Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

sacvi
6. lis 2009

Ahoj holky,
jak se máte????

amal to je super 😵

blahovka.cz
6. lis 2009

ahojky sac a janicko,no my s Ondou dobre celkem,venku je slunicko,tak to prispiva k dobre nalade,pujdeme ven az se vzbudi 😀

jen si ty posledni 2-3tydny ami hezky uzij doma a v klidku,zadnej spital 😀

sacvi
6. lis 2009

blahu co venku svítí?? 😲 😕 U nás teda nic 😝 😀

amallie
6. lis 2009

sac: ahojky!! bude mít Janička naušničky???

blahu: jojo, pěkně doma 😵

sacvi
6. lis 2009

amalli no já doufám že jo 😀 tento týden sme mudr nestihly tak půjdeme ve středu na prohlídku v 3měsících (mimochodem dnes má prdelka 3měsíce 😵 ) tak se na to zrovna zeptám 😉

blahovka.cz
6. lis 2009

SSSSSSSSSLLLLLLUNIIIIIIIICKKKKKKOOOOOO SAC 😀 😀

tak kulisek se vzbudil,tak se ted tuli,ale pojedeme do meste a zpatky se projdeme

takze loucim pa pa

sacvi
6. lis 2009

já dneska objednala další plínečky tak mám z toho obrovskou radoost 😎 Sem totiž zjistila že se asi jen tak do toho obchodu nedostanu ale tak co..stejně za tu cenu je poštovný zdarma 😀

sacvi
6. lis 2009

blahu si dělá srandu asi 😝 😀 Tak pa pa blahoušku a Ondrášku 🙂

amallie
6. lis 2009

sac: tak to bude parádnice 😵 😵 😵

a s těma plínkama jsi spokojená???

svoja
6. lis 2009

AMAL skvely 😵 😵 😵 😵 😵

SAC koukala jsem na Janulku v albu...to je bozi v te vane🙂 😵

BLAHU a Ondra jak se soustredi na te posledni fotce, to je taky bomba.... 😵

...jak uz jsou ty miminka takovy vnimavejsi, ze?🙂

zuzka.o
6. lis 2009

AMAL: moooooc gratuluju, super zprávy 😵 😵 😵

sacvi
6. lis 2009

jo amali jsem..včera jsem šla přebalovat a to měla malá plínu už docela dlouho a eště by aji vydržela tak jsem byla i překvapená 😉

svoji díky..mám eště lepší fotky v té vaně ale musela bych je zmenšit a to zase nechci..tak aspoň ty dvě 🙂 Ona je Janička taková kačenka 😀 Vodu miluje 😵

amali ty chceš taky látkovat??

sacvi
6. lis 2009
amallie
6. lis 2009

sac: my budeme látkovat, už máme nakoupeno 😉 tak právě, jestli jsi taky spokojená

janička v tý vaně je vážně boží, to je těším na amali, já se budou koupat s ní 😵 😵 😵

svoji, no ufff 😵 😵 😵 můžu na koncert 😀

zuzi: díky, hned je veseleji 😵

amallie
6. lis 2009

holky, jdu na obídek, zatím pápá

zuzka.o
6. lis 2009

SAC: to je ale krásná princezna 😵 😵 😵 😵 😵 Já ci taky takovouuuuuu 😵 😀

sacvi
6. lis 2009

zuzi dík..símTě ty budeš mít třeba hned dvě 😀

pa amali 🙂

zuzka.o
6. lis 2009

Nooo.... to by bylo super mít 2 princezničky 😵 😵 😵 Ale teď nevím, kdo to byl, ale tvrdil, že vypadám dobře, tak budu mít 2 kluky .... ale podle toho se to nedá poznat, když tam mám 2. Mám chuť jak na čokošku tak na řízek 😀

sacvi
6. lis 2009

jo tak to bude princezna a princátko 😀

Mně každej říkal kluka..i prostejka poslední moje naděje že to bude holčička si to rozmyslela a nakonec mám stejně princezničku 😀 ha háááá 😀 Já to věděla 😀

zuzka.o
6. lis 2009

JJ, tak bychom to s manžou nejradši. Páreček. Já bych už další mimi nechtěla a ráda bych si vyzkoušela obě pohlaví..... tak uvidíme. Mudr říkal, že tak v 17tt by to mohlo být vidět. Další kontrola bude v 17tt+0, tak by se prďousci mohli ukázat 🙂

sacvi
6. lis 2009

tak to jsem zvědavá 🙂 Překvapit se nechcete nechat?? 😉

prosteja
6. lis 2009

jsem se tu nějak zabrala do práce 😀

mrkám, že tu byla AMAL, tak gratulace, že je vše ok, už jsem klidnější 😉 tak teď doufám, že Amálka vydrží u maminky v bříšku až do koncertu 😀

ahoooj SAC 😵 tak já jsem byla jediná tvoje naděje jo? 😀 no ale podle bříška a podle toho, jak ti to slušlo, to byl jasný kluk 😀 😅 a mě teď zase každej hádá holku podle břucha i podle toho jak vypadám, takže si myslím, že budu mít klučinu 😀 😀 😀 a malá je úúúúúúúúúúúúúúúúžasná 😵 😵 😵 ty řasiska 😲 jééééé 😵

zuzka.o
6. lis 2009

Já bych překvápko nevydržela, ale budeme to vědět jenom my s manžou, nikomu jinému to neřekneme 😉

sacvi
6. lis 2009

prostejko přesně tak 😀 Ale nakonec jsi to taky vzdala a přiklonila s ke klučinovi 😲 😀
Sem zvědavá co ty nakonec v bříšku schováváš 😵

Malá má ty řasy fakt krásný a úúplně natočený nahoru.. 😵 Taky to pořád obdivuju 🙂

zuzi tak aspoň ostatní budou mít překvápko 🙂

prosteja
6. lis 2009

SAC no ze začátku jsem si myslela (nevím proč) že čekáš holčičku 😅 to si pamatuju.... jenže pak když jsem viděla jak kveteš a jaký máš bříško na kluka, tak jsem to musela přehodnotit 😀 ale prvotní odhad byl správný 😀 .... no a co ty bys řekla, že čekám? 😉

p.e.t.u.l.k.a
6. lis 2009

sacvi janička je úplná fešanda a opravdu má obrovsky krásné řasy 😵 😵 😵
Vítek je má taky dlouhé ale normálně směrem dolů, to jsme ještě neviděla

zuzka.o
6. lis 2009

Víteček je nádhernej PETULKO..... ty úža vlásky 😵 A jako teda ta vesta je naprosto boží 😵

luciebx
6. lis 2009

tak sme dosli z naseho prvniho ultrazvuku a doslo na to ze asi sme tak mozna ve 4 tt... coz nam ani fotecku nedali pac tam fakt nebylo skoro nic videt ale 16teho valime znovu a uz by tam snad melo neco byt videt hihi 😀

p.e.t.u.l.k.a
6. lis 2009

Zuzi díky 😵 Ale nevím jestli ho do toho obleču, chtěla bych, ale má být zítra zima ☹ . Dneska je krásně a teploučko tak uvidíme ale ještě mám jedny kalhoty z Jamajky dovezené tak ještě nad těma uvažuji

p.e.t.u.l.k.a
6. lis 2009

luciebx tak to uteče jak voda 😵