Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
12. srp 2009

Jé, Ver gratulace, já to tipovala🙂)
Svoja to bude princeznička jasná🙂)
Holky já už chci taky!!
A v kolik jdeš Svoji?
Jo to lehátko je nádherný, asi do něj taky půjdu🙂)
Včera mi přišel ten těhu svetřík jak mi na něj Hehe poslala odkaz, růžovo-fialový jsem si nakonec koupila a je fakt supeer, doporučuju🙂))
Nuki taky posílám na dálku těhu bacílky!!!!🙂))

hehena
autor
12. srp 2009

BLAHUško tohle je taky 3+kk... opravdu miniaturní koupelnička se sprchou, ale výhoda je, že tu jsou dva hajzlíky, to je s mým manžou fakt paráááda 🙂))) (celkově je to o něco menší než ten předchozí byt)
no co je tu blbější, že dole v hlavní místnosti jsou ten tři malý okna a kolem stromy, takže když nesvítí sluníčko, tak je tu tma jako v ranci 🙂)) no většinu dne tu pracujeme na počítačích, takže to v podstatě nevadí, bo mi aspoň tolik nesvítí do očí, nebo do monitoru....
a zas výhoda toho je, že když je fakt vedro, tak tady je příjemnej chládek...

nuki
12. srp 2009
cat79
12. srp 2009

Efi, to může být i ta laktační psychózka, tak bacha, kdybys měla velké deprese a pořád splín, tak musíš navštívit psychologa, varují před tím, je to normální poporodní sindrom, nic strašného, ale bez pomoci se to zbytečně tahne..
Radí pustit si oddychovej filmík, jako třeba shreka nebo madagaskar🙂))nebo Mr beana🙂)))

blahovka.cz
12. srp 2009

efi to nevadi,ze zaslo,to zareni jde i pres mraky,my v porodnici slunili jeste v osm vecer,kdy bylo zatazeno,dokonce mi prekvapilo,ze jsme meli slunit ikdyz prselo,ze to projde taky 🙂 a ty nalady,jsi v sestinedeli,nekdo ho ma v poho a nekdo ma holt hormonalni bouri,za to zenska nemuze 🙂 a prisaham,az si zavedes vlastni rezim,vsechno bude lepsi,.nestresuj se at neztratis mliko kocko 😉 🙂 😀

hehena
autor
12. srp 2009

jééé CAT vážně? tak to je skvělý, že doporučuješ, koupím taky!!!!!!!!! 🙂 😀 😵 😵 😵 😵 huráááá....

ále kdy jsi ho objednávala??? mě už to příde věčnost...

prosteja
12. srp 2009

blahu no já musela složenkou, to bylo kvůli přestupu do školy a raději chci mít ústřižek.. jinak taky platím všechno přes účet 😉 ale zmákla jsem to 😀

verled
12. srp 2009

efi:a copak prosimtě🙂vždyť máš konečně prcka, a to je skvělý🙂Davídek ti bude dělat jenom radost🙂))já mám taky šulinkaaaaaaaaaa🙂

holky děkuju🙂

nuki
12. srp 2009

Cat: ukaž jaký svetřík...taky jsem zvědavá...🙂

prosteja
12. srp 2009

jé cat tak to je super, stránky hehe od hehe mám schovaný a chci objednávat taky 😀

efi přesně jak ti píšou holky, vypovídej se tady, na dočítání se vyprdni, každá ti novinky řekneme 😉 a zkus být v klidu, kdyby to nepřecházelo, tak opravdu bacha na laktační psychózu 😖

blahovka.cz
12. srp 2009

hehe tak kdyz by vam vadili tak je porazite 😀 svetlo,se prijd podivat k nam do sedmyho patra,jak tu sviti,ale ja jsem za to rada,kdyz malej vecer po koupani usina,tak se alespon neboji,on totiz tmu nemusi 🙂 coz me u tak maleho ditete prekvapilo

nuki
12. srp 2009

prosteja: no vidíš jk jsi šikovná..🙂

nuki
12. srp 2009

prosteja: tak mi hod taky odkaz na stránky od hehe...díky🙂

hehena
autor
12. srp 2009

ty jo NUKI, koukla jsem na ten odkaz a málem jsem se počurdila smíchy 🙂)))))))) ouplně mi tekly slzy... 🙂))) 😀 😀 😀

nuki
12. srp 2009

cat: díky za bacílky..🙂

nuki
12. srp 2009

hehe: já málem taky..🙂

prosteja
12. srp 2009

http://www.mamitati.cz/index.php?men0=177&list=...

myslím, že je to tohle.... 😉 nuki

nuki
12. srp 2009

prosteja: díky🙂 🙂

hehena
autor
12. srp 2009

NUKI tenhle odkazu to byl... budem potřeboval těhu svetry na zimu a tady jsou za supr ceny... 🙂 😉 😉 😉

hehena
autor
12. srp 2009

jsem nudle... áááá Prostej už to vložila 🙂))

prosteja
12. srp 2009

hehenko je to ten odkaz že jo? já už v tom mám guláš 😀

prosteja
12. srp 2009

hehenko 😀 😀 😀

hehena
autor
12. srp 2009

no BLAHU bych to tu trošku pročistila, ale ta zahrada není naše viď... a nahoře už je to se světlem o dost lepší 🙂
ale šli jsme sem z extrémně světlýho bytu... předtím jsme byli v 1+1 a okna jsme měli dvě a bylo to v pohodě... tady je zas ta zahrádka, tak si člověk posedí venku, tak si tu tmu světlem vynahradí 🙂

hehena
autor
12. srp 2009

jj je to on 🙂

NUKI mě se děsně líbí tenhle :::

http://www.mamitati.cz/index.php?men0=177&list=...

hehena
autor
12. srp 2009

jen by mě zajímalo, jak velký bendžo se do těch svetrů vleze 🙂)) 😅

prosteja
12. srp 2009

hehenko ten se mi taky hrozně líbí 😵

prosteja
12. srp 2009

jo hehe, nad tím jsem taky přemýšlela... že svetry budu potřebovat tak 2-3 protože nedopnu kabát 😀

hehena
autor
12. srp 2009

to budem jak siamský dvojčata Prostej 🙂))) 😀 😉 😉 😉

prosteja
12. srp 2009

jo a pak jsem se holky jen tak předběžně mrkala, co stojí kombinézka na mimčo na zimu, aby mi v tom únoru nezmrzlo 😀 a chci se poradit, velikost asi raději 62 že? 😉

nuki
12. srp 2009

hehe: tak ten je moc krásný..🙂
já poběžím musím pracovat..🙂 mějte se zatím..🙂 papa hezký den🙂