Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
2. zář 2009

PETI taky gratuluju 🙂

ANGE já taky mrkám a obdivuju... 🙂 😉

no nevím jestli je to těma Rennie, ale nějak se tu kroutím 🙂)) 😅

cat79
3. zář 2009

Dobré ranko všem🙂
Dneska mě vzudil hladík, tak už tu oxiduju🙂)hihihhiihi
Koukám zase na kočárky, je to mor🙂))
Dneska jdeme zase cvičit a pak na pedikůrku...pak máme obch. schůzky a pomalu se musíme chystat na Sardinii🙂)ježš už abychom tam byli🙂
A až se vrátíme tak 15.9. nám nahrajou dvd s miískem denískem, na to se taky strašně těšíme🙂)))

cat79
3. zář 2009

..Amal máš teda nááááádherný hadříky na malou!!!mooc se mi všechny kousky líbí🙂)

prosteja
3. zář 2009

dobré ránko všem 😵

tak mrkám, že jste se poctivě dívali na televizní noviny, to je přesně ten test, který jsem vám sem vkládala já před pár dny a podívala se na něj jen SVOJA a HEHE 😖 no ale aspoň někomu posloužil.... jinak jsem včera k tomu testu na internetu četla podrobnou reportáž v novinách a holky z těch kočárků by správně neměl projít vůbec žádnej, protože úplně všechny vypouští ty toxický látky ☹ což je teda smutný.... nakonec prý aspoň ty 4 z 14 pustili jako vyhovující, protože to začali posuzovat podle trošku mírnější normy..... 😅 taky dobrý no..... a jak jste tu psali, že to posuzovali Němci podle normy na lžičky a tak, tak upřímně já si myslím, že téměř všechno s čím dítě přijde do styku by mělo být poměřováno podobně.... jasně dítě si lžičku strká do pusinky, ale kočárek ne, ale jak jste viděli v té reportáži, tak si strkají děti do pusinky i části toho kočárku.... každá maminka se tomu snaží určitě zabránit, ale stačí chvilka nepozornosti a dítě už něco ožužlává 😖 myslím si, že ftaláty a podobný hnusy by se zrovna u kočárků v kterým to dítě tráví docela dost času neměly objevovat, ale to je jen můj soukromej názor 😉

prosteja
3. zář 2009

smutný totiž je, že kočárky pro panenky v tomhle testu obstály všechny 😔 přitom si myslím, že větší dítě, který si hraje s kočárkem na panenky už má jaksi zažitý a naučený, že né všechno se do pusy strká...... kdežto u malých miminek, který z toho nemají rozum vyrábí něco, co může dětem uškodit..... no je to hnus a jsem zvědavá co na to ČOI 😉 každopádně nám to snad i usnadní výběr kočárku 😀

prosteja
3. zář 2009

jo a SVOJI ještě k těm plínkám, že to tu furt tak rozebíráme 😀 já vím, že ty máš různé značky, já to myslela tak, že máš třeba 20 stejných plenkových kalhotech od jedné značky a HEHE chtěla něco podobnýho 😉 tak jsme tu hledali na netu, jak jí pomoct 😉

prosteja
3. zář 2009

a mrkala jsem jak látkuje ANGE... vypadá to parádně 😉

svoja
3. zář 2009

😵 😵 bre jitro 😵 😵
Ja dnes jedu do skoly az dyl, takze jsem jeste v pyzamku...hura🙂

prosteja
3. zář 2009

SVOJI dobré ránko 😵 já myslela, že jsi včera říkala, že musíš být každý den na 7.... tak to nemáš tak špatný, když některej den si můžeš poležet 😉

svoja
3. zář 2009

Dohoda znela, ze pokud nebudu suplovat za nekoho jineho, budu mit od sedmi. Dnes supluju za jednu vychovatelku, takze jedu az dyl. Ale jedu busem...fuuuj. Zitra uz zas od rana...

