Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
31. říj 2009

MONCI 😀 😀 😀 😀 tak zaprahni manzu...treba se z toho neco vyvine a nakonec Terinku vyzenete🙂

luciebx
31. říj 2009

tak ja tak brouzdam od fora k foru a vypada to ze nikam nemuzu zapadnout.. .tak co je u vas novyho holky

cibka
1. lis 2009

ahojky lucie: zítra začínám brát clostík a musim se objednat na utz 😀

cat79
1. lis 2009

Dobré nedělní ranko🙂
Monči, jsi mě pobavila🙂
Svoji tak jak se ti líbila rodinka?Mě to teda docela zklamalo, taková blbina...Poledňáková,no☹

Luci tady přes víkend nikdo není, počkej na pondělí, zapadneš všude🙂)
Hezkou neděli, my jdeme na obídek a pak mi miláček jede na 5 dní do Vídně☹(((
Zdá se mi že se asi Denísek otočil, svítili jsme poctivě od úterka🙂))tak ve středu v poradně vyzvím co a jak🙂)
papapapapapa zítra!!!

zuzka.o
1. lis 2009

NITENKO: moooooc gratuluju k Františkovi....je nádhrnej 😵 😵 😵 Hodně zdravíčka a štěstíčka 🙂

MONCI: moc ségře gratuluju k Emičce, ať je to zdravá a šikovná holčička. To teda byl ale fofr...... takovej porod by jí mohly všechny závidět 🙂
Tak snad Emička Terezce domluví a bude brzo na světě 🙂

CAT: ty jsi teda super modelka ...ty míry jsou super 😀 A hezký to sesumírování bříšek a utz Deníska 🙂

zuzka.o
1. lis 2009

LUCI: tak zapadní k nám...tady jsou fajn holky 🙂 Tak ať mrcha nedorazí .... držím palce 🙂 Hehenka tě může dát do tabulky snažilek, CIBKu taky ... ať máme přehled kdy vám máme držet palce, aby mrcha nedorazila. 🙂

prosteja
1. lis 2009

dobré nedělní ránko všem....... dávám jen info od HEHE o MONCI 😵 😵 😵 tákže holky, další miminko bude brzy na světě 😀 ..... SMS od MONCI:

"Ahojky, tak jak jsem slíbila, dávám vědět, už jsem v porodce, ráno po druhé hodině mi praskla voda, kontrakce teď auau, ale zatím se nic neděje. Dám vědět!"

takže jakmile HEHE napíše další info, dám vám sem vědět 😉 zatím papa, jdu dovařit oběd...... 😀

luciebx
1. lis 2009

taky preji krasne nedelni ranko.... no moc krasne tu neni.. pac nam lije a vzbudila me kapajici voda na parapet... 😠 ale co... zmerila sem teplotku .. .stale vysoka.. zjistila ze mrcha nikde takze se jen muzu usmivat na svet 😀 ale kdovi co prijde do pondelka ze? tak co mate dneska v planku holciny? my sme vcera s pritelem resili kam bysme mohli na svatebky.. asi to vypada italie.. tam sme jeste nebyli.. tak uvidime no... hihi.. teda pokud mrcha nedojde tak letime leda vite kam 😀 😀 😀

zuzka.o
1. lis 2009

Jééééé .... PROSTEJKO... díky za zprávičku. Budu na MONČU moc myslet....tak ať to má rychlé a co nejméň bolestivé.
Jak si užíváš posl.volný den prodlouženého víkendu?

LUCI: tak tfuj tfuj aťmrcha nedorazí 😉 Kdy budeš testit?

luciebx
1. lis 2009

no testit budem tak v utery nebo ve stredu uvidime.. me totiz mrcha chodiva nekdy se spozdenim... ale dnes se citim fajn.. tak uvidime no...

svoja
1. lis 2009

MONCICI do toho! do toho!!! do toho!!!!

luci no tak to vypada nadejne....

luciebx
1. lis 2009

svoja: no uvidime uvidime hi hi ale byla by to sranda... moje mamka uz chce byt taky babickou jen ten muj se na tatku moc jeste neciti... nejak se pry tech malych miminek boji ... 😉

zuzka.o
1. lis 2009

LUCI: tak testni i dřív, ať víš na čem jsi. Já testila 4 dny před očekávanou MS a // tam byly 😉
On si zvykne. A uvidíš, jak se na mimčo bude mooooc těšit. 🙂

svoja
1. lis 2009

ja testila 25DC vecer a byly tam....to te obdivuju, ze to vydrzis....jeee, kolik ja pocurala testu behem toho cyklu...prvni myslim uz tak par dnu po ovulaci🙂chichi...

