Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

p.e.t.u.l.k.a
6. srp 2009

JJ ef Vítek je zlatý , ale mě teče mléko přes košili v noci když tak dlouho spí, ale i tak mám dost 😀

prosteja
6. srp 2009

to je dobře peti, že máš hodně mlíčka 😉

ivasa
6. srp 2009

jééé, holky, omlouvám se, že vám sem lezu, ale chtěla bych sac a malý popřát hodně zdravíčka a síly a ať je z nich sehraná dvojka/doma už trojka 🙂

cat79
6. srp 2009

Dobré ranko!!!
Jéééééééééééééééééééééééééé, miminkoooooooooooooooooooo, Janičkáááááááááááááááááááá🙂))

Sac moc moc moc moc moc moc ....MOOOC gratulujeme, to je paráda, já si to včera myslela jak psala že máš ty poslíčky a že jdeš od PC tak jsem měla takový pocit, že další zpráva bude už z porodky🙂))

A co Efi, to by byla prča kdyby porodily stejně🙂))))

Jinak Ange děkuju za ten odkaz🙂
Ahojte Prostějko a Petulko a všechnýý🙂)))
Hehe taky jsem se včera dozvěděla o 3 nových těhulích v mém okolí, kámošky z dětství🙂 2 a 3 měsíc, takže nás bude hromada s kočárkama🙂))))))

Dnes jdu cvičit a pak přijede kamarádka s 2 měsíčním miminkem, tak se moc těším🙂)))napíšu určo kolem oběda🙂)))
Krásný den všem dneska ve znamení SAC a JANIČKY🙂))

baeszinka
6. srp 2009

Jééé,ahojky holky,to je krásná zprávička hned po ránu 😵

Sac moc Vám s kryštůfkem gratulujem k Janičce 😉 To je krááása 🙂 🙂 Teď ještě chudík Efi,aby to měla už za sebou...

baeszinka
6. srp 2009

Holky,jsem se chtěla zeptat...musím jít na matriku nahlásit jména prcka????Nebo to chodí jen ti,kdo nejsou manželé-já právě myslela že jo,ale v poradně mi dali papír co do porodnice a je tam,že musím mít nějakej papír z matriky... 😒

prosteja
6. srp 2009

ahoooj všem co přišly 😵

bae tak to nevím, já myslela, že na matriku chodí jen ti, co nejsou manželé a potřebují mít zapsané příjmení mimča 😉

baeszinka
6. srp 2009

No já si to taky myslela,ale teď mě to zmátlo a fakt nevím...no ještě mám celkem čas to někde zjistit 😉

Tak já se zase loučím,letím do práce vyřídit mateřskou a pak hurá pro fotečky z ateliéru-jsem na ně zvědavá,jak se povedli 😉 🙂 🙂 Venku bude dnes pěkný palermo 😲 😲

Tak papa 😵

prosteja
6. srp 2009

jé bae a fotečky nám doufám ukážeš 😉

venku bude opravdu dneska strašně, mě už sem začíná svítit sluníčko, brrrrr 😖 už teď je to tady jak v sauně 🙄

angetha
6. srp 2009

HOlkíííí to je krásná zpráva, culím se jak měsíček na hnoji 😵 😵
SACVI a JANIČKO moc vám gratuluju, přeci jen je to holčička jupí 😵 😵

p.e.t.u.l.k.a
6. srp 2009

Holky tak to máte fajn, že je u vás pěkně u nás je chladno ☹

hehena
autor
6. srp 2009

pána boha.... jsem dojatá jako blázen....... tak to byl fofr....

**********

SAC moc gratuluju a přeju vám do společnýho života jen to nejlepší!!! 🙂 😵 😵 😵

**********

tak Davídku... nenech na sebe dlouho čekat.... 😵

a všem přeju krásnej čtvrtek... 🙂

prosteja
6. srp 2009

ahoooooj hehenko 😵 😵 😵

petul no já nevím, jestli je to teda výhra to horko 😅

zuzka.o
6. srp 2009

Ahoj Prvušky...... no to je nádhera..... Janička..... Sacví, mooooc gratuluju, jsi šikulka. Už se těším na fotečky dalšího prvosenkovýho miminečka 😵 😵 😵

zuzka.o
6. srp 2009

A co chudák Efa, ještě nic??? 😖 Teda, Davídek je zlobík ještě ani nevylezl z bříška ... 😀

hehena
autor
6. srp 2009

já mám asi šestej smysl... jsem PETI říkala, že bude rodit první a za pár hodin byl Vítek na světě... a SAC a EFI jsem předpovídala, že budou rodit nějak skoro společně... tak snad dneska EFI zavedou tabletku a bude to fofr... myslím na ní na kočku zlatou....

