Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
26. říj 2009

holky, sakra, kvůli vám jsem začala nosit podprdu a teď jste mě nahlodaly s tím kurzem teda pořádně!!!! jako dva měsíce nikam chodit, nebudu, no, to bych už asi nestihla 😅 ale jednou bych teda asi jít měla, co? co porodnice.......... tam mají "nácvik párů k porodu". Nebo mají i pro matky zvlášť

prostej: půjdeš na mateřský, teď máš ještě čas, co bys tam dělala........... jen byses děsila těch mašin s břichama 😀

romik84
26. říj 2009

musím vás zase opustit, jdu se vypravit na úřad práce, už jsem tam byla třikrát, ty úřady jsou hrozný, byrokracie.............

blahovka.cz
26. říj 2009

ver to je - nejsem ta dlouhonoha stihla blondynka s 90-60-90 asi podame stiznost 😀 😀 😀 😀 😀 ztratily se nohy,centimetry a stihlost,o blond barve ani nemluve 😀 😀 😀

prosteja
26. říj 2009

AMAL no třeba CAT už chodí na nějaký kurz pěkně dlouho 😀 tak proto to říkám... a tady se dá chodit taky celý těhotenství..... 😉

jinak s tím stahováním souhlasím s CAT, to je to nejjednodušší co můžeme udělat 😀 akorát já teda nestahuju CAT dlouze a krátce 😅 jen 2x denně 20x stáhnu.... ráno třeba v buse, večer u telky 😉

svoja
26. říj 2009

AMALno ty prave dej stehna k sobe, chces prece stihnout ten koncert ne?? 😀 😀 😀 😀
No ja ji prave sezeru dost a myslim, ze Bare teda nevydrzi... 😅 😅 😅 Chudak 😅 😅 😅 Nejak me to zachutnalo 😀

moncicak3
26. říj 2009

Amal a Blahu jj, chci aby byl se mnou akorát než půjdu na sál, ale aby byl u samotnýho porodu to ne, to už jsme se domluvili 😉 já nechci aby to viděl, takže asi tak......ale jak říká Amal, vyleze tenhle týden a je to vyřízený 😵

holky jdu něco dělat, ať nesedím celý den u PC, stejnak mě za chvilku od něj manža vyhodí 😀 tak páčko, odpolko se tu snad ukážu 🙂

amallie
26. říj 2009

blahu: vždyť je to prdel s tou mastí, tak nám nech prostor se trochu zasmát, ne?

svoji: jo, tak to vás učili zajímavý věci, u porodu se usmívat 😀 😀 😀 to se chci vidět 😀 😀 😀

verled
26. říj 2009

amal..to jsem si teda nevšimla🙂))))
svoja:no to bude mít holka chudinka těžký bo jí mámá všecko sežere 😀 😀 😀 ..no tak zvedni svůj nakynutej zadek 😀 😀 😀 a dej sem ty fotky🙂))))))

jinak se musim pochválit jsem včera byla se psem dvakát na dlouhý procházce a bylo mi báječně...nejhorší je vykopat se ven🙂

cat79
26. říj 2009

Určo Prostěj i Amal, stačí ten co nabízí v porodce🙂
Blahu mooc díky za rady, HAPPY 0 říkáš ty plenky, jo?Pempers 0+ ne???no ještě ti před porodem písnu🙂))
Je to prej kráva ta ženská, ale zase nejlepší pediatrička, no. si člověk nevybere...snad mi to tam někdo ňák poladí...já bych jí totiž mohla i trefit🙂)vydržím teror chvíli, ale pak se neznám🙂)hihihihiihihih

Romi teda ty už máš taky 35tt, takže po Amal jdeš ty!!!!🙂))

svoja
26. říj 2009

MONCICICICI tak ahoj a skakej a mej schody nebo tak neco🙂

prosteja
26. říj 2009

VER taky jsem omrkávala bříško, kráááásný 😵

svoja
26. říj 2009

VER hahaaaaaaa...pak uz tolik nebudu zrat....pa uz nebudu jist vubec totiz..az ze me vykape posledni kapka mlika, prestavam na pul roku jist a zhubnu tak, ze me manzel nepozna.... 😀 😀 😀 😀

AMAL no musis to brat jako pozitivne te porod...jeste si u toho zpivej treba 😀

blahovka.cz
26. říj 2009

papa monci a romiku 😀

jak psala romca o tech uradech,ted jsem si byla zazadat o rodicak a udelat volbu rodicaku,predemnou bylo 500 cisel a ja cekala hodku a pul aby mi u okynka daly zadost,kterou nemuzou nikde mit mimo vystavenou,hlavne,ze ostatni zadosti tam byly,ale to co potrebujou v letu mamimnky s kocarkama vzit,to ne

ami na jakej koncert jdes????porad tu ctu o koncerte,ale nevim jakej?

