Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
9. lis 2009

HEHE a bude ti ho dělat tvůj doktor? ten 4D? jestli jo, tak to neprošvihneš určo 😉

prosteja
9. lis 2009

HEHE no některý miminka jsou háklivý..... ☹

a ten cukr teda prošvihnout asi nesmím 😀 😅 bych dostala od doktora za ušiska 😀 ale doufám, že to nebude problém, když tam zavolám, že tam nejsou tak dlouhý čekací lhůty, to snad berou jak a běžícím páse ne? 😅

svoja
9. lis 2009

Prave jsem nas objednala na 3 kurzy do porodky...to bude mit tatinek radost🙂

hehena
autor
9. lis 2009

právě že ne PROSTEJ :( vůbec jsem se na to teda neptala, ale nenabízel mi to, takže předpokládám, že na to není vybaven...

o vyšetření na cukr mi dr. ani nic zatím neříkal... 😅

hehena
autor
9. lis 2009

holky co se týče toho 4D, tak to snímají všude jen obličej miminka? nevíte?

bo bych se chtěla objednat do hloubětína, bže to mám kousek... a tam píšou, že jen obličejík... jsem chtěla vidět pinďolínka 🙂))

angetha
9. lis 2009

Ahojky..
holky tak snad stihnete všechna vyšetření 😀
Jinak čtu že Hehe bude látkovat - super super 🙂 akorát si přežehlím jen okraje u těch čtvercových, jsou zmuchlané jinak taky nežehlím 😉
Imse Vimse je super volba Hehenko 🙂 🙂
Tak já zas jdu 😀

prosteja
9. lis 2009

HEHE aha, tak to nevím, ale snad to nebude problém ani nikde jinde 😉 a třeba můj doktor snímá všechno 😉 zvlášť když víš pohlaví....... pěkně zkoukne celý miminko... ale nejvíc asi obličejík 😉

no vidíš SVOJI 😉

amallie
9. lis 2009

holky, ten cukr dělaj normálka v laboratoři, tam se objednávat nemusí, přijdete v sedm ráno a je to 😉

já chci jít na kurz kojení

svoji? jaká témata jsou těch kurzů?

prosteja
9. lis 2009

AMAL mě bylo řečeno, že se musím objednat 😲 tak nevím....

svoja
9. lis 2009

HEHE my mame na tom zaznamu vsechno....ale je fakt, ze v techto tydnech uz je mimi velky a cely se tam nevejde, takze najednou tam cely neni no...

Prave na me asi mala vystrcila prdku🙂

blahovka.cz
9. lis 2009

tak jsem tu,krmila jsem malyho i sebe

amal no latkovat asi ne jsem,srab a porizovaci cena - tak to nejsou prasulky,ted bohuzel neni nic navic jedem od vyplaty k vyplate a porouchalo se autiko

jsem se rozohdla,ze kdyz neprsi,ze pujdem manzovi naproti do prace a juknout do banky,jestli prisla materska,maji tam rozbitou plosinu,tak musim s manzou

hehena
autor
9. lis 2009

BLAHU chápu, je to spíš asi tím, že se ti do toho nechce ... já to taky zvažovaa... bo přeci jen 2 tisíce na nový plíny, co za to dala EFI není vůbec moc... a víc už do toho nevrážíš... bys měsíčně ušetřila 700.- ale i tak do toho prostě každej nejde... i já se chci vidět 🙂))) já co nesnáším celkově péči o prádlo a žehlední... aúúúúú 😀 😀 😀

SVOJI jj to chápu, že se tam celý mimčo nevejde... no poptám se po telefénu jak to tam mají, kdoví jestli budou mít vůbec volno 🙂)

prosteja
9. lis 2009

holky já se budu taky loučit, dneska jdeme vyřizovat konečně podpis refinancu té hypotéky.... už to bude snad brzy za náma.... tak se mějte mooooc hezky a zítra páčko 😵

svoja
9. lis 2009

HEHE ale je to hezky, rada si to prohlizim....nekdo tam prave chodi driv, aby se tam mimi veslo....my tam sli nekdy v 25tt, aby uz mimi vypadalo jako clovicek...nekdo chodi jeste dyl, aby videl uz tu podobu (to jsme se zas chteli nechat prekvapit)

