Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
13. lis 2009

teda cat zavidim vam ty kurzy co mate a masaze pro miminka,to je skvlely,tady nic takoveho neni,ale jeste zkusim postourat net co tam bude

prostejko tak oblecky treba jeste najdes jinde 😀 ja dneska kupuju malymu ve sleve pleny pampers za 169 jedny,pocitala jsem kolik usetrim na 4 balenich oproti tem nasim tesko plenam a bude to 185kc a to na zemi nenajdu 🙂

angetha
13. lis 2009

Carcul snad se ti to brzy zahojí a když ne, tak ty kloboučky by mohly pomoci..
Něžnou náruč rodičů mám a praktikuju při vyndavání z autosedačky, při hraní nebo při mytí zadečku

blahovka.cz
13. lis 2009

jezis holky jaka chytra babicka to byla???

ange tak vase mala taky,ja mam pocit,ze potrebuju aby me nekdo pretahl palici po palici abych se poradne probrala a co dneska je dobra??nas to teda trapi dal,snad se to trosku zpravi az se vykadi - u nas i u vas 😔 😉

prostejko snad jo chudacek se trapi,kdyby byla krize a nemohl spat doma asi bych bezela ven s kocarem

angetha
13. lis 2009

No Vendulka teď spokojeně spinká, co jinýho 😀 my s manžou jsme tak nějak v pohodě...kupodivu jsem ani nebyla vynervovaná 😕
no čekám zas na pořádnou nálož
a taky mě napadlo, že jí dám spát do kočárku na verandu

prosteja
13. lis 2009

BLAHU no už jsem si našla přesně takový jaký jsem chtěla na mimibazaru 😀 a za hubičku, takže mám vyřešeno a z porodky pojedeme v tomhle komplítku 😉 jsem mooooc ráda 😉

a jinak to fakt na ulici nenajdeš, já včera tak v tom Tescu kupovala toaleťák v akci 😀

ahoooj ANGE 😵 teda vám se ty děti fakt domluvili 😕 to jinak není možný........

amallie
13. lis 2009

ahoj holky 😵

anget: jak velké kusy mám natstříhaný z toho perlanu? Mám je nastříhat jako klasický ubrousky, nebo radši větší?

romik84
13. lis 2009

ahojte maminy,zdravím, držím palečky, aby miminkům přestaly bolet bříška.my už máme snad všechno základní nachystané, akorát tu tašku do porodnice bych si už pomalu měla zbalit. Dneska jdeme poprvé na kardiotokograf,moc se těším

romik84
13. lis 2009

na ten perlan mám na angetku taky dotaz, kupuješ přířezy 42x48cm nebo roli 0,4x100m

p.e.t.u.l.k.a
13. lis 2009

dobré dopoledne 🙂

Blahu a angeth to mě moc mrzí, že jste měli takové bolístky ☹ Já s Vítkem cvičím pravidelně ráno, odpoledne večer ale když opravdu má moc velké bolístky tak použiju tu trubičku. Navíc používám krém tymiánkový z justu, je to právě na bolení a prdíky a dokonce jsem se nedávno dozvěděla, že tím miminkám mažou nožiky ať je hřejou.
Mě Vítek dopoledne vůbec nespí, chodíme vždycky kolem 12-13 hod s kočárkem a včera spal do 16:30 😉

Dneska M končí v 11 a jedeme do města. Zítra jdem neteřince přát měla 6 let, v neděli k nám přijdou známi do kouta a v pondělí jdem na 30ku bratránkovi no máme to nabité 😒

Jo a chtěla jsem jet za kamarádkou do porodnice podívat se na malého a je zákaz návštěv , protože jeden chlap tam leží a má prasečí chřipku ☹

p.e.t.u.l.k.a
13. lis 2009

holky ten perlan je co?

blahu ty pampersky jsou v tescu?

romi tak si to dneska užij 😉

prosteja
13. lis 2009

ahoooj AMI 😵

ahooj ROMI 😵 tak ať vám to dobře dopadne 😉

ahoooj PETUL 😵 no mám hrůzu z té prasečí chřipky, aby se to celý neposunulo, neřádila tady po novým roku nejvíc a pak mi ani manžu nepustí do porodky a bude 😖

ANGE mrkám, že s tím Perlanem jsi tady zabodovala 😀

romik84
13. lis 2009

ahoj peti,perlan je netkaná textilie a angetka to používá místo ubrousků, asi se to dost vyplatí a je to bez chemie

luciebx
13. lis 2009

dobre ranko devcata.. jak je..

