Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
22. črc 2009

hehe to asi taky budu muset začít praktikovat..... 😀 budu to prostě muset přehrávat na manžu, že on to viděl, on to říkal, jeho to napadlo a tak 😉 😀 díky za radu 😀

cat79
22. črc 2009

Zdarec, nakukuju🙂)))já jsem teplomil🙂 ale v zimě zase sněhomil🙂)hihihi, jediný co nesnášim je dusno a mokro☹(((bééé
Ver tak můžeš mít kocík jeden u vašich a jeden vytuněnej doma🙂)néé🙂))
Tak jsem si musela uvařit vodu do vany a v loužičce se umýt jak někde v karavanu🙂 pak jsem myla nádobí taky v lavoru...hihihi, chtěla jsem dovču s překvapením, tak jí mám,...hihi jsem se musela smát🙂))))

Dneska už nafotím bříško ve svých nových šatičkách🙂))
Holky a mě se dneska celej den zdá, že to miminko cítím, fakt!!ˇuplně zřetelně, jako by tam napravo plavalo🙂))je to srandovní🙂))

hehena
autor
22. črc 2009

ježiši PROSTEJí... chudák mamina.... koukám ale, že s věkem tyhle věci kolem lásky nemají nic společnýho... člověk do toho druhýho vždycky vloží důvěru a natluče si kokos... no držím mamince palce!!!! a doufám, že chlap bude mít aspoň odvahu říct jí to do očí a hlavně, že jí vrátí ty prachy.... ale když se tkahle chová, tak nevím nevím teda... :((((

hehena
autor
22. črc 2009

přesně PROSTEJ... stačí se s manžou doma domluvit - my se ani vlastně nedomlouvali, ale pro jistotu aby manža věděl.... no a je to! tchýně pak bude mít pocit, že manža rozhoduje a není podpantoflák a ty jsi poslušná ženuška, co obdivně k jejímu synovi vzhlíží....... fakt to pomohlo.... a pomůže to i tobě, aspoň trochu....

s takovýma lidma, jako je tvoje tchýně se prostě musí umět trochu cvičit a pak život bude lepší, když nebude prudit... 🙂

CAT tak že by začátek pohybů.... kamarádka mi to včera popisovala "úplně jako bublinky to je..." 🙂)))
a hezká dovča s překvapením... taky bych brala dovolenku, ale čeká nás místo toho to stěhování, tak možná v září vyrazíme aspoň do toho českýho švýcarska... 🙂 😵

prosteja
22. črc 2009

hehe víš co je na tom to nejhorší? je to právník.... vzdělanej člověk a co vím, tak by se rozdal.. i nám třeba dával různý věci, ani nemusel 😖 tak myslím, že ty prachy jí vrátí, ale ten způsob, jestli to takhle skončí, no je to děs 😔

hehena
autor
22. črc 2009

ježiš holky... 36 stupňů... ouplně naše rodičky lituju!!!! :(((

http://www.novinky.cz/domaci/174436-varovani-me...

prosteja
22. črc 2009

ahooooj cat 😵 tak to je super, ty bublinky....... doufám, že jsou to teda první pohyby 😉 😵

jo holky a mám dotaz... budeme dělat zelňáky doma a myslíte, že můžu vypít Frisco? 😅

prosteja
22. črc 2009

jj hehe, teď to tady čte kolegyně, to je hnus 😲

a jinak hehe děkuju, budu to tak taky muset zkusit...... udělám ze sebe poslušnou ženušku a bude 😀

verled
22. črc 2009

prostej:frisco si dávam i já🙂....jestli máš chuť tak si ho dej.-)

angetha
22. črc 2009

No manžel to má pořád zafačovaný, ale sundal si dlahu, protože mu otékala ruka..a teď si šel lehnout, je mu strašná zima..
A já se taky natáhnu..už se u nás taky trochu ochladilo..
Hehenko snad Rozulce bude líp a pak když bude moct být na zahrádce tak to bude ještě lepší..ta naše se strašně drbe, nejspíš má blechy..
Prostějko, jestli to ten řidič dělá často tak bych si i stěžovala 😎
Cat nemůžeš si ohřát vodu na vlasy v konvici a pak nad vanou splachovat?

cat79
22. črc 2009

ale my jsme doma🙂 proto se musím smát, já totiž chtěla př. týden odjet do toho řecka, ale nakonec taky pojedeme až v září....snad☹mě ty deště trošku vydepresily🙂)takže jsem se chtěla sebrat a odjet do tepla, ale nemůžem je moc práce a jsou ty žně☹
ale ňák mě to včera v tom horku pustilo🙂))