svoja
3. zář 2009

...myslim, ze toto je poprve a naposledy☹

prosteja
3. zář 2009

aha SVOJI 😉 to máš těžký... já si dneska cestu busem vyloženě taky užívala 😅 jelo asi 15 ukrajinských dělníků a takovej smrad jsem snad ještě nezažila a to jsem toho v MHD už zažila hodně 😀 ....... a třeba ještě budou nějaké suply 😉

svoja
3. zář 2009

fuuuj, jezis

prosteja
3. zář 2009

no SVOJI občas se stane, že si opravdu cestu užíváme, ale tohle už dlouho nebylo 😀

svoja
3. zář 2009

no to bych asi vrhla snidani🙂

prosteja
3. zář 2009

já ráno snídám až v práci, takže v pohodě 😀

prosteja
3. zář 2009

jinak jsme včera vyřešili holky první věc, aktualizovali jsme pojištění domu a máme připravené i pojištění domácnosti, které bude platné až od nového roku.... ale máme to z krku 😉 tak teď ještě dořešíme tu hypotéku a bude snad zase na chvíli s těmahle starostma pokoj 😅

svoja
3. zář 2009

prostej to jsou starosti.... 😒

prosteja
3. zář 2009

SVOJI jj, hold vlastní bydlení.... ale na jednu stranu jsou to krásný starosti... je to kvůli našemu hnízdečku.... a to pojištění včera proběhlo docela v klidu, s paní jsme si popovídali, navrhli nejlepší variantu a je to..... teď jen oběhat tu hypotéku..... 😉

svoja
3. zář 2009

no kdyz jsem videla fotky toho vaseho bytecku, tak bych to taky podstoupila...je skvostnej!!!

prosteja
3. zář 2009

SVOJI děkuju 😵 no jednou jsme se do toho dali, tak musíme bojovat... ale jak říkám, pojištění je za náma, to už nebudeme muset řešit, jen případný změny a teď tu hypotéku a tam budeme mít zase na pár let pokoj.... za ten byt to stojí 😉

svoja
3. zář 2009

tak to kazdopadne!!!!

prosteja
3. zář 2009

já si třeba nedokážu představit, že bychom stavbu a hypotéku a tohle všechno řešili s prckem 😒 takže jsem ráda, že to máme za sebou, bydlíme, sice by to ještě chtělo obnovit trošku nábytek, ale to se časem poddá.....

svoja
3. zář 2009

huraaaa, jedu do prace az v jedenaaaact🙂 driv me nebude potreba jez o pul jedne....huraaaa🙂 sice tam budu do peti, ale co uz....

prosteja
3. zář 2009

no vidíš SVOJI 😉 a do 5 to vydržíš 😉

svoja
3. zář 2009

a mam flek na trcku...huraaaa 😅 😅

prostej...nojo, porad jsou ale lidi, kteri jsou na tom podstatne hur....ja si taky nemuzu stezovat, az si rikam, ze naopak...ze jestli si nezijem az moc v "luxusu"🙂 😅

prosteja
3. zář 2009

jj SVOJI přesně tak...... ono to tak sice nevypadá, ale když nad tím člověk přemýšlí, tak si říkám, kruci máme byt, sice ho splácíme, ale je náš a není zrovna malé hodnoty, máme ho slušně vybavenej, nic nám nechybí, neotáčím (zatím 😅 ) každou korunu, tak si říkám, není to až moc 😅

i když teď s prckem a s tou navýšenou hypotékou se budeme muset uskrovnit... ale i tak..... ne úplně každej si dneska může dovolit třeba to co my, jsou na tom lidi daleko hůř a taky žijou a jsou šťastní a to je pro mě nejdůležitější..... nepotřebuju luxus, každý 3 roky nový auto nebo televizi, samý značkový věci a každý den večeřet v restauraci...... 😉

svoja
3. zář 2009

jak je ten den hned veselejsi🙂

no ja se obcas nad tim zamyslim a rikam si, jak dobre se vlastne mam...kdyz jsem byla mala, tak jsem si predstavovala, jak budu mit manzela, budeme mit hnizdecko, miminko a budeme strasne stastny...no a ono uz se to plni ted vlastne....je to zvlastni si to uvedomit...a musim porad tukat na drevo, abych to nezakrikla...

jo a vcera me taky uplne zalila vlna silene lasky k miminku. je to neuveritelny, jak moc clovek muze milovat. je to uplne neco jineho nez milovat treba manzela nebo rodice....vzdycky jsem o tom jen slysela a ted se me to deje...jestli to je teda ono🙂 je to kazdou chvili silnejsi a silnejsi....ja bych ji uz ted dala cokoliv na svete, miluju ji tak strasne silene moc, ze se to neda ani rict....jezisi...zacinam blaznit🙂

svoja
3. zář 2009

...kde sou fsici?

venyska
3. zář 2009

Ahoj svoji.A až ji prvně uvidíš,bude to zase něco jiného 🙂