Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

sacvi
28. čer 2009

a jak nastřihujou dyž je člověk ve vodě?? Nebo pak zašívají? To musí člověk někam asi přelezt a tam ho pak zašijou..nebo šijou v té vaně 😅 To asi ne..?! To sem se nikde nedočetla 😨

hehena
autor
28. čer 2009

na tom videu dokonce dr. chvíli drží miminko ještě pod vodou.... je vidět jak se tam mele a mrká.... 😵 😵 😵 😵 😵

carculka
28. čer 2009

sac...a nevis jak ta kamoska byla spokojena???

hehenko,to se budes muset v tehu setrit ete vic vid,kuli srdicku

hehena
autor
28. čer 2009

ve vodě tě nenastřihujou - mohla by se do toho dostat infekce... ale je možný, že právě tím, že jsi ve vodě a všechno je tam takový uvolněnější, tak se ani moc nepotrháš... asi když se to komplikuje, tak jen prostě vylezeš z vody a je to.... 😉

sacvi
28. čer 2009

No ale i tak pro mě ta představa je taková nic moc..a muž dyby viděl nějakou "krvavou vodu" 😀 tak by omdlel jedna dvě 😅

Ale vůůbec tím nemyslím že je to špatné ..jen pro mě to asi není 😅

hehena
autor
28. čer 2009

CARCUL ta kamarádka byla spokojená moc - prý to stálo za to.... ale moc jsme spolu o podrobnostech nemluvily....

hehena
autor
28. čer 2009

SAC ono tam tý krve moc není dokud nevyjde hlavička.... klídek - to není žádný sado maso... .) 😵

svoja
28. čer 2009

Ahoj holky...
tak u toho porodu do vody...pry tam lezis v te vane a vsichni kolem tebe stoji a nemuzou ti nijak pomoct, protoze by nemeli sahat do te vody...jen samozrejme v krajnich pripadech. Znama takhle rodila a rikala ze uz nikdy vic. Ze tam lezela, trapila se a vsichni se na ni jen divali, protoze do vody nemohli...az v posledni chvili ji PA nejak uvolnila cesty a pak uz to slo, ale do te vody by se sahat nemelo...takze nic moc.
Ja svuj porod necham urcite na doktorech....vedi, co delaji a nebudu delat hrdinku ze tohle nechci a tohle nechci. Klidne nastrih, klystyr - no, nic moc zazitek asi, ale jdu do toho...a leky podle potreby. Jediny, co si preju je to, aby me mimi co nejdriv to pujde (jak to pujde) dali ke me, abychom byli co nejdriv spolu...

NITENKO ahoj, tebe jsem strasne dlouho nevidela...mate fakt krasny fotecky...a kluk je podle me jasnej....co by to asi bylo jineho🙂

angetha
28. čer 2009

No kdo chce rodit do vody a porodnice to umožňuje tak proč ne..
Klystýr vyprázdní střeva a uvolní prostor pro mimi, lépe pak postupuje dolů a odpadají obavy, co všechno vyleze 😎 Yal gel se dá koupit v lékárně, maminka si ho zavede sama, funguje to jako klystýr 😉
A epidurál bych asi chtěla, vím jaké mám stahy teď, natož potom 😅 ale když to nepůjde tak ho mít nebudu no..to se uvidí..

svoja
28. čer 2009

Jinak vas samozrejme zdravim VSECHNY!!!🙂

sacvi
28. čer 2009

při komplikaci přelízáš jinam?? Ajaj to bych asi nedala..než bych vylezla..já nemůžu vylízt už ani teď 😀 Ale co dyž je fakt potřeba nástřih??

hehena
autor
28. čer 2009

na těch videích na youtube většina žen rodí do průhledný vany... takže dr. tam v případě potřeba všechno vidí a dokonce trochu zvětšeně že jo 🙂)))) .) 😅

carculka
28. čer 2009

holky tak ja vubec nevim ☹ ...

svoja
28. čer 2009

holky ja bych teda do vody nerodila....

sacvi
28. čer 2009

v porodce kam jdu je vana normální a eště se schodama pře je docela vysoko ale nedokážu si představit jak bych po porodu vylízala z té vany a eště slízala po těch schodech 😅 😀 😨

sacvi
28. čer 2009

carculko však eště nerodíš 🙂 ..máš dost času získat spoustu informací 😉 I třeba pak v porodce kde se rozhodneš rodit 😉

angetha
28. čer 2009

Tak jsem koukala na jiný porod do vody a zdálo se mi, že spodek je udělaný jako zrcadlo..

hehena
autor
28. čer 2009

SAC to nevím, to se by ses asi musela vyptat v porodnici.... 😉
ale jako když to vidím na těch videích tak je to paráda a podle mě i pro to dítě.....

mě jediný co vadí, že když čtu porodní popisy, tak se často stane, že ti dítě hned na břicho nedají.... no a pak mi vadí ten jejich vážící a měřící prosec, což je podle mě pro mimčo děs.... si myslím, že by to sestra klidně mohla udělat druhej den přímo s maminkou na pokoji.... stejně jsou na pokojích váhy, abys dítě po každým kojení zvážila a zapsala váhu...

sacvi
28. čer 2009

já raděj na nic koukat nebudu 😀

hehena
autor
28. čer 2009

mě se ANGE zase někde zdálo, že to mají ze spodu nasvícený....

angetha
28. čer 2009

Hehenko..ale nevím, může to být normální odraz...

https://www.youtube.com/watch?v=2ljdn8qRbIw
sacvi
28. čer 2009

jo hehenko to mi taky vadí 😠 Nebo sem aji četla že se neptají a kolikrát mimi odnesou aby si mamča odpočla a má mimi třeba 2h.pryč..to teda nechci v žádném případě 😠

angetha
28. čer 2009

Já chci Vendulku taky pořád u sebe

hehena
autor
28. čer 2009

CARCUL to musíš asi vyloženě najít diskusi těch, co do vody rodily... ze dvou našich příspěvků - navíc to není přímo ani naše zkušenost - asi nic nevykoumáš... víc názorů a budeš mít víc jasno... hlavně názory přímo od těch co do tý vody rodily... 😉

hehena
autor
28. čer 2009

jo jooo ANGE na to jsem před chvílí koukala... příde mi, že to jen odraz ve skle - s tou vodou se to chová jinak... ale jistá si nejsem teda... .)

hehena
autor
28. čer 2009

no holky.. to by mi taky strašně vadilo a dvě hodiny... to teda dneska absolutně nechápu!!!!!!!!! 😨 😨 😨

angetha
28. čer 2009

Já jdu do vany...ne rodit, ale umýt se..manžel na mě omylem hodil maltu 😀 už máme doma dveře do té ložnice, tak vám zítra přidám fotky 😉
Dobrou noc maminky 🙂 🙂

sacvi
28. čer 2009

já taky ne..jako těšíš se na mimi..porodíš..oni Ti ho dají nachvilku a pak na třeba 2h.odnesou...? To snad ne 😠 Jako esi mi ho odnesou pošlu muže ať mimi jako přinese zpět..jako vážně. Kamarádce to udělali..prý ať si odpočne a vyspí se..vedle prý rodili jiný holky tak spát stejně nemohla ani nechtěla a mimi pryč 😠

hehena
autor
28. čer 2009

ANGE hurááá.. gratuluju ke dveřím... 🙂 😉 brou noc moc!!! 😵

sacvi
28. čer 2009

Já čtu že deš rodit do vany 😀 ..až pak koukám že NE rodit 😀

Já jdu dělat pomazánku..
dobroou holky 🙂