Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
21. črc 2009

a holky já se loučím, fakt musím letět.... tak se mějte krásně a zítra papa 😵 a blahu ty piš, jak se máte, já si to přečtu zítra.... 😀 😵

hehena
autor
21. črc 2009

PROSTEJí ahoooj 🙂 😉 😉

blahovka.cz
21. črc 2009

no ja,je to krasny,laskou bych ho sezrala prdelku moji malou,vcera jsem udelala raznej konec postelovani u rodicu a nemilosrdne jsem ho dala do postylky a po pul hodce se vybrecel,takze noc v pohode,ale teda rvalo mi to srdce a ted malej tady vedle me chrupka v kocarku,jsem u manzi v praci

jinak uz mame 52,5 cm a 3,930g takze vesele pribira,mudra nam vcera dala kapicky na prdiky

no a ja s jizvou bojuju abych mela home care a sestricka mi chodila na prevazy domu a ja nemusela denne dojizdet i s malym do nemocnice 🙂 manza rikal,ze to vypada hrozne,ze to mam podle mudru 2-3cm do hloubky a 5-7cm dlouhy,ale kdybych nevedela,ze to tam je,tak o tom ani nevim

cat79
21. črc 2009

Jééé, Mischoo, mooc gratulujem!!!To je paráda!!!Ty příznaky co máš jsou naprosto OK, já jsem se kolikát musela až ohnout jak mě v podbříšku píchlo, trvalo to asi 2 týdny, pak to povolilo🙂)
ale jestli máš// tak je to tutovka a jsi těhulka, tak dej hned vědět jak dopadneš u Dr, těšíme se na 1. fotečku🙂)
Ahoooj Blahuu!!!Jak je?

cat79
21. črc 2009

Blahun tom musí být nádhera mít už toho mrňouska u sebe a muckat ho, já mám někdy stavy, že si povídám s bříškem a nejradši bych to mrně vzala do ruky a mazlinkala🙂)))
A co babičky?jsou asi hotové, co?A tatínek?Je, já už se tak těším, bude to asi fakt největší úlet života🙂)

blahovka.cz
21. črc 2009

ahojky cat,to vis moje mamka to bere normalne,ale tchyne mela emocionalni zachvat,kdyz ho videla,jeste tam budem muset trochu urcit mantinely,protoze u nas byla jen jednou a uz delame vsechno spatne,takzue to budem muset srovnat,ae jinak dobry

tatinek k nezaplaceni,pomaha,niceho nebiji ani se na nic nevymlouva,dokonce i v noci treba konejsi,abych si s jizvou odpocinula

k te porodce posledne,lidi a i prstup supr,uplne vsichni nemuzu si stezovat,akorat ten uklid pokulhava na sestinedeli 🙂 😉

angetha
21. črc 2009

Tak jsem zas tu...
Zdravím Blahu a Ondrášku 🙂 🙂

eeefffaaa
21. črc 2009

zdravime 🙂

Petulce strasne mooooc gratuluju a preju at jsou oba zdravi a v pradku!!! 😵

jeee ahoj blahu!!tebe ta jizva tak zlobi,to je na prdlacku,tak at se ti to brzy zahoji a mas od toho pokoj

holky me je dneska nejak strasne blbe...tak celkove se necitim ve svy kuzi...a moc me nepridava to ze me kazdej skalpuje smskama,na icq a spoluzakach jestli uz nerodim,pritom jsem vsem rikala,ze az budu tak jim to MIlan hned da vedet a tohle me teda moc nepomaha spis me to jeste vic znervoznuje..takze jsem vsechno vypnula a jsem jen tady 😅

blahovka.cz
21. črc 2009

je to manza se mazlil jeste s briskem hodinu pred porodem,to je normalni,ja se taky nemohla dockat,cim vic se to blizilo,tim nedockavejsi,jsem byla,ale je to opravdu neopakovatelny,nadherny a citis jak to dite den se dnem vic a vic milujes,at se na tebe jen kouka,nebo histerycky rve 😀

eeefffaaa
21. črc 2009

blahu ty to tak dokazes vzdycky krasne popsat,se z toho uplne na mekko 😅 ja uz chci toho naseho prcinka taky nunat a on ne a ne vylizt,se mu k nam nechce ☹

eeefffaaa
21. črc 2009

holky nevidely jste vcera ten porod ve Vikendu,tak ten chlap byl uplne na mekko??ja jsem se malem rozbrecela..Milan rikal,ze to asi taky nevydrzi a az malyho uvidi ze zacne rvat jak maly dite 😀

angetha
21. črc 2009

Tak Petulka má Vítka...už je taky maminka..gratulujuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵
My se na ten víkend dívali a oba jsme uronili slzu..

