Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
8. črc 2009

verled,tady nejde o to ze tlaci,ale o to kdyz se neco stane....

ange,verled..no jsem v pohode,ale byla jsem cela vyklepana,normalne cekam az si budu moct odbocit a on ze pry koukal po barakach a napral to do mne,stesti ze jsem se zrovna rozjizdela,takze auto jakztakz v poho...ale kdybyste ho videli,fakt exot

ange,ja fakt jezdim hodne,tak jsme ho poridili

verled
8. črc 2009

ange:tak tak já nemam s pasem problém....

angetha
8. črc 2009

Jak může řidič čumět po barákách 😠 😠 😠

carculka
8. črc 2009

ange,nechapu,ale kdybyste ho videli-fakt exot....

verled
8. črc 2009

carcul:no šikula zjevně.....

angetha
8. črc 2009

Ale hlavně, že to dobře dopadlo..

cat79
8. črc 2009

Tak jsem musela něco podělat, abychom mohli odpo na procházku do města, snad přestane lejt, to je oprus strašnej☹((
no telefonek mám teda náhradní, ale nemám tam žádná tel. čísla, takže to bude zajímavé🙂

Carcul proboha a jsi OK?Nepřipoutaná, tak to jsi teda hustá, to je snad lepší i ten pás, ne?Já mám mamku policajtku, takže já pásy používám poctivě, kor teď, zatím máme příško malé, tak si myslím, že by se nic stát nemělo, kdyby jo, tak by to přece už dávno inzerovali, ňáké pásy pro těhule, to slyším prvně...a nepřipoutaná můžeš jako těhu být je od určitého měsíce...ale nevím, neptala jsem se.

prosteja
8. črc 2009

carcul tak o tom jsem neslyšela... 😖 a raději bych teda jezdila připoutaná a riskovala, že když zabrzdím prudce, tak že se něco stát může, než být nepřipoutaná a platit buď pokutu anebo si napasovat volant do břicha 😲 ale ještě jsem neslyšela, že by nějaká těhulka potratila kvůli pásu do auta, to slyším prvně.....

prosteja
8. črc 2009

já si teda taky myslím, že když se srazím i v 50km tak můžu ublížit nepřipoutaná hlavně sama sobě... 😖

prosteja
8. črc 2009

už jsme prostě zase u toho, co jsme tu probíraly včera 😀 moderní doba, moderní metody... 😀 dřív tohle vůbec neřešily, dneska se nevydělává jen na vitaminech, ale proč by výrobci těchto pásů netvrdily, že je to extra potřeba, když na tom vydělají 😉

carculka
8. črc 2009

verled..to jo 😀

ange🙂

cat,ja driv jezdila vzdycky poctive pripoutana....a ted uz mam ten pas 😉 no ja o tom vim od kamaradek a i jsem o tom cetla...ale jsme v poradku,tak jsem rada...cat jnak ja cetla-pri bouracce je pochopitelne lepsi pas,ale pak staci prudky zabrzdeni,pri kterym se ti nic nestane ale diky pasu muzes potratit...nevim jestli je to tak,ale uz to mam vyreseny tehu pasem

baeszinka
8. črc 2009

Pás je v těhu nebezpečnej,jsem to zrovna nedávno četla myslím v Betynce,ale nepoutat se je ještě nebezpečnější...taky tam doporučovaly těhu pásy a správný poutání v autě...ten spodní pás má být co nejníž pod bříškem a ten vrchní má jít přes prsa...

prosteja
8. črc 2009

já nevím holky....... pardon, ale mě tohle přijde trošku ujetý...... proč nám doktoři rovnou nezakážou jízdu v autě?????? jako jo určitě, když už je ta možnost si ten pás pořídit tak jo, proč ne..... ale proč na to neupozorňují třeba doktoři sakryš 😠

prosteja
8. črc 2009

já teda ve svým okolí neznám jedinou těhulku, která by tento pás měla 😖 a že některý jezdily až do porodu kilometry a kilometry týdně 😅 ...... mám vždycky u takovejch článků pocit, že si to píšou přímo ti výrobci 😀

carculka
8. črc 2009

bae..ale kdyz brisko ete neni tak pod briskem nedrzi...to nepoutani zalezi na situaci-bouracka lepsi byt pripoutana a blby zabrzdeni kdy se ti nec nestane nepripoutanej a prijdes treba o mimi...

