzpomněla🙂)))

prosteja
7. říj 2009

téda dneska toho mám plnej knedl 🙄

prosteja
7. říj 2009

a to mě čeká doma žehlení a úklid = chystání se na tchýni na sobotu 😀

prosteja
7. říj 2009

ale musím se pochlubit, jak žehlil v pondělí manžel... 😀 měla jsem tam kopu prádla a žehlila a pak už říkám, mám toho dost, pro dnešek končím..... a manža na mě prý, jestli tam nemám něco rovnýho na žehlení, tak říkám, že jo, že utěrky..... a prej jestli na tom může něco zkazit 😅 ..... říkám, no asi ne....... tak prej, dej to sem tu žehličku, já ti pomůžu, ať se pocvičím na to naše plínkování 😀 😀 😀 no já čučela jak puk holky 😅

cat79
7. říj 2009

Ange ty máš ale sny🙂))hihi, zaplať pán Bůh já strie zatím nee🙂)ufffffffffffffffffffffff🙂

Hehe s tim kočárkem jsem beznadějná, co?🙂)hihhihihiiihihi
Tak jsme zametli listí a prokypřili záhonky, budou nám natírat fasádu, tak malej přijde do krásnýho domečku🙂)ještě musím uklidit 2. vchod páč s kočárkem budu muset chodit jinudy než zahradou, jsou tu schody dolů☹((

svoja
7. říj 2009

Ahojky, tak zdravim po dvou dnech🙂
Dnes jsme byli v poradne, za tri tydny nas ceka posledni utz☹ Vahovy prirustek 7 kg, oproti puvodni vaze rozdil 2kg, nalez normalni, magnezko uz nejim, bo me nedela dobre na traveni...tlak 85/40, coz me lehce desi, ale rikam si, ze kdyby to desilo i dr, tak me to snad rekne...Barunka porad cvici, zajimalo by me, kdy spi tech x hodin, ktery maji miminka v brisku naspat...
Vcera jsme byli na vylete, tatinek koupil barunce lvicka Lamazze, je uzasnej, krasnej a spi s nama v posteli🙂

svoja
7. říj 2009

Jinak teda utika to hrozne, VER, opravdu jsme uz jeste s CAT v poslednim trimestru....mazeeeeec🙂 Ale uz se silene tesim, az bude Baru na svete, uz aby to bylo....🙂 Jen uz se asi potom tady neuvidime tak casto ☹

Samozrejme vsechny srdecne zdravim a preju krasny zbytek dne🙂 😉

verled
7. říj 2009

svoja:ty voho to je teda nízkej tlak.........tak gratuluju ke kontrole.....ale neboj budem tu aspoň občas se pozdravit🙂a budem ukazovat naše mimina🙂)))já už taky myslim jen na to aby mimi bylo venku🙂

...a jenom takhel potichu ti něco řeknu, docela se těšim až pujdu poprvé pařit a pořádně se líznu 😀 😀

verled
7. říj 2009

svoja:no to neni ani možný ten tlak......