Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
11. lis 2009

no jasně... já to tu sama psala, že asi budu používat ty papírovky, že jsem na to pohodlná.... ono je to i o tom si to prostě přiznat... si vemte jak fungovaly naše matky... měly jen klasický látkovky, žádný jiný další vymoženosti a často nás ještě dávaly do jeslí, bo mateřskou nebo rodičák prostě neměly... a taky to zmákly....

takže já beru moderní látkovky fakt jako vymoženost a proč to nezkusit, když se mi zatím chce 🙂))) ono mě to fakt možná přejde, ale zkusit to prostě chci 🙂

no nebrala to ouplně s humorem... mi psala, jestli to jako fakt myslím vážně... a tohle už bylo takový ironický rejpnutí... ona si fakt myslela, že to budu vyvářet a tak... a těžko jí vymluvíš, že stačí žehlit plínky jen určitou dobu "to musíš pořád, bakterie jsou tam furt..." 🙂)) no tak to nemá smysl pak už nějak rozvádět...

luciebx
11. lis 2009

prosteja.. poslala bych vzorecek ale ono nic nezbylo haha... sem na to mela takovou chut mnam....

hehena
autor
11. lis 2009

LUCI ahoj 🙂 tak jak je dneska? 🙂 😵

blahovka.cz
11. lis 2009

prostejko teda ted se stydim,ze papirakuju,protoze jak jsi to napsala,tak jsi napsala pravdu,co je clovek schopnej obetovat 😔

prosteja
11. lis 2009

jj HEHE to souhlasím, nemá smysl to dál rozvádět když o tom ten člověk nic neví a vlastně ani vědět moc nechce, protože papírovky jsou pro něj vynález století 😀 😀 😀

teda LUCI 😠 se ani nerozdělíš 😀

luciebx
11. lis 2009

hehena: dneska je mi fajn... dala sem si rano kaficko a udelala chleba ve vajicku s oblohou.. ale zaludek citim uplne minimalne... ale je to lepsi.... no vcera mi bylo fakt hrozne....

prosteja: tak ja jak budu delat priste tak ti hned jeden zabalim a poslu postovniho holuba.. no snad to nesni po ceste hihi

prosteja
11. lis 2009

BLAHU ale to přece nemusíš se za to stydět..... naopak je mi sympatický, že to řekneš narovinu, tak jak to je.... prostě se ti ten čas těm látkovkám obětovat nechce a basta 😉 furt lepší, než když mě budeš přesvědčovat, že jsou papírovky stokrát lepší proto a proto 😀 ..... a já nemůžu jaksi tvrdit, že budu odhodlaná látkařka celou dobu, co bude mimi nosit plíny 😀 ..... zatím mě to jen zaujalo a jsem na tom jako HEHE, chci to zkusit.... možná se příští rok zařadím k vám "lenochům" protože lenoch teda jsem 😀

prosteja
11. lis 2009

LUCI a unese to ten holub???? 😀 😀 😀 to by chtělo většího ptáka 😀

luciebx
11. lis 2009

no ja se teda musim priznat ze asi budu taky lenoch co se tyka plynek.... a rovnou pujdu k papirovym.. by me asi ani nenapadlo ze se latkovy stale pouzivaji...

luciebx
11. lis 2009

tak ja zajdu do zoo a unesu nejakyho toho orla.. .hihi...

jejda jak velky chleba si myslis ze ti poslu haha

prosteja
11. lis 2009

no LUCI to bude stačit 😀 ....... on by to možná zvládl i holub, ale tak jistota je jistota 😀

luciebx
11. lis 2009

jj no uvidime zda nezmrzne po ceste.. kdyztak mu koupim salu a cepku... 😀 chleba do alobalu aby nevychladl... a tim jak ho ten holub bude drzet tak mu bude zahrivat nozicky.. . 😀 😀 😀 😀

prosteja
11. lis 2009

LUCI no vidíš, jak to máš vymyšlený 😀

luciebx
11. lis 2009

tak jo... bude ti to stacit v nedeli ke snidani? si privstanu a poslu holuba.. bys to tam mela na 11 mit... 😉

hehena
autor
11. lis 2009

BLAHU já si fakt myslím, že je to každýho rozhodnutí....

já jen přiznám, že kdybych volila papírovky, tak z mojí lenosti...

