Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
28. srp 2009

Ahoj Carcul, jak je?
Tak já si o praní věcí na miminka něco najdu na netu...radši víc info🙂
Jinak já prostě ty látkové pleny nechci, slyšela jsem mraky story jak ženský jen praly a vyvářely...nic pro mě...prcek jakmile to bude jen možný bude chodit na nočník a basta🙂))

Venysko šetři se holka, každý to má jednou nahoře jednou dole, musíš být silná, ráda bych ti pomohla, ale nevím jak....

Tak jsem teď brouzdala na beremese a vybrala pár věcí a sepsala seznam co je nutné zařídit a tak a je toho teda mega ranec, to jsem ani nečekala🙂))ale už aby to bylo!!!!🙂))

carculka
28. srp 2009

zuzi tak aspon ze to moc neboli ale vypada to osklive....a co jak se mas,zuzi 😀 ?

baeszinka
28. srp 2009

Ahojky Holky,
tééda vy jste toho ale zase napovídaly 😵
Juj,Zuzi,rána teda nic moc,au au 😒
Jinak já jsem oteklá až na půdu,takže se nevlezu skoro do žádnejch bot,chjo... 😒 no jo i to k tomu holt někdy patří 😉

angetha
28. srp 2009

Zuzi snad se ti to brzy zahojí...
PROSTEJ skladuju na sucho, oboje dohromady, před praním potřu to od hovínek žlučovým mýdlem..
A fakt nic nevyvařuju, peru na 60..akorát mi vítr venku shodil sušák s těma plínkama, tak nevím co teď s tím ☹ ☹ ☹ ale už byly suchý, tak to asi jen vyklepu a přežehlím

carculka
28. srp 2009

cat myslis zaridit na svatbu??a kdy bude??jinak my se mame fajn 😀ale vcera jsme meli jet na ylet ale bylo mi zle tak prd z toho...
jinak cat my taky pujdem nejspis do papirovek akorat do tech eko-jsou drazsi ale lepsi pro mimi

bae jakpak je??

angetha
28. srp 2009

Bae moc dobře vím, jak se cítíš 😉 já nosila jedny pantofle, takový s tou přeskou 😅

baeszinka
28. srp 2009

Přijdu si jak balóóón 😀 😀
Jinak jestli jsou Ange ty plínky čistý,tak bych je asi jen přežehlila...zase se to nesmí tak moc všechno přehánět 😉

baeszinka
28. srp 2009

Jo a rozhodla jsem se teda,že si asi o víkendu už konečně zabalím tašku do porodnice 😀 😀 😀

carculka
28. srp 2009

bae a co manzilek nezlobi??

cat79
28. srp 2009

Carcul tak mi taky jsme pro EKo,to určitě, ale látkáče prostě nechci, mamka mi popisovala dost strašně jak jen prala a prala a neměla na to vůbec čas....prostě neee...ale vždyť je to jedno,hlavně ať je mimi v suchu🙂))

Pro dnešek se loučím, budu tu až v pondělí, jedeme s holkama na chatu do jižních čech, takže bude prča, snad vyjde i počásko🙂)
Přeju všem krááásnýý víkendíček🙂)
papapaapappa

carculka
28. srp 2009

cat..tak si to s holkama uzi.papa 😀

venyska
28. srp 2009

Tak jsem na zpět na chvíly.Poslala jsem manžovi "erotickou" mms 😀 a je mi líp 😀 😀 😀 😀 Navíc mrchu mám jak když ji nemám,za celé 2 dny jen kapka krve a pořád jen žlutohnědé špinění,fakt děs.Není to ani na tampon,ale na intimku 😒

venyska
28. srp 2009

Možná je to stresem čert ví.Koupila jsem si jeřáb novej a manžovi kotvičník,nic tim nezkazíme. 😉

venyska
28. srp 2009

je tady někdo???

carculka
28. srp 2009

venys...no zkus se rozptylit a zasexikovat i mimo snazeni..treba ja otehu az u konci cyklu...hlavne si myslim ze manzovi by se mohl sex zprotivit kdyby to bylo jen snazeni,tak se snaz uz kuli vam oboum to nehrotit 😉 vsak se brzy zadari

svoja
28. srp 2009

Javidim hlavni rozdil mezi ctvercovkama a plenkovyma kalhotkama v tom, zekalhotky neskladas, jsou "utesnene" kolem nozicek, briska i zadicek, nesrovnatelne vyssi savost a me osobne to prijde takovy pohodlnejsi. Mame jich dostatecne mnozstvi, takze teoreticky budem prat jedenkrat za tri dny...kdyztak mame na doplneni ty vicevrstvy ctvercovky. Skladovani nasucho, jen postrikam to hovinko a az bude treba, tak vyprat. Stolicku to udrzi bez problemu. Uz se na ne strasne tesim...pak vam to nafotim🙂

venyska
28. srp 2009

carcul:to už mám za sebou,to je vše v pohodě

carculka
28. srp 2009

venys..tak super🙂

svoji..sem zvedava🙂

moncicak3
29. srp 2009

ahoj holky, u nás dneska leje tak budem dneska provozovat gaučink 😉 😀 konečně se ochladilo, snad už mi teď tak natýkat nohy nebudou, když nebude takový hic....

