Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
4. lis 2009

táááák holky, teď jsem narazila na jedné diskuzi na holčinu, co má ten Firkon, co se líbí i mě........ a naprostá spokojenost, nemůže si ho vynachválit, co se korbičky týče, ovládání, skládání........ mě docela navnadila, těším se až ho uvidím naživo 😀 😵

blahovka.cz
4. lis 2009

vsak prostejko firkon,jsem silene chtela,ale neprosel pres manzu a kterej model??ja chtela f 7

prosteja
4. lis 2009

BLAHU to je mi jasný, jinak se to říká a představuje teď a jiná bude realita... třeba budu ráda, že si prcka někdo na víkend vezme a já si královsky odpočinu 😀 ... a s tím braním na noc, tak my na návštěvu poprvé pojedeme asi tak ve 4-5 měsících prckových protože tchán bude slavit 60tiny..... no a to je ona schopná si takhle malý mimčo klidně vzít na noc, nebo mi do toho minimálně mluvit 😅 .......

prosteja
4. lis 2009

BLAHU no já uvažuju nad čtyřkolkou, ale s těma otočnejma kolečkama...... a líbí se mi QUATRO a VERANO 😉 a proč neprošel přes manžu???? 😲

blahovka.cz
4. lis 2009

prostejko tak k te noci,ty jsi mama a jestli ze ty reknes ne,tak by to mela respektovat,nebo at uz by to rekl manzel,to mi prijde na hlavu,brat miminko od rodicu kdyz spi v cizim prostredi . . .

je vis co ja mam jinych pohledu na veci oproti tehu,ale ja myslela spis k tomu co psala svoja

svoja
4. lis 2009

No ja nevim, me zas prijde trochu prehnane to stezovani jak na nej sahaji a tak...ja vim, ze nemate dobrej vztah, ale to snad s malym nesouvisi ne? Jako kdyz se vidi takhle obcas, tak se asi pocita s tim, ze ho nebudou chtet dat z ruky ne?

svoja
4. lis 2009

Myslim, ze jestli dat dite nekomu na noc je vyhradne veci rodicu!!!! At si rikaj tchyne co chtej.... 😎

blahovka.cz
4. lis 2009

svojo muj nazor mas v ip nebudu to tu resit

prosteja
4. lis 2009

BLAHU no tak to je jen co si myslím, že by udělala nebo byla schopná udělat nebo říct, jak ji znám.... realita bude třeba příjemně jiná 😀 ......

SVOJI jo tak s tím počítám třeba já, že když nás uvidí jednou za 2 měsíce tak mimi nebudou chtít dát z ruky a jak říkám, třeba budu ráda, že si můžu celý víkend odpočinout... 😀 ale zase když mimi třeba pláče a chceš ho utěšit...... no nevím, uvidíme vlastní zkušenost.... 😉

svoja
4. lis 2009

Jeeezisi to jsem zase pichla do vosiho hnizda... 😖 Mluvila jsem o tom hlazeni, pusinkovani apod., ktere se tady treba taky probiralo. Ale jak vidim, jine nazory nefrci....tak pardon. 😎

blahovka.cz
4. lis 2009

prostejko a ten Firkon F 7 byl vyhodnocenej jako nejbezpecnejsi kocarek roku 2008,ani nevis jak mi stve,kdyz vidim kolik maminek ho ma,porad se mi libi 😉

prosteja
4. lis 2009

a holky když už jsme do toho vosího hnízda píchly....... chci znát váš názor, ale teď to myslím vážně... jak jste na tom ve vztahu k dětem kamarádek nebo třeba vzdálenějších příbuzných, který vidíte jednou za půl roku 😉 jako myslím tím, jestli je pusinkujete a tak........ protože já mám třeba k cizím dětem respekt.... jako jo pochovám je, poňuňám.... ale abych je hned opusinkovávala 😅 a to třeba moje kámoška ne.... tak hned olizuje 😀

nuki
4. lis 2009

Ahojyk holky, tak jsem nakonec ještě tady..🙂))
a vidím,že se řešil vztah s rodino...no jo každému se líbí něco jiného a rodin by to měla tolerovat..🙂

prosteja
4. lis 2009

BLAHU a proč vlastně manža ten firkon nechtěl?..... já vím, že se o nich hodně špekulovalo, že kdysi vyhráli nějakej test, ale to už je dost dávno a pak to spousta maminek kritizovala, že to jsou zavádějící informace a tak.... 😉 jinak o tom, že by vyhrál v testu bezpečnosti nevím 😉

hoj NUKI 😵

blahovka.cz
4. lis 2009

prostejko moje kamosky v sestinedeli vubec a pak,nektera chtela dat pusu,nektery se stacilo tulit a ta co chtela dat pusu treba poprve,tak se me nejdriv zeptala 😉

a az bude Ondrasek umet treba dat pusinku,tak reknu,treba :dej tete,nebo babicce,nebo komukoliv pusu na rozlouceni 🙂 kamaradky holcicky nam taky kdyz vyrostly davaly pusinku na rozloucenou,me jde spis o ten miminkovskej nejmensi vek,pak uz mi to nevadi

prosteja
4. lis 2009

tak jako když už je to dítě velký, tak se většinou říká, dáš pusinku? a tak, to jo, to chápu.... to je na těch dětech hezký.... to nám teď dávala pusinku od manžové sestřenky holčička a přitom nás před tím neviděla, respektive si to nemůže pamatovat... byla sladká 😀 😵 ...... no ale já myslela jako miminka.... když někam přijdu na návštěvu a automaticky mi všichni strčí miminko do náruče, tak to mě zajímalo, jsou lidi, co prostě dítě začnou vyloženě opusinkovávat a rodičům se to třeba nemusí líbit že jo......

