Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
20. říj 2009

ange: ten tvůj taky pyskoval????

amallie
20. říj 2009

cat: aha aha, takže ho taky přestěhujete až časem............. já plánuju v půl roce, že by amál šla do svýho pokoje, nejdřív jí ho ale musím zařídit

cat79
20. říj 2009

No my budeme stěhovat až v roce a půl. až budeme na baráčku, tady jinou možnost teoreticky nemáme, leda že bychom vystěhovali kancelář do půlky ložnice a z kanclu udělali pokojík...ale na půl roku je to asi jedno...uvidíme🙂

Hehe určo to bude dobrýýý!!
Svoji tak to jsem ráda že jsem vybrala dobrek fusak, ten combi si každej chválí, já objednala tu kolekci 2010, černobílej ke kočárku, ale mají nádherný barvičky..já už se nemůžu dočkat až kočárek dorazí🙂))

Hoooky vy teda dlabete, já nemám chutě vůbec, jáme hodně zdravě, třeba rajčata s mozzarelou a cerealní krekry s lučinou (moje dnešní večeře)

Holky mě strašně roste to bříško..fakt ze dne na den🙂))

svoja
20. říj 2009

Jako ANGE ty se maaas s tema kilama...ja uz se holky uplne tesim, az se sebou budu neco delat....

HEHE to je jak z romantarny ten vas pribeh...jsem se malem rozbrecela u toho...jako to by me sralo taky takovy reci...ale jak je videt, zrejme se chytil za nos a bude to uz dobry. Pockej, ten te ted bude rozmazlovat🙂

U nas to bylo tak, ze jsem hodne veci vybrala a spolecne jsme objednali...dost veci taky objednal a vybral manzel, taky se v tom docela vyzival....kdyz jsme se domlouvali o tom nabytku (mame detskej pokoj, kterej je zatim pracovna a tam ma Bara tu velkou skrin) tak jsem taky museli zvazovat ruzne varianty - jako skrin, komoda, skrinka, regal....nakonec jsme se domluvili....je fakt, ze ten posledni kup co byl, ten prebalovaci stolek, to uz se teda vztekal, ze to je zbytecny, ale nakonec ho asi za pet minut objednal a uz nam stoji vedle postylky🙂 Ale ty kecy kolem... 😒
Jinak o setreni brbla furt neco, ze utracime hodne...ja uz to ani neposloucham🙂 😎 😎

amallie
20. říj 2009

cat: to je zas lepší mít v ložnici pokojíček, než kancl, to je jasný 😉

svoja
20. říj 2009

Taky planujem mit postylku v loznici...pak budem zarizovat pokojicek a nas pracovni stul pujde do loznice....spis ho asi zrusime uplne, protoze ho nepotrebujem.

No AMAL ja bych spis rekla, ze zeru jako hovado....nez jako ty 😀 😀 😀

A CAT mam pocit, ze bricho me roste taky kazdym dnem....jsem si tak rikala, ze klidne za 8 tydnu uz muzu rodit...to je naprosto siiiilena predstava jak uz je to za rohem!!!

svoja
20. říj 2009

CAT my mame tm.sedo-sv.sedej, taky ke kocarku(do autosedacky mame ruzovej, to zas aby ladil k holcicce 😀 😀 😀 )...jsem na nej koukala, jsou tam pripraveny prustrihy, ktery si muzes prostrihnout do autosedacky nebo pak do sportaku na pripoutani, jako fakt spokojenost.

amallie
20. říj 2009

svoji: já teď žeru dort, k obědu jsem taky měla, resp. po obědě, ale už je mi to jedno, zhubnu pak 😉

cat79
20. říj 2009

To téda, můžem rodit i za 6, to už se prej počítá jako normální a né předčasný ve 36tt 😲

No blíží se to mílovými kroky...ani se mi tomu nechce věřit, ale pupendo mi bude chybět, ráda sis bříškem povídám🙂)pořád si s ním něco žbrblám..vysvětluju Denískovi co dělám já, tatínek, že už jdeme papat a spinkat...je to sranda🙂)))

No a ten pokojík my když porovnávali varianty jako na míru, z nábytku a tak, tak ten polskej nábytek vyšel cenově naprosto ideálně na to jak je to hezký a kvalitní...no a v kika jsem viděla skřín za 9999,- a postýlku snad za 7.000,- takže jsme nic neřešili...a je pravda že jsou i pokojíčky za 100.000, dávala jsem sem tehdy ten odkaz a to je masakr, to těm svým drahouškům ukažte a pak komoda za 5tis bude vlastně zadarmo🙂))

svoja
20. říj 2009

AMAL moje rec 😎 😎 Jdu si neco dat....

