Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
5. říj 2009

HEHE zaříkávačka.... 😀 😀 😀

blahovka.cz
5. říj 2009

takte koupene pampers mini 2 - kusu 92 cena 359cca,pouzite tak 6-7 za den,ted mame pampers midi 3 kusu 56,to jeste mame v zasobe a chce me pak prejit na tesco pleny midi cena cca 200,kusu 72

spotreba je celkem ruzna,prebaluju pred kazdym krmeni a krmie ted kazde 4 hody,driv to bylo po trech + kdyz rano kadi 😉

carculka
5. říj 2009

ahoooj holky,co novyho(nedocitam,jste drbny 😀 ??

svoji,brisko paradni 😀 😀 😀

jinak ja taky pridala fotecku

prosteja
5. říj 2009

ahoooj CARCUL 😵 ještě si tak pamatovat tu tvoji adresu 😀

carculka
5. říj 2009

ahoj prostej,jak se mate?

prosteja
5. říj 2009

holkyyyyyyyyy tak máme ten odhad 😵 😵 😵 dopadlo to parádně, líp než jsme čekali, takže se rozjíždí papírová válka mezi bankama 😀 😀 😀

prosteja
5. říj 2009

CARCUL tak už jsem mrkla 😉 teda kde to miminko schováváš 😅 😅 😅 a už cítíš nějaký pohyby? nebo jde to vidět, jak se mimís hýbe? to už by mohlo, na takovým bříšánku malinkým 😉

my se máme dobře CARCUL, nic nás netrápí, všechno je snad ok, k doktorovi jdeme od středy za 14 dnů 😉

blahovka.cz
5. říj 2009

prostejko tak to gratulujuuuu!!!!

ahojky carculko,jdu to zkontrolovat! 😀 😉

carculka
5. říj 2009

my jdem k doktoru pristi pondeli-uz aby to bylo 😀 jinak pohyby citim od 18tt-musela jsem byt fakt v klidu,takovy bublinky(a traveni to nebylo to poznam)a postupne se to zvetsovalo,ted kdyz lezim,sedim tak pohyby citim uz krasne a obcas uz dostanu i vice znatelny kopanecek 😀

prostej,tak at pap.valku vyhrajete 😉

prosteja
5. říj 2009

BLAHU děkujuuuu 😵 jsem si docela oddechla.... paní se to prý moc líbilo, že prý je strašná škoda, že máme jen rok podepsanou kupní smlouvu, že kdyby to bylo dýl, tak by tam mohla frknout ještě vyšší cenu 😅 .... takže se to konečně pohne z místa a vyřešíme to už, aby s tím byl klid zase na pár let 😀

prosteja
5. říj 2009

CARCUL taky od pátku cítím něco víc než jen šimrání v bříšku 😀 ale zatím je to jen večer a třeba jen jednou nebo 2x a pak zase celý den nic 😅 ..... ale už se něco děje......

papírovou válku za nás povede finanční poradce, tak snad vyhraje 😀 😀 😀

blahovka.cz
5. říj 2009

carcul tak jsem na to jukla,je krasny,taKOVY MENSI,TO SE MUSI PEKNE NOSIT,NE?je pardon caps lock

prostejko,tak hlavne at ji vyhraje a bude o starost min,tak jsem ulozila Ondraska,uz tu zival u pohadky v telce a uz snad spinka 🙂

carculka
5. říj 2009

prostej,u me uz to citi i mazilek kdyz jsem v klidu a da ruku na brisko 😀 jinak se prcek vzdycky na nakou stranu vybouli 😀

blahu ahuuuj..jakpak se mate s ondraskem?

prosteja
5. říj 2009

BLAHU myslím, že teď už to budou jen formality, podpis sem, podpis tam.. od banky je to předběžně schválený, čekalo se na ten odhad a ten dopadl suprově, takže teď to jen paní zpracuje (my samozřejmě zaplatíme 🙄 😀 ) a pak se rozběhne jednání s bankou, u kterýho mi ani nebudeme...... a pak jen podpisy, tak snad to bude brzo za náma 😉

CARCUL no to se nedivím, že to manžílek cítí, vždyť takový malinký bříšánko, přes to musí být cítit úplně všechno 😀 😀 😀

blahovka.cz
5. říj 2009

mame se dobre,dneska byla kontrola a ockovani u mudry,tak cekam,co se z toho vyvrbi vecer,pry muze byt teplota,ale jsme vybaveny 😀 tak manzilek uz citi,jo,to muj manza to chytil asi az ve 24 tt,porad ne a ne to chytit 😀

carculka
5. říj 2009

blahu...ondrasek uz kouka na pohadky??

prostej...a co myslis ze cekate??

prosteja
5. říj 2009

CARCUL já nevím, vůbec si netroufnu odhadovat 😅 ale manža tvrdí, že to bude holčička 😀

blahovka.cz
5. říj 2009

carculko,tak kouka na telku,ale neverim,ze vidi ostry obraz,ale je to barevne,kreslene a hybe se to 😀 tak to ma moc rad 😀

carculka
5. říj 2009

tak to jsem zvedava prostej 😀 😀

blahu...a jinak je hodnouckej??

prosteja
5. říj 2009

CARCUL já taky 😀 😀

blahovka.cz
5. říj 2009

je holky malej knoura po tom ockovani,jdu ho pomazlit a zkusit uspat 🙂 zatim

prosteja
5. říj 2009

BLAHU papa 😵

taky se loučím holky, utíkám domů, mějte se krásně, zítra páčko 😵

hehena
autor
5. říj 2009

BLAHU mi vychází, že využiješ něco přes 2 balení plenek za měsíc (po 92 kusech) - pampers midi, cca 4.- / ks... cca 840.- / kdyby to bylo takhle pořád cca do třeba 8 měsíců = cca 6700.- pak to asi klesá...
jen nevím kolik plen průměrně spotřebuje větší miminko....

no ale za 1 mimčo určitě těch 10-12 tisíc za jednorázovky... ...

hehena
autor
5. říj 2009

a BLAHU je fuč... no kdo by čekal na moje propočty což ? 🙂)) 😀 😀 😀

hehena
autor
5. říj 2009

CARCUL no takový pupíno jsem měla možná tak v 11. týdnu 🙂))) fakt malilinkatý... myslím, že budeš mít nejmenší miminko na koníkovi 🙂))

verled
5. říj 2009

blahu:pak mi poreferuješ o těch tesco plenách, prej jsou super a udělaj službu stejnou jako pampersky, ty fialový🙂))taky se na ně chystam🙂...za pleny utrácet nehodlam.-))doufám že malej nebude mít rozmazlenou prdelku🙂

verled
5. říj 2009

ahoj carcul:já taky dneska přidala panděro🙂))i hadry🙂

hehena
autor
5. říj 2009

VER nádherný pupíno..... fakt krása!!!!!!! Tadeášek má parádní domek!!!! 😵 😵 😵

carculka
5. říj 2009

hehe,nahodou prcek je velkej jak ma byt..uz pri min.kontrole se manzilek na to ptal(jaktoze mam tak maly bricho jestli prcek neni mensi) a dr mu rekla ze mame krasny zdravi mimi jak ma bejt 😀 neboj ono jeste brisko poradne poporoste(z niceho nic)ale jinak uz i manzilek rika ze uz je pekne videt 😀

verled
5. říj 2009

hehe:parádní....to teda je😀DD

carcul:ty ho fusr schováváš🙂já jsem teda taky ve 20tt neměla velkej, jenom takovou oblinku, takže to máš dobrý, akorát u mě jako víc tučný to bylo víc vidět🙂tlačilo před sebpou ten špek.-DDD