Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
2. lis 2009

..tak holky a peru všechny 3 fusaky od emitexu.V lovele, na 30´,tak uvidíme, co z nich zbude🙂)hihihihi

Efi ráda poradím, my to chceme taky zelená louka, bílej stan, svíčková, knedlíčková polívka a pašík a sudy piva🙂)kapela a pár vsuvných programů jako aby se všichni zapojili a bavili🙂))
Holky strašně se na to těšim, snad do šatů shodim zase na původní váhu..klíďo i míň, at jsou hezký fotky🙂)hihihi

baeszinka
2. lis 2009

Jéé Ange,krásný video 😵 😵
Holky,my zase nejsme dudlíkový-někdy bych si to docela přála,páč jak se ten náš Brouček rozeřve,není mu čím ucpat pusina..jen prsem 😀 😀 😀

baeszinka
2. lis 2009

Ahojky Efi,gratuluju k plánující svatbičce 😉 🙂

cat79
2. lis 2009

jo, určo hehe, kdyžtak ty plynový lampy a hoodně slivovice a bude nám teplo až až.-))hihihihihi

eeefffaaa
2. lis 2009

jeee ahoj bae!!jak se mate s Krystufkem 😵

cat ja uz se na to taky tesim,jen mam prave strach ze budu pekne baculata nevesta 😅 musim zacit posilovat to bricho a prdel a neco schodit...protoze jsem ted hrozne rozezrana

eeefffaaa
2. lis 2009

cat ty mas tri fusaky!!!jako ven do kocaru??na co tolik fusaku 😀

cat79
2. lis 2009

né, mám jeden teplej fusak jako zimní, pak ten emitexovej do autosedačky, taky zimní a pak jarní jako hrošíka🙂))

eeefffaaa
2. lis 2009

Davidek uz od pul treti spi tady u me v obyvaku v kocaru 😲 doufam ze se vzbudi,abych ho nakrmila,protoze jestli se vzbudi tesne pred koupanim,budu ho muset nakrmit a tim padem odlozit koupani 😒

eeefffaaa
2. lis 2009

cat aha,jase prave divila na co bys mela tri fusaky do kocaru 🙂

cat79
2. lis 2009

Já právě jako ani rozežraná zatím nejsem, no uvidíme až porodím, třeba je při kojení větší hlad, ale já teda ihned po šestinedělí začínám cvičit, to bez debat, zbláznila bych se bez pohybu a ten můj by to se mnou nevydržel, já když nemám fitko aspoň 3x týdně, jsem hyperaktiv🙂))

No a stravu mi upraví ségra páč je dietoložka a vyzná se v tom, co a jak papat při kojení...kdybyste pak někdo chtěl poradit, je k dispozici, dělá jídelníčky i přes internet, teď nevím kolik si účtuje, ale je to málo za ten výsledek

cat79
2. lis 2009

to néé, jeden pořádnej stačí, škoda že jsou ty beránci tak drahý, ale i ten fleesovej za 100kč je teda darda, no ale na zimu je to nezbytnost..a to teda nevím jestli malýho ještě nebudu dávat do toho jarního hrošíka pod to..aby mi nezmrznul čurdísek malinkatej🙂))

No pořád ještě řeším co mu dám na sebe až půjdeme z porodky...nevím co a to mám tolik haérek🙂

eeefffaaa
2. lis 2009

cat ja bych taky chodila do fitka jak diva,ale tady nemam kde v ty nasi prdylce...ja muzu jedine tak trajdat s kocarem...ale ted chci k vanocum neco na posilovani bricho a zadku tak snad jezisek neco prinese..ja si udelam fitko doma 😀

eeefffaaa
2. lis 2009

ja jsem si ani nepripravovala co na malyho az pojedem z porodky...stejne jsem nevedela jak zrovna bude,tak jsem rekla Milanovi a mamce ze az pro nas pojedou at neco vyberou 🙂

cat79
2. lis 2009

Efi, tak to nevim co by miláček vybral.-))hihihihi
No tak to nechám až dle nálady po Vánocích.-))))

cat79
2. lis 2009

Holky asi se pro dnešek loučím, jdu si dát ple´tovou masku a chleba s medem a kako, nic jiného se v tomhle počasí dělat nedá.-)))

