Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

luciebx
8. lis 2009

cat moc dekuji jojo stoupa nam to ale na ultrazvuku neni nic videt nevim zda to je tim ze mam divne polozenou delohu pry hodne nizko tak priste budou muset udelat ultrazvuk jeste zevnitr... no tak s tim sexikem si dobra.. ja se bala pred 2 dny kdyz na me pritel byl nejakej pritulnej a ja si rikam... no vsak sexik neni skodlivej... ale divnej pocit...

ja taky spavam jako ledni medved... 10 hodin denne u me neni problem hihihi

cat79
8. lis 2009

Luci neboj, neni nic vidět protože jsi ještě na začátku, u mě taky ještě nebylo na 1. utz nic vidět, až pak v 8tt, to už tam byla taková malá rybička🙂))

Sexík je OK, naopak působí na těhotenství a čípek příznivě a pomůže pak při přenášení, urychluje prý porod🙂)hihi
Holky my jedeme na chatu na jazyk s křenovou omáčkou a na bábovku, tak snad ty schody ještě vylezu🙂
odpo sem dám fotečku bříška ve svetru, je to už teda pěknej čamadan🙂hiihihi

luciebx
8. lis 2009

teeeda jak ja bych uz chtela mit brisko... jeste do toho mam kupu casu... tak sup jdu se nasnidat a pak zacit delat veceri pac to budu pect tak 3 hodiny haha

tak si uzijte chatu a babovku si dej i za me... mnam

angetha
8. lis 2009

Tááák a skoro se to tu blejská, kuchyň teda určitě 😀
Čekám kdy se Vendulka vzbudí, spí už 3 apůl hodinky, no jo venku je krásnej vzduch 🙂 akorát je zataženo 😒
Svoji já jsem cítila když se Vendulka přetáčela, tak po tom 36. týdnu, ale poznala jsem to podle toho zadečku a kopanců 😉
Cat tak si to užijte a šup sem s fotečkama potom 😉
Luci, takovou velkou krůtu..nám by se asi ani nevešla do trouby ale v Anglii jsou na to uzpůsobený 😀
Petulko tak to je paráda 🙂 🙂 že počali 😉

carculka
8. lis 2009

ahojky holky...jakpak se mate?

ange..no to je ale sikulka 😉 a ty taky,ale pripomnela si mi tim ze bych mela taky jit uklizet 😝

cat tak jsem zvedava na brisko 😀 taky asi dneska vyfotim at doplnim dokumentaci

svoji,nejsi zadna spatna mamina,prosimte..a co jakpak se mate?si zkus aspon zdrimnout pres den at to dozenes ty noci

luci..nechte si chutnat 😀

svoja
8. lis 2009

Ahojky...tak uz sedim u superstar a jsem u nasich na navsteve, tak me podstrojuji...manzilek je v praci, tak at me neni smutno.

Holky, jste hodne, diky, jak me uklidnujete. Ve stredu mame poradnu, tak se pana doktora optam na tu polohu, docela me to zajima. Me se ted honi hlavou takovych veci a otazniku, ze se asi do porodu fakt zblaznim🙂 Ale to je asi normalni...jen kdybych se teda obcas vyspala... 😅

Jeee, kruta,mnam mnam🙂

CAT sexovala, no hezky...ja mam z toho teda takovej zvlastni pocit, kdyz se me pri sexu hybe dite v brise, ale to mam jen v hlave.... 😀

Ja porad koukam na ty nase prvosencatkovy miminka a jsou tak moc kraaasny 😵 😵 😵 😵

amallie
8. lis 2009

ahoj holky!!!!

svoji: co mas za potiz s polohou??

holky, ja dnes byla na chate, jen jsem teda varila a pak spala, ale jako dobry

svoja
8. lis 2009

AMAL aaale vsak jak jsem tady psala, ze me strasne zajima jak lezi a jak hodne se jeste meni ta poloha a kde co ma a tak....

carculka
8. lis 2009

amal..bodet,pekne lenoste amalky 😀 a cos varila dobreho?

holky co vsechno vyridit do porodu?jako papiry...

luciebx
8. lis 2009

ahojky holky tak kruta mela velky uspech aji dezertek sme meli.. sice koupeny a nechal se rozehrat v mikrovlnce aby cokolada krasne tekla.. no byla to mnamka.. jeste ted je mi tezko.. toho bylo .. ale 5,2 kg kruty budeme jist asi jeste pristi tyden hihi..