Prostěj to je teda hustý, no jo, to je nevýhoda vždycky, když se jako incestuje do páru a ten se pak nedejbože rozejde, tak pak jedna nebo druhá strana tratí, ale tak už to prostě chodí...kolik energie a peněz člověk nechá v ex vztazích, to kdyby se vyčíslilo...jéjé

prosteja
22. črc 2009

angetko stěžovali jsme si už několikrát a dopravní podnik nám vždycky jen řekl, že to oni neřeší způsob jízdy, že si máme teda stěžovat na policajtech 😖 hmmm, rada nad zlato 😖

verled no ty zelňáky jsou jako bramboráky,takže pivko nebo tak něco se fakt šikne 😀 a na to frisco mám docela chuť 😉

verled
22. črc 2009

cat:´to je super🙂

prosteja
22. črc 2009

cat nejhorší na tom je, že ty peníze si půjčili teď... 😖 a není to zrovna malá částka.... a proč by mamka měla platit bývalému příteli dveře, když už by s ním nežila že?

cat79
22. črc 2009

...hihih inVestuje, já napsala inCestuje...hihihi

verled
22. črc 2009

prostej:já to chápu už o nich taky nějakou dobu básnim🙂a klidně si to frisco dej🙂lepší něž nějaká ulepená limoška🙂

verled
22. črc 2009

cat:já to teda pochopila.-)
prostej:no jasně že ne ať to mamce pěkně zaplatí......

cat79
22. črc 2009

to určitě, tak ať si s ním sepíše dodatečně smlouvu o půjčce!!!to by nešlo?

Ange já mám vlasy po zadek, to asi spláchnout nepůjde ani konvicí 10l🙂))))ale neva, pán opravář už je tady, dala jsem mu bábovku a kafe, takže do večera budu zase kočena🙂))

prosteja
22. črc 2009

cat psala jsem tu, že je to právník a když jí to nebude chtít dát, tak není tak praštěnej, aby jí něco podepisoval a když to bude chtít zapřít, tak to zapře.......

verled ok, dám na tvoje slova 😀

cat79
22. črc 2009

Aha, tak je to zlosyn☹a doufám, že boží mlejny melou!!!neboj Prostějko, však ono se mu to jednou vrátí, já na tohle věřím!!!
Holčinky jdu nachystat zahrádku na dezert a kafíčko, za chvíli tu mám návštěvu....tak papapapa a zatím!!

prosteja
22. črc 2009

cat no já spíš doufám, že se s ním mamka domluví 😔 právě že doufám, že to není takovej zlosyn, aby jí ty prachy zapřel.... to se ještě neví, páč s ním nemluvila....... 🤐

tak si nechej chutnat a holky, já taky za chvíli poletím... nakoupit na ty zelňáky a taťka bude doma smažit 😀

angetha
22. črc 2009

Prostějko to je asi pěknej vychcánek, ten přítel 😖 😖 jako každý právník 😒
Cat ale ty bys byla kočka i tak..

prosteja
22. črc 2009

ange no uvidíme, jestli je nebo ne..... každopádně je od něj hnusný i to, že mamce nebere telefon... ale ať si trhne, ať vrátí prachy za dveře a táhne třeba, víš kam 😀

angetha
22. črc 2009

Jasně Prostějko 😉

prosteja
22. črc 2009

holky tak já mizím, mějte se krásně a zítra papa 😵

hehena
autor
22. črc 2009

PROSTEJí pá....

CAT jak vy vlastně bydlíte??? pořád píšeš o zahrádce... jsem myslela, že jste v bytě.. jinak s tím, že jsi doma jsem to samo pochopila 🙂))) a na to jsem napsala, že moje dovolená bude stěhování 🙂)) no to bude humus holky :((( budem se stěhovat společně už po 4.... a pokaždý toho člověk samozřejmě stěhuje víc 🙂)) no hnus fialovej to bude :D huš aby to bylo za náma 🙂

ANGE chudák manža... japato že je mu v takovým vedru zima.... :-O

ROZU je furt zle... :(((( nechce ani nic jíst... sice by neměla, ale myslela jsem, že její milovanej jogurt do ní dostanu a navíc by jí to trochu osvěžilo...

carculka
22. črc 2009

holky,ahooj,jak se mate??
no dnes sem zjistila ze sem chodi jisti lide me smirovat,ptali se tatky jestli jsem t... a ze to cetli na netu...no a melo to byt tajny-v tom meste kde mam tatku a mamku(mama to ete nevi,jelikoz jsem cekala az se zepta nekdy jak se mam)...takze supr 😠 ...

svoja
22. črc 2009

ahoj babenky...o co jsem dnes prisla?

hehena
autor
22. črc 2009

čau CARCULčin šmíráku.... čkej tebe taky někdo vystopuje...

ahooj holky 🙂

SVOJI myslím, že dnes se nic zásadního nedělo... 🙂 😉

carculka
22. črc 2009

hehenko, 😀 😀 😀 😀 ........a jakpak se mas?a co vubec ta segra?