angetha
1. lis 2009

Monci tak ať ti ten porod rychle uteče, moc na tebe myslím 😵 😵
Mě by jen zajímalo jaký to je, když praskne voda doma a řekne se tatínkovi: Tak jedem..mě nepraskla a manžel byl v práci..to asi nastane ten krásnej shon, kde je taška, kde jsou doklady 😀
Luci, Cibko, dřív nebo později tady každá holčina otěhulí 😉 😉

carculka
1. lis 2009

no holky a ja testila i 15 dni po ocekavane ms a nebyli tam az 19. 😀

luci vypada to fakt dobre,drzim palecky 😉

juuupiiii,monci rodi...dalsi miminko ,jee..tak snad to bude mit rychle za sebou ..prece jen ji Emicka domluvila 😀

ahojky holky...svoji a 3v1 😀 😀 😀 😀jakpak se dari?
😀

angetha
1. lis 2009

Já testila taky před vynecháním 😉

luciebx
1. lis 2009

no pokud mrcha nedojde do pondeli vecera utery rano testuju

😀 😀

carculka
1. lis 2009

luci,budem vsechny drzet palecky a snad nedorazi 😉

ange..tobe nepraskla doma a jak si poznala ze mas jet?

angetha
1. lis 2009

Já měla pravidelný kontrakce, no tak jsem po 2 a půl hodinách vzbudila tchánovce, že jedem 😀 ..vodu mi museli prasknout až před tlačením, sama mi nepraskla 😕

zuzka.o
1. lis 2009

Ahoj ANGE a CARCUL 😵

LUCI: já bych to nevydržela a testila bych už zítra ráno 😉 😅

ANGE: kamarádky přítel, když jí to začalo doma v noci, se šel nejdřív vysprchovat a pak nahej stál před skříní a dlouho se nemohla rozhodnout,které tričko si na sebe má vzít, v čem ho jeho syn má vidět.... prej jí tekly nervy a svíjela se bolestí u dveří 😀 😀 😀

angetha
1. lis 2009

A sprcha ani pohyb kontrakce neutišily, takže to asi fakt bylo ono 😀

carculka
1. lis 2009

ange a jak casto se opakovali?

zuzi..tak to je dobry,bych ho asi flakla 😀

baeszinka
1. lis 2009

Ahojky Prvosenky 🙂
Nitěnko,gratuluju k mimískoj 😉
Jé,Monči,pořád nic?Už to brzo budéééé 😉 🙂
Ange,to je teda shon,když praskne voda 😉 Třeba u nás,člověk si pěkně usíná v posteli a najednou lup a všude voda a mokro 😀 říkám manžoj a je to tady,jedem 🙂 běžela jsem na záchod za dvě minuty vyšla,že se jdu v klídku vysprchčit a tam už manža ve dvěřích,ustrojenej s taškou v ruce a se švárou,kterej nás vezl 🙂 🙂 Tak na mě museli chudáci čekat 😉 😎 😀 chi chi,byla to švanda 😉

baeszinka
1. lis 2009

Tak u nás to bylo Zuzi naopak 😀 😝 😀

carculka
1. lis 2009

bae.. 😀 😀 😀 😀
jo a co manza seka latinu?

baeszinka
1. lis 2009

zatím jo,musím zaklepat 😉 Je to pyšnej a vzornej tatík 😉

carculka
1. lis 2009

bae..to ma jediny stesti 😀

zuzka.o
1. lis 2009

BAE: tak to jsem ráda, že už je manžílek hodnej 🙂
Chichi .... to chce nervy ze železa a ty je koukám máš. Jsem zvědavá na sebe ... panika jako blázen 😅 😀

cat79
1. lis 2009

Mončiii!!!!tak ať to máš rychle za sebou jako ségra!!!!těšíme se na zprávičku a fotky miminka!!!!
Cib mooc držím palečky, já taky testila 25. a byla tam🙂)))
Bae tak to je super že se manža umoudřil, mám radost za tebe!!!!

Miláček mi akorát odjel☹((béééé, 5 dní...to zase vyrosteme🙂