Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
19. říj 2009

holky..kdyz ja mam proto fakt duvody..musite to prekousnout to hledani

svoji..tak polohu netusim...

hehe pracovat jo?by te nemel manza moc prepinat

svoja
19. říj 2009

Chichi CAR jesteze si to neberes, ja si to taky neberu...me to rikala i mamka moje a babicka...a holky v praci...bez jedinyho slova, ani se me na nic neptaly nic ode me jeste nevedely a povidaly "To bude holcickaaa"..a ja rikam "no, podle ksichtu zejo" a oni "nooo"....a nebo kdyz jsem tam byla ted naposled...tak jedna povida druhy(ta to nevedela) a u toho ukazuje na muj oblicej ..."podivej, to je sileny, to bude tak krasna holka" a ja rikam "no a to uz je tedka dobry" a ona "jeeezisi no ale stejne, chudinko" 😅 😅 😅 ...ale od ni to beru, ona je takova prastena a spravna....jinak tea tree pomohl jak svina, fakt to mam ted hezky....teda proti tomu, co to bylo....

svoja
19. říj 2009

HEHE aha 😉

svoja
19. říj 2009

No a nejlepsi je manzel, ten teda hlaskuje neskutecne....jesteze vim, ze si dela prdel....co se tyka postavy a ksichtu.

carculka
19. říj 2009

svoji...jsem rada ze ti pomohl 😉 ...

jinak nekdy to neresim,jindy jako zas reknu-co mi tim chtej rict,jako ze jsem tak hnusna nebo co(a usmivam se) ataak...

svoja
19. říj 2009

CAR no, presne tohle ti tim chtej rict 😀 😀 😀 😀

carculka
19. říj 2009

svoji ja vim,ale kdyz jim to takhle clovek rekne tak to zacnou okecavat 😀

hehena
autor
19. říj 2009

manža by mě hlavně neměl moc s*át... to se fakt nedá tohle...

hehena
autor
19. říj 2009

se člověk chci dívat aspoň na house a musíme to tu teď řešit... zejtra už asi není den nebo co... 😠

svoja
19. říj 2009

hehe co prudi???

carculka
19. říj 2009

a copak prudi hehe?at si moc nedovoluje na tehuli..dyt by te mel rozmazlovat ted

amallie
19. říj 2009

dobrý večer 😵

carculka
19. říj 2009

ahoj amal 😉

svoja
19. říj 2009

AMAL bry

amallie
19. říj 2009

jsme byli dneska na instruktazi v porodce
kdy jako mame dorazit a tak

zajimavy

a pak jsem vytuhla na gauci, jako ostatne kazdy den a teprve ted vas docitam, zase jste toho nakecaly teda 😀

amallie
19. říj 2009

a sežrala jsem celý pomelo, no mně je blbě................... 😖

svoja
19. říj 2009

AMAL a vis, kdy mas dorazit???

carculka
19. říj 2009

holky ja mam na neco chut a nevim na co 😅

amal..a kde budes rodit?

carculka
19. říj 2009

holky a zavinovacku s pevnymi zady nebo normal?

svoja
19. říj 2009

ja bych taky neco sezrala jeste....

amallie
19. říj 2009

svojil: vím, kdy mám dorazit 😉 nic novýho, odtok plodový vody nebo pravidelný kontrakce

carcul: v motole

já mám zavinku s pevnejma zádama, dvě klasický, ty rychlo se mi nelíběj..........

svoja
19. říj 2009

Holky, jdu si lehnout, brou s kobrou

carculka
19. říj 2009

brou svoji 😉

jdu taky..paa

amallie
19. říj 2009

dobrou holky

prosteja
20. říj 2009

dobré ránko holky, tak zdravím od snídaně 😵 a hlásím, že se teda začínám pěkně rozežírat 😲 😀

trošku jsem vás dočítala, CARCUL pupík pěknej, maličkej 😵 😵

CAT tak když máte tak velkou vanu, tak prostě budeš muset koupit nějakou vaničku klasickou pro mimi, ale můžeš se dívat po větších...... 😉 aby se ti do toho mimi vlezlo co největší 😉

SVOJI tu skříň bych už asi fakt řešila přes právníka...... 😠 něco v tom smyslu jak tu psala HEHE, v obchodě máš prostě nárok, který je jasně prokazatelný, tady je to ulomený a kdesicosi, vraťte prachy nebo vyměňte skříň... ale jak je to konkrétně u takto zhotovenýho díla.... no to je otázka na právníky 😉

