Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
23. srp 2009

ahojky hoky,tak se jdu taky na vas mrknout manza je kamosema na bedmintonu a dneska vari on,tak mam volneji,jen kdyby ten malej nebrecel,je takovej protivnej,place ani nevi proc,tak snad se utaha,protoze mi prijde,ze chudak ne a ne zabrat

jinak povery - na ty jsme taky kaslali a malej je v poradku,my jsme meli nakup jeden narazovej ,kdyz jsme poridili vsechny potreby i objednali kocarek a jinak drobnosti jsme kupovali od zacatku tehu jako oblecka a tak

hehena
autor
23. srp 2009

ahooooooooooooooooj bambulky.. 🙂
přeju vám pěknou neděli....

my včéra trošičku nakupovali, chtěla jsem sehnat nějaký sportovní kalhoty, ale nepodařilo se, tak jsem si koupila v HM aspoň těhu mikinu 🙂 parádníííí 🙂))

dneska tu bude spát ségra, dovalí asi za hodinu, tak si skočíme společně na oběd... 🙂 😵 a večer asi zase pogrilujeme 🙂

moncicak3
23. srp 2009

nazdárek kočandy, tak jsem zas tu 😵
no to já už mám všechno z oblečení nakoupený a taky popůjčovaný, akorát mi zbývá vybrat nějakou soupravu do porodnice, ale ještě nám zbývá dokoupit kosmetiku, vaničku a takový ty drobnosti, ale většinu z toho nakoupím během následujícího týdne, já to radši ponechávat náhodě nebudu, taky jsem nakupovala od začátku 😉 manža na to asi trochu věří, nechtěl, abych nakupovala takhle brzo, ale i tak jsem nakupovala 😀 já to vždycky odůvodnila tím: "Přece nebudeme kupovat všechno najednou, to pak bude garda" a na to on slyší 😉 😀

tak páčko princezny, jdu si vypít kávičku, užijte si zbytek víkendíku 😵

angetha
23. srp 2009

Ahoj holky, tak jsme doma z porodnice - sice zatím s příkrmem, ale mlíčko už se rozbíhá 😉
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Během týdne až obvolám všechny doktory, dodám bližší popis porodu a tak..
Ve stručnosti...Ve středu manžel šel po dovolené do práce, večer ještě říkám tchánovcům, že dnes to určitě nebude..a ejhle v jednu ráno bolest..za pět minut další..a za pět další..No nezdálo se mi, že by to byl porod, spíš jsem myslela na poslíčky, tak jsem šla do sprchy, no a nepřešlo to.tak jsem začala balit věci, zavolala jsem tchánovcům a v půl čtvrté jsme vyjeli..Voda nepraskla, tak jsem si říkala, že mě pošlou domů...chacha.byla jsem ve 4 hodiny otevřená na 7 cm, za chvíli na 8, ani jsem nedostala klystýr, nic, poslali mě umýt a šla jsem si lehnout na sál na monitor. Manžel zatím dorazil z práce, tak už tam čekal...No a začaly docela hustý 3 hodiny, než se Vendulka narodila.bez epidurálu..A vlastně celkem rychle, asi tak na 6 zatlačení..

carculka
23. srp 2009

ahojky holky....

ange a kdybysis mohla vybrat chtela bys epi nebo ne

angetha
23. srp 2009

Noo nechalo se to bez epidurálu...ale kdyby mi ho nabídli zadarmo tak řeknu jo..

eeefffaaa
23. srp 2009

ange tak to jste brzy doma!!to docela koukam...preju tobe i tatkovi at vam Vendulka dela jen samou radost,jen porad zdravoucka a pekne roste!!a angeth ty sis musela kdyztak epi zaplatit..ja mela 3 davky a vycerpala jsem dve a nic jsem neplatila 😒 ja bych to teda bez epi rozhodne nedala od rana do pul 7 do vecera,jsem stastna ze existuje 🙂 nechapu jak mohli rodit driv tak dlouho v takovych bolestech 😖

hehena
autor
23. srp 2009

ANGE ahooooooooj... mooooooc vás vítám doma!!! 🙂
jak ti je? 🙂

koukala jsem samozřejmě na foto.. neskutečný jak je Vendulka fialová, chuděrka...

angetha
23. srp 2009

Efi děkuju 🙂 v bene epi dávají jen na doporučení dr. a zadarmo ale třeba v Krči se platí...jako na to, že to byl první porod tak to nebylo tak hrozný...jen vedle rodila jiná maminka tak se k ní všichni seběhli ve chvíli, kdy jsem měla tlačit já..a to ty kontrakce byly nejhorší..když děloha už vyloženě rvala Vendulku ven a já netlačila..Když už jsem mohla, tak jsem tlačila strašně ráda a dá se říct, že mi to dělalo i dobře..bylo to úleva..

