Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

p.e.t.u.l.k.a
17. črc 2009

Prostej já jsém před otěhulením taky přibrala a teď taky přibírám, ale pak se začnu hýbat a s nad to bude OK 😉

prosteja
17. črc 2009

přesně tak petul 😉 já doma váhu zatím nemám, ani nevím, jestli budu pořizovat....... takže nevím, kolik jsem vážila třeba v květnu.... tomu těhu ale nemůžu nic přičítat ještě 😀 takže říkám, beru to jako počáteční váhu a jsem zvědavá, kam až se to vyšplhá.... a neboj petul, myslím, že jakmile začne prcek lézt a chodit, tak budeme mít pohybu až až 😀

hehena
autor
17. črc 2009

PROSTEJí klid... měřím 167 a vážím 62... ještě o svatbě jsem vážila maximálně 58, spíše 55... mě takhle krásně vytvarovalo vysazení antikoncepce... bohužel... takže vlastně taky hormonální smršť s kterou se tělo nějak nedokázala vypořádat...

angetha
17. črc 2009

Prostějo já i na začátku těhu měla víc 😒

prosteja
17. črc 2009

no tak to jsme na tom hehe podobně 😉 měříš o něco víc a vážíš o něco víc.... jak píšeš, mě taky hodně rozhodily hormony.... takže nejdřív jsem přibrala určo po vysazení HA a pak po tom clostíku 😉

hehena
autor
17. črc 2009

no já hodlám sportovat... trošku hubnout můžu, když nebudu držet dietky.. mám tu ten cross, takže se na to vrhnu, ať jsem v kondici... asi hlavně proto, že se necítím dobře no... teď ještě to nadýmání a zácpa.. kdyby jste mě viděly holky včera večer... kam se s pupkem hrabe SAC.... 😀 😀 😀

prosteja
17. črc 2009

hehe 😀 já teda v těhu nijak hubnout nechci, spíš si zacvičit, asi na baloně, tu jógu, možná plavčo....... na hubnutí bude času dost po porodu..... jinak ale je to o tom, jak se cítíš... já se třeba cítím hrozně fajn 😉

cat79
17. črc 2009

Petulko čoveče já nevím🙂 odkud je to autíčko, já si to někam napsala, ale nemůžu to najít☹

Jinak s váhou...my ji doma nemáme a ani mít nebudeme🙂 myslím, že to jen stresuje🙂))ale u gynekologa se vážit musíme☹
Já jsem akorát udělala smaženici, ten můj byl ráno na houbách, tak ňam ňam🙂))

p.e.t.u.l.k.a
17. črc 2009

cat to je škoda, kdyby jsi to našla tak mi to napiš do IP 😉

cat79
17. črc 2009

Jo a cARCUL TOS MĚ TEDA ROZESMÁLA S TOU FOTKOU BŘÍŠKA.-))HIHIHIHIHIHHI, no povíme si to za 5 měsíců, nebo pak za 9, čemu se říká VELKÝ BŘÍŠKO🙂))hihihihihi, fakt hustý🙂

angetha
17. črc 2009

Tomuhle se říká velký bříško...a jsem oteklá i v obličeji 😒
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

p.e.t.u.l.k.a
17. črc 2009

angeth máš krásné bříško 😉

angetha
17. črc 2009

Děkuju Peti, břiško asi hezké je, ale já ne 😀

prosteja
17. črc 2009

ange vždyť je to hezký bříško 😵 😵 😵 a nepřijde, že bys byla v obličeji nějaká nateklá 😉

angetha
17. črc 2009

Mě jo..mám nos jak bambuli 🙂

p.e.t.u.l.k.a
17. črc 2009

Angeth já jsme taky oteklá a na tvojem obličeji to nejde poznat 😉

carculka
17. črc 2009

holky nesel mi kun.....tak tady co jsem chtela napsat pred x prispevkama

no hehe,nahodou jsem radsi fotila dopoledne,jelikoz vcera vecer byl mega-jsem do sebe naprala kopec jidla...a ted tehu nevim ale jinak mam 60-62...kde jsou doby kdy jsem mivala 54 i min..jinak jako fakt mi ted v tehu narostlo,hned na zacatku-hrozne nafoukly..

ahooj prostej 😀 neee ja nechci vahu,vzdycky pak mam soky,radsi se vetsinou ze zasady nevazim

p.e.t.u.l.k.a
17. črc 2009

Holky jsme si teď pouštěla malého jak jsme si nechali nahrát UZ v tom 24 tt a už se nemůžu dočkat až ho uvidím živě 😵 😵 😵 😵 I když si pořád před obličejík strkal ručku tak je naprosto nádherný a celý taťka bych řekla 😵 😵 😵 😵 No uvidíme

svoja
17. črc 2009

no nevim, PROSTEJ a HEHE na co si se svoji vahou stezujete....ja mela daleho vic pred otehu nez vy...a ted mam taky vic....

carculka
17. črc 2009

cat,ahuuj..co si tu psala s autickem??jsem nedocitala...
jinak ja fakt mela plochy-jsem dva mesice pred tehu zacla cvicit a uz se pekne rysovalo...a tehu narostlo...ale jinak vim ze bude rust do mega velikosti a budu takova velrybka...ale cat ty mas co rikat..ty jsi hubenour furt...a myslim ze o dost vetsi(jako ze zacatku na tech fotkach neni videt nic)

svoja
17. črc 2009

jinac PETUL, ANG ty otoky musi byt sileny, chudinky....tak to chladte treba, to nepomaha? a nebo uz konecne porodte🙂

CAR no jsi hubenour hubenej...kde jsou ty casy, kdy jsem mela takovy brisko taky....je fakt, ze kdyz jsem se zpevnil a narovnala, tak jsem takovy mela....bejvavalo....

carculka
17. črc 2009

jee petul,to musi byt supr 😀

carculka
17. črc 2009

svoji,ale ty jsi preci jeom o naky ten mesic dal🙂

svoja
17. črc 2009

petul...taky se chystame na 4D...ke konci prazdnin...uz se strasne tesime...budu na to cucet porad🙂...to ty uz budes cucet na opravdicky mimi🙂

svoja
17. črc 2009

no ale predtim CAR...ted uz vubec....

carculka
17. črc 2009

svoji,tak v 16tt myslim ze nikdo 😉 😉 😉

svoja
17. črc 2009

holky nejak to tady vazne se me zda...jindy takovych stranek a ted nic....asi budeme muset zavest zase nejake zajimave tema...ochlupeni a tak🙂 😀 😀 😀

prosteja
17. črc 2009

carcul tak vyfoť mega bříško večer 😀

svoji četla jsi správně moje příspěvky 😅 já jsem vysloveně napsala, že jsem se svojí váhou spokojená 😀

petul to musí být nádhera 😉

prosteja
17. črc 2009

jo a svoji krom toho jsem psala, že na váze vůbec nezáleží..... můžeš mít 160 cm a 70 kilo ale vypadat jako modelka........ a můžeš mít to stejný a vypadat jako machna 😅 ........ takže váhu nemůžeš brát jako srovnávací parametr...... 😉

prosteja
17. črc 2009

já bych třeba vůbec nehubla kvůli tomu, že by mi váha ukazovala nějaký číslo, kdybych se cítila perfektně a věděla, že mám pěkný tělo s kterým jsem spokojená 😉 jen marně přemýšlím, kde jsi svoji vzala to, že jsme si s hehe stěžovali 😀