Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
25. říj 2009

tak o holení pipiny se mi asi začnou zdát za chvíli horory.... já to pak asi vzdám a nechám to na sestrách v porodce... bo já teda nevím.... 😅 😅 😅 😅 😅 😅

amallie
25. říj 2009

hehe: to ale budou nějaký řeznice!!!!!!!!!!!!! to radši néééééé, určo maj takovou tu klasickou žiletku jak na fousy, aúúúúúúúúúú

carculka
25. říj 2009

amal..no prave kuli tomu zbytku jsem hlavne psala,to melo byt schovano pod tim atd 😀 😀 😀

jinak amal..bepanthen je pry lepsi ze zacatku pouzivat a pak treba stridat s necim jinym(a v lekarne mi pani radila naky krem a nebyla to rybilka-drazsi nez rybilka a levnejsi nez bepn.a pry dobry)

angetha
25. říj 2009

Amal 😀
já používala zrcátko..ale nikdy to nebylo ono a bylo mi to jedno...
No ale v dalším těhu už nechci tak obrovitánský břicho a vedra 😝
a ta Rybilka je krásně mazlavá - vydrží na zadečku déle..
Amal a jak tedy budeš prát plínky?

carculka
25. říj 2009

ange a jak chces brisku porucit aby tak nevyrostlo?
a ange prosim do kdy nam vydrzi tak ta 62?

angetha
25. říj 2009

No já vlastně na začátku těhu taky strašně blila, to se jinak napsat nedá...a vůbec jsem si "vychutnala" skoro všechny těhotenský neduhy 😀 ale stejně na to krásně vzpomínám 😵

hehena
autor
25. říj 2009

AMALLI ty si borec 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no tak taky mi bylo blbě, žáha mě pálí pořád... ale od tý doby co mám ty rennie se to dá vydržet 🙂)) kolem toho 15tt jsem mysela, že pojdu 🙂)) začínají mě bolet záda, taky se do ničeho nevlezu a už mám hrůzu co budu nosit, až bude mrznout, bo je mi furt zima a to už jsem teď navlečená 🙂))) manža mi říká Pučmeloud, při chůzi mě chvílema hrozně bolí podbřuch a někdy se už teď nemůžu ohnout a říkám si pána boha, co bude za další měsíc, dva... 🙂)))

no ale břucho se mi líbí, líbí se mi, že nemusím řešit špěky... líbí se mi jak roste, jak se hýbě (teda, né že by to kopání bylo tak kouzelný), ale kouzelnej je prostě ten pocit, že si tam tak po svým žije 🙂))) a navíc si občas i připadám výjimečně - i když to vyzní jakkoliv debilně... ten stav i s těma neduhama je prostě krásnej, zábavnej a člověka snad ani nemůže fascinovat 🙂)) 😵 😵 😵

angetha
25. říj 2009

Carcul bohužel se poručit nedá no.. 😒
a 62..to záleží jak velký bude miminko..ale dva měsíce by vám vydržet mohla

hehena
autor
25. říj 2009

AMALLI mě holily sestřičky před tím zákrokem na kardiologii - to musely v třísle a musím teda říct, že dobrý a navíc mě něčím potřely, že mi to ani nezrudlo, ani jsem se neopupínkovala a ještě mi přišlo, že to dýl vydrželo...

hehena
autor
25. říj 2009

no to jo ANGE taky bych řekla, že sis to fakt vychutnala... otoky, ležet jsi musela.... no žádná vášeň.... to už bych si to těhulení asi tak nevychutnávala...

angetha
25. říj 2009

Já se s vámi rozloučím, měla jsem náročný víkend, tak se jdu natáhnout..
papa holky a Carcul, zítra ať se mimi ukáže 🙂

amallie
25. říj 2009

carcul: no, tak ten zbytek je složitější 😀 😀
jak se jmenuje ta mezimast teda?

ange: no, jak budu prát, vyrobím ten tvůj sliz, ale teda nějak se mi do toho nechce , páč už ten název sliz mě odpuzuje 😀 o
ale na těch plenách píšou na 30st, to se mi zdá málo, hůavně nevím, jak budou vypadat 😲

hehe: tak krásnej stav mi to teda nepřipadá a nepřipadlo nikdy...........a jak se hejbe, ty nemáš pocit, že je to vetřelec??? jsem asi divná, já se na malou těším, ale jako tohle nemusím

hehena
autor
25. říj 2009

ANGE pááá...

já taky jdu... zas mě začínají bolet záda - a furt napravo 🙂)))

CARCUL tak tfuj tfuj 🙂 😵 😵 😵 😉 😉 😉

amallie
25. říj 2009

hehe: ahá a co na to měly??? jak ta žiletka vypadala????

hehena
autor
25. říj 2009

no tak nejsi divná AMALLI... každej to prostě vnímá jinak 😉

no tak jako ani né vetřelce, ale divný to chvílema je... to jo, přesto se mi to prostě líbí 🙂)) 😀

hehena
autor
25. říj 2009

vypadala jako ouplně obyčejná žiletka za dvě kačky padesát... fakt jsem se bála, ale dobrý 🙂)) tak snad mě v porodce nepodřežou... příde mi, že to zmáknou líp no...

