Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
29. čer 2009

no já jsem moc zvědavá PROSTEJí jak to bude... a samozřejmě bych nejradši co nejdřív věděla, co že jsme si to vyrobili 🙂))) ale já myslím, že je to kluk jak vyšitej...

carculka
29. čer 2009

no holky moje dr je supr ale ta sestra dela stresy-miule zas ze to muze byt i mimodelozni(jak nebylo ete nic videt),ted tohle...dr mi rekla ze jsem proste otehu dyl a ze to zatim vypada dobre....ze ete uvidime co ta krev-no a ta je jak ma byt...ale ta sestra 😠 furt mi strasi...taky mi minule vypravela na chodbe kdyz jsem cekala o samovolnych potratech do 3.mesice a tak at to tehu ted nak neresim,ze se muze stat cokkoli a stava se to hodne..bych ji tam nejradsi uslapala

hehena
autor
29. čer 2009

no tím otěhu dýl asi dr. myslela, že jsi měla prostě dýl ovulaci......
a sestra je nějaká na ránu ne? ať si děsí někoho jinýho... každej snad nemá předpisovej cyklus a otěhulení... 😠

prosteja
29. čer 2009

jé hehenko já bych chtěla kluka 😀 😵 a jsem zatím opravdu odhodlaná si to nenechat říct 😀 tak jsem zvědavá, jestli mi to vydrží 😉

tý jo carcul 😲 to bych asi něco řekla té doktorce, ať si laskavě vychová sestru, jinak, že k ní přestanu chodit 😠 co ti má co vykládat o samovolných potratech 😠 🙄

hehena
autor
29. čer 2009

ježiši.... teď jsem si to přečetla ještě jednou.... ta sestra je dobrý husa blbá.... samo, že se to stává, ale proč ti to jako takhe vykládá???? to je jepice...

prosteja
29. čer 2009

hehe 😀 😀 😀 by jsi jí to určo vysvětlila 😀 😀 😀

hehena
autor
29. čer 2009

no to je sestře na facku......

carculka
29. čer 2009

soudim to z toho ze jsem 20 den dc byla u dr kvuli spineni,delala utz a ovu byla....tak jsem z toho jelen....

prosteja
29. čer 2009

tak carcul to je fakt divný 😖

prosteja
29. čer 2009

a carcul na tom utz 20 DC ti doktorka řekla, že se ovu chystá, nebo probíhá, nebo proběhla?????

hehena
autor
29. čer 2009

no já bych jí asi ouplně apaticky řekla "no jasně že jo sestři, tak naschle" ..... fakt spláchnout tkaovou husu... o čem se s ní dohadovat že jo? ta je zřejmě nějaká zbržděná ne? tohle by si sestra vůbec neměla snad dovolit...
když by mi to sdělovala dr. (nějak citlivě snad) tak to ještě beru, ale nějaký takový vyjadřovnání sestry nechápu...

prosteja
29. čer 2009

hehenko no asi tak nějak 😉

a mrkala jsem, že jsi nám do tabulky přidala tt 😵 😵 😵 😀 ty jsi opravdu Pendolíno 😀 😵

carculka
29. čer 2009

no ale doktorka je fakt perfektni...nojo sestra to je jedinej handicap 😠jinak na kontrolu 13.7.

no a jinak dr rikala ze velikost mrnete odpovida hcg....i narust hcg je spravny..takze jsem fakt musela otehu dyl...vse pry vypada dobre...

hehena
autor
29. čer 2009

já myslím, že to není divný.... DR. mohla předpokládat, že normálně ovuluješ a jelikož 20 DC viděla na UTZ prd a trošku vyšší sliznici, tak prostě usoudila, že OVU proběhla... to je logická dedukce, pokud by dr. nezkoumala folíky i předtím a potom, tak tu jistotu mít nemůže....

mě třeba Dr. řekla, že OVU pravděpodobně!!! proběhla - ale to taky proto, že jsem mu řekla, že tři dny mám zvýšenou teplotu, a on viděl vysokou sliznici... jinak s jistotou mi to samozřejmě říct nemohl....

hehena
autor
29. čer 2009

nám né PROSTEJí, jen CARCUL jsem dala stejně jako mě... a ten výpočet TT jsem udělala podle toho babystrology.com .)