a jak jste se tu bavili o Pipi, vypadá opravdu úžasně, mrkala jsem na její fotečky z porodu a jeden by řekl, že ani nerodila ona 😅 😀 fakt jí to moc sluší.... a taky bych se přikláněla k tomu, že je to i věkem a nevíme jaký měla porod že? jestli přijela a do pár hodin byla malá na světě nebo rodila 3 dny ☹ to si myslím, že udělá hodně..... a ta aférka si myslím (ale nevím to jistě, třeba to potvrdí nebo vyvrátí HEHE nebo někdo kdo si to pamatuje) byla ohledně Pipinky a jejího testu.... že v té jejich diskuzi si z ní tenkrát dělaly trošku nemístnou legraci jakože neví, že na testu mají být // a vkládá testy s / 😔 Pipinka z toho byla tenkrát dost špatná, my jsme holky na té jejich diskuzi poprosily, aby byly taktní a už to asi jelo nebo co 😅

cat79
20. říj 2009

Dobré ranko🙂))
Děkuju všem za rady ohledně vaničky🙂))
Carcul lidi neřeš, no a co, těhotenství na začátku dá kráse zabrat, ale těš se, od toho 7 měsíce budeš zase krásná🙂)
Mě teda lidi všichni kolem spíš lichotí, ale je pravda že mám zase pleť jak miminko a kromě bříška ani gram tuku navíc..zatím🙂))))uvidíš že ti budou za pár týdnů pochlebovat🙂))

Svoji teda to je hajzlík ten truhlář, ale to se děje bohužel všude☹když naši předělávali chatu, myslela jsem že je to blbej vtip ti dnesšní lidi a podnikatelé!!!!!

Holky tak dneska těhu cvíčo a pak ruština a st a čt tu nebudu, mám v Praze brigádičku na veletrhu vín, to bude paráda🙂))
Hezký den všem a jdu omrknout ty vaničky od Svoji-ještě jednou moooc díkys!!!!
A Monči doufám že je ti už lépe a Hehe taky!!!

prosteja
20. říj 2009

CARCUL jak píše CAT lidi bych neřešila, ať si huknou ne?....... já vím, když to na člověku nejde moc vidět tak si třeba připadá blbě... ale cizí lidi by mi byli úplně fuk a rodina a známí to vědí ne? a ti si myslím, že by měli právě lichotit..... podle mě, kdo těhulce řekne, že vypadá strašně nebo něco podobného nepobral moc rozumu.... myslet si to může, chudák holka, má škaredou pleť nebo něco ale vykládat jí to... asi každá víme, jak máme rozhozený hormony a já bych si teda těhulce nelajzla říct něco jinýho, než že jí to sluší 😉

amallie
20. říj 2009

Dobré ráno, holky!

Svoji: ta skříň je pech, ale myslím, že ani právník nepomůže, chce to jít po tom chlapovi rovnou 😲

Kdo je pipi a jaké fotky z porodu?

A kde je vidět bříško Carcul? To jsem zase něco prošvihla..........

Cat: já mám vaničku za 200 kč a pěkná a bude stačit, my máme taky velikou vanu, ale až mi vyroste z malé vaničky, už se s ní nebudu bát do té velké, stejně chci od 2. měsíce objednat to plavání kojenců ve vaně 😉

Prostej: koukala jsem včera, jak jste sestavili postýlku, pěkná 😉 Manžel taky sestavil před pár dny, já mu teda nic nedržela, nadával jak špaček, že je to nepřesný, ale postavil 😀 Opřel si nějak ten rošt o schodiště jsem koukala. Ale říkal, jak ty díry jsou křivo

prosteja
20. říj 2009

ahoooj AMAL..... odkaz na fotečky CARCUL ti kdyžtak pošlu do IP, doufám, že jí to nebude vadit 😅

odkaz na fotky Pipi a její porod sem dávala SVOJA, mrkni kdyžtak na stránky dozadu 😉

k té postýlce, díky za pochvalu... my chtěli obyčejnou a podařilo se sehnat a musím teda říct, že je udělaná super, nic nakřivo, nic nepřesnýho, všechno to krásně sedlo, akorát jsem manžovi držela ten rošt, když to tam přidělával....... u nás by si to neměl o co opřít 😀

amallie
20. říj 2009

Prostej: aha, díky 😉

no, já teď nechci říct lituju, ale říkám si, že jsem nevzala obyčejnou, já hrozně chtěla tu se stahovací bočnicí.............jenže!!! Ta bočnice se stahuje blbým systémem, že se musíš k tomu ohnout a teda na každé straně uvolnit, to aby měl člověk ruce jak pavouk 😖 Takže to nejspíš stejně nevyužiju. A bez bočnice bych si právě koupila obyčku z Ikea, no..............

Já bych taky potřebovala dvě postýlky, neb máme ložnici v patře, ale nějak se mi za to nehcce utrácet, resp. za postýlku bych ještě utratila, ale to je ještě druhá matrace, povelčení a kdesi cosi 😲

Já jsem totiž koupila povlečení zatím jen jedno, máum teda dvě prostěradla, ale peřinky se prej stejně na prcka nepoužívaj, tak se pak dokoupí.