amallie
25. říj 2009

hehe: ty brďo, tak přesně tý se bojím, neb tě budou holit ne v tříslech, ale uoplně dole 😲 😲 😲

sakra, kde je ten můj chlap, ať to jde trénovat, páč tímhle na mě nesměj sáhnout, aááááá

amallie
25. říj 2009

tak jsem sežrala margot celou, mňam a jdu k telce asi, co dělat jinýho, že

amallie
25. říj 2009

papapapa

carculka
25. říj 2009

amal..ja se ete zeptam...jsem to ouplne zapomnela..

papa ange..

jinak souhlas ze pohyby jsou tak zvlastne divny,ale zas hrozne hezky-ze clovek prcka citi..

a jinak hehe..taky si prijdu ze se rozpadam,bruch boli,zada des bes,dasne krvaci ataaak..ale stejne to beru jako ze to k tomu patri a pak me prcek kope a hned je lip,uz ten pocit 😀

carculka
25. říj 2009

tak paaa holky,kdyz to balite..mejte se krasne a opatrujte ty svy deticky

carculka
25. říj 2009

holky zatim sem muzete hazet tipy co cekame🙂a zitra vam snad povim 😀

moncicak3
25. říj 2009

ahojte holčiny, přidala jsem los fotos ohrádky pro Teríska 😎 tak páááá, zítra se tu ukážu 😉

Car držím pěsti, aby se vám ukázalo jestli je tam pimpula nebo vlaštovka 😉 já tipuju vlaštovku, teda holčičku 😵 😵 😵

tak dobrou 😎

prosteja
26. říj 2009

dobré ránko všem 😵

mrkám, že MONCI ještě nerodí, ale bolesti už jsou, tak držím palec, aby byly co nejdřív pravidelný a jeli jste do porodky 😉 😵

CARCUL dnes držím palec a doufám, že se mimi ukáže 😉 😵

blahovka.cz
26. říj 2009

NAZDAR BAMBULE!!!! 😀

Tak manza uz je v praci a pc je volneee! 🙂 myslim,ze mi tu nekdo vcera psal,ze mame hodny miminko,holky to zase ne,uzivame si to a to,ze nekdy malej ma plactive dny proste k tomu patri 😀 Ondrasek se taky naucil vztekat,tak to zkousi,ale taky se naucil nahlas rehtat treba 3minuty v kuse 😀 je s nim zabava,uzasny sledovat,jak se z nej stava osobnost

jdu pridat fotecky do albika

jo a k tomu holeni pred porodem - ja jsem se zvladla oholit se svym bachorem den pred nastupem do porodky v malem sprchaci,manza by to asi nedal a jako vy jsem nechtela,aby me holili v nemocnici ,no a pak me sestricka v porodnici uz jen zkontrolovala a pochvalila a v podstate doholila jen brisko,ale uprime holky tou dobou uz jsem vnimala jen svoje mega natekly nohy,velky tlacici bricho a odchazejici hl.zatku,takze ikdyby me holila,tak uz by mi to bylo fuk

u vas je to jiny,ze rodite klasicky a nevite kdy to prijde,ale myslim,ze oproti kontrakcim to pro vas bude malickost a treba ji ani uz nestihnou 😀

prosteja
26. říj 2009

ahoooj BLAHU 😵 tak konečně volnej počítač jo 😀 taťka vám ho pěkně zaměstnával.....

já ještě dočítala, mrkala jsem, že některé holky pěkně trápí nachlazení, tak já hlásím, že od pátku BIOPAROX zabral a v sobotu večer už v krku nebolelo 😉 ..... pro jistotu ale ještě 3x denně šplíchám do krku a vypadá to, že nachlazení je celkově na ústupu, tak doufám, že se nevrátí 😉

prosteja
26. říj 2009

a ještě k těm pohybům, jak psala HEHE, že někdy malého necítí celej den, já myslím, že je to normální, taky to tak mám, někdy je mimi živější, jindy spíš spinká.....někdy jsou to fakt kopance a několik za den a takové to "skákání" v bříšku a někdy hold jen takové to hemžení, takže to mám podobně a myslím, že je to ok 😉

a k tomu holení, no uvidím jak to budu zvládat..... když to nepůjde, tak to nepůjde..... a budu to muset nechat na porodnici 😉

prosteja
26. říj 2009

a pobavila mě HEHE s tím Pučmeloudem 😀 😀 😀 mě manža říká Míša Kulička 😀 .....

moncicak3
26. říj 2009

Dobré ráno princezny 😎 tak hlásím, že jsem stále 2v1 🙂 ale dnešní noc teda byla krušná....s manžou jsme se dívali na Želary a proběhlo několik dost bolestivých kontrakcí, ale nepravidelných...v noci po jedný hodině to byl ale mazec, to jsem rozdejchávala skoro hodinu, už jsem myslela, že pojedem, nepočítala jsem to, čekala jsem jestli se to rozjede a přešlo to 😒 ale cejtím v kostech, že tenhle týden to asi bude 😵

k tomu holení, teda já si tam nevidím, ale zkusím to se zrcátkem, to zase budou pózy 😀 já mám teda strojek, žiletkou neéééé, to bych se asi pořezala 😀

prosteja
26. říj 2009

MONCI ahooooj 😵 tak snad už to brzy bude 😉 krásně se to tam připravuje k porodu, proto ty bolesti 😉