Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
10. lis 2009

HEHE si právě nedokážu představit zrovna tu zavinku, že si tam vezmu svou a mimi ji poblinká nebo počůrá nebo něco a co tam s tím že jo.... 😅 doma to rychle namočíš, strčíš do pračky a je to..... ale skladovat to tam třeba 3 dny..... na praní jim to nedáš, to už by se ti to v životě nevrátilo 😀 ....... a jinak já mám v tom letáku z Krče taky jen 2 papírové plenky na cestu domů... a 4 normální 😲 to mi přijde docela dost... ale asi to berou něco do té papírovky a něco pod hlavičku že? 😉

carculka
10. lis 2009

prostej myslim ze to berou ze ikdyz budes kojit a nechat prcka odrihnout a nebo ze si treba utres do ty plenky i prso...

hooooolky,cukrovka nam vysla dobre..mam takovou radost ze muzu i nadale tuny sladkyho 😀

prosteja
10. lis 2009

CARCUL no ale já to v tom letáku mám vyloženě pro miminko na cestu z porodnice 😉 tak tím tasi nebude myšleno, že bych do toho něco utírala 😀 😅

a když se mrknu co si mám vzít do porodky, tak je to rozčleněno, co si mám vzít já pro sebe, co si má vzít taťka (nebo doprovod) a pak je tam oddíl co pro miminko a u toho mám napsáno, pro pobyt miminka v porodnici si neberte nic, vše je k dispozici 😅

prosteja
10. lis 2009

CARCUL gratulace k vyšetření..... 😉 já na to půjdu asi příští týden, tak jsem zvědavá 😀

carculka
10. lis 2009

prostej,dekujeeem..a vam to urco taky dopadne dobre 😉
jo tak to nevim proc 4,ale dyt je uvezete 😀

hehena
autor
10. lis 2009

holky jdu... tak pá... zatím se mějte, vokážu se odpoledne 🙂 😵

zuzka.o
10. lis 2009

CARCUL: já bych páreček moooc chtěla 😵 😵 😵
gratuluju k výsledkům na cukrovku 🙂 A vzhůru do cukrárny.

carculka
10. lis 2009

paa hehe..holky ja jdu taky neco delat...zatim 😉

prosteja
10. lis 2009

CARCUL jasně, že uvezem 😀 jen mě zarazilo, že zrovna 4.......

HEHE, tak papa a nechte si chutnat 😵

angetha
10. lis 2009

Carcul super výsledky 🙂 🙂
Prostějko, tak teda nechápu na co 4 plínky..
Jinak dudlíky jsou úplně ty samý, jen se ten aktuální používáním vytahal takže je tam obr bambule 😀

prosteja
10. lis 2009

ANGE taky nechápu 😅 ale píšou to tam, 4 vyžehlené látkové plíny a 2 papírové 😀

angetha
10. lis 2009

Chm...já vím, že v Bene v porodnici jich měli zrovna nedostatek, jak tam bylo moc miminek, každému se dávalo při přebalování na přebalovák, taky na odkrknutí a pod hlavičku, na koupání..

prosteja
10. lis 2009

ANGE a když ses balila do porodky (teď nemyslím věci pro malou na cestu), ale ty tašku do porodky, tak co jsi měla napsáno ohledně těch plín a vůbec ohledně miminka? že si máš vzít? nebo sis vzala do foroty sama od sebe.... já si zase myslím, že pokud napíšou ať nic nebereme, tak nic nebrat a pokud by bylo potřeba, tak se to dá operativně přivést do hodinky 😉

cat79
10. lis 2009

Ahooj holky🙂
zdravíme z těhu cvíča a z obídku...dala jsem si zase rybu,aby byl Denísek chytrej🙂))to bude právnk, už to vím teď🙂kdysi mi to předpověděla paní z karet:🙂))hihihihi

koukám co jste probírali, já budu mít zavinku od mamky, kráásnou🙂)
Jo a v globusu když si uděláte mimi kartu (jako členskou slevovou) stojí mega balení pempersek 250,- tak holky šup na nákupy🙂))

angetha
10. lis 2009

My jsme si měli vzít jen papírové plínky, místo ubrousků tam měli ten perlan s vodou ( tak to mám i doma), ale některé maminky měly i svoje ubrousky na zadeček a dudlíky - ty nevidí v porodnici rádi kvůli kojení

prosteja
10. lis 2009

holky vy co už jste byly na tom cukru, prosííím radu... vím, že tu AMAL psala, že se neobjednávala vůbec, mě řekla sestra, že se musím objednat.... tak se chci zeptat, jestli jste se objednávali a pokud ano, tak jak dlouho byla objednací lhůta..... 😉 já se tam pokouším dovolat do té laborky, ale marně 😔

prosteja
10. lis 2009

aha ANGE 😉 no tak já nabalím co je na letáku asi a pak když bych něco potřebovala, tak mi to snad manža hned přiveze.... 😉 díky moc......

