Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
8. črc 2009

holky já taky myslím, že z nás jen všichni tahaj prachy☹litr támhle, litr támhle...když byla moje mami těhule, všechno bylo ok a donosila 3 děti z toho 1x dvojčata a necpala se calibrum baby plan a calibrum mami, teď jen ta povinná výbava pro mimi vyjde na 50tis...začínám nenávidět reklamy🙂))

hehena
autor
8. črc 2009

CAT povinná výbava???

a s těma vitamínama souhlas.... 😠

hehena
autor
8. črc 2009

CARCUL no já to těhukalhotama určitě vyřeším....

teď bych ještě vykoupila nějaký vietnamce (jak píše VER) a sehnala si tam nějaký tmavý volný kalhoty a chvíli mi to vydrží... no a za ten měsíc bych si koupila ty těhu rifloně... 😉

verled
8. črc 2009

prosteja:hmm já mam v tom svym chytrym časáku, že 5 za den je ještě v normálu....:-/...ježiš rodit jo??to snad ne...
ale uplně mě z toho rozbolelo břicho....
hehe:teda vy mě dáváte, tak já mu to řeknu, na kontrolu ale jdu až 23. tak to snad přejde.....by mě zajímalo na co beru ten nechutně drahej femibion, když se pak tohle děje:-/...už mě to neba furt si něco kupovat😀....já už víc ležet nemůžu🙂jak vylezu z práce tak jsem přilepená na posteli🙂...hmm hned z práce zajedu do obchodu a koupim si karton magnesie🙂

misa_1
8. črc 2009

ahojky vsem, zdravim po delsi prestavce, jeli jsme na prodlouzeny vikend vykoupat miminko k mori do chorvatska 😎 Rikala jsem si, ze musime jeste vyuzit prilezitost, kdo vi jak to bude pristi rok. Holky tam vam bylo takovejch tehuli s fakt obrovskejma brichama, ze sem se nestacila divit.

Jake jsou tady novinky, mame nejakou novou tehulku?

Hehe s tim oblecenim mi povidej, do normalnich kalhot se nevejdu, tehu jsou mi hrozne velke, takze na me visi, jak kdyby je sdedila po starsim brachovi 😀 😀 😀, tesila jsem se na sukynky a na tuniky, kterych mam plnou skrin, ale v tyhle kose???

cat79
8. črc 2009

hihihii🙂
Navíc teda holky jsem naštvaná, páč jsem si koupila tu mary kay kosmetiku za 6tis, celou řadu od odličovadel po noční séra....a mám na to strašnou reakci,...ach jo, mám pleť jak bojové pole, nejdřív jsem myslela že je to miminkem, ale jeden den jsem se nemazala azmizelo to a 2. den okamžitě po namazání to vylezlo...snad mi vrátí prachy, měla jsem to 2 týdny...mě fakt klepne...zlatej la roche possay

hehena
autor
8. črc 2009

VER nene já tě nechci děsit.... může to bejt normální... prostě se tak děloha projevuje... ale řekla bych mu to a koupila si to magnésko, myslím, že by ti ho možná sám i předepsal... kdyby to bylo přes den častější, tak bych upalovala k dr. ale takhle se myslím nemusíš děsit .) 😉

hehena
autor
8. črc 2009

MISO ahoooooooj..... asi nás fakt zachrání jen ty vietnamci 🙂))) nebo nějaký výprodeje .) 😉 😅

verled
8. črc 2009

já teda peču na těhu hadry, koupim takový co jsou pod pupek, koupim pás, aby mi netahlo a fertig, nemam náladu cpát do toho prachů víc než jenezbytně nutný🙂a na zimu a velkej pupek už mam nachystaný těhu rifle od kamarádky🙂)
misa:ahojky...jo Orchidei má //🙂

verled
8. črc 2009

hehe:fajn akže klid🙂stalo se mi to i včera večer, ale nebolelo to jako dneska🙂

prosteja
8. črc 2009

ver já tě nechci strašit, jen vím, co měla efi..... ona šla hned druhý den raději k lékaři a on jí řekl, že je to dobře..... určitě bys mu to měla říct a trošku to sleduj, jestli to není častější 😉

jj hehe, to souhlas, každému vyhovuje něco jiného a každý si pořídí něco jiného, to je jako třeba s kočárkem, to je jasný 😉 mě to prostě přijde trošku jako cat, že hodně z lidí tahají peníze, já jsem zase takový člověk, který by nejraději viděl nějaký studie, jo bylo 100 bouraček přibližně stejnýho rozsahu a 50 ženskejch ten těhu pás mělo a 50 ne a ty co to neměli tak všechny potratily.... a asi pro ten pás poletím taky... je to prostě jen o tom, že v tuhle chvíli mi to přijde jako šílený tahání peněz z lidí... kdyby stál ten pás 100,- tak neřeknu ani slovo 😉

jinak taky budu řešit teď léto a to mý nateklý břicho asi vietnamcama, dívala jsem se, že mají i sukně s takovým širokým docela pružným lemem na bříšku, to by se dalo natáhnout i na větší bříško pak 😉

misa_1
8. črc 2009

jeste k tem pasum, ja vam nevim, nikdo kolem me noc takoveho nepouziva a to jezdime (vcetne me) denne do prace. Kazdopadne rozhodne se cele tehotenstvi poutat, to nam rikali i na skoleni ohledne bezpecne jizdy autem.

