Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
14. srp 2009

cat:děkujem za podporu.-))
svoja:je to asi nejhorší jaký to mohlo bejt až budu mít chvilku napíšu ti IP.-)

jeee holky včera odpoledne když jsme leželi po práxi tak Tadeášek se mlel jak blázen to byly pazvuky 🙂

angetha
14. srp 2009

Verli, koukala jsem do albíčka a vaničku z Ikey jsme taky dostali 🙂 🙂
Přidala jsem břicho, je pořád stejný..

hehena
autor
14. srp 2009

holky když už tady VER vkládala tu postýlku... taky jsem ji chtěla kupovat, ále viděla jsem teď v nějakým albu i se stahovací jednou stranou... nevíte, nemá s tím třeba někdo z rodiny, nebo kamarádka zkušenost???
případně, kde se to dá koupit???

angetha
14. srp 2009

Stahovací bok máme, je to většinou u všech starších postýlek nebo i na e-shopech..je to ale trochu dražší..

hehena
autor
14. srp 2009

VER to je mi moc líto!!!!!!!!!!!!! ☹ ☹ ☹ já myslela, že tatínek bude mít sakra radost....
Tadeášek bude bezva kluk, určitě tě podpoří....

ANGE parááádní pupíno 🙂

AMALI ahoooj 🙂 😵

hehena
autor
14. srp 2009

holky v čem je ta vanička z Ikea dobrá? mám tady takovej trošku větší umělohmotnej lavor, tak jsem myslela, že budu prcka koupat v tom.... to by mohlo stačit ne?

svoja
14. srp 2009

no mam alergii i na psy, ale to min....a jiny zviratka me ani tak nelakaji...je to fakt strasny...uz to teda vim rok, vedela jsem, ze to asi prijde, ale ...je to hrozny....diky.

CAT jo, v HM maji krasny mimi vecicky, ale zda se me to tak drahy silene...

HEHE no ja muzu snist cokoliv, par soust a treba se na to jeste napit a mam pocit ze fakt prasknu...melas to tak taky, ANG??

ANG no tak sis ji pekne ukolibala v brisku, chce to jinou metodu🙂

AMAL diky....jeste tebe se zeptam....ty veris utz, ze je to holcicka?

hehena
autor
14. srp 2009

ANGE já bych jí klidně koupila z druhý ruky... zkoušelas jí? je to myslíš praktický?

svoja
14. srp 2009

HEHE no ono na to koupani je to asi jedno podle me teda....kdyz na to prijde, muzes koupat klidne v umyvadle....stejne tam prdousci nemaji byt moc dlouho...aspon ne ze zacatku

VER aha☹ no tak ja si pockam na ip☹ achjo....ale asi to tak ma byt, ze mas chlapecka, ti to vsechno vynahradi a bude to tvuj partak a ochrance!!!

Jinak nase mimi sebou uz taky pekne mrska!!! Je to bozi

angetha
14. srp 2009

Mě asi u Verli něco uteklo.. 😕
Svoji mě to břicho už vyloženě praská, ale dřív jsem opravdu jedla málo a často 😉
Hehenko, zatím nevím, v čem je to praktický..asi když máš ten rošt úplně dole tak já bych batolátko z postýlky nevyndala, spadla bych za ním 😀

hehena
autor
14. srp 2009

SVOJI i já to tak mám... a často se k tomu přidá plynatost a to pak stojí za to, bo nevím jak si mám sednout, lehnout a nejradši bych šla všechno to jídlo vyhodit, bo mě z těch plynů bolí i hrudník, celej člověk. no je to dost nepříjemný.... 😒

verled
14. srp 2009

ange:zrovna ti to píšu, že ho máš porád stejný🙂))aůe pěkný.-)
hehe:no jo no........dala bych si pár facek........joo a ty postálky maji dneska hodně s tou šoupací stranou .-)a prej je to fajn, ale mě na tom tak nezáleží, holt se budu k miminu zvedat.-)...já už se nemůžu dočka malýho, včera jsem vytáhla to malinkatý body a koukala na něj a představovala si jak v tom bude Táda krásnej🙂
.....jen mě už teď děsí jak mu to jednou budu muset vysvětlit až se začne ptát..........jo a ta vanička z ikei je dobrá hlavně že je širší a dáš do ní většinu lehátek, kdežto ty jak dneska dělaji jsou "anatomicky" tvarovaný a ouzký.-)říkala jedna pani......ale já hrozně chci ten kyblík ještě...

cat:snad ne, já už chlapa nechci ani vidět....