moncicak3
24. srp 2009

dobré ránko 😵

Anget už je s Vendulkou doma 😵 to je paráda, Anget ta je tak maličkáááááá 🙂 moooooc hezoučký fotečky 😵 já bych jí tak pomazlínkovala 🙂

prosteja
24. srp 2009

dobré ránko všem 😵

hlásím se vám už z práce a předem se omlouvám, na net už jsem se nedostala, technika zvítězila nad rozumem 😀 😀 😀 no net nám doma šel až v neděli a to se mi nechtělo sedět u komplu 😅

ještě ve čtvrtek večer jsem kukala, že Angetka už má Vendulka a teď mrkám zrovna na fotečky, že už jsou doma.... paráda, porod taky nebyl nic hrozného, moooooooooc gratuluju, hlavně ať Vendulka krásně roste, je nádherná 😵 😵 😵

prosteja
24. srp 2009

a mrkala jsem i na nové fotečky Janičky od Sac a Davídka od Efi a Ondráška od Blahušky, prostě na všechny ty naše miminka a nádhera holky, všechny dětičky se vám hrozně povedly 😀 😵

prosteja
24. srp 2009

no a jinak jsem nedočítala, to nemám šanci, takže šup sem s novinkama....... nějaká nová těhule? maminka asi těžko, teď je na řadě bae a ta má ještě čas........... tak aspoň novou těhulinku 😉

moncicak3
24. srp 2009

ahooooj prostejko 😵 tak jakpak jsi se vydovolenkovala?

prosteja
24. srp 2009

ahoooooj monci 😵 😵 😵 tý jo, už 31 tt 😲 no za chvíli už budeš mít maličkou taky u sebe 😀

to byla spíš taková pracovní dovolená monci, vyřizovala jsem si ten přestup na novou školu, běhala po doktorech...... a pak teda čtvrtek a pátek odpočívala a nechtělo se mi v tom vedru lautr nic dělat 😀

a dnes jsem si tak říkala, že bych mohla taky konečně skáknout za ředitelkou, už jí to taky oznámit, aby si hledala náhradu a nějak se mi tam nechce 😅 😀 nějak nevím, jak to říct 😀

prosteja
24. srp 2009

jsem mrkala, že počínaje včerejškem jsme ukončili s prckem první trimestr, tak už bych to taky mohla nějak v práci oznámit, aby pak nehleděli v listopadu 😀

moncicak3
24. srp 2009

jj prostej už abych jí měla u sebe, už je to na mě mooooc dlouhý......

aha a jak všechno dopadlo, přestup, doktoři a tak? v pořádku viď 😉 já taky ve čtvrtek a v pátek odpočívala, to bylo šílený to vedro.....

tak tam za ředitelkou skákni, to jsem zvědavá co na to bude říkat 😉 😵

prosteja
24. srp 2009

monci to věřím, že se ti to táhne, navíc když jsi doma a nechodíš do práce.... já mám pocit, že mě to poletí závratnou rychlostí, od září začnu chodit na nějaké přednášky, které si musím dodělat a doufám, že pak tady v práci předávat agendu a po vánocích mě tu nikdo neuvidí 😀 😀 😀

jinak díky za optání, všechno ok, už mám dokonce razítko z porodnice v těhotenském průkazu 😉 a na screeningu vše ok, to jsem vám sem psala, jakýho máme neposluchu, sedí si na zadku a nechce se nechat změřit 😀

ředitelce to asi řeknu, půjdu tam řešit jeden pracovní problém, tak to na ni vybalím... horší to bude s kolegyní v kanclu, nevím jak nato 😅 nemůžu jen tak přijít a říct, jo víte, co je za novinku? jsem těhotná 😀 je jí přes 70, to by s ní taky mohlo švihnout 😀

moncicak3
24. srp 2009

prostej snad ne, snad to s ní nešvihne 😀

to je dobře, že je všechno u tebe v pořádku, to už máš taky za pár, vánoce jsou ode dneška přesně za 4 měsíce 😉 😵

já ještě nevím, v jaký budu porodnici, ale u nás není potřeba mít razítko......já už se těším strašně na utz, jdu ve čtvrtek na poslední, tak doufám, že se Terísek pěkně otočí a nechá se vyblejsknout, mám jen jednu její fotečku, protože u ostatní utz ji nebylo možný vyfotit, jak sebou mlela 😀