nuki
4. lis 2009

Prostej: já bych cizí neopusinkovávala....mě stačí chovat..🙂))

svoja
4. lis 2009

Tak jestli teda smim svuj nazor: myslim, ze kazdy ma tu hranici nastavenou jinde...v pripade, ze se to rodicum hodne prici, je to asi na domluve. Ja osobne nejsem typ, kterej by osahaval a pusinkoval cizi deti a v rodine jsme zadne mimino nemeli, takze nemuzu soudit. Kazdopadne bych asi od prarodicu cekala vic dotyku a pusinek nez treba od kamaradek. A asi bych je i tolerovala zvlast, kdyz jsou jednou za cas, proste s tim tak nejak pocitam(teda nebo od nekoho spis nepocitam). Jako ale kdyz kamaradka nebude prase a jelito, ktery by memu diteti ublizil, nevidim duvod, proc by si ho nemohla pochovat, pohladit nebo mu dat pusinku. Kdyz to zajde dal, seberu dite a utecu 😀 😀 😀 😎

prosteja
4. lis 2009

já jsem však chtěla znát váš pohled na věc.... jestli třeba nejsem divná, protože mě když dají miminko do ruky, tak ho pochovám, povídám si s ním, směju se na něj, chytám ho za ručičky a tak...... ale já nevím, prostě mi přijde divný mu třeba dávat pusinku a tak..... zato mám třeba kámošku a ta se hned po dětech vrhá jak divá 😀 😀 😀 no naštěstí budeme mít miminka chvíli po sobě, tak třeba ji nebudu muset usměrňovat.... zas by mi to bylo líto, jí něco říkat... protože vím, že miminku neublíží, to je jasný, ale tak nějak mi to přijde divný no 😅

blahovka.cz
4. lis 2009

nukji prosimte muzes mi az budes mit cas poradit,klidne do IP ohledne tech obojku se sprejem jak jsem pred tim psala,treba kde se da sehnat a zkusenosti,to cos mi radila posledne dodrzujem ale to nase psisko ma snad extra davku hormonu 🙂 jeste,ze sem chodis 😀

prosteja
4. lis 2009

BLAHU extra dávku hormonů 😀 😀 😀

prosteja
4. lis 2009

a eště mám dotaz a to bude asi na SVOJU, protože nevím, kdo jinej ten fusak má..... ten Emitex fusak, už jsi řešila SVOJI jak ho přidělat na sportovní korbičku???? mojí kámošce se totiž teď stalo (ale ona nemá ten Emitex), že prostě když dá mimi ve fusaku do té sportovní sedačky, tak ho nemůže připásat těma pásama a když ho nepřipáše, tak má strach, že jí vypadne..... no a když se ptala v obchodě tak jí ženská řekla, že musí mít přímo k tomu svému kočárku originál fusak, ne nějaký cizí 😅 😲 .... já to moc nezkoumala ty fusaky, ale jestli je tam nějaký řešení u toho Emitexu 😉

svoja
4. lis 2009

PROSTEJ u toho emitexu tam jsou pripravene prustrihy, ktery si muzes nebo nemusis prostrihnout a pouzit je na pasy jak v autosedacce, tak ve sportaku. navic jeste by mel jit prichytit nekde nahore, jakoby zavliknout, aby neklouzal, ale to jsem nezkousela, neb nemame sportak postavenej. takze ano, emitex na toto pamatuje 😉

hypo
4. lis 2009

ahojky, taky mam Emitex Combi, zimni fusak a ma jak pise prostrihy na pasy, da se pripevnit jak na sportak tak na autosedacku, ma dve velikosti da se u uplnych miminek skratit a pak prodlouzit az je vetsi...... stoji tusim vsude kolem 1100,-

jinak holky me je nejak zle, nevim jestli se neco deje ale evidentne nerodim 🙂 porad cekam ze bude lepe
motani hlavy, nechutentsvi, nejim nespim nepribiram svedi me cely telo ☹

nuki
4. lis 2009

Blahu: někdy je to se zvířaty hodně těžký a na dlouhý lokte...:( jojo pokusím se..🙂

blahovka.cz
4. lis 2009

hypo tak to svedeni se konci objevuje casto,ange by mohla vypravet,ale to ostatni co na to mudr?????jeste predcasnej porod,to tak,jen tu vasi holku jeste dopec 😀

dekuju nuki,to me jen napadlo,cpom jsem videla v ty polepsovne 😉 😀

prosteja
4. lis 2009

SVOJA dík 😉

svoja
4. lis 2009

prostej neni zac 😉

prosteja
4. lis 2009

ahooj HYPO, díky za potvrzení toho, co psala SVOJI 😉 super, do tohoto Emitexu chci jít, ale jak jsem psala, ještě jsem to nezkoumala 😀 tak už ani nemusím 😀 a jinak je mi líto, že si ten závěr teda moc neužíváš 😔

prosteja
4. lis 2009

a teď jsem dostala mejlíka, že se ke mě poštou ženou další svrchňáčky 😀 😀 😀 HAIPA DAIPA fleesový, tak jsem zvědavá... a tentokrát modrý, abychom nediskriminovali chlapečky 😀