prosteja
13. lis 2009

ahooj LUCI 😵 nám dobře 😀 a co vy? 😉

blahovka.cz
13. lis 2009

peti jsou v kauflandu,holky ja pro dneske mizim,malej dostal horecku,ma 38,3,do toho mi zacal dost zvracet,pes mi tu vije,no co vam budu povidat,jesti usne malej t,ak prijdu

p.e.t.u.l.k.a
13. lis 2009

Prostej její manžel u porodu byl tak malého viděl ale jinak asi nemůže. JÁ jsem byla 70 km od domova a navíc tam byly návštěvy od 14-16 hod když M končí ve 14 hod tak by tam moc nepobyl tak tam byl na porod a druhý den ještě přijelto měl dovču ale já jsem byla i ráda, aspoň jsem mohla Vítka v klidu pořád přikládat k prsu a měla čas jen na Vítka takže všechno zle k něemu dobré 😉

p.e.t.u.l.k.a
13. lis 2009

blahu to je mi líto ☹ snad se mu brzi uleví 😒

p.e.t.u.l.k.a
13. lis 2009

já se taky loučím jdu vařit oběd

prosteja
13. lis 2009

PETUL no já to myslela tak, aby ho spíš pustili vůbec k porodu 😖 ...... že pak budou zakázaný návštěvy budiž, to se nějak vydrží těch pár dnů..... ale kdyby ho nechtěli pustit k porodu, to nevím, jak bych rozdýchávála, ale asi bych musela 😀

BLAHU teda snad se malýmu brzy uleví....... 😔

blahovka.cz
13. lis 2009

tak holky ted se vysilil co jsem si volala s manzou a spinka,chudacek malej,uplne mi je z toho ouzko,celej hori,ted oddechuje vysilenej,usnul mi v posteli,svoji postylku si celou poblinkal

psa expedujeme alespona na vikend ke tchanovcum - protoze je mi jasny,ze bude malej hodne bulet jeste,tak aby tu nevila

jako pecka mudra mi rekla,ze by bylo lepsi mu ted davat SAB do kazdyho nlika a jestli to nepomuze,ze amme prejit na nutros komfort,tak jako my nemame vubec prachy a nutros bude taky drahej - a ja mam ve spizi 6 baleni velky beby,protoze jsem mela slevu,tak jsme koupili do zasoby,tak se budu modlit,aby to bylo dobry s tim SABEM

blahovka.cz
13. lis 2009
p.e.t.u.l.k.a
13. lis 2009

blahu a to kvůli blinkáni nebo prdíkům? Zkus tu trubičku, třeba se pěkně vyprázdní a bude mu líp 😉

prosteja
13. lis 2009

BLAHU tak snad se trochu prospí chudáček, to mu pomůže..... 😉 a s tou bebou, tak kdyžtak bys to prodala.... to není problém, kdybys fakt viděla, že to nevyužijete, že přecházíte na jiný, tak pokud máš nevyužitý balení, tak na to hodíš nějakou slevu a je to 😉

p.e.t.u.l.k.a
13. lis 2009

Blahu ty máš rotvajlera? já mám americké buldoky a jsou moc hodní jen se Adrinka vždycky zebere a jde pryč když Víteček pláče jinak štěkávala hodně ale teď už ví že nesmí i když obččas jí to někdy nedá 😀

prosteja
13. lis 2009

BLAHU radši nečíst... když vidím sousedy, jak jim pobíhá po předzahrádce to stejný 😖

p.e.t.u.l.k.a
13. lis 2009

romiku děkuji za info 😉

svoja
13. lis 2009

Dobre rano 😵

blahovka.cz
13. lis 2009

kvuli prdikum peti,jo tak vetsinou on nema,to az ted posledni dny 😒

no prostejko a nevis za co pak koupit ten nutros 🙂 uvidime,ja doufam,ze s trubickou a cajikem a SABEM snad ty prdy podelany porazime

prosteja
13. lis 2009

dobré ráno SvOJI 😉

BLAHU no za ty penízky co utržíš za BEBU... pokud jsi koupila ve slevě, tak ti to určo někdo s tou samou slevou koupí 😉 jsou na tom maminky stejně jako ty, tak budou rády, když si to budou moci koupit se slevou...... kdo je třeba z vesnice, tak se k takovým slevám málokdy dostane a nakupuje hodně z netu 😉

luciebx
13. lis 2009

ahojky jo jo taky se mame fajn... ale asi si pujdu zase lehnout... sem nejaka unavena a to sem spala skoro 11 hodin zase..... dopiji kaficko a jen tak se natahnu... pac nemam co delat.. prodlouzeny vikend je tu... takze paraaaaada... tak ja se tu zase zastavim papa