verled
24. srp 2009

ahojky holky🙂...tak se hlásim, v albu nový obrázky.-) a jinak se mi od Pátku Táda hlásí jak o život, kope až mi skáče břicho, je to sranda🙂 😎

prosteja
24. srp 2009

monci no uvidíme, třeba to šlehne s ředitelkou 😀 😀 😀 na tu to vybalím rovnou 😀

tak doufám, že se Terezka nechá přemluvit a pořádně se vám ukáže 😉 a pak už jen naživo 😀

ahoooj verled 😵

verled
24. srp 2009

jinak zdravim všechny🙂

ange a vendulko mocinky Vám to sluší🙂

moncicak3
24. srp 2009

prostej 😀 😀 😀

ahooj ver 🙂 krásný fotečky, břušánek roste jak z vody 😉

holčinky jdu něco dělat, musím dojít nakoupit a pak jdu poklidit, mějte se zatímky hezky 😎

prosteja
24. srp 2009

no monci uvidíme, jestli mi bude do smíchu 😀 měj se mooooc krásně papa 😵

ver bříško krásný, těhulku už nezapřeš ani omylem 😀 a už jste za půlkou, paráda 😵

prosteja
24. srp 2009

jo a holky zapomněla jsem se vám pochlubit 😀 na tom screeningu mě sestřička zvážila a nevážím ani deko navíc 😵 jsem si říkala, že to půjde pěkně nahoru ty kila a v pohodě.... vážím pořád stejně 😉

verled
24. srp 2009

ahoj prostej🙂jojo to to utíká🙂

monci:děkujem🙂to jo odteď nosim už jen těhu gatě nic mi neni🙂)

svoja
24. srp 2009

😵 😵 😵 Ahoj VSEM 😵 😵 😵 (se me hrozne libi tenhle smajlik)

Tak nejprve: ANGET gratuluji jeste jednou a je super, ze to probehlo takhle celkem v pohode...vcera jsem prohlizela fotecky i s moji mamkou (diky me se o vas zajimaji i nasi a manzel) a rikala, zes to mela podobny jako ona, kdyz rodila me. Ze ani klystyr ji nestihli dat a ja byla do dvou hodin na svete🙂 Vendulka je nadherna, jen me trochu vydesila ta fialova, ale pak se pekne vybarvila🙂 😉

VER krasny brisko, ja uz mam taky vetsi, ale navic se v posledni dobe silene preziram, nejak neodhadnu, ze se me tam toho vejde min a pak je me tezko a nemuzu spat a brisko mam jako kdyby me melo explodovat!!!

PROSTEJ vitej doma🙂 na me to v praci poznali, tak jsem to rekla nejdriv vedeni (reditelka si to taky myslela) a pak uz jsem jen potvrzovala...ze ano, ze jsem....jinak gratuluju ke screeeningu

svoja
24. srp 2009

Vcera jsme chteli jet s manzelem do dinoparku na vylet-do Vyskova. No, ale nejak nas to vcuclo do Olomouce (ja tam studovala, randili jsme tam, jezdime tam obcas nakupovat, byli jsme tam na svatebni ceste) a byli jsme pokoukat v obchudkach, koupily se me botky...a Barunce prebalovaci podlozka Bebe Jou🙂 No a jedna pani v obchode nas utvrdila v tom, ze koupime ten kocik Peg perego, rikala, ze at se ho drzime, ze to je nej kocik, ktery tam kdy meli!!! Takze tak. Taky jsme pokukovali po tom Casualplay, jak ma vybranej CAT, ale zda se nam malej sportacek....

prosteja
24. srp 2009

ahooooj svoji....... 😵 já kdybych si dala něco upnutějšího, tak to na mě jde taky poznat, ale skrz volný halenky se můžou všichni jen dohadovat 😀 no určitě to chci říct právě ředitelce, ta by o tom měla vědět, aby si hledala náhradu..... a možná to pak udělám taky tak, že začnu jen potvrzovat, když se mě budou ptát... sice u té kolegyně v kanclu je mi to blbý, určo přijde a řekne, proč jsi mi nic neřekla, ale co nadělám 😅 kdyby jí bylo tak jak mě, tak to na ni vybalím, ale když je jí 70.... to víš, moc témat k hovoru který se týkají dětí a těhotenství si nenajdeme 😀 😀 😀

svoja
24. srp 2009

...to je hrozny, ja sem vzdycky vlezu, vsechno vam to reknu...a nikdo tady neni ☹ ☹ ☹