Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
5. srp 2009

cat,prave ja to zkousela a nak mi to neslo aby to jako nebylo videt pro kazdyho 😢

hehena
autor
5. srp 2009

CARCUL určitě na rajčeti, tam se to dá zaheslovat... 🙂 já rajče nemám, protože nemám PC ale Mackintosh (apple) a to má jinej operační systém a na rajčeti na to ještě nejsou připravený...

ale myslím, že to zvládneš založit bez pomoci - www.rajce.idnes.cz
holky ti pak kdyžtak pomůžou se zaheslováním alb...

CAT tak to je pěkný, že půjdem zase na KO takhle spolu 🙂))) 😉 😵 😵 😵

taky čekám na zprávy od EF...

co ty SAC???

carculka
5. srp 2009

hehe,ja uz tam ucet zalozenej mam..ale nemam tam fotky jelikoz nevim jak to zaheslovat

sacvi
5. srp 2009

hehenko děkuju za optání..od půl 6 mám poslíčky ale ti stejně určo přejdou a zase nic.. 😖

sacvi
5. srp 2009

jo jinak efulka nic nepsala tak se asi nic neděje 😒

angetha
5. srp 2009

Sac třeba nepřejdou.. 😉
Jinak já jsem četla názory, že UTZ by se neměl dělat moc často..

sacvi
5. srp 2009

no teď sem byla na wc a poslední 3dny mám doost velkej (omlouvám se je to nechutné) výtok a dneska kŕ a teď i trochu krve tak byla tak uvidíme co se bude dít

verled
5. srp 2009

sac:to zní jako že jsi před porodem🙂držim palce aby už to bylo ono🙂

cat79
5. srp 2009

Sac taky držím palečky ať už je to ONO🙂))

Heh můžeš mi sem hodit ten odkaz kde najdu ty info o tom jak se vypočítává mateřská a veškeré info o tom?Moc děkuju🙂)

Tak jsem ještě vyžehlila a padla na mě total únava, dneska od 3.25 na nohou, sotva lezu a blbě vidim🙂)))
Ahoj Verled🙂

Ange jo???ale tak to nevim🙂))))ale zeptám se🙂)))radši.-)

Jo a Svoja nakupovala..jééé🙂 já nakonec asi budu mít fakt věcičky z ameriky🙂)))to se picnu🙂)))

sacvi
5. srp 2009

holky už nemůžu sedět u pc tak se vzdaluju..mějte se a zatím pa

hehena
autor
5. srp 2009

holky teď tu byla na návštěvě kamarádka a je taky těhotná 🙂))) v 9 týdnu 🙂)) no páááni... se picnu!
bydlí teď kousek od nás, takže je to paráda... a mají vybraný skoro stejný jména jako my... 🙂))

Aničku, Elišku, Matěje 🙂))

hehena
autor
5. srp 2009

SAC moc držím palce, ať je to ono!!!!!!!

CAT čoveče žádnej odkaz nemám... to by možná věděla spíše ANGE? my to ještě nijak zvlášť neřešili... jen tak okrajově a to vůbec nevím, kde to manža vyštrachal...

holky jdu se taky natáhnout.... brou noc!!!

SAC, EFI myslím na vás holky!!! 🙂

amallie
5. srp 2009

ty sac, to bude ono!!!!!!! a za chvíli je tu s námi další mimís!!!!!!!!!!!!!

angetha
5. srp 2009

Sac to by mohla odcházet hlenová zátka.. 😎 😎 ale velký výtok mám taky..
Cat zkusím ti najít to info o mateřské..

angetha
5. srp 2009
sacvi
5. srp 2009

tak od 23h.kontrakce po 5-6min. a před chvilkou prdla voda tudíž odjíždíme do porodky..držte nám pěstičky

moncicak3
6. srp 2009

dobré ranko 🙂

sac tak moc a mooooooc držíme pěstiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 jupí bude tu další mimís 😵

prosteja
6. srp 2009

dobré ránko..... 😵 teda co to tady čtu..... možná už je na světě další mimísek 😵 😵 😵 i když doufám, že by mi sac napsala 😅

prosteja
6. srp 2009

a efulka porádem nic..... 😖 máte na ni někdo kontakt kromě sac? páč sac nám teď asi vědět nedá 😀

prosteja
6. srp 2009

a jak to tak vypadá, tak sac je první, která odjela do porodky s prasklou vodou a pravidelnýma bolestma.... 😉 to vypadá fakt nadějně, doufám, že ji prcek nebude dlouho trápit a že už je možná i na světě...... kdyby mi sac napsala, hned dám vědět 😉

prosteja
6. srp 2009

HOOOOOOLKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY 😵 😵 😵 😵 SAC MÁ HOLČIČKU 😀 😀 😀 😵 😵 😵

prosteja
6. srp 2009

SMS OD SAC:

"UTEKLO TO JAKO NIC. JANICKA KRICI Z PLNYCH PLIC. JE NA SVETE TEPRV CHVILI VYKOUKLA NA NAS S 3880 GRAMY, K TOMU 50 CENTAKU, S MAMINKOU JSME V PORADKU"

😵 😵 😵 😵 😵 velikáááááááááánská gratulace 😀 😵

prosteja
6. srp 2009

no kde jste kdo, vy to zaspíte 😀 😀 😀 😀

prosteja
6. srp 2009

no tak jsem tu na tu radost sama 🙄 🙄 🙄

p.e.t.u.l.k.a
6. srp 2009

Prostej taky mě probudila taková krásná SMS 😵 😵 😵

prosteja
6. srp 2009

jé petul, tak se raduješ taky 😀 😵 😵 😵 huráááááááá..... a já celou dobu tipovala kluka, ještě jsem se jí teď schválně do alba dívala na bříško a na to jak jí to hrozně slušelo a byl to jasnej kluk 😀

p.e.t.u.l.k.a
6. srp 2009

Prostej taky mě překvapila holčička,opravdu Sac to v těhu moc slušelo 😉 Jinak podle toho jak to psala tady večer, tak taky dlouho nerodila 😵 Je to borka 😎 Už se těším jak popíše jaký byl porod a pošle fotečku

Jiank Vítek spal od 21 hod do 3:30 no není to kráááááááááááása a v 6:00 se zbudil a teď zase spinka 😵 😵 Andílek můj

prosteja
6. srp 2009

petul jj, hrozně jí to slušelo a i bříško měla vyloženě na kloučka 😉 no tady jde vidět, že veškerý odhady se můžou mýlit 😀 😀 😀 já právě hned jak přišla do práce a viděla, že jela do porodky, tak si říkám, že to určo už má za sebou, když jí odtekla plodovka a měla pravidelné kontrakce... myslím, že i odhadla krásně příjezd do porodky, plodovka fuč a kontrakce 2 hodiny krásně pravidelné po pěti minutách... 😵 vychytala to a v nemocnici se pak dlouho netrápila 😉 taky už se těším na fotečku maličké a popis porodu 😉

petul Vítek je fakt úžasný miminko 😵 😵 😵 já budu mít určo nějaký zlobidlo, co bude furt řvát 😀

prosteja
6. srp 2009

zato efulku asi Davídek pěkně trápí 😖 nakonec ji i Sac předběhla, přesně jak efi předpovídala 😅

p.e.t.u.l.k.a
6. srp 2009

jj Davídkovi se asi nechce na svět 😒