Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

nuki
6. lis 2009

Holky já musím jít, tak se mějte krásně....🙂) určitě se v pondělí ozvu..🙂

prosteja
6. lis 2009

ahoooj NUKI 😵 tak k doktorovi budu držet palec 😉

ahooj BLAHU..... 😵 mě se teda na netu nelíbil 😅 a barvička nevím, zelená, oranžová, mám ráda veselý barvy... ale čekáme až co vyjedou s novou kolekcí 😉

ahooj ANGE 😵 taky se mi V-travel líbil, ale po tom co řekla ta paní, neeee 😀 .... a jinak mezi těma kočárkama Dara Baby a DorJan nevím moc velkej rozdíl 😅 mě se líbí oba a i paní říkala, že jsou v podstatě stejný, akorát se trošku liší v té korbičce 😉 ale jak píšeš, každý má jiný vkus 😉

blahovka.cz
6. lis 2009

ahojky ange ja jsem teda moc spokojena s tim dorjanem cross cauntry,to jsem zvedava,jak bude spokojena monca akorat jsme nedavno zkusili prehodit rukojet,az bude sportak a zjistili jsme,ze nam to ani jednomu nevyhovuje - -je to vysoko a spatna je manipulace s kocarkem,tak holt bude malej jezdit ve sportaku celem k nam a ne jako se tlaci golfky

nas taky cekaji zitra babicky,ale ty manzovo a v nedeli snad budeme mit klidek a cas jen pro nas tri 😀

prosteja
6. lis 2009

BLAHU no mě paní potvrdila, že ty kočárky DorJan jsou hodně kvalitní 😉 že na ně nejsou žádný reklamace 😉

blahovka.cz
6. lis 2009

Jo vysledky ze vcera 18.prosince (to mam radost,ze to bude takhle pred Vanocema) jdu na kolonoskopii do prahy,chce si ji udelat sam profesor a bude v narkoze,kvuli postizeni streva,je to moc daleko,ale slibil,ze me jen prispi,ze me nebudou intubovat,akorat jsem poprosila aby me tam hodil tatka,protoze to bude minimalne na 4 hodky a to by malej nezvladnul,navic uz mu v te dobe pomalu porostou zoubky,no a na zaklade vysetreni a se rozhodne co dal,ale chce mi zrusit vsechny leky a vratit me na biologickou lecbu 😖

prosteja
6. lis 2009

BLAHU tý jo, takhle pozdě jo? 😖 .... no tak budu držet palec 😉

blahovka.cz
6. lis 2009

no prostejko asi to potrebuje zkouknout,ale to vis jak je velka kapacita,tak maji narvano a makaj do posledniho dechu,no jestli bysme pak zase meli zezdit do prahy,tak to bude mazec,protoze to nas financne znici,vubec nechci videt pristi rok s tema 6800,to bude paradicka

prosteja
6. lis 2009

BLAHU no to bude mazec 😔 .... já to taky nechci vidět..... my budeme mít o něco větší hypotéku (ale ne o moc naštěstí), větší zálohy na elektriku a to o dost a do toho můj příjem menší o tisíce 😖 no bude to hodně zajímavý...... ale nějak to musíme zvládnout, co se dá dělat že jo...... a třeba do té Prahy nebudete muset 😉 uvidíš, jak to dopadne 😉

prosteja
6. lis 2009

jo a ještě pro ANGE jestli tady..... ty jsi sháněla ten kaučukový dudlík ne? tak v tom obchodě na Chodově s těma kočárkama jich měli fůru 😅

blahovka.cz
6. lis 2009

prostejko ja se bojim,ze prave jo,protoze u me opet selhava lecba praskama,mam zachvaty i presto,ze je treba nemelo co vyvolat

a o kolik vam nakonec zvedli tu hypoteku????ja musim rict,ze ted to jde celkem krasne,uvidime co bude pak,tak budem muset jeste o trochu utahnout opasky

prosteja
6. lis 2009

BLAHU uvidíš, budu moc držet palec 😉 nejhorší je, že to neovlivníš, musíš počkat na výsledky vyšetření 😔

jinak tu hypotéku jako splátku nám nakonec zvedli cca o 500,- takže v pohodě........ ufff, jsem si docela oddechla... protože si musíme zvednout ty zálohy na elektriku a navíc od ledna budeme platit nové pojištění rizikové, kvůli té hypotéce a to se taky navýší oproti tomu, co jsme platili doteď.... takže paradoxně nám všechny náklady rostou a to se nebavím o tom, že jak přijde mimi, tak ještě o něco stoupnou a příjmy nám klesají 😅 ale zvládnout se to prostě musí no 😉

blahovka.cz
6. lis 2009

to je dobry s tou 500,a mimi napadlo me,ze treba jsme tu jeste neporovnaly naklady na mimi po porodu

tak nas malej vyjde 1200 ,-Beba mesicne
149 ,-ubrousky (cca zbyvaji i na pristi mesic kupujeme vetsi baleni)
708 ,-pleny (4x tesko pleny)
98 ,- Sab ten mame minimalne jeden na mesic
-------------------------------------------------------
2155 ,- cca nutne veci pro Ondraska na mesic

no a do toho obcas nutna vymena dudliku,kosmetika jina a ostatni veci jako obleceni,kapky,treba kdyz ma rymu,ale je fakt,ze u nas je velka polozna beba a v 6 mesicich chceme prejit na sunar,pokud Ondraskovy bude chutnat