maminy, chtěla jsem se zeptat, co všechno jste si zabalili do porodky? hlavně co jste si s sebou zabalili pro mimčo? já vůbec nevím......my už jsme se na pevno rozhodly pro porodnici v Kolíně, tak mám o jednu starost míň 🙂

svoja
29. srp 2009

Ahoj, preju hezkou sobotu! 😵 😵 😵
U nas taky leje, MONI, takze to vypada na odpocinkovy den🙂
Konecne jsem pridala brisko do alba a jeste trochu zaktualizuju vybavicku🙂

cat79
29. srp 2009

Krásnou sobotu všem🙂
Svoji krásný bříško, taky máš malinký, to jsem ráda že nejsem sama s malým bříškem🙂
Na věcičky se těším až přidáš🙂
Já včera na mimáči vydražila luxusní zimní kombinézku z nextu, už se těším až dorazí🙂))
Za chvíli vyrážíme na chatu do J.Čech, snad nebude lejt:_(to by byl pešek🙂
Tak se opatrujte, Monči já ti s balením do porodky bohužel neporadím🙂počkej na Sac, Petulku, Blahu nebo Effi🙂)papapap

hehena
autor
29. srp 2009

ahoj holky 🙂 tak jsem tu taky naskok 🙂

SVOJI krásný bříško 🙂

MONCI já se včera zaregistrovala do Podolí, tak mám taky o starost míň 🙂)))))) 😀

hehena
autor
29. srp 2009

***********************

mno já bych taky ráda napsala vzkaz všem těm úžasným slečinkám, co to tady čtou, bo tu někoho znají a pak těch informací zneužívají:::::

VYSE*TE SI OKO DÁMY... BEZTAK ZTRAPŇUJETE JEN SEBE!!!

***********************

venyska
29. srp 2009

Ahoj hehe co se děje???

venyska
29. srp 2009

Monči:Já si do porodnice vzala dudlik,vlhký ubrousky,pleny,zavinovačku a oblečky na cestu domu plus slabou deku-rodila jsem 20.října.Pro sebe hlavně intimní sprchový gel na citlivou pokožku,protože si musíš omývat min.5 krát denně spodek,vložky do podprdy,hodně kalhotek-klasický bomby na spaní,a hodně volnou noční košili v případě císaře.

venyska
29. srp 2009

Jo ještě pantofle,župan,a pletený nebo prostě silný ponožky,měla by jsi mít teplo od nohou

hehena
autor
29. srp 2009

CAT bylo by dobrý zjistit, co ti v porodnici dají...

bo třeba v Podolí dostaneš 5ks síťovaných kalhotek, vložky jsou volně k dispozici a doporučujou nabrat i pár domů - bo prý ty nemocniční jsou lepší, než z lékárny... plínek tam dostanu taky 5ks, dítě je v jejich oblečení a zavinovačce a ty máš k dispozici košilky... jsou lepší, bo jsou zavazovací a nemusíš je přetahovat přes hlavu... takže to budu používat jejich...

no pak jak píše Veny, tak bych přibalila vlhký ubrousky, intim gel, šampon, župan, dvoje teplý ponožky pro sebe, pro jistotu košilku na spaní... pak další balík síťovaných kalhotek, vložky do podprdy a oblečení pro sebe a pro prcka na odchod, bo to v čem dorazíš, by ti mohlo padat... a taky dva ručníky..

nic jinýho mě už teď nenapadá...

moncicak3
29. srp 2009

ahojky holčiny 🙂

svoji a cat, krásně vám roste pupíno 😵 😵 😵 já taky dneska budu přidávat, ale až odpolko 😉

hehenko vidíš to, to bylo dilema a teď už to máš s porodkou vyřešený 🙂to je dobře......a copak se děje? co se stalo? 😕

veny děkuju, teplý oblečky s dekou a s vajíčkem připravím manžovi a ten to vezme až pro nás přijede, ale už jsem si to napsala, co jsi mi poradila 😉

holky nám dr stanovil se ségrou porod skoro nastejno, my snad fakt budem na stejným pokoji ve stejnej den 😀 😀 😀 to by byla bomba 😵 jdu přichystat něco k los obědos, zatímky páčko 🙂

hehena
autor
29. srp 2009

VENY nic se neděje, jen tady máme špicla... ZASE... jak už se to stalo několikrát a furt jsou lidi, který to baví...

zřejmě nějaká zhrzená bejvalka, nebo závistivá slepice, co má potřebu šířit hovna po kamarádech a známých no....
prostě nějaká další trapka.... snad jsou ty, kterým to bleje natolik chytrý, aby si spíš něco pomysleli o ní samotný.... no takový lidi jsou v podstatě chudáci, nedokážou si zamýst před svým prahem, tak hází špínu jinde no...

hehena
autor
29. srp 2009

no MONCI to by teda byla bomba 🙂)) tak držím paluchy, ať vám to vyjde 🙂) 😉