Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
6. srp 2009

ange neboooj, dočkáš se 😉

já taky ne.... ale tak snad by sac napsala....... kdyby jí efi dala vědět, že už porodila, tak snad by nám to sac napsala 😖

nuki
6. srp 2009

Ahojky holky, jsem tady poprvé, mohu k Vám..:.) snažíme se od června a několik dní mi je docela šoufl, vadí mi různé pachy, dostat to mám až v sobotu, ale jinak mívám před meses žravku na sladké a teď vůbec nic, sladké nemůžu....myslíte, že by mohlo....

angetha
6. srp 2009

Ahoj Nuki, to víš, že můžeš 😉 Já myslím, že by se mohlo zadařit, ale uvidíš, co ukáže test 😉

hehena
autor
6. srp 2009

NUKI ahoooj vítej... že by konečně příval nových snažilek? 🙂

no jasně že by mohlo... ale zároveň to může být PMS...

prosteja
6. srp 2009

zdravím Nuki 😉

a holky mám info o efi 😉

angetha
6. srp 2009

Co Efi?

prosteja
6. srp 2009

takže na efi mám telefonní číslo, ale teď jí psát nebudu 😉

jinak ráno psala, že jí zavedli tabletu a pak ještě psala, že už má kontrakce... od té doby zatím nic 😖

hehena
autor
6. srp 2009

ješmarjá... piš ženo PROSTĚ TY 🙂 😵

cat79
6. srp 2009

Ahooj holky🙂
Zdravím novou snažilku Jáju!!!Posilu našich snažilek..Zuzi tobě posílám těhu bacílky!!!!!!chytééééééééééééééééééééééj.......................

Upekla jsem citrónový koláč s mandlovou polevou a očekáváme kamarádku s mimískem🙂))

Ve fitku se dneska mrňous bouřil, začlo mě bolet jako vevnitř u čípku, ale to se mívala i když jsem nebyla těhu, nemáte to některá?Jako taková štípavá bolest, nevím jestli to je u konečníku nebo u čípku, bolí to jak čert, ale jen pár sekund, že si někdy musím až kleknout, ale zase to přejde..nemůžou to bejt hemeroidy?Někdy mě bolí i kakat...no nevím, ale je to fakt jednou za čas...nevím jak to mám doktorce popsat a jestli to mám popsat....
No uklidňuje mě to že jsem tohle mívala i netěhu, ale je to teda hnus fialovej.-(

Co nového?Copa tu dneska řešíte?

prosteja
6. srp 2009

no dyť píšu hehe 😀

angetha
6. srp 2009

Tak už asi opravdu rodí 😵
Já se pak budu snažit zaúkolovat manžu aby přidal fotky Vendulky rovnou do albíčka 😉

nuki
6. srp 2009

Díky za přivítání..🙂 zatím se jen snažíme, ani si neměřím bazál.teplotu, ani nic jiného..🙂 tak uvidíme jestli to bude potřeba nebo ne..🙂

hehena
autor
6. srp 2009

CAT ahoooj jj to znám taky s tou bolestí uvnitř.... je to nepříjemný... doktorce to řekni, ale asi to nic nebude, infekci nebo zánět by už dávno zjistili...

cat79
6. srp 2009

..jé a další nová,ahoj Nuki🙂 Zuzi si vás asi přivolala:.))hihihihihi
Nuki mě bylo taky na začátku těhu blbě a to dost...hlavně ty pachy, zkoušelas testit?Kdys měla poslední MS?

Prostěj takže Efi už asi taky rodí, no to je nádhernej den🙂))))))

zuzka.o
6. srp 2009
https://www.youtube.com/watch?v=bDZCxm8n_bA

dobrá blbinka 😀

Snad to Efi už budí mít brzo za sebou....

prosteja
6. srp 2009

Nuki tak třeba už se zadařilo 😉

jinak se tady opravdu rodí ostošest..... efi bych kdyžtak napsala, ať mi taky pošle fotečku nebo aspoň SMS, teď jí nebudu psát, jestli je v těžké palbě kontrakcí, tak by si to stejnak nepřečetla

jinak se taky potom v březnu (únoru) budu snažit zaúkolovat manžela, aby až dojede domů vrznul fotky třeba na rajče... stejnak to budou chtít vidět všechny babičky a tak 😀

hehena
autor
6. srp 2009

NUKI držím palce, aby to nebyla potřeba a vyšlo to... 🙂 😵 😉

angetha
6. srp 2009

Zuzi 😀 😀
Jo holky jestli si chcete pobrečet, tak doporučuju sobotní film na Nově - Okrsek 49...

cat79
6. srp 2009

Hehe taky to znáš?Myslím, že je to konečník, teď mě tam zase píchlo.
Ale včera jsem měla moč OK a krevní obraz taky...no nevím co to je, ale mám to cca tak od 24let, jednou za uherák se to zjeví, ale teď v těhu je to silnější a já měla strach aby to nešlo dopředu, ale bolest teda strašná asi tak minutu....

hehena
autor
6. srp 2009

ZUZI 🙂))))))))) 😀

prosteja
6. srp 2009

holky no snad jo, teď aby to šlo všechno dobře, kontrakce sílily a praskla voda a do večera je malej na světě 😉 snad sem večer vložím ještě jedno foto 😵

zuzka.o
6. srp 2009

Baví se liška, vlk a medvěd o zaměstnání.
Liška říká:"Zaměstnali mě v drůbežárně jako hlídačku,
ale druhý den počítali kuřata a tak mě hned vyhodili."
Nato říká vlk:"Mě zaměstnali na salaši a když po týdnu
spočítali ovce tak mě taky vyhodili".
Medvěd se chlubí:" To já už dělám v cihelně měsíc a je to super"
Vlk s Liškou se diví: v cihelně? Jak to tam vydržíš?"
"No jak? Cihly nežeru a Ukrajince nikdo nepočítá!!"

prosteja
6. srp 2009

anget jj, na pobečení super film 😉

nuki
6. srp 2009

cat79: poslední MS jsem měla od 11.7...no uvidíme 🙂

hehena
autor
6. srp 2009

CAT já to teda nemám minutu, jen doslova pár vteřin... a taky jednou za uherák ani nevím od kdy... a jinak mi příde, že to bolí uvnitř v pipině 😅
teď je to možná tím roztahováním a všema možnýma změnama...

prosteja
6. srp 2009

zuzi ty máš dneska nějakou dobrou náladu 😀 😀 😀

angetha
6. srp 2009

Zuzi ty zase perlíš 😀 😀
Prostějko jo jo, smutnej film, hlavně když mám doma hasiče, který má navíc specializaci lezení 😝

hehena
autor
6. srp 2009

ZUZI 🙂)) 😀 😀 😀

prosteja
6. srp 2009

no anget, pro tebe obzvlášť.... já to viděla dvakrát a 2x brečela jako mimino 😔 ale film je to hezkej 😉

teda holky, co to máte za bolístky 😲

hehena
autor
6. srp 2009

já teď nejradši koukám na pohádky... včera jsem si v Lidlu chtěla koupit Arabelu 🙂))) 😀