prosteja
6. lis 2009

BLAHU jé to super srovnání, díky moc 😉 ..... já právě chci ještě před porodem udělat zásobu těch ubrousků, co nejvíc to půjde 😉 navíc jsem registrovaná v té DM drogerii, snad na to přijdou nějaký slevový kuponky..... ale to je to, co mi vydrží doma ležet, takže nakoupím zásobu..... pleny mi snad odpadnou, do toho vrážím prachy teď 😅 😀 ......... no a teď ještě to mlíčko no a to taky neovlivníme, budu ráda, když budu moct kojit, když nebudu moct kojit, tak hold budeme muset kupovat ☹ nedalo by se nic dělat..... ale to srovnání nákladů je zajímavý..... 😉

hehena
autor
6. lis 2009

ahoj holky 🙂 jak se máte při pátku? 🙂 😵 a japa se má asi MONCI 🙂

prosteja
6. lis 2009

ahoooj HEHE 😵 no je pátek, tak je to hned veselejší 😀 😵 ..... MONCI určitě dobře...... spíš myslím na AMAL ☹

hehena
autor
6. lis 2009

PROSTEJí kočárek parádní.... ORING podvozek má i PETULKA! jsme jí tady chválili kočík minule 🙂 😉 😉 😉
tož ho téže zkusím někde omrknout... 🙂

hehena
autor
6. lis 2009

taky myslím na AMALLI....

jsem dneska teda měla zase nevěrnej sen... :( ( nesnáším to. mám to vždycky, když má manža málo času a jen tak kolem mě sviští... 😅

prosteja
6. lis 2009

HEHE jj, ten má i PETULKA....... jinak z toho podvozku jsme celkem nadšení, musím říct, že se ovládá ještě líp než to Tako 😉 ....... no a překvapila mě hrozně váha kočárku, i s hlubokou korbičkou je děsně lehounkej, paní teda říkala, že výrobce udává 15 kilo, ale mě to nepřišlo 😅 jo a ještě je krásně odpruženej, takže se i malinko houpe 😉 .... no a korbička to jenom doplnila, je poměrně prostorná 😉 .... a můžu teda potvrdit, že na tom Chodově ho tady v Praze mají, jen zatím nemají ty nové barvičky pro příští sezonu, ty budou mít prý na konci listopadu a spíš v prodejně než na netu, na net se to prý dostane se zpožděním 😉

blahovka.cz
6. lis 2009

vcerejsi nakupy - nova predsin

http://www.kika.com/cz/katalog/m/predsine/preds...

obraz do obyvaku,moc se mi libi

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/7015...

satni skrin,ta vypadala nazivo jeste lip nez na netu

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/2009...

a ramecek na fotky Ondraska,ten je pekne dlouhy a velky

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/3006...

prosteja
6. lis 2009

AMAL je snad ok, ale musím na ni pořád myslet no ☹ ....... nevěrnej sen jo? 😀 teda HEHE...... tak snad se to zlepší a manža se u toho svištění taky chvíli zastaví 😉

prosteja
6. lis 2009

BLAHU super nákupy 😉 ta předsíň je parádní, do malýho prostoru jak dělaná..... 😉

hehena
autor
6. lis 2009

super nákupy BLAHU!!! 🙂 😵 😵 😵

blahovka.cz
6. lis 2009

nazdarek hehe!!tak nevernej,ten ja jsem mela v tehu a ted nedavno taky,dfocela jsme se s manzou nasmali,pak mi vypravel on o skoro nevere ve snu 😀 koukla jsem do alba na fotecky,teda tobe to brisko pekne vyskocilo 😀

hehena
autor
6. lis 2009

no já mu nebyla nevěrná, to on mě.... 😖 😖 😖 nesnáším to. vzbudím se k ránu a už prostě nezaberu, bo je to tak živý, že to nemůžu vůbec rozdejchat...

hehena
autor
6. lis 2009

koukám, že to co Prvosenka, to názor 🙂)) PROSTEJ mi včera psala, že jí to moje panděro připadá pořád stejný 🙂)) 😀

prosteja
6. lis 2009

aha HEHE, já myslela, že tys byla nevěrná 😅 ..... no tak když je to tak živej sen, tak to se ani nedivím, že jsi z toho pak přešlá 😔

blahovka.cz
6. lis 2009

no holky sice ta skrin a predsin k sobe uplne neladi,ale pro nas byla dulezita porizovaci cena

jinak jsem rikala,ze dve hodky v ikee by pro me byli malo 😀 😀 😀

hehena
autor
6. lis 2009

kam mi hlavně od 20. týdne poskočilo jsou strany... normálně mi furt rostlo dopředu a teď už se tam ta děložka nevlezla, tak mi leze břuch i do stran... to jsou věci... a z toho svího pupíku jsem taky na větvi 🙂)) jak je čím dál mělčí 🙂))) 😀

prosteja
6. lis 2009

HEHE když srovnám u tebe 21. a 24. týden, tak to určo poskočilo..... mě přišly ty poslední 3 fotky co jsi přidávala, že to není až tak výrazný 😉 prostě máš krásný břuško 😵 😵 😵

blahovka.cz
6. lis 2009

hehe ja kdyz jsem se pak ke konci tak v 7.mesici zacala smat,tak mi silene vylezl pupik a manza tomu rikal vetrelec 😀