PROSTEJ pacek

BLAHU ale fakt se to financne vyplati ty latkovky 😉 😉

hehena
autor
9. lis 2009

PROSTEJ pááá 🙂 😵 😵 😵

verled
9. lis 2009

hehe:díky🙂))...neee akorát na to koukám a neni to tak děsnej rozdíl ty naše břicha....🙂
...to se cat zdá, páč já jsme bnevypadala jako modelína před těhu😀D

blahovka.cz
9. lis 2009

to mas recht,ze ty 2500 co jsi psala,ze za to efi dala neni moc,ale momentalne bokem neni,ale mozna efi vyzpovidam az tu bude,je fakt,ze mesicne to stoji asi jen tu voedu na prani a nejaky cistice,no musim to promyslet,moc se mi do toho nechce,na drhou stranu se usetri,nevim,je to pro me spanelska vesnice se priznam

hehena
autor
9. lis 2009

VER jj... mě se taky zdá, že je to taky tím, jak se kdo fotí...
navíc já jsem břucho ouchyl.. 🙂)) mě se lbíí všechny pupky... 🙂))) tedy ty těhotenský samozřejmě 😀 😀 😀

amallie
9. lis 2009

blahu: jedna látkovka stojí 20 kč, na netu i 16 😉 ale chápu, že se ti do toho nechce, uvidíme, jak se bude dařit nám

svoji: tak to je super, první dvě mám za sebou, resp. tu první a půlku, resuscitaci novorozence mám nacvičenou z práce a na to kojení se chci taky objednat
kolik to u vás stojí?
jo a my byly bez tatínka, on neměl čas, ale neva, stejhně to byly spíš ženské věci

svoja
9. lis 2009

No u nas se na A a B chodi s tatinkem a kojeni je prej babinec🙂 Mame to hezky tri dny po sobe...pani rikala cosi o 500Kc a jestli budeme chtit tatinka u porodu, tak za to je taky 500Kc a kdyz to zaplatime najednou, tak jen 850Kc🙂

hehena
autor
9. lis 2009

BLAHU já asi zkusím ten sliz, co si na praní vyrábí ANGE... to je asi taky výrazný ušetření...
navíc ty vícevrstvý čtvercovky se fakt pořídí za slušnou cenu a tím pádem si jich můžeš pořídit víc a nemusíš pak prát tak často 🙂

tady odkaz na ty co má EFI - cena za 12 ks
http://www.4babies.cz/e-shop/vicevrstve-plenky-...

ANGE ještě jsem se chtěla zeptat, jestli ti víc vyhovujou PULky na sucháče nebo na patentky?

blahovka.cz
9. lis 2009

musim si to nekde omrknout a taky by me zajimalo od sac co na to mala,kdyz ji zmenila pliny,ja vam nevim holky,jsem nahlodana

svoja
9. lis 2009

Obecne se rika, ze latkovany deti se neopruzujou!...nebo aspon ne tolik jako po papirovkach...

carculka
9. lis 2009

ahoj holky chtela jsem docist ,ae nestiham musim udelat obed tak jsem jen docetla par stranek..tak copak noveho?jakpak se mate,poreferujte 😀

hehena
autor
9. lis 2009

no mě právě ta kamarádka říkala, že látkovkama malou léčila... měla to hrozně opruzený od těch pampers... že po látkovkách naprosto nic...

teď používá jako ty BLAHu tesco plínky... říkala, že jí to nebavilo. pořídila si asi jen 3 kusy těch látkových plín na zkoušku...

hehena
autor
9. lis 2009

mno nic ženštiny jdu 🙂 za chvíli je tu ta ségra 🙂 😵

verled
9. lis 2009

hehe:tak všechny teda ne🙂))

verled
9. lis 2009

HOLKY JSTE STEJNĚ DOBRÝ, JÁ TEDA O LÁTKOVEJCH NEBUDU ANI PŘEMEJŠLET🙂

blahovka.cz
9. lis 2009

jako pro ulehceni je fakt, holky,ze malej kadi jako hodinky rano po snidani,tak se da dat treba papirovka do pokadeni a pak latkovky a jak v noci,ono jak jsem tam cetla,ze se maj menit kazdy 3-4 hodky,ale tak nam malej spi skoro 12 hod v kuse 😕