Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
20. črc 2009

hehe..nojo tehu-takovy jiny stav 😀

angetha
20. črc 2009

Jé česnečka... 😵 😵

amallie
20. črc 2009

já mám chuť úplně na všechno holky, chjo............. bude ze mě kulička

hehena
autor
20. črc 2009

no a ještě další dotaz... co jídlo ze sáčku??? třeba zrovna ty polívka nebo nějaký omáčkový směsi??? vaříte to?
já tohle snad za tu dobu co jsem s manžou nedělala ani jednou... ale někdy mám chuť a potřebovala bych to rychle :D 😀 😀 😀 že uvažuju, že bych nějakou tu polívčičku koupila... i když hnusnou a ošizenou 🙂)) 😀

hehena
autor
20. črc 2009

no u mě je divný třeba to maso... jím vyloženě kuřecí - ale teď na něj nemám vůbec chuť a jedla bych furt hovězí (viz i ten hovězí vývar)... je toto normální??? 😀 😀 😀 😀 😀

angetha
20. črc 2009

Cat ohledně kočárku se zajímej o velikost korbičky, rozměry složeného aby se vám vešel do auta, pak aby se vešel do výtahu, do dveří, pokud nemáte kočárkárnu nebo vlastní dům...asi jste oba vysocí tak aby i kočárek byl vyšší nebo měl posuvnou rukojeť...
A máte pravdu, že do terénu 4 kola...

amallie
20. črc 2009

hehe: já teda všechny tyhle potraviny naprostio nesnáším, ale je fakt, že teď už dělají bez glutamanů a tak............ lepší varianta je ale navařit do mrazáku 😉

kdy se stěhujete?

angetha
20. črc 2009

Hehenko mě maso taky moc nejelo..ale polívky a hotovky z pytlíku jsem vyřadila, děláme domácí jídlo..

carculka
20. črc 2009

amal..hezkej kocarek 😀 😀 😀

hehe..nevim,ja to z pytliku nedelam vubec..si myslim ze to neni nic dobryho..jinak s tim varenim-varim jen pro manzu a ja si vyjmecne zobnu..

ange..vid..hrozne bych si ji dala -s tema krutonkama

amallie
20. črc 2009

hehe: to říkám, hovězí maso je lepší, kuře je samej hormon a teď jich máš až dost, tak proto ti to nejede 😀

carculka
20. črc 2009

amal..souhlasim..kureci delam jednou za x

amallie
20. črc 2009

carcul: že je pěknej 😉
a co jíš, když si jen "výjimečně zobneš" ??????

hehena
autor
20. črc 2009

tak mrazák je ouplně plnej... z nějakýho důvodu jsem si zase udělala mega zásobu mražený zeleniny 🙂)) 😀
ještě nevíme kdy... bo pán ještě nezavoval, byl dnes za právničkou, tak doufám, že mu to zas nerozmluvila - to by mě jeblo...

no ale když to teda klapne, tak se stěhujeme 1. srpna... a když né, tak abysme vypadly nejpozději v půlce září.. :-/

hehena
autor
20. črc 2009

holky... ani mi to nepište, že je kuřecí samej hormon.... celý věky dělám hlavně kuřecí, bo je to zdravější... a ono ne jo??? buééééé

angetha
20. črc 2009

Si uděláme česnečku k večeři 😎

angetha
20. črc 2009

Aby ty kuřata rychle vyrostly..

hehena
autor
20. črc 2009

CARCUL koukala jsem do tabule a dle tvoje posledního UTZ jsi dneska 8+0 a až zítra začínáš 9 tt...

jestli si to chceš spravit, tak by sis den poslední MS měla zadat přesně 26. 5. pak by ti to už mělo vycházet... .)

hehena
autor
20. črc 2009

no jo, je mi to jasný ANGE... ☹ ☹ ☹

amallie
20. črc 2009

hehe: kuřecí je hnus, je to nadopovaný hormonama, aby kuře rychle vyrostlo 😖 a když je zabíjejí, jsou pověšený za nohy, omráčej je vodou a pak jedou na takovým pásu kolem něco jako pily a ta jim řeže hlavy 😖 viděla jsem to na vlastní oči, je to hnus............ a manžel má za klienta majitele jedněch nejmenovaných drůbežáren................

