Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
9. črc 2009

.))) hezkej BAE 🙂 😵

angetha
9. črc 2009

Ten je správnej 🙂
Já aviváž dávat nebudu, dám na vše extra máchání..

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

Holky já jsme taky nedávala aviváž

baeszinka
9. črc 2009

já taky nebudu,mám jí sice koupenou,ale použiju ji až bude mrňousek větší...

cat79
9. črc 2009

Ahoj holky, pardon že tu moc nejsem, ale ten fesťák, ten mi dává, samej známej, kafčo sem a tam, filmíky a tak...ale alespoň bylo dneska krásně🙂))

jinak Hehe ty jeany jsou v HM, ale nejlepší jsou ty s tím vysokým látkovým pasem, vyzkoušej je,já totiž taky jako Verled nechtěla, ale navlíkla jsem si je a už jsem si je nechala, mazec pocit a jsou mooc slušivé🙂))

Tak hezký večer, koukám, že už tu nikdo není🙂))tak zase zítra alespoň na skok🙂))

sacvi
9. črc 2009

Hezký večer holky,
teda mě už kolikrát táák bolí v podbřišku že si pořád říkám že se to tam už určo chystá a pokaždý to po nějaké době přejde 😠 😀 Ach jo no su zvědavá co mi řekne v pondělí..
Teda teď mě ten podbřišek bolí dost..ale to nic..brzo to přejde a rodit budu až na konci srpna 😝 😀 😀

cat79
9. črc 2009

Teda sac🙂))asi se tit o tam už chystá🙂))asi se tam miminko převaluje sem a tam a na něco ti tlačí🙂 úž je to za pár, tak hlavně klídek a buď v pohodě!!!hezký večer🙂)

Já mám někdy pocit že mimi cítím, jak psala Verled, je to jako nadýmání, ale není to prdík, ale asi jak tam mimoušek plave🙂))a prsa mě píchají, jinak pořád spíš echuť a strašněj pocit v puse...těhu je teda dřina🙂

sacvi
9. črc 2009

no počkej cat až se budeš blížit konci..to je teprve dřina 😀

cat79
9. črc 2009

to právě věřím🙂)))))mě už to dostává teď🙂))

carculka
9. črc 2009

ahooj holky...copak je noveho??ja ted delala palacinky,tak jsme si s manzou dali do nosu 😀

verled
10. črc 2009

ahoj kočky.-)jeee jsem tu první🙂nedočítám, něco novýho?? 😉

orchidei
10. črc 2009

Ahojky tak Vás tu taky musím pozdravit než se rozjedu v práci! Mám toho moc a znám se že jakmile sem vlezu tak už se odtud nedostanu a nic neudělám, tak se nezlobte že Vás zanedbávám!

Hehe jakpak to že taky nemám v IP tvoje nové hnízdečko s zahrádkou? Gratuluju, ať jste tam moooooooooooooc spokojení!

Kdepak je Leník nevím jestli jsem to tedy nepřehlídla ale měla testit ne?!

A co ty zuzí vím že byl testík negativní, ale jseště jsi nepsala jestli ta mrcha nedorazila! Jinak abych tě trošku uklidnila tak kamarádka měla taky mimoděložní a vzali jí vejcovod(bylo neplánovaný) říkali že až bude chtít děti že to nejspíš nepůjde jentak a poslali jí do lázní na doléčení a ona tam odsud přijela těhotná a než byl malej rok tak byla těhotná znova( ani jedno neplánovali)! Takže věřím že ti to i s jedním vejcovodem vyjde! 🙂

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

Holky dobré ráááááááááááááááááááničko 🙂

hehena
autor
10. črc 2009

ahoooooooooooooj VŠEM !!!!!!!!!! 🙂 😵 😵 😵

verled
10. črc 2009

ahoj orchi tak jak jde těhu??.-)
ahoj Pet

orchidei
10. črc 2009

Ahoj petí kokala jsem do albíčka a chci tu tvojí kolíbku! Ta je úžasná!

hehena
autor
10. črc 2009

ORCHI já neposílala do IP fotky, jen jsem psala místo .) foto pošlu, až se přestěhujeme a trošku zabydlíme... 🙂 kdoví kdy to bude a jestli to nakonec bude... 🙂 😉

VER ani nevím co novýho....

PETI jak je? 😵 38tt to je fakt moc už.... 😀

hehena
autor
10. črc 2009

mno ORCHI jak ti je??? 🙂 😵

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

Orchi taky jsme ráda že jí mám, je sice postarší ale krásná 😵 😵 😵

hehenko mě je celkem OKm, včera jsme byla večer otrhávat třešně do bečky, vlastně dělám všechno a stále jsme 2v1 😀

orchidei
10. črc 2009

hehe tak to jóóó! Tak už aby to bylo, už chci vidět bydleníčko!
Mě je tak normálně! Přijde mi že mám větší hlad, ale nijak špatně mi ještě nebylo! Večír teda vypadám jak týden před porodem! A občas na mě v noci přijdou bolesti, ale zatim asi jen dvakrát, takže taky v pohodě! Přijde mi že mi narostli prsa a začínají být citliví ale jen malinko! A musím teda říct že jak všichni píšete že nemáte chuť na sexík, tak ne že bych teda nyla nadržená, ale je nějakej intenzivnější, takhle by to už mohlo zůstat 😀 !

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

Orchi a ty jsi ještě nebyla u Dr , že máš v pase snž?

prosteja
10. črc 2009

hoooooj ženy 😵 😵 😵

prosteja
10. črc 2009

je pátek, takže jak jinak fůra práce 😖 😀 to už je fakt jak prokletí 😔

zdravím petul a miminko 😵 téééééda, vám se to krátí petul 😉

zdravím verdel a mimi 😵

a zdravím i hehenku a orchi a miminka 😵 😵 😵

prosteja
10. črc 2009

já musím teda říct, že nechuť k sexu se nám teda vyhla velkým obloukem nebo co 😀 😅 😀 ........ orchi to já bych o sobě prohlásila, že možná i nadržená jsem 😀 😀 😀 a sexík je báječnej, úplně jinej než před tím, asi jak je to tam všechno prokrvený nebo co....... takže vřele doporučuju ve vysokým dávkování 😀 😀 😵 😵

verled
10. črc 2009

orchi:hurááá další co má chuť🙂
ahoj hehe a prostej🙂

hehena
autor
10. črc 2009

no tak tu chuť k sexu vám ženy teda závidím... já furt nic moc, i když je to s tou chutí už lepší! dr. mi to sice zakázal, ale myslím, že bysme to už mohli prubnout, když teda říkáte, jak je to žůžo..... 🙂)))

prosteja
10. črc 2009

hehe žůžo je slabý slovo 😀 😀 😀

hehena
autor
10. črc 2009

a citlivost prsou - to je něco teda.... ze schodů si je i musím držet... si ani nedokážu představit, že by mi na ně manža při sexu sahal 😀 😀 😀

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

Prostej to znám, vždycky nejvíc pospíchá v pátek před tím než jde člověk domů 😀 naštěstí jáý te´d ani kolikrát nevím co je za den 😀 Holky já jsme měla taky chuť pořád na sex , jen jsme nesexovali po odběru plodové vody a chvilku potom co mě teď pustili z nemocnice 😉

hehena
autor
10. črc 2009

no tak největší mimoň jsem asi já.... nakonec měly všechny chuť na sex...... 😀 😀 😀 😅 😅 😅 🙄 🙄 🙄