CAT jezisi...panika....fakt? 😲 Fakt to teda silene uteklo a to jsem si ze zacatku stezovala, ze to neutika....

amallie
20. říj 2009

a jak žeru já???? asi taky ted jak hovado 😀 i když, nevím, jak žerou hovada 😀 😀

amallie
20. říj 2009

v tom případě holky bych já mohla rodit za 14 dní a to teda néééééé 😲 😲 😲 😲

cat79
20. říj 2009

Holky nebojte🙂)
Já pro dnešek balím PC, jsem KO a zítra vstáváme v 6 a jedem makat do Phy🙂
Tak já se ukážu až budu mít čas🙂
rak se tu opatrujte a pak mi všechno povyprávíte co se tu stane🙂)
papapapapa

angetha
20. říj 2009

PROSTEJ
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Amal, proč nechceš rodit za 14 dni?? 😎

amallie
20. říj 2009

ange: páč mám rozbořenej byt.............. a nemám ještě aviril 😀

carculka
20. říj 2009

ahoj holky.....maam novy tehu kalhoty a uplne kraassny,snad je budu nosit i po tehu jak se mi libi 😀 😀 😀

ange,krasna fotecka 😉

amallie
20. říj 2009

carcul: gratulace ke gatím 😵 😵 😵

carculka
20. říj 2009

amal dekuju 😉 ete chci jedny,tydle jsou ouzky tak pak ete naky sirsi ale fakt jsou uzasny.....tehle mam fakt hroznou radost...

amallie
20. říj 2009

kdes je sehnala?

já mám teda jen jedny, ale zas jsem to hodně odchodila v létě v sukních, kraťasech a tak

carculka
20. říj 2009

amal..tak pres zimu abych mela aspon dvoje-na stridacku..koupila jsem je v plzni v jednom tehu obchode 2v1 se to jmenuje 😀

amallie
20. říj 2009

2v1, trefnej název

no říkám, mně stačej jedny, páč jsem chodila v letním

no a taky teda nosím tepláky 😀 a to i do suproše a tak

amallie
20. říj 2009

no nic holky, jdu pomalu na gaučík a následně chrnět

papapa

carculka
20. říj 2009

tak brou amal 😉

prosteja
21. říj 2009

dobré ránko všem 😵

zdravím než odejdu na kontrolu 😉 jsem teda pěkně nervózní holky, ale snad to bude ok.......

moncicak3
21. říj 2009

Dobré ránko holčiny 😎

Prostejko držíme s Terískem pěsti, všechno bude v pořádku neboj 😵 nemáš důvod být nervózní 😵

moncicak3
21. říj 2009

jinak hlásím, že ještě nerodíme 😀 akorát teda včera večer jsem měla pekelný kontrakce, jsem to rozdejchávala 😨 ale přešlo to 😉
dneska jdu na pedikúru, poslední před porodem a zítra už mám zase další kontrolu v poradně, manža už plánuje jak si mě tam nechají 😀

verled
21. říj 2009

DOBRÝ RÁNO..........teda monči ty se s tim taky crcáš...vyprdni to už🙂

moncicak3
21. říj 2009

Ver, kdyby to tak šlo 😀 první termín jsme prošvihli a druhý je 2.11. 🙂

verled
21. říj 2009

monci:já už bych tak chtěla rodit abych měla prcka u sebe......nedokážu si přčdstavit ještě 10tejdnů s tim pupkem a to ještě poroste:-/

moncicak3
21. říj 2009

Ver jen nech pěkně Tádu dopéct 😉 uteče ti to hrozně rychle a pak budeš ještě vzpomínat na těhu 😉 😵

jdu se chystat na pedikúru, tak zatím páčko 😎