Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
26. srp 2009

prostej:no právě a maminky jsou s dětma a já zas třeba taky pracuju🙂)tak nestíhám....

prosteja
26. srp 2009

no super, až jsem napsala komentář, tak se mi to smazalo a vložilo se jen BAM.... 😀

prosteja
26. srp 2009

jinak ten komentář patřil BAM a chtěla jsem říct, že já jsem se cítila normálně, jen před očekávanou mrchou jsem cítila, že ms prostě přijde a ona nepřišla... ale to je jiný případ, ty se určitě ptáš, jak se cítily holky po transferu...... to ti tady bohužel asi nikdo neřekne 😖

bamsmudla
26. srp 2009

Tak to nevadí, ale moc děkuji i tak za odpověď.

prosteja
26. srp 2009

BAM kdybys chtěla, tak jsou tu přímo diskuze k IVF...... ale my samo budem rádi, když zůstaneš s náma 😀 😵

nuki
26. srp 2009

no jasně, prostě nám to tady hezky stmelíš..prostejko..🙂

Bamsmudla: Ahojky, vítáme Tě a přejeme hodně štěstí..🙂

prosteja
26. srp 2009

NUKI tak to nevím, já poběžím domů 😀

verled
26. srp 2009

bam:já myslim že by ses měla chovat uplně normálně.........

nuki
26. srp 2009

hoky, tak Vám ukážu fotečku drobečka od kamarádky...🙂
http://www.email.cz/getAttachment?session=.%A3%...

prosteja
26. srp 2009

jééééé NUKI ten je slaďounkej 😵 😵 😵

nuki
26. srp 2009

bam: taky si myslím, že tělo nepotřebuje přehnanou péči..ale hladit a hladit..🙂

prosteja
26. srp 2009

no holky a já dnes jedla spíš sladký a prckovi se to nějak nelíbí 😖 😖 😖 žaludek už protestuje 😀

nuki
26. srp 2009

prostej: no vidíš, nebude na sladký..🙂
je kouzelnej..🙂

bamsmudla
26. srp 2009

Holky moc děkuji. Ani nevíte, jak vám závidím, že nic takového nemusíte podstupovat. Není to žádná sranda. Hlavně na nervy.

prosteja
26. srp 2009

nějak brzo si ale vymrčuje 😀

prosteja
26. srp 2009

BAM budu ti mooooooc držet palečky i s prckem, aby všechno dopadlo na jedničku a ty jsi nám tu ukazovala za pár dnů pozitivní testík.... 😵 😵 😵 a pak už jen foto z utz 😵 😵

jinak nápor na nervy to musí být šílený, přímo sem do diskuze chodila holčina, u které se IVF povedlo napoprvé i jedna, u které nevyšlo ani jedno IUI a ani první IVF... 😖 prožívali jsme to tady s nima, tak trošku víme, jak se asi cítíš 😉

prosteja
26. srp 2009

no holky a já mizím....... mám padla 😀 tak se mějte krásně a zítra zase papa 😵 😵

nuki
26. srp 2009

prosteja: no to teda..🙂

bam: musíto být určitě náročný, ale ono přirozeně to je taky, obzvlášť když nevíš jestli to půjde....

nuki
26. srp 2009

prosteja: hezký zbytek dne..🙂

taky už běžím..papa🙂

bamsmudla
26. srp 2009

Nuki to určitě je, ale je to trochu jiné. Když to nejde, zajdeš na testy a pak víš. podle mě je vše o psychice. Já mám za sebou jedno neúspěšné IVF a bylo podle mě hodně ovlivněno mou psychikou. Hodně jsem se na to soustředila. Teď pokoušíme štěstí podruhé. Asi jako každá normální holka tožím po miminku. A věřím, že už ho nosím v bříšku. Manžel mě držel při zavádění za roku. Potom jsme si dělali srandu, že dneska to bylo krásný a že to určitě výjde. Předtím jsme se samozřejmě pokoušeli přirozenou cestou a byla jsem z toho na nervy. Pořád měření teploty, počítání ovulačních dnů atd. Pak nás doktor poslal na vyšetření. Chyba byla u mého partnera. Má hodně špatný spermiogram. Bylo to pro něj těžké, ale postavil se k tomu jako chlap a řekli jsme si, že zkusíme novou cestu. Tak zkoušíme.

verled
26. srp 2009

bam:já si to ani nedoovedu představit, já k tomu přišla jak slepej k houslím, ale jedna moje kamarádka má taky problémy, už asi 2roky......je to děs dneska.......tak my budem s Tadíkem taky moc držet abys nám tu brzo ukazovala //.-)).......a věříme s tebou....a je fakt že pozitivní myšlení a dobrá náladaje hnedka půlka úspěchu ta psychika má neskutečnej vliv....
prostej, nuki paaaa

nuki
26. srp 2009

bam: je mi to jasný...budeme myslet pozitině určitě to půjde..🙂

carculka
26. srp 2009

ahuuuj holky tak copak noveho??

misa_1
26. srp 2009

mne prijde, ze se toho napovida az az... 😎, ted jsem na chvilku odbehla k sefovi a uz jste o 2 stranky dal 🙂

no bude to legrace, az budu toho drobecka rvat do tech vsech vrstev, uz ted je mi ho lito 😉 😉

holky, prosim, prosim, ja bych potrebovala asi nejaky navod jak nakupovat na tech bazarech (mmb, aukro,...), to vybirate po jednom kousku? vzdyt pak za postovne zaplatim vic nez za tu vec.

bamsmudla
26. srp 2009

Nuki určitě se nám to podaří, ať už přirozeně, nebo pomocí IVF. Člověk si musí jít za svým cílem. Aj kdyby nevím co. Papám vitamínky, cpu do sebe hormony, tak to sakra musí vyjít.

Verled to je úplně nejlepší. 🙂 Alespoň to máš bez nervů. I když teď ti začnou nebo už začli jiné.

nuki
26. srp 2009

tak já letím..papa

verled
26. srp 2009

bam.no jo vše má svoje pro i proti🙂))

holky jdu domu paaaa.....
misa:lepší nakoupit toho víc od jedný prodávající, zaplatíš jen jedno poštovný.-)
carcul.zatim nic, jáuž jdu domu

p.e.t.u.l.k.a
26. srp 2009

Holky tak jsem tady na chvilku, dávám si při vás svačinku 🙂

cat79
26. srp 2009

Ahoj, jejda, teda holky holky, tolik jste toho probraly?Nestíhám dočitat.-)
Carcul nic se tu nestalo, jen heh má po screeningu, vše OK, jsou 14+0tt, zbytek asi písne zítra🙂
Já pořád makám, fakt nestíhám dočítat🙂
No pro dnešek se loučím a pap zítra, budu tu zase od 7.00:-))to bude penízků pro denískovu výbavičku🙂))jéééééé

amallie
26. srp 2009

ahoj holky 😉

fuj, dnes jsem byla na tom glukózovém testu, brrr