CAT to v tom Globusu zní dobře 😉

prosteja
10. lis 2009

tak holky jsem objednaná na ten cukr..... no ještě že jsem tam zavolala, kompletně zapráskáno...... a bez objednání tam přijít, tak mám smůlu 😲 .... těhotných je prý teď strašně moc, takže nejbližší termín 23.11. 😉 hmmmm, těsně před další poradnou....... tak super... hlavně, že je to vyřízený 😉

amallie
10. lis 2009

anget: co je perlan?

cat79
10. lis 2009

Prostějko takhle je to v Praze narvaný,jo??Já tam byla sama..ale teda na těhu cvíču nás přibývá celkem rychle🙂))
S tím tvrdnutím bříška..pokud to není 10x za den, je to normální, mě se to teda ještě nestalo, ale určitě pít magnezii a brát magnezium, jinak kdyby víc než 10x denně, tak šup do nemocnice naměřit mimíska na ten přístroj na srdíčko...radši dřív nežli později,že?

My jdeme na exkurzi v pátek, takže dostaneme seznam co s sebou a recept na YAL, na ten klistýr olejový..
V pátek mi dorazí vanička, nůžky a cestovní pleny, pak už jen odsávačka hlenů a kojo polštářek a věci do porodky a máme to🙂)jupíííí
Jo kočárek bude asi příští týden..celkem to teda trvá.-(((řekla drei woche a už je to vier.-)))

prosteja
10. lis 2009

CAT no aspoň mi to tak řekli.... možná bych mohla jít jinam, ale tahle laboratoř spolupracuje přímo s mým gyndařem, takže je prý nejlepší jít tam.... no a nejdřív jsem se nemohla dovolat a pak na mě vybafli, že jo a že nejbližší termín 23.11. 😅 a já na to, cože??? 😲 a sestřička se smála a prej je tolik těhotnejch, že to nezvládají 😔

jinak magnézku piju, na doporučení právě CAT každej den jednu..... a tvrdnutí se mi teda zatím asi vyhýbá úspěšně 😉

cat79
10. lis 2009

super prostěj🙂))
já se jsu učit ruštinu, na začátku hodiny píšeme vždycky diktát, tak ať to mám bez chybičky🙂)))

prosteja
10. lis 2009

AMAL perlan je taková ta rouška ne? nebo utěrka nebo jak to mám říct, dá se to myslím koupit v lékárně.... ale nevím, jestli je to to stejný co myslí ANGE 😅

amallie
10. lis 2009

carcul: gratulace k cukru 😉

prosteja
10. lis 2009

CAT tak ať ti to jde 😀 ..... a vidíš, už můžete skoro rodit..... ještě ten kočárek 😠

carculka
10. lis 2009

prostej,jinak me objednali taky az za tri tydny...driv nebylo misto a to neni praha

angetha
10. lis 2009

Prostějko ono je to fakt natřískaný všude, já na cukru byla až ve 29. týdnu 😎
Prostějko jo jo Perlan je taková látka, hodně se to používá třeba místo prostěradel v nemocnici, no je to hlavně pro nemocnice..má to být 100% viskóza 😉 sežene se to ve zdravotních potřebách a já s tím Vendulce utírám prdelku místo ubrousků

angetha
10. lis 2009

Cat tak už budete mít výbavičku kompletní, to to uteklo 🙂

carculka
10. lis 2009

holky dekuju..fakt mam radost,bez sladkyho bych asi umrela 😀

tak jsem najukla a zas musim-jdu zehlit a budu nakukovat

angetha
10. lis 2009

Vendulka spí zase nějak dlouho, to bych tu troubu stihla dočistit...tak jsem tady 😀