Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
13. lis 2009

ne my mame cudlu peti,vorecha,ona vije pokazdy kdyz malej breci,nepomuze absolutne nic

chudak ten kluk,ten nikdy psa mit nebude 😒

no potes prostejko jako z tech bojovych plemen mam fakt respekt

prosteja
13. lis 2009

LUCI tý jo, takovou únavu jsem naštěstí nepoznala....... jen si běž lehnout, když můžeš, tak toho využij.... a vy máte taky prodloužený víkend LUCI? 😅

prosteja
13. lis 2009

BLAHU já mám radši respekt z každýho psa... kolik už bylo takovejch případů, jen si ho pohlaď, on nekouše a raf a bylo to 😖 a stalo se to přímo v mým okolí, mojí kámošce, když jsme byli děcka...... takže od té doby mám prostě ze psů respekt a může to být klidně jezevčík 😅 ......

verled
13. lis 2009

ahojky holky jak se vede🙂

blahovka.cz
13. lis 2009

tak prdka spokojene spinka v 11 meme premerit teplotu a pak podle toho dat cipky

nuki
13. lis 2009

Ahojky holky, tak co je nového...u nás nic nového..🙂))

verled
13. lis 2009

nuki:ale jako už by mělo ne??

holky mrkněte do albíka, mam tam nový botičkyyy🙂

prosteja
13. lis 2009

ahoooj NUKI 😵 tak u měnového nic 😅

ahooj VER 😵 teda ty jsou prďácký 😀

svoja
13. lis 2009

Prostej u nas v tescu maji slevy porad na ty vecicky...a ted uz jim chodi nove...vanocni, krasne 😵

Sem se nasnidala, vyspala a je me fajn...huraaaa...at zije materska🙂

svoja
13. lis 2009

VER cau krasavice...botky pekny, budes mit frajera teda....ukazu je Barce 😉

prosteja
13. lis 2009

SVOJI tak tam kam jezdím já, tak musíš na slevy narazit... jako jo, něco ve slevách tam měli, ale třeba slevněný ze 199 na 189 😀 no tak tomu neříkám nic moc sleva...... ale jinak vánoční věcičky tam mají, to potvrzuju a měli tam krásné zimní overálky 😵 kdo nemá, může juknout 😉

jinak já jsem ráda, že jsem ho nakonec nový nesehnala ten overal, protože co vím od té holčiny tak měl nový stát 299,- a já mám za 200,- (i s poštovným) overálky 2, jeden slabší a jeden teplejší a hodí se oba k té mikince a dokonce mi k tomu paní ještě přibalila čepičku 😀 takže super nákup 😉

verled
13. lis 2009

prostej:viď...normálně škoda že mi nejsou🙂))))

svoja.už zase??zklidnki ten svůj nákupn hormooon🙂

my tu žerem od rána, musim se pochválit jak buchta tak štrůdly se výborně povedly, všichni chválej🙂

nuki
13. lis 2009

Ver: Ahojky, ještě ne, snažení začíná, ale hlavně musí být příští týden..🙂)) botičky skvělý a hlídač taky..🙂)

prosteja
13. lis 2009

VER jj, vypadají fakt prďácky 😀 Táda bude frajer a počkej, jak na něho poletí všechny ženský 😀

holky vy mi děláte normálně chutě, jdu něco vyhrabat do svého zásobovacího šuplíčku 😀

svoja
13. lis 2009

VER ale ja nic nekupovala....jen podprdu...kojici...strasne sexy 😀

amallie
13. lis 2009

taky bych jedla...............

prosteja
13. lis 2009

AMAL a co ti brání? 😀

nuki
13. lis 2009

holky trošku dočítám a taky bych se přidala k Vám do posílacího řetězu s DVD...jak znakování, tak i něžná náruč..🙂))

amallie
13. lis 2009

už nic 😀

blahovka.cz
13. lis 2009

tak malej uz se vzbudil a uz je to dobry,merila jsem ho,tak ma jen 37,5 a na to se nic nedava a je v pohode a smeje se tu na me,ale rikala jsem,ze vikend s vychazkama vypoustime,dneska sjedu s nasima nakoupit 🙂

jeeeezzziiissss holky ja jsem stastna,ze uz mu je dobre!!!!

prosteja
13. lis 2009

NUKI tak znakování nemám a tu něžnou náruč, jak už jsem psala, já teda doporučuju jít i do knížky, DVD tu asi kopírovala CAT, tak by to snad mělo jít, já to nezkoušela 😉

prosteja
13. lis 2009

to je dobře AMAL 😀

BLAHU no vidíš, u dětí to skáče hrozně rychle..... už to bude lepší 😉

blahovka.cz
13. lis 2009

protejko mudra rikala,ze si to prej i mohl vyplakat,jak ho bolelo brisko,kazdopadne ted uz je v uplnem klidku se tu na me smeje,ani netlaci,ale rourka uz je doma

hehena
autor
13. lis 2009

ahoj holky 🙂 jak se máte při pátku? 🙂 😵

koukám, že Ondrášek a Vendulka neměli dobrou noc a Ondra nebude mít asi ani dobrej den... tak to zvládněte mamky.)

PROSTEJ cos koupila za komplet do porodky...

já teda když vás občas čtu a vidím jak se připravujete, tak se stydím jak to flákám, ani nic nečtu, žádný DVD nemám, kurzy taky nic 🙂)) no potěš, to je něco...

prosteja
13. lis 2009

jo BLAHU to je možný 😉 v noci se nevyspal, plakal, měl bolení..... ale už to bude dobrý 😉

nuki
13. lis 2009

Blahu: tak to je moc dobře...🙂)) jen tak dále..🙂

blahovka.cz
13. lis 2009

to jsem opravdu rada,ale je to hrozny hoůlky jako sama sebe kdyz je neco malymu nezvladam,jsem z toho vyjukana a nesva

prosteja
13. lis 2009

ahoooj HEHE 😵 no jak tu máme všichni takovou mikinku z Tesca s tím medvídkem..... tak k tomu mám doma i bodyčko s dlouhým rukávem a pořád jsem přemýšlela, že bychom v tom mohli jet z porodky, ale chtěla jsem k tomu sehnat ještě něco.... no tak jsem sehnala přesně v tom designu overálky, jsou teda nošené, ale paní mi 2 (jeden teplejší a jeden slabší) prodala za 200,- i s poštovným 😉 takže prckovi dám na cestu z porodky asi to bodyčko, na to overálek, ponožtičky, tu bundičku, samozřejmě čepičku pod to (tu mi paní přibalila s těma overálkama) no a celýho ho takhle strčím do toho chlupatýho pytle z KIKu, v tom mi nemůže zmrznout 😀 až to bude doma, tak vyfotím 😉

a jinak mě taky přijde, že se nijak moc nepřipravuju.... jediný co, tak na začátku těhu jsem přečetla tu Něžnou náruč rodičů, doma mám knížku o těhotenství, ale tu jsem víceméně prolistovala a na kurzy nechodím, ani na cvíčo... doma to začínám pěkně flákat 😅 tož asi taky HEHE 😀

prosteja
13. lis 2009

BLAHU to je myslím naprosto logický 😉 zvlášť u prvního... si pamatuju jak teta měla druhý po 6 letech od prvního a když si ho přivezla z porodky, tak okamžitě velikáááánský horečky a ona najednou chudina nevěděla co dělat a volala svojí mamince do telefonu a brečela.... úplně ji to rozhodilo a já ji docela chápu.... 😉

nuki
13. lis 2009

Blahu: to by asi nedělalo dobře nikomu, hezky už odpočívejte..🙂