ty jo, 1.8., to se asi stěhujete dříve, než my.......my máme jít ve středu převzít byt, ale kdo ví, jestli bude už úplně bez chybičky

česnečku!!!!!!! jako vařenou, nebo zalitou ange?

carculka
20. črc 2009

amal...proste mi ted delaj nejlip jogurty,ovoce,zelenina,chleba s kiri 😀 😀 maso vubec 😝 no sladky-mnam 😀
a pak si neco dam kdyz nekam jdem,u tchyne a nebo k tatkovi jezdim soboty a ma vareno..ale jak varim ja,nacicham se toho tak to do sebe nedostanu a manza je hlavne masovej..ale vcera jsem papala krupicovou kasi,jsem ji delala k obedu a rizky manzovi k veceri-kasi snedl kvuli mne ze jsem na ni mela chut
je 😀 😀 😀 ja prave taky vubec nevim..uz jsem naky omrkla,ale asi spis najdu prvnich par nej autosedacek a pak na jaky kocary jdou nasadit-no ete nevim....ale naky sou fakt pekny na obrazku a pak jsou naprd-libil se mi treba peg pero-cetla jse ale blbou recenzy,ty teutonie,ten casual co cat, a ete docela i´coo...
jaka je nej znacka kocarku ted na trhu?pamatuju si dyz byl bracha malej tak inglesina byl jak mercedes v autech,ale to uz je pryc

angetha
20. črc 2009

Já nevím jak jí uděláme Amal 🙂

carculka
20. črc 2009

hehe,tak spraveno..uz jsem z toho jelen..stejne mi to zas dr beztak rekne jinak a zas budu prndavat 😠 😠 😠

amallie
20. črc 2009

carcul: aha aha 😉

jinak mercedes je právě prej teutonia 😉
inglesina je taky super, já jí původně chtěla, ale ta velká nemá přední kola otočná, což mi vadilo
výborný taky jané, to zas ale nemělo přehazovací sporťák
výborný je stokke, ale ještě dražší, než teutonia a vypadá už trochu divně
a maxi-cosi, to má ale těžší kočát než teutonia, zas lehčí autosedačku a ta jde i na teutonii

vítězem testů sedaček byla právě maxi-cosi a teutonia tario, tu vezmeme, ale je dost těžká, musím říct, páč je dost robusní............

s inglesinou je ale hodně spokojená kamarádka, co má 8týdenní mimi a jané má pak zase jíná kamarádka a jedna ještě má právě teutonii a jak jsem všechny zkoušela, bylo jasno 😉

amallie
20. črc 2009

ange: si pamatuju, jak jsem byla malá a dělali jsme rychlpu česnečku jen zalitou vodou horkou 😵 😵 😵 😵

carculka
20. črc 2009

ja prave koukala i na ten maxi cosi mura-libi se mi sportak ale ne korbicka...ten jane se mi taky libil..nema prehazovaci?tak to taky pada...a manza rek ze kocarek musi byt krasny... 😀 😀 😀 a prote suprackej...amal tezka netezka-hlavne ze bezpecna 😀

amallie
20. črc 2009

tu muru jsem měla vybranou, šla jsem do krámu a právě mi paní poradila, že ještě lepší je teutonia, má o rok delší záruku a je lehčí a to jako zvítězilo

sedačku ale bych možná radši tu maxi-cosi, ale manža chce když už, tak všechno od jedné značky............a maxi cosi má lacinější kočár, ale dražší sedačku, ta vyjde s tou easy base skoro na 8 litrů, ta teutonia jen na 7 😉

ale ta mura taky super jezdí a jané fakt nemá přehazovačku, aspoň ne ten nomad

amallie
20. črc 2009

carcul: proč se ti nelíbí korbička? je pěkná ne? stejná jako u jinejch kárek...........mi přišla

carculka
20. črc 2009

a co je ta easy base?a teutonia ma prehazovacku,ju?

amallie
20. črc 2009

teutonia cosmo má přehazovací sporťák, pak ještě mistral S má i rukojeť, ale to je na nic, páč bys pak měla vpředu ty menší kolečka, takže je lepčší přendat korbu

easy base to je taková základna, kterou nainstaluješ do auta a pak do toho jen lehce zacvakneš tu sedačku, kdežto, když jí nemáš, tak musíš poutat tu sedačku a jako sama, když máš v rukách děcko je to docela vopruz......