Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
2. lis 2009

tak te budem cekat svoji 😉

amallie
2. lis 2009

na hroby 😖 😖 😖 to já nemám rád 😖

carculka
2. lis 2009

amal..jako sedm kilo nahore a to nejvetsi pribirani mi teprv ceka

amallie
2. lis 2009

carcul: tak to tě lituju 😀 já 28 😀 😀 😀

carculka
2. lis 2009

amal..ale ty jsi uz u konce 😀 ...prave ze ted se zacina pribirat nejvic takze treba na tom budu stejne

amallie
2. lis 2009

carcul: no, já u sebe čekám ještě tak 5-6 kg stopro, páč já tloustnu v průměru kilčo týdně
no, ale když už je to tolik, tak je mi to úplně jedno
já měla do 12tt nahoře hnedle 10 kg, neb buď to zadržuju vodu, nebo, jak jsem furt blila, tak místo, abych jedla kiri, jako ty, tak jsem jedla sladké, to bylo tak jediné, co jsem v sobě udržela

k tomu, já, zastánce zdravé stravy, teď jím samé knedlíky, smažený jídla a tak......... to mi dřív nechutnalo ani trochu, teď to ale vyloženě vyhledávám 😲

carculka
2. lis 2009

amal..no ja prave od posledni kontroly mam taky kilci tydne nahore,vis...a co mi je dobre do sebe laduju hlavne sladky a pak kopec dalsich veci..kamoska byla v soku jaka jsem popelnice...a to jako si i nejsem lina si zastavit ve meste a dojit si pekelnej kus pro zakusky(maji tam nej 😀 ) a pak je zblajznout v aute 😀 ...

carculka
2. lis 2009

amal..a jako ma navsteva v mcdonaldu vcera a pak v tescu koblizky a dalsi pokracovani behem dvou hodin..no fuj 😅 a vsak u holcicek se pry ji sladky 😀 maso nemuzu vubec jen ryby a pak cheesburgra v megaci a naky vyjmky

amallie
2. lis 2009

carcul: však máš recht, jen si dej do nosu, já si taky dávám, v těhu je to dovolený 😉
jsem četla, co se pak při kojení nesmí, tak ať se pořádně najíme, ne? ale nepiš, co jíš, neb mi děláš chutě 😀 😀

no a kdyby přišla další ekonomická krize, já mám své zásoby jisté 😀 😀 😀

carculka
2. lis 2009

amal 😀 ikdyz po porodu by se naka ta krize hodila 😀 😀 😀 😀

carculka
2. lis 2009

a proc se nesmi pri kojeni??

cibka
2. lis 2009

licie: velká gratulace, všechno bude ok neboj
holky koukam jaký máte zážitky při holení 😀 😀

amallie
2. lis 2009

prý se nesmí nic smaženého, nic naloženého, nic kořeněného, zelí, exotické ovoce....... já už si ani nepamatuju, co všechno 😖

nadýmá to miminko a tomu je pak špatně 😖

carculka
2. lis 2009

ahoj cib...

amal..a co budem vubec papat? ☹

amallie
2. lis 2009

carcul: holka, bude to zlý ☹ ☹ ani guláš nám nedovolí 😲 😲 😲
takže jez, co můžeš, přijdou krušné časy 😲

carculka
2. lis 2009

amal..no copak bysme pro ty svy drobecky neudelali ze..tak to pujdou ty kila dolu sami..a jak bys chtela dlouho kojit?kdyz to bude mozne pochopitelne

amallie
2. lis 2009

carcul: když by to bylo možné, tak 9 měsíců

ale pochybuju, tak chci vydržet aspoň půl roku, ovšem, bohužel, holky tady mají zkušenosti spíš, že to nejde, tak si nedělám iluze, ale udělám maximum

pozvu si i laktační poradkyni a tak, abych to nějak zvládla

moje mamka kojila 5 měsíců mě a 4 měsíce bráchu

luciebx
2. lis 2009

tak sem zpet od doktora a zatim vse vypada ok... .sice nam nerekl jak dlouho uz sem tehu ale pry za dva tydny nas poslou na ultrazvuk pac pod 6 tyden tam neni videt srdicko jak bije... takze dnes to nemelo vyznam... takze sem tehuuuuuuuuuuuuu oznamili sme to rodicum vsichni nadseni... jen misto k oltari v cervenci povalime asi rodit hihi

carculka
2. lis 2009

ja cetla nakou studii a tam psali ze pul roku je idealni-ze to nepostihuje zdravotne maminku(kosti atd) a pro mimi je to dulezite..tak aspon ten pulrok nam to pujde

amallie
2. lis 2009

carcul: tak snad to ten půlrok zvládneme!

lucie: jsem právě říkala, že je to brzo
ale gratuluju ještě jednou a držím pěsti, ať je srdíčko a vyvíjí se 😉

carculka
2. lis 2009

luci,hrozne moc gratuluju a drzim palecky at mimisek pekne roste

carculka
2. lis 2009

holky tak ja padim..mejte se krasne...papaa 😀

luciebx
2. lis 2009

holky moc dekuji... teda vlastne ted uz DEKUJEME 🙂 🙂

angetha
2. lis 2009

Amal ty čtvercový jen tak přejedu u okrajů aby nebyly zmuchlaný..no ale když je věšel manžel, tak jsem je musela vyžehlit víc 😀 kalhotkový se nežehlí..ale to víš 😉
Luci to jste oznámili safra rychle 🙂

hehena
autor
2. lis 2009

LUCI gratuluju a držím palce, ať všechno probíhá v pořádku 🙂 na ultrazvuk držím paluchy!!!! 😵 😵 😵

KEBULKOOOO kdepa jsi ty??? 😵

hehena
autor
2. lis 2009

CARCUL podle mě máš krásný bříško, a je opravdu malinký... a kolik jsi teda přibrala, jestli můžu bejt tak smělá??? 🙂

hehena
autor
2. lis 2009

SVOJI výbavička je perfektní!!!!!!!! 🙂 krásný věci - rozkošný, slaďoučký, moc se mi líbí! ty plyšáčci - růžovo žluto zelený... krásný!!!! 😵 😵 😵 se nedivím, že to furt skládáš a fotíš... 🙂 😵

hehena
autor
2. lis 2009

tak je mi líto, že vypadla Konvička... :(

svoja
2. lis 2009

no jako sem nasrana pekne!!!!! doufam, ze ten BEN, kterej tam akorat trapne mekota a vubec neumi zpivat, ma aspon spatny svedomi, ze kvuli nemu vypadl nekdo, kdo zpivat umel!!!! skoda, ze o pevecke soutezi rozhoduji mlade slepice, ktere koukaji jen na to, jak dotycny vypada (sice je hnusnej, ale asi se jim libi)!!!!!
pardon, ale jsem fakt vytocena jako.... 😠 😠

hehena
autor
2. lis 2009

no my jsme z toho nějaký přejetý...

ale tak BEN za to prostě nemůže :( myslím, že sám z toho je hotovej. holt jak píšeš - holky posílají víc sms než kluci, takže ve finále se může stát, že českoslov. superstar bude BEN 🙂))