verled
29. čer 2009

ahojky holky🙂neva když sem k vám dneska zabloudim??tak nějak se mi holky z naší diskuze rozjely na dovču a já sa nudím.-) nejdřív ty co maji holčičku🙂ptám se, jak jste to udělaly?? 😀 😀 já chvi taky🙂

hehena
autor
29. čer 2009

CARCUL já ti věřím, žes otěhu později... ale proto, žes měla později Ovuli.... bez uvolněnýho vajíčka, prostě otěhotnět nejde... a už se opakuju!

svoja
29. čer 2009

tak jsem tam do te prace jela uplne zbytecne. meli jsme mit poradu, ktera nebyla a v momente, kdy jsem vesla me bylo sdeleno, ze klidne zas muzu jit domu....no super. takze jsem od jedenacti doma....no, doma...jeste jsem potkala kamosku, tak jsme sly na obed....ale sere me to, kdybych byla mistni, tak v poho, ale rano vstavat pred sestou, pul hodiny v aute a pak 45 min v autobuse...nic moc....
Ale uz me cekaji jen sama pozitiva🙂

hehena
autor
29. čer 2009

VERLED ahoooj 🙂 no jasný, že se můžeš přidat... 🙂

a s tou holčičkou 🙂)) to ti asi nikdo neřekne jak to udělal..... 😀 😀 😀

carculka
29. čer 2009

no rekla ze to vypada ze uz ovu probehla...no prdime na to,nechame to konovi 😀 hlavne ze tam mimis je 😀

jojo a to prave ja cekala az prijde dr z obeda a ona si tam sedla na chodbu a rikala to,pred dr si to nedovoli 😠

hehena
autor
29. čer 2009

no SVOJI to jsou borci teda :((((((

prosteja
29. čer 2009

to je pravda hehe 😉 pokud nesleduje folíky pravidelně a na utz nevidí nic, jen zvýšenou sliznici, tak první předpoklad je, že ovu už proběhla 😉

verled
29. čer 2009

svoja:zabít je🙂))ale kéž by mě někdo taky poslal domu.-)
hehena:super díky🙂...to je ale škoda, nějak cejtim že to bude pinďourek😀

prosteja
29. čer 2009

hehe ale u tebe a u mě už máš uvedeno taky tt 😉

ahooooj verled 😉

svoji tak to je na zabití 😠

hehena
autor
29. čer 2009

no CARCUL prostě jak i píše PROSTEJ - to by ti folíky musela vyloženě sledovat... z mírně zvýšený sliznice jen usoudila, že zřejmě ovu proběhla. to nesmíš brát tak doslova... to není, že by něco dělala špatně, ale ona z toho nic jinýho prostě v tu chvíli usoudit nemůže, bo by musela bejt jasnovidec...
a přesně, kdyby OVU proběhla 15 DC, tak je embryjko opravdu starší a bylo by vidět i srdíčko...

hehena
autor
29. čer 2009

VERLED i já myslím, že budu mít pinďourka... a taky bych si přála holčičku... 🙂)) a fakt bych to do sebe nikdy neřekla... vždycky jsem říkala, že je mi to ouplně jedno... 🙂))

carculka
29. čer 2009

hehe to ja vim ze se ti musi uvolnit....proste uz bych to nechala,ja pocitala ze tendle mesic neni mozno byt tehu ze ovulku jsme prosvihli(byli jsme pryc a pak pohadany) a ono jo..tak to je pro me nejdulezitejsi...myslim ze mi to taky mohli nak rozhodit ty prasky na spineni nebo uz nevim,ale hlavne ze tam mrne je 😀a tim koncim diskuzi 😀

ahoj verled...

prostej...ted si to vynahradis 😉

hehena
autor
29. čer 2009

no já jsem je tam takhle dávala třeba i AMALLI... nejsme první komu jsem nahoru přidala TT... .)

verled
29. čer 2009

carculka:no teda nemam slov, protože jsem tu už potkala jednu slečnu a taky měla takhle chytrou doktorku, co jí furt strašila, je fajn, když víš co se může stát, ale to víš i bez referátu od doktora, ale hlavní je se nestresovat, každá návšetěva dr, pro tebe má bejt radost a ne utrpení co se zas novýho dozvíš....pěký, vyprdni se na to, důležitý je, že máš vetřelečka a to je fajn🙂

svoja
29. čer 2009

VER jee, ahoj, vitam te🙂

Holky ja si jdu asi dachnout....udelala jsem si k obedu langose (jak jsem byla s tou kamoskou, tak jsem nejedla)...ale ne jednoho jako normalni lidi....ale dva, jako prasatka...a snedla jsem 1 a pul....jsem hovadko☹