Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
8. říj 2009

PROSTEJ tak to je blbý... to by mě nebavilo :(((

no já myslím, že po tom silným zážitku, by sice na chvíli vykulil oči, ale stejně bude tak nadšenej, až to nebude pěkný 🙂))) 😀 😀 😀

hehena
autor
8. říj 2009

ouplně vidím, jak přes ty mega řasy tečou potoky slz 🙂)) 😀

prosteja
8. říj 2009

HEHE taky mě to štve, ale nic s tím nenadělám no.... 😅 🙄

prej mega řasy 😀 že si z mýho chlapa pamatuješ zrovna tohle 😀 😀 😀 a doufám, že bude spíš skákat radostí do stropu 😀

hehena
autor
8. říj 2009

no tak to je jasný, že si ženská pamatuje dlouhý řasy chlapa... 🙂)) snad každá baba by chtěla takový 🙂)) 😀 😉

prosteja
8. říj 2009

HEHE já to manžovi říkám taky, že je to nespravedlivý 😀 😀 😀 ale tak musím mu to přát za to šilhání a za to, že chudák absoloval jako dvouletej 2 operace očí 😖 tak mu to příroda vynahradila jinak 😀

prosteja
8. říj 2009

se na to vykašlu... 😠 teď mi volali, že to teda dneska určitě nezvládnou dodělat, tak ať přijdu zítra brzo ráno 🙄 je toto možný 😅

hehena
autor
8. říj 2009

no tak to je ose* PROSTEJKO... no tak utíkej domů a sbírej síly!!! 🙂

manža šilhá????

prosteja
8. říj 2009

HEHE no chystám si tu aspoň něco na zítřek na ráno a pak upaluju domů, musím na poštu a uklidit doma trošku, když mi přijede v sobotu tchýně 😀 .... zítra nakoupit a upéct buchtu, no mám toho ještě dost...... 😉

HEHE manžel kvůli šilhání nosí ty brýle.. on vidí dobře, ale když si sundá brýle a díváš se mu do očí, tak viditelně šilhá...... byl kvůli tomu chudák jako malej na operaci a jakžtakž mu to spravili... jako kdybys ho viděla na fotce z jednoho roku... malý buclatý prtě a každý oko mu šlo jinam 😅 vypadá tam sladce, ale logicky v pokročilejším věku by se mu spíš smáli 😔 ...... dokonce mu to i vyrovnávali čočky, ale ty zase nemůže nosit dlouhodobě, to mu dělá zle.... 😉

hehena
autor
8. říj 2009

aha aha...

teď jsem si všimla, že už je čtvrtek... to je mazec .... 🙂))) 😀 😀 😀

my budeme mít víkend pracovní. chtěla jsem jet k našim, ale bohužel, dokončuje se zakázka, tak musíme.
ale přídou nás snad rozptýlit známí, to by bylo fajn 🙂 😵

moncicak3
8. říj 2009

ahoj princezny 🙂 jsem zpět od dr, jdu vás dočíst....

svoja
8. říj 2009

Ahojky,
tak jsme zpatky z vyletu🙂 Zase jsem neodolala a v sekaci nakoupila Barunce nejake vecicky🙂 JSem hrozna...ale drzela jsem se, jinak bych toho koupila daleko vic. Chichi, je to silene....
Koukam, ze si tady hehe s prostej doela pokecaly🙂 Separeeee🙂

angetha
8. říj 2009

Ahoj holky, bráchu poslal dnes dr. do nemocnice s podezřením na slepák, ale zatím se to nepotvrdilo..tak asi jen nějaká střevní chřipka..jdu vás dočíst 😉

eeefffaaa
8. říj 2009

ahoj holky!!

malej dneska porad nejak spinka,v noci bude zase urco vzhuru 🙄 dneska mi prisla klokanka a spaci pytel...v klokance se mu moc libilo,porad na me koukal a smal se,asi je na me neco vtipnyho 😀

eeefffaaa
8. říj 2009

jo a ja vas docitat nebudu 😀 nemam sanci za ty 4 dny co jsem tu nebyla...nebo vic?? 🙂

eeefffaaa
8. říj 2009

a kdybyste me videly jak jsem vnoci uspavala malyho 😀 samozrjme se zase vzbudil kdyz jsem ho davala na odrihnuti,tak jsem se postavila k postylce,vyndala prso a nechala ho at se zase uspi a pritom s nim houpala...za chvili byl tuhos a tak jsem ho dala do postylky a cekala se strachem v ocich co bude 😀 ale nastesti spal...tohle dela posledni noci porad,ze se hned vzbudi a pak ho treba 3 hodky marne uspavam...mamka mi radi at ho dam do postylky a zkusit co udela,vubec si ho proste nevsimat a nechat i i vybrecet...ze je asi zvyklej na vozeni,noseni nebo prso a jinak se mu usinat proste nechce...ale tak at se hned nebudi ze jo 😀

