Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
4. říj 2009

paa svoji

moncicak3
4. říj 2009

tak koláčky jsou hotový a jsou epesní 😵

tady je receptík, kdyby někdo chtěl 😉

Koláčky ze sýru Apetito
350g polohrubé mouky
1 kostka Hery (nebo jiného rostlinného tuku)
2 sýry Apetito po 50g (nebo jiného taveného sýra bez příchutě)
moučkový a vanilkový cukr
marmeláda, povidla, tvarohová náplň nebo maková náplň

Z mouky, tuku a sýrů uděláme těsto, které můžeme nechat v lednici několik hodin odpočinout. Potom z něho na plech s pečicím papírem tvoříme malé kuličky. Do kuliček uděláme hluboké důlky, které plníme jakoukoli náplní a pečeme při 180°C dozlatova. Ještě horké obalujeme v moučkovém a vanilkovém cukru.

moncicak3
4. říj 2009

kdo chce vyzkoušejte, je to faktis rychlý a hlavně výborný 😉 do hodinky to je hotový 😵

carculka
4. říj 2009

jeee zkusim 😀

holky-kolotoc nad postylku mam koupit s tim promitanim na zed nebo je ten jednoduchej hraci?

moncicak3
4. říj 2009

Carcul já ti nevím ten kolotoč, já jsem třeba ten kolotoč ani nechtěla, mám ho půjčený, dala jsem ho na tu ohrádku....na postýlku jsem ho dávat nechtěla, protože až budu v noci k malý vstávat, tak bych do toho vždycky drkla a začalo by to hrát, ale každý to má jinak.....ale myslím, že Sac má ten jak promítá na zeď, tak asi ona ti poradí líp 😉 🙂

carculka
4. říj 2009

monci dekuju.

moncicak3
4. říj 2009

tak já se loučím, půjdu pomalu chrunět....mějte se krásně a dobrou noc 😵 😵 😵

sacvi
4. říj 2009

jééé to sem přešťastná že nakouknu a vidím že je to řeč o mně 😀

Já mám prosím pěkně i s promítáním 😵 😀 Ale záleží to jak chceš ty carculko. Je super že má třeba i dálkovej ovladač takže ho mám pověšenej na klice a jak večer přestane hrát (hraje dvě písničky a pak vypne) a malá eště nespí tak jen strčím ruku mezi dveře a pustím ji ho znovu (nebo jinou melodii je jich tak 5 a taky se dají přepnout pomocí dálkače). A eště tam je lampička dyž si chceš třeba na mimčo posvítit ale to sem eště nepoužila..

Dobroou holky..nám právě kolotoč dohrál (malá u něho vždy usne) tak se jdu podívat estli spinká a taky povalím. Dobroou 🙂

svoja
4. říj 2009

CAR tak me to nedalo, rozdelala jsem perinku i polstarek...mame teda tu vetsi velikost, takze v tom budes spat snad az do prvni tridy, ale je to bezvadny, lehoucky, ale ne zas az uplne ze to neni citit...myslim, ze akorat. A rozdelala jsem i to povleceni a je taky bezva. Uz se tesim, az bude v postylce! Takze doporucuju! 😉

MONCICAKU opravdu neobvykly recept...neco na me tehotenske chute🙂 😉

My ten kolotoc nemame promitaci a hraje jen, kdyz se natahne....a hraje hezky...ale myslim, ze se z toho za chvili zblaznim z te melodie🙂

Sem si vzala k televizi Baruncine vecicky a zkousela co k sobe ladi a tak...tak to mame rozdelene do dvou skupin ruzovou a neutralni....uz me sibe🙂

Tak ted uz fakt brou s kobrou!

moncicak3
5. říj 2009

Dobré ránko děvčátka 🙂

Peti už jsem zvědavá až písneš zážitky ze křtin a taky až přidáš fotečky 😉 😵

už tu dlouho nebyla Bae 😕 Bae až budeš mít chvilku, určitě přijď a musíš nám popsat jak probíhal porod a tak 😉 🙂 jsem na to zvědavá 🙂

holky já se tu cpu těma koláčkama, ty jsou tak křehoučký 😵

prosteja
5. říj 2009

dobré ránko všem 😵

moc jsem nedočítala, jen jsem zběžně mrkala, že jste vybíraly kočárky a tak.... a taky jsem mrkala na fotečku od ANGE, mě teda přijde, že ta plenka je Vendulce velká 😅 ale to je asi jen ten dojem, ona jak je jednovelikostní, tak jí nemůže být úplně tip top, co? 😅

prosteja
5. říj 2009

MONCI mrkala jsem na bříško, krááááásnýýýý 😵 😵 😵 holčičku bych podle něj nikdy nehádala, ale to jsem nehádala ani SAC..... 😀

angetha
5. říj 2009

Ahoj holky 🙂 🙂
My máme obyčejný natahovací kolotoč bez promítání a Vendulka stejně kouká jen jak se to točí..
Prostějko no jo, ta plínka je taková obr, dnes jsem chtěla dát na noc tu HP Pastelku, ale manžel mě předeběhl a dal Vendulce čtvercové..takže asi až dnes bude premiéra 😀

prosteja
5. říj 2009

ahooj ANGE..... 😵 no jo, ona jak je jednovelikostní tak chápu, že někde se ta velikost projevit musí.... 😀 hlavně, jestli neprotekla nebo tak....... na tu pastelku budu taky zvědavá, tak doufám, že tě dneska manžel nepředběhne..... 😀

angetha
5. říj 2009

Mno Prostějko...malá byla vlhká, ale dala jsem jí špatně tu vkládačku, takže čurala mimo ní..no a taky to bylo přes noc - asi 6 hodin..