ja se vypravim v listopadu do nase pidi kulturacku na chinaski a fate magazin,je to tak jedina kultura z prahy,co nam mesto nabidne,tak to musim vyuzit 😀 😀 navic budu prvne mimo vecer od porodu

prosteja
26. říj 2009

MONCI papa a těším se na tu úžasnou zprávu, že jedete do porodky 😉

amallie
26. říj 2009

monci: tak to bude v pohodě tak jako tak, kdyby to náhodou nestihl, přijde už se podívat na krásnou dcerušku 😵 😵 to je sen každýho chlapa, počkat si a pak až dostat miminko, bez těch věcí kolem 😉
ale ona vykoukne už teďka 😉

prostej: no, to ale není potřeba 😉 na MD to bohatě stačí 😉
já teda mám kurz k porodu, akorát teda z druhé strany 😀

svoji: no to teda chudák dítě, když jí to sežereš 😀 😀 😀 jsem ale stejná 😉

verled
26. říj 2009

svoja:tak to já taky mam v plánu, ale trochu se mi to bije s tim žew chci dlouho kojit😀DDtakže chvilku holt budu vypadat jako prasátko.-))))
amal:budem se smát až so místo buchet natrhnem koutky.-DDD
prostej:neříje tomu bříško🙂))už je to pořádnej pupek...děkujem...

prosteja
26. říj 2009

AMAL jj, taky si myslím, že na mateřské to stačí 😉 snažím se doma cvičit na baloně, chodit na dlouhý procházky, dodržuju to stahování pánevních svalů.... dýchání mám naučený z jógy kvůli astmatu...... 😉 to je stejnak moje noční můra holky, že to nezvládnu přes dýchání.... já už se solidně zadýchávám, tak nechci vidět tu zátěž u porodu..... v prosinci jdu na alergo, tak jsem zvědavá jak dopadneme s dýcháním tam 😉

amallie
26. říj 2009

blahu: 17.11. je eros ramazzoti, tam jdu i s amali v brichu, ať ani nezkouší vylézt dřív 😀 😀

prosteja
26. říj 2009

VER ale krásnej pupek 😀 to je důležitý.... a myslím, že není zas tak velkej, já bych řekla akorát 😉

blahovka.cz
26. říj 2009

CAT - urco jedine pleny HAPPY 0,jinak mas pruser uz od dveri 😀 😀 😀 maji takovy spesl vetrani na pupicek,nebo spis pahylek 😀 ale jo jeto supr odbornice a vubec sestricky z sestinedeli a detsky jsou uplne supr!!!!a primar Nesyba je fakt skvelej i ostatni mudri,proste te uz oni sami naladi do pohody,to same porodni asistentky,PROSTE NEMUZU VYNACHVALIT! 😀

prosteja
26. říj 2009

BLAHU teda to je reklama 😀 😀 😀

blahovka.cz
26. říj 2009

ami,ale zase porod na koncerte bybylo nezapomenutelne vzruso 😀 😀 😀 😀

verled
26. říj 2009

amal:to snad neeeee.-))))
prostej:ale simtě i kdyby bylk sebevíc hnusnej tak mi tvrdíte že je kráááásnej až na půdu 😀
blahu:kde se ty pleny happy kupujou jsem je nikde neviděla:-/

amallie
26. říj 2009

prostej: dejchnání se neboj, páč u porodu se zadejchá každá a je to hodně povrchový dýchání, co zvládne i astmatik 😉 víc ti to stejně nepůjde........... já mám taky nacvičený to do břicha, ale iluze si nedělám

prosteja
26. říj 2009

teda VER..... nepodceňuj nás, my umíme i kritizovat.... ale já si myslím, že každá těhulka má krásný bříško 😉 už jen proto, že je uvnitř schovanej ten poklad 😉

blahovka.cz
26. říj 2009

ver urcite je ma v sortimentu INTERSPAR a KAUFLAND,nebo vetsi lekarny,je maji 😉 jsou skvely pupicek se zahoji raz dva 😀

no proastejko reklama,pravda to je!!!vsichni byli skvely 🙂

verled
26. říj 2009

prostej:poklad se včera proměnil v tornádo ale.-)))

prosteja
26. říj 2009

AMAL právě v to doufám 😀 , že se zadýchává každá a že zatím (ťuk ťuk) žádný problémy s dýcháním nemám (teda myslím žádný takový, jaký bych před otěhu neměla) a to je důležitý..... do bříška dýchat umím, umím docela i s dechem pracovat právě díky józe, ale taky vím, že může být všechno najednou úplně jinak 😀 iluze si taky nedělám 😅

BLAHU tak to je skvělý, takový personál bych taky chtěla 😉

amallie
26. říj 2009

žádnej porod na koncertě, teda 😠 holka bude poslouchat už odmala, takže ven smí nejdřív 18.11., páč maminka si ten koncert chce užít 😀 😀 😀

co to tu zase máte za plíny??? doufám, že takovou věc nepotřebuju, neb už se mi nechce nic shánět, koupila jsem balík nějakej malejch plenek a to snad stačí, ne?

ver: 120 stálo to mejdlo? u nás stojí 144 😖

prosteja
26. říj 2009

VER však jsme se tu o tom bavily, že to bude kluk a to musí být pořádný rošťák 😀