Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

sacvi
15. črc 2009

prostej to ani nemluv..já už na základce dyž sem to dostala šla s brekem dom pře křeče v podbřišku obrovský a v tom křížu katastrofa a prostě sem se musela nadopovat doma ibalginama a pak se to zlepšilo..ale jako ani na to nechci vzpomínat 😖

prosteja
15. črc 2009

ver já neděsím... navíc to máš dobré, ty křeče do břicha u porodu jsou prý oproti bolestem v zádech procházka růžovým sadem..... co jsem tak četla, tak hodně ženskejch co je bolel jen podbřišek si porod spíš užívali a mnohdy ani epidurál neměly 😉..... zato bolesti v zádech to je prý maso 😖

prosteja
15. črc 2009

sac já to měla úplně stejné 😔 když jsem začala brát antiko, tak to bylo lepší, to mi skoro nic při ms nebylo, ale bez ní to byl děs 😖

sacvi
15. črc 2009

no tak prostejko děkuji za informace už se začínám vyloženě těšit 😔 😅

sacvi
15. črc 2009

prostej mně pomohla anitko jen chvilu a pak bolesti úplně stejné jako bez ní 😝

prosteja
15. črc 2009

sac néééé, já tě nechci děsit...... jen jsem tu chtěla napsat, co jsem třeba vyčetla ze zkušeností ženských co už to mají za sebou 😉 neboooooj...... to zmákneš 😉

verled
15. črc 2009

záda mě bolej teď furt.......a nejvíc ten zakrnělej ocásek🙂máte to někdo??už od začátku těhu....
prostej:jojo mě se to s HK taky zlepšilo🙂, ale jak říká sac jen na chvilku...

sac:neboj však to bude stát za to🙂

ale holky mě to včera vyprávěla kamarádka a ta říkala že to tak děsný nebylo.......

prosteja
15. črc 2009

no holky, tak mě přes antiko nic nebylo 😲 celých těch 5 let, nebo jak dlouho jsem to brala 😉

a jinak každá, která to má za sebou tak říká, že to tak děsný nebylo 😀 to je jak s maturitou.... mě teda doktor říkal, že spousta ženských se bojí porodu, že každá dostane ten strach... ale že si musím uvědomit, že je to jen jeden den, pár hodin bolestí, nepříjemností, ale že pak ten pocit euforie, který vidí v očích těch maminek, když je mimi venku, že to je to nejhezčí na světě, co může být 😵 mi dodal dočista odvahy 😀

cat79
15. črc 2009

Teeda, tady se snad čerzi žení🙂)to je teda léto☹slibovali tropy, tak teda ale období dešťů🙂))za chvíli budeme nosit deštníky s sebou denně, to je děs☹

Jinak Prostěj já o blindění vždycky uvažovala třeba v divadle, nebo v kině, když to na mě šlo a já měla jen mini kabelčičku🙂 tak jsem vymejšlela jsk a kam bych to jako tento🙂)hihih, ale tak si nakup blicí pytlíčky do letadla🙂 a radši s sebou 2-3nos v kabelce..jinak nevím:.)ale snad nebudeš blicí typ🙂

A kpukám, že nejenhromadné těhulení, ale i poslíčci a asi i rození..no to je symbiózka koníková🙂)

sacvi
15. črc 2009

jo šak nějak to zvládneme a pak za to budeme mít tu nejkrásnější odměnu 😵 😵 Maličkej růůžovej uzlíček 😵 😀 😵

prosteja
15. črc 2009

ahoooj cat... no nosím sebou radši takovou igelitovou tašku, kdyby bylo nejhůř 😖

sacvi
15. črc 2009

já se ani tak nebojím toho otevírání a samotnýho porodu jako toho potom..jako že budu moc potrhaná a budou mě třeba hodinu šit a že pak třeba nebudu moct ani sedět..a že si vytlačím nějaký hemeroidy 😅 🙄 Toho se bojím ale jinak ne..A jak se znám tak přesně toto všechno mě potká 😔

sacvi
15. črc 2009

jéé prostej nás dělím "jen" 30týdnů 😀

prosteja
15. črc 2009

no sac vidíš, tak to už mám taky za pár 😀 jinak si takový myšlenky vůbec nepřipouštěj 😉 ono to nějak dopadne a strašit se dopředu zbytečně...... ani jedna z nás neví, co nás čeká..... já se třeba připravuju na to, že budu trpět s těma zádama, když jsem to měla i při ms, ale jinak se ničím nestraším, každá rodí jinak.... 😉

sacvi
15. črc 2009

no jo..nezbývá než se nechat překvapit 😉 😀

cat79
15. črc 2009

Vreled krásné bříško🙂 ,ě teda taky připadá, že ještě o víkendu to nebylo vidět a od pondělka najednou ŠUP a bříško se začlo krásně rýsovat, dodám taky fotečku, aby se Svoja uklidnila🙂))ale je to roztomiloučké, hlavně si to bříško pořád hladím a někdy když mě pobolívá, tak musím začít zpívat a mimi se jako uklidní, je to sranda🙂))