cat: mne taky mary kay absolutne nevyhovuje, nechala jsem se ukecat loni od vizazistky, co me malovala na svatbu a pulku jsem toho vyhazela ☹

prosteja
8. črc 2009

jj taky se chystám si koupit takový ten těhu pás.... a mám hrůzu už teď co spíš v té kose v zimě 😲 co teď, hodím na sebe sukni a tričko a jdu.... ale v říjnu nebo pak v prosinci??? o únoru ani mluvit nebudu, to asi nevytáhnu paty z domu 😀

prosteja
8. črc 2009

ahoooj miso 😵

hehena
autor
8. črc 2009

holky tak mě taky všechno tohle připadá jako tahání peněz! je to celý jeden velkej byznys....

ale tak snad tu nebudeme na tři stránky rozebírat těhu pás ne? mě příde dobrej a to je celý....
zas bych si nekoupila jiný věci, co vyhovujou vám.... to je celý...

hehena
autor
8. črc 2009

teda myslela jsem ten těhu bezepečností pás.... 😅

prosteja
8. črc 2009

hehe máš recht 😀

prosteja
8. črc 2009

😀 😀

carculka
8. črc 2009

hehenko...pas ti schvaluju,taky na tyhle veci slysim...ikdyby to pomohlo jen v sebemensim malym procentu,tak aspon tem par procentum chci predejit...

hehe.z druhy ruky maj na netu taky

a prostej..tady jde o blby maly bouracky,ze nemas treba ani uraz a mimi to ubizi...ikdyby to bylo k nicemu,tak mi to za to stoji,to si radsi odpustim jiny veci

cat..co myslis povinnou vybavou??
jinak mary key-jediny co je dobry tak dvouslozkovy odlicovac oci...ostatni nic moc nebo prumer...make up tragickej(teda pro mne)

prosteja
8. črc 2009

carcul 😀 😀 huš s těma pásama opravdu přestaneme...... někdo to považuje za extra důležitý, pro někoho to není důležitý vůbec..... 😉 to je jak pro někoho jsou důležitý látkový pleny a pro někoho vůbec a jen by ho to obtěžovalo a považuje to za čirej nesmysl..... tak je to fakt se vším holky 😉

ale že se ještě vrátím k tomu poutání se v těhu obecně.... jak jsi tu carcul říkala, že je lepší se nepoutat a misa, že jim říkali, že poutat.... tak jsem se dívala do jedné chytré knížky 😀 a tam je teda napsáno, že jestliže jste se dosud nepoutala, je nevyšší čas začít 😖 takže to by byla další otázka do pranice..... 😀

cat79
8. črc 2009

Carcul a Miso, tak to jsem ráda že nejsem sama, ale snad mi vrátí prachy, nevypotřebovala jsem skoro nic, nechci to už ani vidět, mám pleť jak kdyby mě napadly vosy, svědí mě a je to fakt hnus...ve 4h jdu k té paní a prostě jí řeknu ať se nezlobí, že to teda ne a že jestli mi nevrátí peníze, tak jí udělám na netu takovou reklamu, že neprodá už ani štětku na stíny🙂)

p.e.t.u.l.k.a
8. črc 2009

Ahojky holky, tak jsme zpátky 🙂 Všechno OK a ozvy ukázkové, dostali jsme pochvalu od Dr 😉 a příští týden ve čtvrtek zase jdem na kontrolu. Jiank u nás prší a prší asi se z toho zblázním ☹

p.e.t.u.l.k.a
8. črc 2009

A jdu rychle dodělat oběd- rizoto

prosteja
8. črc 2009

ahoooj petul..... 😵 takže na porod to zatím nevypadá co? 😉

cat79
8. črc 2009

tady taky prši a prší☹((už toho mám fakt dost☹((2 dny bylo za celej fesťák hezky, to se člověku ani nikam nechce☹

No tak já se pomalu začnu chystat na tu pani od mary kay, ale snad to pochopí, tohle fakt těhotenstvím nebude

prosteja
8. črc 2009

cat moje kámoška s tím taky měla problémy ☹ já nevím, tuto kosmetiku nepoužívám, ale tak snad ti paní vrátí peníze 😉

carculka
8. črc 2009

cat...no snad ti je vrati,ale nevim nevim....kdyztak zkus clinic,mne hodne vyhovuje...

petul..tak to je super ze je vse jak ma byt 😀

p.e.t.u.l.k.a
8. črc 2009

Prostej ještě asi ne , všechno je OK 😉 mUsím počkat na Ef a pak teprve můžu rodit 🙂

prosteja
8. črc 2009

petul 😀 pěkně dodržuješ pořadník co? 😀 to je od tebe hezký.... já vám do toho holky nechci mluvit, ale myslím, že vás předběhne sac 😉 😀

zuzka.o
8. črc 2009

Zase nachviličku najukuju....ahoooooj 🙂

Teď jsem byla na diskusi o Mimoděložním těhu, kam chodím a představte si, holčina, co byla na LPS týden předemnou, teď otěhotněla, tak chudinka byla v neděli na pohotovosti, mají podezření na další mimoděložní .... při nejlepším by to byl samovolný potrat. je mi jí strašně líto. Oni se snaží už víc jak rok o mimi a moc by si ho přála. Teď říkala, že asi už nebude mít chuť a nervy na to zkoušet to znova. Doslova jí to zlomilo. ☹