hehena
autor
6. srp 2009

PROSTEJí koukalas na to foto z UTZ? 🙂 máš se na co těšit... to už bude pořáááádný miminko 🙂

p.e.t.u.l.k.a
6. srp 2009

hehnko to máš pravdu, opravdu by jsi mohla předpovídat 😉 Já si myslím, že Ef to dneska vyvolají a bude další miminko na světě 😉

hehena
autor
6. srp 2009

no to je výjimečný PETI... 🙂)) prostě jsem se trefila 🙂 😵 😵 😵

kéž by to tak u EFI bylo!!! 😵

prosteja
6. srp 2009

tak holky, já řešila přestup na tu ostravskou školu, už to mám vyřízený 17.8. se tam jedu osobně zapsat, huráááá 😀

no hehe ty jsi hotovej jasnovidec..... 😀 jsem zvědavá jak budeš předpovídat mě, sebe a carcul 😀

a hehe na fotečku jsem mrkala ještě včera večer a je úžasná........... 😵 😵 😵 docela se na ten screening těším, doufám, že dostanu nejkrásnější dárek k narozeninám 😀

prosteja
6. srp 2009

já jsem se právě dívala hehe, že jak půjdu na screening, tak budu ve 13. týdnu, cca 12tt+2 a ve 13. týdnu by mimís měl mít asi 8 cm a vážit 35 gramů, už by měl umět svírat dlaně, stáhnout prstíky na nohách a otvírat pusinku 😀

prosteja
6. srp 2009

a mrkala jsem, že ty jdeš na screening týden po mě 😵 a že máš termín porodu stanovený na 2.3. 😀

angetha
6. srp 2009

Holky já mám dnes první termín - dle pohybů, takže nic nehrozí 😀

hehena
autor
6. srp 2009

no ten termín mi stanovila sestřička... a ten screening mi příde docela pozdě 13+4, hned na to prý mám zajet do tý krče na genetiku...

no máš narozeniny v tu správnou dobu, určitě bude všechno v pořádku....

já se teď jen modlím, aby čípek vydržel ten nápor placenty a zůstal s náma...

hehena
autor
6. srp 2009

no ANGE na tebe jsem moc zvědavá... dlouho to vypadalo, že porodíš do 36tt... a nakonec jsi ještě 2v1...

angetha
6. srp 2009

Hehenko taky jsem byla na screeningu takhle pozdě 😉

prosteja
6. srp 2009

anget fakt? abys do večera neporodila 😀

hehe aha, a už máš průkajdu? a podle čeho ti ten termín stanovovala? jinak na screening nejdeš pozdě hehe, naopak si myslím, že uvidíte všechno už krásně narostlé, teď jsem někde četla, že pro ten utz je nejvhodnější 13-14 týden těhu 😉 takže si myslím, že jdeš ideálně.... a do Krče jdeš jako na krev na genetiku kvůli tomu screeningu? to se mi spíš zdá pozdě 😖

hehena
autor
6. srp 2009

ANGE no jo vidíš... tak je to v pohodě. přeci jen se uvádí, že se dělá do 14 tt... tak budu prostě ve 14 tt... zas mi to příde lepší než jak byla CARCUl, aspoň toho víc uvidím 🙂 😵

angetha
6. srp 2009

Já si myslím, že Vendulce se ven nechce no 😀
A jak jsem psala o tom svědění, tak dnes v noci to byla zas hrůza, mamka mi říkala, že se klidně může zavodňovat celé tělo, proto to svědí.. 😖

prosteja
6. srp 2009

hehe jj, taky mi přijde, že jdeš lépe než carcul.... teď je otázka, jestli carcul opravdu dělali screening, ale asi jo 😅 no a co ta krev hehe?

a jinak kvůli tomu čípku, zkus hehe odpočívat 😉 víc než doteď.... už jste přestěhovaní, tak se nehoň.....