Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

Cat já u knížky vždycky usnu 😀 takže bych to určitě nedočetla, jako já se nenudím, já pořádněci dělám, ale strašně se to vleče a čověk je takový napnutý a čeká kdy to příjde, jak to bude probíhat........ Však uvidíš pak sama 😉

prosteja
13. črc 2009

hehenko tak to jo, když takhle všechny vidíte, tak jo....... no pro mě to taky bylo těžký nic neříct, když jsme měli o víkendu návštěvu - manžova sestřenka s rodinou... a nic jsem nepila a pak se vymlouvala, že do té zoo fakt nepůjdeme...... 😅 ale neřekli jsme teda nic, protože mi zase přišlo blbý říct to jim a kdyby se náhodou prokecli u tchýně, kam dnes jeli, tak to by byl oheň na střeše, že jim jsme to neřekli a ostatním příbuzným to říkáme 😖

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

Mě teď můj taťka donesl lesní maliny 😵 naše celá rodina se taky moc těší i známí , jsou to všichni zlatíčka 😵 😵

hehena
autor
13. črc 2009

CAT všechny určitě hodný nejsou .)

PETI a vybíráš si budoucí páníčky???? nebo dáš štěně prostě tomu, kdo má zájem... viděla jsem včera o tom reportáž na ČT...

prosteja
13. črc 2009

jo a jinak hehe jsem zvědavá na tu kontrolu, jestli tam půjde manža se mnou... 😉 on chce, já taky, tak hned jak tam vlezu, tak se sestřičky zeptám, jestli může manža se mnou...... 😀

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

hehenko taky jsme se na to dívali a zchodli jsme se , že jsme dobří chovatelé. jen jednou se mi stalo, že se mi lidi nezdáli a psa jsme jim neprodali a teď nedávno jedni to štěně neuměli ani chytnout, tak to taky neklaplo. Zatím mi i posílají fotky a píšeme se . Neříkám že ze všema ale z větší polovinou ano.

angetha
13. črc 2009

Jdu si lehnout..papa holky 😉
Jo a včera jsem koupila borduru k přebalovacímu pultu - Křemílka a Vochomůrku 🙂 🙂

hehena
autor
13. črc 2009

jo PROSTEJí my to zatím řekli nejbližší rodině... bratrancům ani sestřenicím zatím ne.....
stejně jsem věděla, že bychom jim to (i kdyby to nevyšlo) řekli, protože už sse pomalu začínali dost ptát... u manžova táty jsme vydrželi jen jednu návštěvu - a to dokonec mluvil furt o tom, že si asi koupí dům, že to bude super, že budeme mít kam dát kočárek... když vybíral před časem auto, tak s větším kufrem, aby se mu tam vešel kočár.... no a když chtěl tatínek spáchat další návštěvu a to jsem zase špinila, tak už jsme mu to řekli, to nemělo cenu... vlastně od tý doby co jsem otěhulila, tu byl tchán 3x, máti jsme taky viděli už asi po 4, naši s babi tu byli.... pak táta i s rodinou - nechávali tu to auto jak jeli na dovolneku (teď vyřizujeme jeho pojištění a doufali jsme, že se to podaří opravit než se vrátí, ale asi nic).... ten děda tu několik dní byl (ale jak jsem psala, tomu jedinýmu jsme to neřekli - i máti - jeho dcera říkala, ať mu to neříkáme, že má strašně negativní myšlení 🙂))) .... prostě docela šrumec... jediný co se nám zatím daří je, schovávat se před kamarády.....

hehena
autor
13. črc 2009

no a jsem to nedopala... s kamaráda jdeme zítra a pak s nima jedeme na víkend na chatu... tak jsem zvědavá kdy jim to vyklopíme.... 😅 😅 😅

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

Angeth tak si pěkně odpočiň 😉

cat79
13. črc 2009

Holky já jdu cvičit, za ten víkendík se musím pěkně protáhnout🙂je dnes tak nádherně, tak pak dáme obídek na zahrádce a bbudu pracovat hezky venku pod slunečníkem🙂

Jinak se pleť začíná lepšit, po vysazení mary kay🙂)takže jsem to věděla🙂)
Tak držím mooc palečky prostěj na kontrolu, hned sem pak dej fotečku.-))))TO BUDE PIĎULKA MALINKATEJ🙂)

Jo a mám z jahod kopřivku, to mi taky trvalo než jsem na to přišla🙂))takže teď snad začnu bejt zase krásná🙂)hihihihi

prosteja
13. črc 2009

hehenko tak to je fajn, že už to všichni vědí 😉 já bych to třeba po dnešním utz řekla taky všem, ale bohužel no, jsou tak daleko a do telefonu mi to třeba tchýni přijde blbý říkat.... už tak mám strach z její reakce, takže to nebudu pokoušet 😔 asi vymyslíme nějaký dárek pro tchána k narozeninám, třeba dudlík nebo něco 😀

eeefffaaa
13. črc 2009

ahoj holky a miminka!!

