Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
24. čer 2009

misa..gratulujem 😀 😀 😀

angetha
24. čer 2009

Ahoj Misi, vítej u nás 🙂 🙂
Sac to stojí docela dost viď?

prosteja
24. čer 2009

sac já bych začala klidně už teď.... pokud do 4 týdnů porodíš, tak máš nejvyšší čas 😀

miso vítej a gratuluju 😵

carculka
24. čer 2009

sac,takze je to na lepsi porod??

sacvi
24. čer 2009

angethko já to mám od známé za 1400 ale jinak stojí kolem 2500..asi jak kde..

miso vítej a také gratuluju k super výsledkům 😵

prosteja
24. čer 2009

carcul to zkus.... protože je pravděpodobný, že zvlášť teď se ti ty nálady budou střídat a od něho by nebylo hezké, kdyby se kvůli tomu s tebou ještě hádal 😉

carculka
24. čer 2009

prostej snad to pochopi ☹ pekne mi vcera nastval 😠 😠

angetha
24. čer 2009

Manžel když vidí, že natahuju, tak utíká na zahradu 😀

carculka
24. čer 2009

ange 😀 😀 😀

prosteja
24. čer 2009

carcul a víš, že teď máš nejvíc v klidu 😉 já se včera začala rozčilovat kvůli správcovské firmě a dostala jsem od manžela uklidňovací lekci, že se nesmím rozčilovat kvůli prckovi 😉 😀

ange ono je to možná lepší 😀

cat79
24. čer 2009

Ahoooj všechny🙂)

Hehenko video nááádherný a ty paterčata, to je mazec🙂))
Vítám Misa_1, a gratuluju🙂))
Carcul, nálady teď holt asi budou, to víš, hormony🙂)

Já na zen 3D chci určitě miláčka, na tom před tím se mnou nebyl, u nás se to moc nedělá, ale stejně by prd viděl🙂))hihihi, ale na tom 1. jsem se bála, kdyby to nebylo OK, že bych tam bulela a kdyby tam byl on tak ještě víc...ale naštěstí, teď už jdeme spolu🙂)

prosteja
24. čer 2009

cat tak můj tam přímo chce jít, tak jak psala hehe, že její manžel taky 😉 takže upírat mu to nebudu a jsem za to strašně ráda, že tam bude.... kdyby náhodou něco nebylo ok, tak v něm vidím oporu a to je pro mě nejdůležitější 😉

cat79
24. čer 2009

Tak to joo, ten můj ani nevěděl, že by mohl, chudáček, ale na teď se těší a my mu to s mimi vynahradíme🙂)))

Ange 😀 😀 😀 manžel to má už vychytaný:.)))

sacvi
24. čer 2009

Holkýý a v pátek budu mít krásné fotečky s bříškem 😵

cat79
24. čer 2009

A co to bude Sac cvičit nebo zkoušet?Nechápu...

prosteja
24. čer 2009

jů sac, tak už se těšíme 😉

angetha
24. čer 2009

Sac taky se těšíme 🙂 🙂

cat79
24. čer 2009

Jé, Sac, já bych taky pak chtěla v tom 8.měsíci do ateliéru i s manžou si nafotit krásný fotečky a pak až bude mimi měsíc tak znovu🙂))))mám už vymyšlené rekvizity...bude to mazec🙂))

Moc se těším až nám je ukážeš Sac🙂

cat79
24. čer 2009

Jo Prostějko já si ty testíky všechny nalepila na papír pod sebe, s daty a tak a mám je pořád vystavené a vzpomínám jaké to bylo, když jsem na tom byla jako vy🙂 je to milé, asi je nevyhodím🙂)a mám jich celkem 10🙂))hihihihi, fotečky z UTZ si taky nechám všechny, jen lituju, že naposledy jsme mimi viděli v 9tt a teď už kope a tak a uvidíme ho až ve 13tt, ale asi se zase tolik nezměnilo, nebo????

Dnes mi přišlo na mail, že ode dneška už HCG bude klesat, že už ho nepotřebujeme🙂))

sacvi
24. čer 2009

Já se taky těším..ani svatební fotky nemáme tak pěkné jako tyto s bříškem 😀
No ale v pátek dojedeme dom až večer pře jdeme na tu přednášku o porodu a ta končí ve 20h. takže fotečky přidám asi až v sobotu 🙂

angetha
24. čer 2009

Já mám testíky taky schované 😉

cat79
24. čer 2009

....tak jsem udělala ty povidlové taštičky s vanilkovým jogurtem a posypala to kakaem, no holky ňam ňam ňam🙂))
Dneska ve 14.00 jdeme přepsat pozemek na nás🙂 juchůůůů🙂))))tak to pak oslavíme🙂))snad i sexíkem po 2,5 týdnech...hihihhihihi

No a nevíte někdo jestli Andreasek už porodila?Je 1. v tabulce těhulek a termín měla včera🙂 třeba se ještě ukáže🙂)

prosteja
24. čer 2009

cat to by ses divila co všechno se změnilo 😀 miminko už vypadá opravdu jako miminko 😉 takže se těš...

jako fotky z utz si schovám určitě všechny, budu kupovat takový ten deníček našeho miminka a tam mu je všechny nalepím.... ale znám se, testíky bych časem stejně vyhodila, takže jak říkám, pro začátek si je nechávám a ještě dlouho už mě budou na nočním stolu asi strašit 😀 ale pak vezmu jen ten nejsilnější a vlepím ho mimískovi taky do albíčka, aby věděl, jak jsme se o něm dozvěděli 😉

cat79
24. čer 2009

Jinak holky co se všechno dělá na tom prvotrimestrovém screeningu?

sacvi
24. čer 2009

já mám testíky taky nalepené pod sebou a schované 🙂
Andreasek eště myslím neporodila..včera jsem jí tu viděla tak pokuď to na ni nedošlo v noci nebo dnes tak asi eště ne 🙂

Holky mám v pupkárně novej břichoň kdo by se chtěl podívat 😀 - a určitě chcete všechny 😝 😀

cat79
24. čer 2009

Jéé, já chci taky to albíčko, ale čekáme až budeme vědět jestli koupit růžové nebo modré🙂)))
pak to tam všechno nalepíme a popíšeme🙂))
Viděla jsem krásná albíčka🙂

prosteja
24. čer 2009

sac 😵 😵 😵 😵 holka ty se modli, aby jsi opravdu do měsíce porodila 😀 jinak už se nevlezeš ani do dveří 😀 ... ne si dělám srandu, pupík je nááááááádhernej, ale fakt velkej 😅 .... jo a sac ty jsi jedna z těch co mají obříka v bříšku, nepapala ty jsi náhodou nějaký ty vitaminy pro těhulky? 😉

prosteja
24. čer 2009

cat jj, taky ho budu kupovat a v neutrální barvičce 😉

misa_1
24. čer 2009

se mnou byl manza na vsech ultrazvukach a myslim, ze byl fakt rad, mela jsem jich vic nez obvykle, protoze jsme mimi vyvezli hned na zacatku na dovolenou do thajska, tak me pan doktor kontroloval radsi pred (to byl jen cernej flek asi v 5. tydnu 😎 ), kvuli vylouceni mimodelozniho a pak i po navratu.

prosteja
24. čer 2009

jé miso já jdu taky asi 5tt+3 takže se na ten flek strašně těším 😀 😀 😀 a myslím, že manža bude nadšenej 😉