Zítra těhu cvíčo, to bude zase srandy kopec🙂))vřdycky to je takhle" uděláme dřep" a tak 2-3 těhule se překulí a spadnou nebo tak..hihihi, jsme jak klub invalidů🙂)hihihihiihi

eeefffaaa
2. lis 2009

cat 😀 😀 😀 jee ja bych si dala zase vanocku a kakao....tak si nech chutnat

cat79
2. lis 2009

jéé, Vánočku...ňáám
Ale miláček mi z Vídně doveze v pátek štolu...to si dáme do nosu.-)))

carculka
2. lis 2009

ahojky holky,chtela jsem docit a nakonec jsem to vzdala..tak me informujte🙂

jinak mi zitra ceka ten cukr,nevite jak dlouho pred nemam jist?

hehe,ti dam maly bricho,se ani neptej kolik mam nahore,jsem malem spadla z ty vahy kdyz jsem to videla
a ete mi dnes znama rikala jak teda za ty tri tydny narostlo ze uz se nezapre

ver..chtela jsem videt kuchyn 😠 😠 😠 a nic..chjoooooooooooooooooooo

mnaaaaam vanocka...stola....ja chci taaaky...

¨
ange..vendulka je kocka 😀

holky stejne ty prvosenkovy deti se tak povedli,jedno hezci nez druhy 😀

svoji,...nojooo zas sis hrala vid s albikama 😀 😀 😀 😀

amallie
2. lis 2009

efi: gratulace k naplánování svatby, to je hezký 😵

anget: Vendulka je rozkošná 😵 😵 😵 😵 😵

holky, vy zvládáte žehlit ty plenky, nebo je nežehlíte?

amallie
2. lis 2009

ahoj carcul: 10-12 hodin bylo na papíru psáno 😉

cat79
2. lis 2009

Ahoj Carcul a Amal🙂
Car myslím že nemáš jíst ani pít 12h před tím testem, tak šup si něco dlábnout ještě te´d🙂))s tím pitím si nejsem jistá.....

Svoji krásný fotečky, sis vyhrála, já to přefotím až budu prát🙂
Holky jdu...papa zítra

carculka
2. lis 2009

ahoj cat a amal 😀

holky dekuju..ja mam na papiru napsaano jen prijit nalacno,ale ne kolik hodin..no teda nevim jak to vydrzim 😅

holky kolik jste nabrali cca do konce sestyho?

amallie
2. lis 2009

pít se může snad............ nebo ne? ale asi jo, vodu

ty jo, svoji, ty máš ale věcí!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 ty budeš muset to dítě převlíkat pořád 😀

carculka
2. lis 2009

na papiru je napsano ze pit se muze a pak po odebrani prvni varky uz nee..a jen neslazeny 😀

amallie
2. lis 2009

carcul: já měla v nějakejch devět večer ještě grep si pamatuju a pak nic

ale pití snad jo..............

a s tou váhou neblbni, paroubková nepřibrala ani deko, se s tím vytahovala a teď rodila dítě 3 kg 47 cm císařem, podle mě neměla ani sílu zkusit to přirozeně 😖

carculka
2. lis 2009

amal..no ale fakt jsem se lekla ,ale neresim to,to pak shodim dolu po porodu..ale jako prirustky mam slusny 😅

svoja
2. lis 2009

amal to je ale treba i na rocni...

svoja
2. lis 2009

uff a je to tam....jako si pripadam jako blazen, ale tam jsou fakt ruzne velikosti....na miminko toho neni zas tolik....myslim, ze kdyz jsem videla nektera alba tady, tak jsem jeste bridil🙂

svoja
2. lis 2009

holky jedem na hroby...budu vecer....

amallie
2. lis 2009

carcul: jo jo, je to vidět na těch tvých fotkách 😀 😀 😀

svoji: no jako například tu hromadu dek a fusaků 😵 😵 😵

závidím: 1) ty hrochy
2) ten růžovej fusak do sedačky s krtkem, to mě svrběla ruka, že to taky koupím