Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
7. srp 2009

hmmm a tady zase nikdo, aby se aspoň se mnou poradoval z té krásné zprávy..... 😖 tak se mějte krásně holky, efulku jsem pozdravovala a gratulovala jsem jí od všech....... a jsem zvědavá s jakou přijde, protože nadšení z ní nečiší ani omylem 😢 hezký víkend všem, snad efi už zítra bude líp 😉 papa 😵

prosteja
7. srp 2009

carcul no zabralo, ale opravdu z té SMS zněla spíš taková odevzdanost... jako no, tak co už.... 😢 ale jak říkám, je určo unavená a má toho asi dost, kdoví, jestli nakonec nešla opravdu na toho císaře.... to nevím, třeba mi ještě napíše v dalších dnech, až se z toho trošku vzpamatuje 😉

carculka
7. srp 2009

prostej ale ja ti psala 😠 a to jsem nikdo??

tak hezky vikend a efi je urco stastna,ale asi je unavena...

carculka
7. srp 2009

prostej..tak radost teprv naplno propukne 😀

p.e.t.u.l.k.a
7. srp 2009

Je ef už má Davídka to je super, že jí moc gratuluju, musela jsme na ní pořád myslet 😵 😵 😵 😵

Jinak my jsme vyrostli o 3 cm, takže máme 53 cm a vážíme 3150 g , moc nás pan Dr chválil 😵 😵 😵

carculka
7. srp 2009

petul,vy jste ale sikulky...a co Viek,jak spinka a taaak??povidej maminkovsky dojmy 😀

svoja
7. srp 2009

car nojo...to si pripadame stejne...ale me uz je aspon poznat o tehu brisko, takze si aspon lidi reknou ze jsem tak hnusna protoze jsem tehotna 😀 😀

prostej diky za zpravy....supeeer

EFI GRATULACE NEJVETSI!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Tak tak ted ANG....a BAE ze?? huraaaa

petul jeee,ty mas sikovne mimi...a jak je krasnej, broucek!!!

moncicak3
7. srp 2009

ahojte holčiny 🙂

na efi jsem pořád myslela, tak veliká gratulace 😵 😵 😵 asi je fakt unavená, však jí tam potrápili dost dlouho, ale teď už to bude jen dobrý 😉 😵

anget přeju všechno nej k narozkám 😉 😵

hezký víkendík kočandy 😎

angetha
7. srp 2009

Holky děkuju za gratulace 🙂
A EFI A DAVÍDKOVI moc gratuluju..ať je Davídek maminky a tatínka sluníčko 😵 😵 😵

baeszinka
8. srp 2009

Dobré sobotní dopoledne Prvosenky 🙂

Jéé EFÍKU,moc gratuluju k Davídkovi,konečně už máš za sebou to dlouhý čekání 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Angethko,všechno nej k narozeninkám 😉 🙂

Jinak přeji všem krásný víkend 😉

cat79
8. srp 2009

Dobré sobotní ranko!!
No to jsou krásné zprávičky!!Efi moooc gratulujeme a přejeme ať ti Davídek dělá jen samou radost, když se tě tak nazlobil při porodu.-))))ale je to nádhera!!!

Ange všecičko nej nej k narozeninkám, máte teda s Davídkem stejně narozky.-))))

my jdeme dneska na svatbu, tak se mooc těšim🙂)mimi od rána kope jak blázen, asi se taky rěší🙂
Včera na grilovačce jsme se přecpali jak psi🙂)ale rybi miminko potřebuje🙂))

Krásný víkendíček všeeem!!!!

svoja
8. srp 2009

Ahoj holky, pekny vikend preju!
Ani nevim, ze ma ANG narozky...jak to vite? VSE NEJLEPSI ANGET!!!! Hodne zdravicka a bezproblemovy porod🙂 Uz brzy....

Ja se dnes valim v pelisku...potrebuju si taky odpocinout po te dovolene🙂 Takze jsem v pyzamu, jednu ruku na brisku (ktery se porad hejbe) a ctu si knizku....pohoda. Jen mam tady spoustu prace a porad ne a ne vylezt....
Dnes se me zdalo o tom utz a ze to byl chlapecek....tak jsem zvedava🙂

carculka
8. srp 2009

holky kdo bude chtit videt album taaak vam poslu odkazek do ip 😉

svoja
8. srp 2009

ja chciii....ahooj🙂

carculka
8. srp 2009

uz jsem ti to poslala svoji🙂

mnam mnam,ted jsem zbastila par venecku..delala tchyne manzovi k svatku,moooc dobry je udelala 😀

verled
8. srp 2009

ahoj jen kontrola, tak Erfi je konečně mamina, tak se jí to holce povedlo, já na ní furt myslela, gratulujeeeeem.-)