tak jsme doma od mudra...monitor naprosto v poradku,museli Davidka budit budikem protoze spinkal a potrebovali aby se pohnul..chudak se tak leknul,kdyz to zazvonilo...CS mame 4,cipek uz je pry mekkci,ale zatim to na porod pry moc nevypada,ale at se nebojim,ze se tam stejne dostaneme vsechyn do porodnice 😀 a tlak jsem mela strasne nizkej,se me na tom monitoru udelalo spatne jak jsem tam lezela..no a pristi pondeli zase kontrola...takze dneska jdem do toho vina a sexiku a mozna i tepla vana 😀 a kdyz nic tak jeste pojedeme ve stredu asi na vylet-do kina,mekace a na nakupy...jste mi s tim mekacem udelaly chute 😀

eeefffaaa
13. črc 2009

jo a rikal mi doktor ze jak mi tvrdne bricho ze uz je to dobry znameni,ze se pripravuju na porod

prosteja
13. črc 2009

anget ahoooj 😵

cat když mi doktor fotečku dá, tak vám ji sem určo hned vložím 😀 😵

hehe tak ty zítra uvidíš taky srdíčko, tak už to pak můžeš vyklopit všem 😀 teda těm, co budeš chtít 😀

u mě je docela možný, že když se teď v červenci na Moravu nedostaneme, tak že to vyklopím babi do telefonu ani nemrknu 😀 😀 😀 tak jako mamce 😀 😵

moncicak3
13. črc 2009

ahojte princezny 🙂 jdu dočítat....

prosteja
13. črc 2009

ahoooj efi a Davídku 😵 tak první holčina z kontroly doma a samé dobré zprávičky, doufám efi, že tě budeme se sac a carcul následovat 😉

prosteja
13. črc 2009

ahoooj monci a Terezko 😵

hehena
autor
13. črc 2009

ANGE brou brou....

PETI tak to je fajn!!!!! 😵 😵 😵
já teda po tý reportáži zvažuju, jestli necháme Rozi někdy připustit...... jednak mám strach o ní a druhak si říkám, kolik už je odložených pejsků... :((((( bála bych její štěně někomu svěřit.... 😅 😒

verled
13. črc 2009

efi:gratulace k tvrdnuí.-)ať už to máš za sebou🙂
já si myslim, že bych mohla je cítit brzo, když jsemminule cítila ty bublinky, tak to mam asi citlivý🙂jj těšim se...už aby pořádně na mě vevnitř sáhlo🙂

eeefffaaa
13. črc 2009

prostej urcite!!!!dneska je den jen dobrych zprav takze to tak urcite bude

ty jo ja furt vidim to bricho jak se Davidek leknul toho budika...spinka a najednou tohle 🙂 jo a mam dve kila zase nahore...takze jsem za tehu pribrala oproti puvodni vaze 1kilo 😀 zatim

verled
13. črc 2009

jinak zdravim všechny co zdravily🙂i jejich miminka🙂holky už za 10dní se možná u dr dovim co to tam mam🙂

hehena
autor
13. črc 2009

tak paráááda EFI..... gratuluju ke kontrole a dávejte na sebe pozor... a na vejlety bacha - kamarádka takhle z toho posledního co plánovali opravdu jela rovnou do porodnice a jejich pes strávil noc na vrátnici nemocnice 😀

prosteja
13. črc 2009

efi snad ano 😉 😵

chudák, takhle ho budit budíkem 😀 já myslela, že na to má ještě dost času... no ale oni ho potřebují vzhůru no 😉

eeefffaaa
13. črc 2009

no holky ja utikam..Milanek ma cely tyden dovcu,tak si ho jdu trochu uzit..jen jsem chtela napsat novinky a to ze zatim nerodim,bohuzel 🙂 mejte se tu krasne a ja se snad ukazu

hehena
autor
13. črc 2009

EFI jedno kilo???????????? to není možný.......................

VER tak držím palce, to se těším.... a tipuju pindíčka... 🙂 😉 i by se k tobě nejvíc hodil 🙂 😵 😵 😵

eeefffaaa
13. črc 2009

hehe to je prave ucel,ten vylet abysme zacali rodit 😀 doktor mi dneska rikal,ze uz by bylo dobry kdyby sel ven,ze porad lepsi jak pak prenaset,ze tohle by bylo pro nej lepsi...takze dneska to vino a sexik a pak se uvidi 😀 jj jedno kilo...dohromady jsem teda nabrala asi 7kilo,ale to jsem prave kvuli zvraceni zhubla..takze oproti puvodni vaze mam jedno kilo nahore

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

ef a Davídku ahojky 🙂 tak to je dobře, že jste v pořádku 🙂

hehena
autor
13. črc 2009

PROSTEJ já bych to ráda řekla jen těmhle kamarádům - jsou 4 - docela často se s nima vídáme a navíc jsem zjistila těhulenství den před jejich svatbou, tak jsem zvědavá na jejich reakci.... manža by to nejradši vyřval do světa a poslal to všem lidem ze základky, střední a vejšky, s kterýma se vůbec nestýká - tak to vůbec nechápu.... ani holkám z vejšky to nechci říkat, když se prostě moc nevidíme, tak nevidím důvod proč jim to sdělovat....

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

ef tak to máš dobré já mám nahoře 16 kg 😀