svoji:tak blbý je že ti pulinku neukázal a kdy jdeš k nějakýmu dr???na to srdíčko ještě ne??a ten je teda špičkovej je tam super vidět....

hehena
autor
14. srp 2009

ANGE koukala jsem na to a příde mi, že to jde stejně stáhnout jen trochu... tak uvidím, jak poreferuješ po zkušenostech 🙂 a díky za odkaz 🙂

SVOJI v umyvadle jsem chtěla koupat v předchozím bytě, bylo tam opravdu vééééliký, ale tady je pidi, není tu vana, tak bych pak musela koupat jedině ve sprcháči a to spíš až bude prťous větší, tak se tam může cachtat...
tak myslím, že ten lavor mi zatím postačí a kdyžtak je ikea za rohem a dovalím jí koupit 🙂

svoja
14. srp 2009

Holky staci mi do autosedajdy tahle zavinka??? Nebo mam koukat po necem teplejsim???

svoja
14. srp 2009

jeste bych tam mohla dat ten odkaz ze?🙂

http://www.babymax.cz/zimni-zavinovacka-do-auto...

angetha
14. srp 2009

Asi půjdu něco dělat 😒

hehena
autor
14. srp 2009

VER uklidnila bych tě ségřiným příběhem... ta teda nakonec tady dost drsně dopadla... to nikdo nečekal, ale včera mi volala a hrůza... mám chuť jít toho skoroexšvagra fakt zabít, protože to už mi příde jak dost debilní telenovela....
no prostě vzal si ségru po 4 letech, po roce se teď rozvádějí (on s tím teda nespěchá), ale už 2,5 roku má známost a pokouší se společně o dítě... ále bydlet s tou ženskou nechce... rozvádět se nechce... prostě je č**ák (pardon)....
je fakt že s ním aspoň nečeká dítě, ale zase je fakt, že je jí 29 a bude začínat znovu a to není moc příjemnej pocit....

holky tam my budem mít asi ADAMA.... 🙂))

hehena
autor
14. srp 2009

SVOJI já si myslím, že ti stačí... prcek bude oblečenej, v zavince a deku budeš mít určitě taky s sebou... takže určitě pohoda! .) 😉

svoja
14. srp 2009

ANG no asi na tom neco bude, ze se ma jist min a casteji....ja teda jako pres den nijak zvlst hlad nebo chut k jidlu nemam....a kdyz uz zacnu jist, snim toho stejne malo....akorat rano, to mam chut k jidlu....ale pak jsem zas prezrana....
HEHE to znam taky....i kdyz ted uz je to lepsi s tou plynatosti....uz i na velkou chodim normalne....teda, mohla bych vic, ale asi mam proste jen pocit, ze jsem porad plna....a ono tam je vlastne to miminko i🙂 a vsechno utlacuje🙂

hehena
autor
14. srp 2009

ty jo ta zavinka stojí 350.- ?????? :-O to je dobrý ne......

verled
14. srp 2009

svoja neee tahle stačí si myslim, taky jí mám v plánu🙂
ange:a co ti uteklo??určitě ne🙂........ 😉

hehena
autor
14. srp 2009

jé a já bych tu zavinku zrovna brala v limtkový barvě a není... .(

svoja
14. srp 2009

holky poznate, jestli to je sedacka s tribodovym poutanim nebo peti? ja tomu nerozumim....

hehena
autor
14. srp 2009

holky jdu rachotit... .) a musím ještě poklidit, dneska dovalí manžova ségra s kamarádkou... a tady je to pořád jak po výbuchu... tak musím aspoň vycídit koupelku, je pořád barevná od malování... 😅

cat79
14. srp 2009

Holky pak mi ještě musíte poraditt postýlky, co teda má a nemá mít?My akorát jedeme do ikejky, tak ať víme..
Zavinovačka je svoji krásná, hodila bys mi ten odkaz do IP, já musím letět.....

Všem krásný den!!!!!!!!

svoja
14. srp 2009

no ted na to koukam, ze ten vyber je omezenej...maji jeste kolekci 09/10, ale ta uz je za 500...ale zas je na ty lepsi autosedacky, ktery maji petibodovy poutani a ja nevim, jaky ma ta nase....
http://www.slune-cz.cz/autosedacka-bebe-confort...

verled
14. srp 2009

svoja:spočítej popruhy🙂)

ty jo svoja nevidim tam a nemůžu to ani najít....zkus jima napsat....

hehena
autor
14. srp 2009

tak hoj holky.... mějte se!

verled
14. srp 2009

hehe:jo to už jsi mi říkala, ségra to má blbý.....