carculka
8. srp 2009

holky tak jsem mela zemlovku,mnam

hehena
autor
9. srp 2009

ahooooooj holky....: )

tááák předně mooooc gratuluju EFI k narození Davídka... a doufám, že ti to vynahradí a brzo zapomeneš na to předlouhý čekání u porodu.... myslím na vás! 🙂

dřív jsem se sem nedostala... měli jsme rušnou sobotuuuu 🙂 ale už je vymalováno - máme to tu pěkně barevný - hurááááááááááá 🙂 teda obývačku... ostatní jsme nedělali...
chtěla jsem v ikea koupit závěsy, ale stály by asi tisícovku na tři okna - což by šlo, ale za začištění těch závěsů chtěli téměř 700.- což mi teda příde nehorázný, když to chci jen založit.... takže jsem zase odešla s prázdnou...

ale koupila jsem si tohle - měla jsem na to spadeno už dloooouho a měli tam poslední kus, tak jsem se bála, aby ještě bylo...
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/5013...

všem přeju krásnou neděli... doufám, že EFI už bude trochu hej...

hehena
autor
9. srp 2009

12 tt fííííha.... 🙂))

blahovka.cz
9. srp 2009

ahojky zeny!!!!!!!jsem tu na dve hodky jen vase!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

blahovka.cz
9. srp 2009

je hehe koukam,ze jste malovali a ty jsi brala utokem ikeu 😀

blahovka.cz
9. srp 2009

a zase tu nikdo neni kdyz tu jsme my s Ondraskem

trosku jsem vas docetla

efiku gratulujume ti k davidkovi a nebuj vsechny spliny prejdou casem,at vam davidek krasne roste a delkajen radost

sac uz jsem psala sms taky

prostejko omlouvam se,zue uz jsem neodepsala,ale dosel mi kredit 😝 🙂

ange dodatecne vsecicko nej nej nej,hlavne at krasne zvladnete porod,hodne stesticka zdravicka a lasky

hehena
autor
9. srp 2009

BLAHUUUU ahooooooooj.... mno jo, neděle dopoledne, všichni ještě spinkají, nebo snídají, nebo výletí nebo vegetí 🙂)))

jak se máte??? už máte s Ondráškem zaběhlej režim a tak? 🙂

my za chvíli jedem do hornbachu pro nějaký hřebíky (ještě budem dneska přidělávat police .) a já si koupím skalničky... koupila jsem před pár dny takový dva velký květináče ve slevě, tak si je konečně trochu osadím 🙂 se těším 🙂

jinak u nás probíhá furt velký uklízení... mám pocit, že se toho nikdy nezbavíme 🙂))

hehena
autor
9. srp 2009

a nikdo tu 🙂 tak páááááááááááá jdu něco pojíst, popít a razíme 🙂 😉

angetha
9. srp 2009

Ahoj Blahu, Hehe a Ondrášku..
Děkuju za gratulace 🙂 🙂
Já dnes vařit nemusím, jsme zvaní..a manžel dělá venku poličky, nějak ho to chytlo 😀
Včera jsme se snažili "vyklepat" Vendulku ve velorexu...a dosáhli jsme toho, že se pak jen pořádně protahovala 😀

blahovka.cz
9. srp 2009

hehenko rezim mame to jo,vlastne rano tak mezi 7-8:30 se budi,nakrmime,basnidame,pak uz nespi i ted se mi tu rostak vrti v sedacce,pak usina az po obede,no vecer koupeme tak mezi 7-8 a pak ho ukladame,v noci se budi jednou na krmeni a pak vydrzi krasne do rana,akorat,jak uz je cilejsi,tak treba dneska v pul treti rano se smal a hral si,ale je zlatej sam pak usnul,max.chvilkju place 😀

ahojky ange,tak to mate dobry ,dneska bez vareni,ja teeda taky ,mam vareno ze vcera dusenou mrkev,odpoledne mi ceka zehleni,jak me se nechcceeeeee,ale uz to na me pada 😀 a jaka byla oslava ange?

blahovka.cz
9. srp 2009

hehe a vy jste se stehovali,neee??????nebo rekonstrujete? 🙂

angetha
9. srp 2009

Blahu ty máš zlatý miminko 😵 😵
Oslava byla fajn, ale lepší bylo, že se mi pak dobře spalo 😀

blahovka.cz
9. srp 2009

no ange nezakrikni to 🙂 ale jo je celkem hodnej,proste uz mame svuj rezim,tak je to fajny 😀

spalo,spi pred porodem co muzes,ono to fakt chce ty sily nasbirat 😀 pak se clovek az tak nevyspi 🙂

angetha
9. srp 2009

Právě já s tím spaním mám problém 😝 už nevím jak ležet, nohy bolí, jak jsou nateklé a svědí mě celé tělo...teď je to teda trochu lepší, ale zítra to musím říct dr.