Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
29. srp 2009

tak holky pá... razíme něco málo zařizovat a asi sjedem někam na O 🙂 ahooooooooooj 🙂 😵 😵 😵

moncicak3
29. srp 2009

hehe kuju 😉 třeba to vyjde 🙂 brou chuť

tak jsem holčiny přidala břuchoňa 🙂

jdu žehlit, budu nakukovat, ale dnes tu bude asi mrtvo, je sobota......

svoja
29. srp 2009

Je videt, ze existuji lide, kteri maji IQ bublajiciho blata a smele pouzivaji to, co kde nakoktaji, aby ublizili...
Ale, mile damy, pamatujte, ze na kazdou svi*i se voda vari.... Cili...pekne poctenicko...ztrapnujete jen samy sebe!

svoja
29. srp 2009

Jinak tedy samozrejme zdravim ty normalni🙂

svoja
29. srp 2009

Monci jeee, krasny pupino🙂

moncicak3
29. srp 2009

stále teda nevím o co jde a co se stalo, ale jinak Svoji máš recht, taky říkám, že pro každou svi*i se voda vaří, na každýho jednou dojde!!!

tak jsem dožehlila plný koš prádla.....minimum věcí mých a manži, ale už peru na Teríska a ta toho má požehnaně, jdu si chvilku dáchnout......

Svoji, za 7 týdnů budeš mít taky už pořádný pupíno 😉 😵

venyska
29. srp 2009

Co se vlastně stalo?Kdo a na koho zaútočil slovně?

svoja
29. srp 2009

no uprimne...me uz to pupino prijde poradny ted🙂

carculka
29. srp 2009

jinak zdravim (s prominutim) vsechny slepice co maji potrebu psat anonymy a smirovat tady...tady jsou stranky pro normalni lidi ktery si pokecaj o vecech ktery maj spolecny...a pokud ma nekdo cas smirovat ,pomlouvat a jeste se neni pod anonymy schopen podepsat,tak je opravdu hodne ubohy...

moncicak3
29. srp 2009

svoji, to jo, ale fakt počkej za pár týdnů, to už teď ti poroste pupíno den ode dne 😉 😵

sacvi
29. srp 2009

Ahoj holky,

monci ty máš kráásný pupíček 😵

Zrovna dneska jsem vzpomínala jaké to s bříškem bylo 🙂

To je teda hnusné počasí..a u nás jsou hody..teda průvod a tak je zítra ale dyž je tak hnusně a prší tak ani nemůžeme s malou ven..ach jo 😒

moncicak3
29. srp 2009

ahooooj Sac 🙂 mamino naše 😵
děkujem za pochvalu pupína, však už má Terísek 1540 gramíků, zrovna teď přemýšlím nad tím, jaký to bude, až tu bude s náma 😵
a jak Janička?

svoja
29. srp 2009

MONCI taky me to napada a uz se silene moc tesim🙂 ale koukam, jak tobe to utika...vzdyt uz budes za chvili rodit...

SAC ahooojte princezny...tady u nas je taky hnusne...☹ silene ti to slusi na to fotce s Janickou...

CAR moje rec

moncicak3
29. srp 2009

Svoji viď je to krásná představa, ale ještě si chvilku počkáme 😉 😵 už to nebude ale dlouho trvat neboj, uteče to jak voda.....
jj v úterý začínám osmý měsíc, za 14 dní jdu na poslední odběry, taky se zajdu podívat do porodky no a do 14 dnů už budu mít snad všechno přichystaný pro naši princeznu i tašku do porodky 😵

u nás bylo hnusně ráno, jak jsem psala a od tý doby počasí celkem jde, neprší a sem tam vykoukne slunko.....ale příští týden jsem četla , že má být opět hic.....

svoja
29. srp 2009

Ja uz nechci ty vedraaaaa 😠 😠

Jeee, ja uz se tesim, az budu mit taky vsechno nachystane...🙂 A budu na tom jako ty....

sacvi
29. srp 2009

Holky Janička je poklad..dneska celý den krásně spinká..ale papá jak divá..vypije 100ml a pomalu nemá dost 😅 Jinak všem přeju ať mají hodně mlíka..jako kojení v kombinaci s dokrmem je o ničem 😝 Já celej den odstříkávám a už mám prsa upadlý ale aspoň něco málo má malá ode mě

Jinak holky užívejte si těhu..vážně to uteče jak voda..já si vzpomínám jak mně ty poslední týdny neutíkaly a jak se to táhlo a najednou šup..je tu Janička a už bude mít měsíc 😵 To je najednou rychlost 😀

sacvi
29. srp 2009

Holky v těhu by se "neměly" sýry jako hermelín a tvarůžky a romadur a co teď při kojení myslíte že taky ne?

svoja
29. srp 2009

SAC tak to nevim...ja jim vsechno....behem kojeni nevim, zkus mrknout treba na nejakou diskuzi jinou... 😉

sacvi
29. srp 2009

no budu muset..já mám pořád nějaké otázky a nenalézám odpovědi 😅 😀 😨

moncicak3
29. srp 2009

sac já si myslím, že při kojení to platí taky, ale všeho s mírou, takže úplně si to odříkat nemusíš 😉

moncicak3
29. srp 2009

holky já to krapet přehnala s tím žehlení, mě teď berou záda jako blázen 😒 si je asi půjdu nahřát do vany...

sac, měla jsi sebou v porodnici na malou kosmetiku svou nebo jejich?

sacvi
29. srp 2009

monci měla jsem svoji ale ono se toho stejně moc nedoporučuje ale v porodce měli i erární kosmetiku..

sacvi
29. srp 2009

holky ale za co sem byla vděčná byly vlhký ubrousky od Lactacydu (pro mě)..na ten sešitej spodek to byla parááda 😉

eeefffaaa
29. srp 2009

ahoj holky!!! 🙂

eeefffaaa
29. srp 2009

no to me nejakej specialni sprchac na spodek nenapadl..takze jsem porad jen sprchovala,bez sprchace,a hlavne studenou vodou

eeefffaaa
29. srp 2009

Miluju vikendy!!!Milan je s nami cely dny a je to o necem jinym...stara se hlavne on a ja jsem takova odpocinuta

sacvi
29. srp 2009

Jééé ahoooj efulko 🙂

eeefffaaa
29. srp 2009

no ahoj sac!!jak je??nam malej dneska docela dobre spinka,ale to krmeni kazdy dve hodky nevynecha 🙂 a za chvili jdeme asi koupat...vcera jsme s nim byli v hospudce,samozrejme venku,byl v kocaru a dala jsem si vinej strik a vypila jsem pulku a byla jsem nejaka nalita 😀

moncicak3
29. srp 2009

ahooooj efi 🙂

sac jj, používám intim gel, ten si určo vezmu sebou, na to mimčo si vezmu sebou akorát olejíček na mazání a na opruzeniny, nic jinýho stejnak nebude potřeba viď?

moncicak3
29. srp 2009

a holčiny, jste tu dvě zkušený maminy, kolik balení vložek si mám sebou vzít? asi 2 balení budou stačit ne....