prosteja
5. říj 2009

a ANGE co ty vázací plenky? používáš? 😉

prosteja
5. říj 2009

tak doufám ANGE, že to bylo kvůli tomu, že to nebude pravidlo.... to by mě teda zrovna u těch POPOLIN docela zklamalo 😖 já tu froté chci vzít jednu na vyzkoušení, za super cenu se mi je podařilo sehnat, paní jich prodává víc, ale já chci jen jednu, do začátku na zkoušku 😉

angetha
5. říj 2009

Mám jednu vázací Disanu..ale využiju jí asi až bude Vendulka větší, tak dám jen plínku a navrch vázačku, třeba až bude v létě "běhat" po zahradě, tak to asi bude stačit..
Prostějko pošleš mi prosím odkaz na tu paní, já bych se koukla co má 🙂

prosteja
5. říj 2009

ANGE aha, já právě mrkala, že tu zavazovačku máš, ale pro malé mimi je asi zbytečná... díky 😉 ten odkaz ti pošlu do IP, ale je to z aukra a paní má jen ty POPOLINY, tak jestli chceš, klíďo pošlu, ale žádné jiné plenky nedraží 😉

angetha
5. říj 2009

Aha tak to jo..mě zatím Popolinky stačí, děkuju...jsem na Aukro koukala akorát včera 😀 😎

prosteja
5. říj 2009

už jsem ti to poslala ANGE ale myslela jsem, že tohle nevyužiješ 😉

prosteja
5. říj 2009

jj já taky občas mrknu tak na aukro nebo mimibazar, ať začnu pomalu ty plenky dokupovat... na oblečení toho nebude moc už potřeba, tak se chci vrhnout trošku do těch plenek.... 😉 tak tě asi budu teď bombardovat dotazama ANGE 😀

jinak teda na každé aukci a všude narazím na ty SKETCH plenky, vždycky na to mrkám, pak si vzpomenu jak jsi sem hodila ten odkaz, že je to doma šitý na koleně a zase z té aukce odejdu... mě teda vadí, že to prodávají jako sady, třeba 5ks plenek, který jsou úplně stejný 😖

prosteja
5. říj 2009

letím si koupit něco na baštu, za chvíli jsem zpátky 😉

jo a jinak jak jsem vám psala v pátek o tom kopanečku, tak to asi kopaneček opravdu byl, miminko se předvádělo i včera a v sobotu taky, ale spíš večer..... takže asi kopeme holky 😵 😵 😵

angetha
5. říj 2009

Prostějko, to je nádhera, že už o sobě dává takhle vědět 😵
Přidala jsem fotečky
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

moncicak3
5. říj 2009

Ahooooj Prostejko a Anget 🙂

Anget malá je úúúúúúúúúúúúžasná 😵 😵 😵

Prostej on mi nikdo nehádá holčičku, akorát moje mamka 😀

angetha
5. říj 2009

Ahoj Monci, ale my všechny víme, že tam ta holčička je 🙂 🙂

prosteja
5. říj 2009

MONCI ahooj, no vidíš 😀

ANGE jestli to teda nezaměňuju za trávení třeba 😀 ale to už bych snad měla rozeznat...... a malá je nááááádherná, copak taťkovi povídala? 😀

moncicak3
5. říj 2009

jj holky na 100% tam je, jsem si tím jistá 😉 😵

Anget, mohla jsi mít v porodce prstýnky? Mě nejde sundat snubák 😒

cat79
5. říj 2009

Dobré ranko všem🙂))
Tak včera Denísek nespal snad ani minutu, celý den skákal v bříšku🙂)my to pozorovali místo televize, super zábava.-))hihihi, je to prča🙂))

Dneska mám bohužel very bussy day, takže tu moc nebudu, Ange krásný fotečky, koukala jsem na ně hned jak jsem zapla koníka🙂)

Carcul my máme ten kolotoč jako Ver od fisher price a ten má 8 melodií, ale teda nádherných a promítá motýlky na zeď a je to úlet, i my si na tom ulítáváme🙂))))ale je drazší, no a prý ty kolotoče jsem stejně jen do 5. měsíce, ale u nás se to upotřebí, mám 2 ségry a jestli budeme mít každá min. 2 děti, tak se kolotoč nezastaví🙂)))))))

Holky krásný den přeju a já se tu večer ukážu🙂))papapapappa

svoja
5. říj 2009

breee ranko vsem!
Pridala jsem brisko...holky, ja jsem fakt tehotna 😲 😲 😲 😎