svoja
8. lis 2009

LUCI a s cim to jite? tu krutu jako....

carculka
8. lis 2009

luci ty nam ale delas chute 😉

carculka
8. lis 2009

a ete mam holky dotaz..kde kupujete bavlnene plinky??budem papirovat,ale normalne na pouzivani..ja koukala v kramech a td maji takovy fuj,driv byvaly takovy silnejsi,kvalitnejsi ataak

svoja
8. lis 2009

car ja je objednala pres net z babydracek...a mas pravdu, neni to co to bejvalo....ale rikam si na to blinkani to staci....

carculka
8. lis 2009

svoji..vid?uplne mi to zaskocilo..ty dobry uz asi nebudou nikde vid?a brala si i s potiskem?

svoja
8. lis 2009

no ja nevim, treba by se daly nekde sehnat....ale fakt nevim...ja mam 10 bilych blinkacich, staci doufam...

carculka
8. lis 2009

svoji,no ja jich vemu asi 20 a z toho treba 5s potiskem..

luciebx
8. lis 2009

no udelala sem nadivku normalne ceskou.. mamca mi dala rano recept... a opecene brambory a zeleninu... a gravy to je takova omacka... no proste mnamka... pritel si nalil vinko ja kolu navsteva tak napul a malej synator tu lital a hral si se psikem.. takze pohoda jahoda... hihi... jo jo chute vam reknu az ve stredu budu dojidat krutu jaky chute budu mit hihi asi do vanoc nebudu chtit zadny jidlo ani videt hihi

carculka
8. lis 2009

holky,pridala jsem pupik...na tech fotkach je nak mensi nez ve skutecnosti

carculka
8. lis 2009

luci a kdy jdes k dr?

angetha
8. lis 2009

Nejlepší bavlněné plínky co se dají sehnat jsou Kikko Lux Eco...myslím, že těch 15 bude stačit, já dávám bavlněné i na přebalovák a po koupání na nich Vendulka leží a tak.. 😉

luciebx
8. lis 2009

no u dr sme uz byli v pondeli stredu a patek.. jdeme az dalsi pondeli 16teho na dalsi ultrazvuk,.... citim se docela ok zatim obcas takovy jakoby tlaky v brisku ale myslim si ze je to normalni... akorad posledni 2 dny mi byva z rana trosku soufl.. az po poledni se to zklidniva a zacinam mit na neco chut...

angetha
8. lis 2009

Carcul tvoje bříško je k neuvěření 🙂 🙂
Tak dobrou noc, jen jsem šla vypnout notebooka 😎

luciebx
8. lis 2009

carcul ja nejak nemuzu kliknout na tvoje fotky mi to hlasi ze zadny nemas... divne... kde je mas teda

carculka
8. lis 2009

ange,dekuju moc za radu...a tys je objednavala pres net?..

luci,tlaky jsou normalni...a co jak se tesi draha polovicka?

angetha
8. lis 2009

já si Carculku musím vyhledávat, ten přímý odkaz mi taky nejde..ale to neva 😎

luciebx
8. lis 2009

no pritel tomu furt nejak nechtel verit ale uz veri hihi.. rano mi poprve dal pusu na pupik hihi.. ale hraje si na tvrdaka.. ale ono mu to brzy dojde hihi... jako tesi se no ale chteli sme prvne to svatbu hold se to prohodi hihi prvne mimi a pak svatba... ale jo uz rikal jake jmeno a tak.. .

carculka
8. lis 2009

ange..rikam fotky zmensujou nak 😅 tak dobrou holky 😉

luci poslu ti to do ip,tady chodi nacuhovat smiraci a zly jazykove

luciebx
8. lis 2009

jejda jaci zly jazykove? 😨 abych se taky nebala... 😲

luciebx
8. lis 2009

jeee ty mas krasnej pupik... takovej spis bych rekla malinkej na 25tt nebo ne? moc se v tom nevyznam.. rikam priteli, koukni takhle budem vypadat... a on hmm na kterych strankach to jsi ze se tam holky ukazuji ve spodnim pradle hihi.. mu rikam miminkovska stranka hihi a hned ho presla chut 😀 😀 😉