prostej..to nevim..proste doktori 😠 😠 😠

prosteja
8. črc 2009

no carcul mě spíš přijde divný, když není bouračka, tak se nepoutej, když je, tak se poutej...... a jak to mám sakra vědět, když do toho auta sedám 😀 ... ne, jako já si z toho nechci dělat srandu, vím jak to myslíš...... jen si prostě myslím, že to sebou nese ta doba 😉

baeszinka
8. črc 2009

Já mám z těhle věcí docela respekt a i se bojím,asi to není jen tak..není vyjímkou,že ty co bouraly mají pak od pásů spálenou kůži...myslím bouračku jako bouračku,ne náraz např. při couvání 🙂

carculka
8. črc 2009

prostej,ono pak jezdi hone zenskych nepripoutanejch...proto o tom vim-jellikoz tehule si to nektery koupili nebo se nepoutali,a nebo jen ten horni(nevim jestli by to bylo k necemu)

baeszinka
8. črc 2009

v tom časáku psaly,že stejně když narazím,vyjede ti ten spodní pás na bříško....ale asi se to nesmí moc řešit..ale pokud jezdíš hodně,JÁ těhu pás schvaluju 😉

prosteja
8. črc 2009

no carcul já to myslela tak, že jsem třeba pravidelně jezdila s jednou těhulkou každej den skoro 50km do školy a zpátky a těhu pás nepoužívala a byla ok 😉 a jestli se něco stane, to neovlivníš 😉

baeszinka
8. črc 2009

No jo,tak já uklidila půlku skříně a končím,strašně mě bolí záda ☹ tak si jdu zalízt pod deku a knížkou a tyčinkou mars a budu lenošit 😉 🙂
Tak papa 🙂

prosteja
8. črc 2009

jj bae přesně tak.... když někdo jezdí hodně, každej den několik kilometrů tak jo... určitě... ale když jedete jednou za týden na nákup 2 kilometry, tak je to zbytečný podle mě 😉

baeszinka
8. črc 2009

No to jo prostej,já jezdím autem docela dost,ale myslím,že mě se pás nevyplatí...Ale pro ty co jezdí hodně..pro klid v duši...proč ne 😉

carculka
8. črc 2009

prostej,urcite..proto jsem si ho objednala,abych se poutala furt...jasne ze to nevis,ale prote zalezi na pripadu..

bae...mne treba pasy zachranili zivot..pred rokem a pul....bae,fakt jezdim kazdej den,a nekdy celkem dalky...tak dekuju za schvaleni 😀

carculka
8. črc 2009

prostej,ale rikam ze pas nevadi jako pas ale az pri zabrzdenim,narazu a tak...jinak treba ja mam za rok najeto 25000

carculka
8. črc 2009

bae,ty jsi sikula...tak si ted pekne odpocin 😉

angetha
8. črc 2009

Já asi usnu..

carculka
8. črc 2009

ange,tak se bez natahnout

prosteja
8. črc 2009

jj carcul já to chápu... pokud někdo jezdí opravdu hodně, tak to chápu 😉 a chápu, že pás vadí při tom zabrždění nebo nárazu... myslím si teda, že při nárazu jako nárazu při nehodě je ta šance na udržení těhu opravdu malá tak jako tak..... a já třeba nemám pocit, že když pojedu příští týden 250 km po dálnici, tak že nějak ohrožuju život miminka 😉 nejezdím jak blázen 150, jedu si pěkně v pomalým pruhu, brzdím s dostatečným předstihem... kdykoliv na tu dálnici najedu, tak si musím uvědomit, že se mi může něco stát, ať jsem těhu nebo nejsem... nějaký pako v autě potkáš vždycky 😖 to je to riziko s kterým sedáš za volat každej den 😔