každej si prostě nemyslí, že je to výrazný ušetření peněz - začnou mluvit o spotřebě vody a energie, prací prášek, žehlení, nebo snad nedejbože sušička a ještě si k tomu rejpnou "tak to fakt ušetříte hahahahahaha" 🙂))) a možná to tak všechno fakt je... a jen e-shopy s látkovkama píšou kdoví jak neušetříš atd... 😉 asi je to fakt ekologičtější, ale třeba pak uznám, že finančně to až takový terno není.... 😉

prosteja
11. lis 2009

jéééé LUCI, no to by byl ideál 😵 😵 😵

HEHE mám podobnej názor....... já kdybych šla do papírovek, tak taky z lenosti - hlavně 😀 ...... a než jsem se rozhodla, tak jsem si to probrala a musím říct, že mě hodně i přesvědčily holky až tady na netu, a hodně i ANGE, jak to krásně zvládá 😉 tak jsem se rozhodla, že do toho jdu taky a tu lenost nějak přemůžu 😀 a jinak na prachy to nepočítám a nikde netvrdím, že se to až tak extra finančně vyplatí a ani to kvůli penězům až tak nedělám.....pro mě bude ušetřenej náklad ten, že nebudu muset každý měsíc nakupovat balíky s plínama 😉 každá stovka dobrá, i když když bych spočítala, kolik do toho vrážím teď, tak se to třeba vynuluje 😉 ale teď penízky mám, tak pro mě taková investice není problém, pak budou peníze problém a budu třeba ráda, že každou kačku ušetřím 😉 ........ a třeba ne a po měsíci šlehnu s látkovkama a bude 😀

p.e.t.u.l.k.a
11. lis 2009

Sacvi no janička teda roste jak z vody 🙂 😉 😵

hehena
autor
11. lis 2009

jo mě se na tom taky líbí to, že to teď pokoupím a bude klid... .) navíc ty 4 balíky pampers od ségry.... to bude i na cestování a tak... .) 😵

prosteja
11. lis 2009

HEHE jj, to máš super 😉

nuki
11. lis 2009

holky my dneska máme v práci oslavu kolegyně 50 a kolega 30...tak je super, že můžu ještě pít......🙂)

luciebx
11. lis 2009

nuki: tak to se mas... sice ono se pry muze tak sklenka vinka pry nicemu nevadi kdyz si tehu ale stejna tak si stejne nedam... ale asi budu muset a hooodne to namixuju s vodou pac ta kamaradka co doleti dnes si chce dat sklenku a to ze nevi ze sem tehu tak to musim nejak zamaskovat hihi

tak si dej i za nas..

prosteja
11. lis 2009

jéé NUKI, tak to pořádně oslavte 😀 😵

LUCI jj, skleničku vína nebo pivo můžeš, to prý ničemu nevadí...... já si asi taky na té večeři s miláčkem dám decinku vína ředěnýho s vodou 😉

amallie
11. lis 2009

jé holky, tak to já zas musím říct, že se mi nikdo nesmál, naopak mě chválej 😉

kromě jednoho ichtyla, ten mě přesvědčoval, že jeho neteř se z těch plen oprudila a museli přejít na plastový, po ktreých má krásný zadeček 😀 😀 😀 Blbec...................

prosteja
11. lis 2009

AMAL jéééé to mi taky jedna holčina tvrdila 😀 😀 😀 na nějaké diskuzi myslím, už si to nepamatuju přesně, je to delší dobu 😉

amallie
11. lis 2009

prostej: no, když asi nechali pochcané dítě půl dne v té klasické látkové plíně, i tomu věřím, že............. jenže to jaksi není o plínách, ale o hygieně

prosteja
11. lis 2009

asi tak AMAL 😀

prosteja
11. lis 2009

jo a holky jestli já nečekám holčičku tak mi snad kluk bere krásu nebo co a bude to nějakej model 😀 😀 😀 za posledních asi 14 dnů se mi tak hrozně zhoršila pleť 🙄 dělají se mi vřídky i v obličeji a o delku a pažích ani nemluvím 😠

prosteja
11. lis 2009

teda dekoltu tam mělo být 😅

amallie
11. lis 2009

prostej: to jsou hormony, jestli kluk, nebo holka, to nemá vliv 😉

já jsem taky osypaná, fuj, ale to zmizí, až ty naše děcka vylezou

prosteja
11. lis 2009

AMAL 😀 si dělám srandu 😀 už mi na to nic nepomáhá 🙄 ....... a doufám, že se to zase zlepší až mimi vyleze ven 😅