blahovka.cz
21. črc 2009

ahojky efiiii,nebuj se dockas a jeste budes rikat,jak ti brisko chybi,namekko,to byl manza takyja teda byla jeste mimo,prostoze me akorat privezli ze salu,ale vim,ze me porad daval pusu a dekoval ,porod jsem taky videla a byla na mekko,ale jinak zadnou poporodni depku nemam

efi neboij,az bude malej chtit twak vyleze,drz se holka v tom vedru te lituju

ahojky ange a vendulko 🙂

eeefffaaa
21. črc 2009

angeth vid bylo to uzasny...a Milan se lekl i toho ze bude muset pocitat ty kontrakce,tak se hned ptal co to je a jak se to dela 😀 ale on ma obcas na me otazky,na ktery nevim co mu rict,jelikoz rodim poprve a proste to nevim..treba jak vypada kontrakce..jsme mu rikala,ze ma na me otazky jako kdybych porodila uz tak 5 deti 😀

eeefffaaa
21. črc 2009

blahu myslim,ze se mi po brisku styskat nebude 😀 pripadam si jak slon a uz me to s tim bruchem vubec nebavi..porad jen funim a hekam a kdyz se v prevaluju na gauci nebo v noci v posteli tak to bez vzdychani nejde 😀 ...no nastesti ted moc vedra nebyly,ale od zitra to ma zase propuknout,tak to bude neco a jestli si Davidek usmysli jit zrovna ven,tak rodit ve 34stupnich to bude zuuuzo

angetha
21. črc 2009

Já taky nechci vedra..mě to takhle vyhovuje.. 😅

eeefffaaa
21. črc 2009

vid angeth,tohle je uplne idealni pocasi...vubec mi to letos nevadi 😀

angetha
21. črc 2009

No a my asi půjdem na ty chlebíčky...šéfíkům jsem koupila Tullamorku, nevěděla jsem, že je tak drahá.. 😔 ale budou mít radost 🙂

eeefffaaa
21. črc 2009

jeee ja porad musim myslet na tu Petu...jak to ma uz za sebou a muchlinka si Vitka...nebudu zastirat,ale zavidim 😅

eeefffaaa
21. črc 2009

panecku angeth ty jsi ty sefiky hyckas 😀 a taky bych si dala chlebicky...jezis ja mam na neco chut

verled
21. črc 2009

padla mi tak paaa🙂

eeefffaaa
21. črc 2009

verled ahojky!!

taky mizim..zatim ahoj

blahovka.cz
21. črc 2009

no holky,vy jste zase vsichni pryc???????

efi,vermze bude,ja ho porad taky honim a ono nikde 😀 nechybi mi teda otoky nohou 😀

no jo ange ty vlastne ted uz nastupujes na materskou vid??

blahovka.cz
21. črc 2009

no holky loucim,malej place,tak musim se venovat jemu 😀

angetha
21. črc 2009

Chi Blahu já už jsem nastoupila, ale spojím to s ukončením nemocenské, což jsem dostala až teď..

hehena
autor
21. črc 2009

jsem musela odbehnout :(((

BLAHU krása... zní to všechno tak báječně...

jen ta jizva ti to kazí, tak držím palce, ať jsi brzo v pořádku!!!

EFI třeba už to za chviličku příde, možná už se tělo připravuje, proto se necítíš dobře.... myslím na tebe!!!! 😵

hehena
autor
21. črc 2009

jdu si na chvíli lehnout... tak páááá 🙂 😵

svoja
21. črc 2009

Ahoj holky

tak nejdriv OBROVSKA GRATULACE PETULCE!!!!

Jinak holky mam takovej trapnej dotaz...vcera jsme meli sexik (jsem se premohla 😀 ) a potom jsem mela takovej vystouplej podbrisek, me prislo, ze jsme mimise uplne vytlacili ven....bylo to takovy tvrdy velky...docela me to vydesilo....ale uz je to dobry...asi se to tam muselo nejak porovnat 😅 😅 No ale zvlastni pocit....ja jsem to mivala vzdycky po tom takovy vypoukly jakoby...ale ted to bylo zvlasti, tak si rikam, jestli to je mozny, ze se mimous tak posunul....manzela to tak vydesilo, kdyz jsem mu to rekla, ze rikal, ze uz to nebude nikdy delat se mnou, kdyz budu tehu🙂

svoja
21. črc 2009

zas nikdo☹

carculka
21. črc 2009

ahooj hoolky....

gratulace velika Petulce 😀 😀

svoji 😀 😀 😀 asi si mimis zvetsoval domecek kdyz jste ho utiskovali 😀 😀 😀 😀 😀