Jinak z rodinky.cz mi psali, že by prvorodička měla 1. pohyby cítit ve 20tt, druho a vícerodička v 18tt, tak nevím, já občas zacítím takový jako tlak na jednom místě a pak to zase povolí...roztomilé, ale nevím jestli je to ono nebo jestli to nejsou střeva🙂)

prosteja
15. črc 2009

přesně tak sac... a zbytečně se strašit a stresovat, jestli budeš rodit 2 hodiny nebo 20 a jestli to půjde tak nebo onak..... to nemá smysl..... 😉

sacvi
15. črc 2009

holky nám má dneska volat chlap skrz ten kočár..včera sme mu volali pře sme objednávali 17.6. a říkali že bude za 10dní a pořád nic a on že už by měl určo být a že dnes zavolá a já už vidím že leda prdlačku a néé že zavolá 🙄

prosteja
15. črc 2009

teda sac to je taky pěkně k vzteku 😠 a to je nový kočárek?

svoja
15. črc 2009

Ahoj holky, jsem zpatky z poradny, byla jsem tam jen hodinu...kupodivu🙂 Poradna dopadla skvele, dokonce jsme si s panem doktorem povidali o skolstvi🙂
screening dopadl vyborne...riziko downa mame 1:16004!!! Dr rikal, ze tehu je krasne, bezproblemove...za 4tydny jdu na utz, kde uz se konecne dozvime, co cekame🙂 Vaha dokonce klesla...to cumim🙂 Mam z te poradny vyborny pocit. Hura hura.
JInak dosly me ty rifliky z mmb. Jedny dobry, s paskem....sice trochu vetsi, ale jde to...ty druhe jsou silene veliky....tak jsem se ptala, jestli by nesly vymenit...cekam na odpoved...kdyztak budu cekat jestli do nich dorostu🙂
Tak ja vas doctu...

verled
15. črc 2009

cat:v mym chytrym časopise od pana doktora je napsaný že 16tt je ten týden kdy bysme MOHLY začím malé dotyky cítit🙂ale je fakt že prvo cítí později a taky prý záleží na které straně máš placentu,to je taky velkej tlumič🙂a střeva od mii zaručeně poznáš🙂díky🙂
sac.to je nějakej kolotoč s tim tvym kočárem🙂
svoja.tak to je super.-)

cat79
15. črc 2009

Ahoj Svoji, tak to je super🙂))gratulace k další úspěšné kontrole a ten Dawn je neuvěřitelně nízký..supeer🙂 mě teda ještě výsledky krve neřekli a dr. má dovču, jdu tam až 5.8., snad to uteče..třeba už pak budem vědět pohlaví🙂))teda jestli se mimi ukáže, né jako minule🙂)

Holky mě strašně bolí celá jedna noha, nevím jestli jsou to svaly nebo kosti nebo co, ale je to jak revma...od kostrče až po kotník☹au au☹může to být nedostatkem vápníku?Jako že si mimi bere víc než mám🙂
A venku se nedá vůbec bejt, je takovej slejvák, že bych nedošla ani k autu☹

Svoji a váha ti klesla?To může být i tím, že jak nepiješ alkohol, tak se tělo odvodnilo a alkohol je strašně kalorií, myslím, že to klidně může být ještě doznělek té očisty 3ěsíční🙂já si myslím, že budu vážit víc než minule, cítím to...

verled
15. črc 2009

cat:tak to vůbec nevim...:-/......
svoja:a dnes ti ani nenaznačil dr pohlaví???

svoja
15. črc 2009

no me nedelal utz....jo, klesla..o pul kila🙂 jsem si taky myslela, ze budu mit vic, jsem takovy vykydla jakoby...a nase vaha doma teda pridava vic jak kilo jsem zjistila....ale uz to neresim tu vahu....to je jen tak pro zajimavost...

ty pohyby: holky me tam taky uz parkrat tak jako lehce zabublalo, ale ja si nemuzu pomoct, ja si proste myslim, ze to bublani je od traveni nebo vetry....az me kopne, tak to snad poznam🙂 me dr rikal, ze provorodicky citi pohyby vetsinou kolem 20tt...casto to byva zamenovano prave s tim travenim....

svoja
15. črc 2009

VER krasny brisko!!! jsi hodne stihla, to brisko vypada skvostne🙂

verled
15. črc 2009

svoja:ahaaa já doufám že mi ho udělá po tom měsíci:-/////....já chci aby mi to řekl příští tejden🙂jinak to bublání........to je ono když je to na správnym místě.-)trávení poznáš🙂...přestaň mi říkat štíhlá😀DDvážim jakop ty jsi říkala🙂jsi hubenější to mi věř🙂

svoja
15. črc 2009

nevidelas moje stehna a prdel....ja tvoje vidim na fotce...vaz slova.... 😀

HOLKY ja jdu do knihovny...pic

sacvi
15. črc 2009

Holky je to normálně novej kočár objednanej v prodejně u velkoskladu..tak nemají říkat že bude za 10dní..řeknu rovnou raději počítejte měsíc a je to ne? 😝 A včera dyž sme volali že to zjistí (měl na to celej včerejší den!!) a dneska zavolá ale doteď nic.. 😠

svoja
15. črc 2009

sac tak mu zavolej ty...ja bych to udelala....a kdyby me kocar nedodali do par dnu (dala bych limit)....tak uz bych ho nechtela...a koupila jinde

verled
15. črc 2009

svoja:to zkresluje......mam silný stehna a velkej zadek věř mi....oblíkám 40ku
sac.to jo já bych taky dělala cirkus🙂