eeefffaaa
8. říj 2009

a mamka od listopadu konci v krame a Milan od pondelka ma na starost jen jednu stavbu,takze bude doma kazdy den po ctvrty hodine!!!ani nevite jak jsem stastna!!jo a na ten chlastaci vikend taky nejede,prej si pozde uvedomil ze mi musi pomahat a ne rajzovat po svete 🙂

eeefffaaa
8. říj 2009

no holky kde jste?? ☹

moncicak3
8. říj 2009

tak jsem vás dočetla, Hehe s Prostejkou to tady rozjely 🙂

jinak info od dr....celkem nahoře 15 kg, cervix score 3, k dr mám přijít až po šestinedělí a řekl mi, že tak do 14ti dnů nejdýl porodím 😵 zítra si musím zavolat do porodky objednat se na příští týden na kontrolu....

angetha
8. říj 2009

Efi ty naše dětičky by si mohly podat ruce, Vendulka dnes usnula v půl jedné, teď jí venku vozí babička, tak ta si s ní poradí..ale je to pěkně na nervy..nic nepomáhalo, až pak jsem jí přitiskla peřinku pořádně na tělo, tak se zklidinila, to samé dnes odpoledne..no vytáhnu klasické zavinky a zašněruju 😎

angetha
8. říj 2009

Monci tak už se to krásně chystá 🙂 🙂
Efi, tak to máš dobrý 🙂 🙂

moncicak3
8. říj 2009

Anget jj.....já už jsem si přivezla taky ty klasický zavinky, tak je půjdu hodit do pračky a výplně pěkně vyvětrám 😵 a budu to mít přichystaný.....mamka je chtěla vyhodit, ještěže jsem si o ně řekla včas 😀 já je totiž původně nechtěla a teď je beru všema deseti 😀

angetha
8. říj 2009

Já jdu zkontrolovat babičku, pak Vendulku nakrmím a vyrážíme za prababičkou, má narozeniny..papapa

eeefffaaa
8. říj 2009

angeth tak aspon uz vis co na ni plati...no ja se desim kazdy noci co zase bude...kdyz jsme uz prekonaly ty vecery po koupani a po kojeni kdyz ho vozime hned usne...tak ted nas zase trapi tohle...nevim proc se vzdycky vzbudi a nechce spat...zkousela jsem vsechno...davam si ho i do k sobe do postele a to se jen vzteka,nechavam i rozsviceny svetlo..a nosit ho nechci protoze to by mi za chvili upadly ruce...nevim no..snad se to brzy srovna...nejhoris je to odrihnuti..kdybych ho nemusela davat odrihnout tak je to v pohode

angetha
8. říj 2009

Když Vendulka usne, tak jí odříhnout nedávám..

eeefffaaa
8. říj 2009

angeth a myslis,ze by to vadilo kdyz by teda v noci neodrihnul??treba dvakrat??

eeefffaaa
8. říj 2009

ale zase kdyz ho nekdy nedam odrihnout tak ho to tam tlaci a stejne se nekdy vzbudi 😅 tak ja nevim

hehena
autor
8. říj 2009

ahooooooooooj 🙂

MONCI paráááda... tak ať ti ten konec hlavně utíká co nejvíc a je ti bře! .)

EFI zkusila bych co říká mamka... prostě ho nechat jak nejdýl to vydržíte s nervama... takhle se z toho zcvokneš...
jestli si zvyknul na to všechno, tak si musí trochu odvyknout... asi jiná možnost neexistuje...

prosteja
8. říj 2009

ahoooj holky, zdravím ještě z domu...... ANGE už tu asi není co? čtu že jela za prababičkou..... jsem se s ní chtěla podělit o nové dojmy s těma plínama 😀 tak jí jdu napsat do IP...... holky všem vám přeju hezký večer, čtu, že MONCI do 14 dnů porodí, tak paráda 😵 😵 😵 mějte se krásně a zítra papa 😵

carculka
8. říj 2009

ahooj holky 😀 😀 😀

hehena
autor
8. říj 2009

CARCUL ahoooj. jak se máš? .)

PROSTEJ co máš za nové dojmy ? .)