Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

baeszinka
27. srp 2009

Ahojky holkýýý 🙂
tak jsem se snažila tak nějak dočíst,ale jste teda hrozný drbny 😀 😀

prosteja
27. srp 2009

CAT já myslím, že to bude ok... když nebudeš celý den na sluníčku.... s ženama v Africe bych se moc neporovnávala, ty jsou na to zvyklý na takový vedro a na celodenní sluníčko 😅 😀 to my jsme podle nich na úplně jiné úrovni.... ale když to nebudeš přehánět, tak to bude ok, uvidíš... hlavně ať máte krásný počasí, Sardinie je prý nádherná, byla tam jedna kolegyňka 😉

blahovka.cz
27. srp 2009

no prostejko zitra prikazu manzovi,ze to berem na nakup pres tesco,rpotze tam veci opravdu krasny a malej potrebuje nejakou tu mikinu a kalhoty 🙂

prosteja
27. srp 2009

jé HEHE tak to mě mrzí, to kdybych věděla, že bude takovej zájem, tak jsem ti to snad napsala 😀 my tam jeli náhodou, tak trochu neplánovaně... 😉

ahooooj BAE 😉

blahovka.cz
27. srp 2009

A zdravim bae a krystufka 😀

prosteja
27. srp 2009

BLAHU jj a připravte si hodně peněz 😀 ne že by to bylo drahý, ale bude to lákat vzít toho víc než bude potřeba 😀

baeszinka
27. srp 2009

Prostěj,krásný věcičky jste nakoupili 😉 Já už mám zákaz,mám toho hodně,ale občas taky nějakej ten obleček přistane v košíku 😀

prosteja
27. srp 2009

BAE já ten zákaz dostanu co nevidět 😀 protože máme fakt fůru věcí na takový to domácí nošení po dětech z rodiny a navíc nový a moderní věci mi bude dávat sestřenka manžova po roční holčičce a dvouměsíčním chlapečkovi...... takže vlastně nic moc potřebovat nebudu 😉 ale občas to prostě asi nedá nikomu 😀

hehena
autor
27. srp 2009

no to né, jsem se včéera mohla zeptat viď PROSTEJ 🙂)))

tak jdu... ahoooj

baeszinka
27. srp 2009

Jinak hlásím,že v úterý jsem byla v poradně a na porod to tedy rozhodně nevypadá..jsem úplně zavřená 😖 .A ozvy mi netočily,protože byla narvaná čekárna..a já se tak těšila..prý příště...

cat79
27. srp 2009

Hehenko teda ten doktor to ňák nevychytal, co?teda to je blb🙂 ale vidíš jak manža mimíska brání🙂)))

Tesco je na mimi věci nejlepčejší, mooc hezký a ne drahý🙂
Mě včera psala kamarádka z Floridy že už má balík věcí na Deníska, že od narození do 1 roku a masakr kousky🙂 se těším🙂)malej bude bombarďák🙂)
Jinak 15.9. ve 13.45 jdeme natočit mimísečka na DVD🙂))a teda na test cukru půjdeme 14.9., fuj to se netěšim☹(bléééé

prosteja
27. srp 2009

BAE ještě je čas, nech pěkně malýho dopíct 😉

HEHE no kdybych to věděla, příště budu hlásit 😀 měj se, ahojda 😵

CAT jj, souhlasím, třeba v CA jsem si tolik nevybrala, když už se mi něco líbilo tak mi to přišlo hrozně drahý za takovej hadřík.... v tom Tescu fakt super věci za super ceny 😉

cat79
27. srp 2009

Prostějko a kde máš ty fotečky oblečků?Nenašla jsem je ani v jednom z tvých albíček..jestli je teda někde máš vystavené.-)

cat79
27. srp 2009

..prostějko tu mikinku mám taky🙂a dečku teda dneska dokoupím, páč to je nádhera🙂))
jinak mooc krásný věcičky🙂

prosteja
27. srp 2009

no CAT však jsem to tu psala, že mám stejnou mikinku jako ty a pak bodyčky a ponožtičky jako CARCUL.... 😀 a ta deka je fakt úžasná a stála nějak 149,- nebo tak nějak, doufám, že nematu 😀

prosteja
27. srp 2009

no a ještě musím říct, že tu deku měli ještě v modré, ale tady v téhle barvě ji měli poslední 😖

blahovka.cz
27. srp 2009

pardon malej se prihlasil o jidlo a ted spinka, za hodku a pul jedem do mesta,takze se loucim zatim,jdu to tu pofackovat 😀

verled
27. srp 2009

cat: nedej na to co se říká, mě řekl doktor , že opalování neni problém , jen to nepřehřát.-)

cat79
27. srp 2009

Holčinky já letím, budu tu až zítra, tak všem přeju krásný den a papappa

verled
27. srp 2009

CAT:PAPA🙂
blahu:furt ti lezu do alba, chci taky tak krásný mimi.-)

carculka
27. srp 2009

ahooj holky

prosteja
27. srp 2009

jéééé ahoooj CARCUL 😵 jak je? 😉

prosteja
27. srp 2009

jsem se tu nějak zabrala do práce a do jídla 😀

verled
27. srp 2009

prostej:já taky téď fakticky zabrala🙂
zdravim carcul....

prosteja
27. srp 2009

VERLED 😀

prosteja
27. srp 2009

tak holky padla a já letím domů... a zítra už je páááááááááááááátek 😀 tak se mějte krásně a zítra papa 😵 😵 😵

verled
27. srp 2009

prostej:jojo:-)paaaaa

carculka
27. srp 2009

tak opozdene holky ahoooj verled a prostej,si to aspon prectete zitra...ja odbehla a uz se sem nedostala...
prostej dneska a vcera je mi nak blbe..vcera sem blinkala jak alik vecer..

a co vy prostej jakpak se mate??

a vy verled??co tadeasek?kope kope?

moncicak3
27. srp 2009

ahojky holky 🙂 tak se hlásím z novými zprávami z utz, na 100% máme potvrzenou holčičku, dokonce jsem viděla kávový zrnko 😉 naše Terezka má všechno co má mít a má podle utz 1540 gramů 😵 akorát se mi teda při utz udělalo zle, takže utz musel pan doktor zkrátit, začala jsem krapítek omdlívat, prostě nesnesu ležení na zádech 😖 ale stihl změřit všechno, takže nakonec všechno dopadlo v pořádku 🙂

byla jsem ještě dnes v poradně, přibrala jsem další 2 kg, takže celkem 12 kg a taky mám dneska premiéru s nateklýma nožkama 😒 je to teda mazec

prostejko krásný věcičky 😵

já jsem dneska koupila manžestrový lacláčky pro naši princeznu k Vánocům 😀 😀 😀 je to velikost 68, takže to ji bude krapítek větší, ale neva, do toho doroste 😵

tak dobrou holčiny a krásný sníky 😎