Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

moncicak3
17. zář 2009

dobré ranko 🙂

Venys koukala jsem na testíky, jsou opravdu hodně slabý, ale budeme držet pěsti, aby zesílily 😉 😵

Prostejko, ono ze začátku jsem taky měla po ránu pupík menší a večer vždycky vylezl 😉 teď mi už ani nezalejzá 😀 😀 😀 ale fakt máš asi v bříšku akrobata, třeba to v bříšku není zažívání, ale prcík 😉 😵 😵 😵

angetha
17. zář 2009

Ahoj holky...
Venysko já tam taky nějaké duchy vidím.. 😉 držím palce, ať vydrží
Svoji ta placenta je přirostlá k děloze, tak teda nevím...
Dneska jsme usnuli s manželem po půlnoci, protože jsme kecali a Vendulka se vzbudila až v 6 ráno...jestli jí uspalo to povídání nebo kolotoč..no ale ráno mi málem explodovalo prso 😅

angetha
17. zář 2009

Ahoj Monci a Prostějko...čekáme návštěvu, tak tu dopoledne nebudu..

prosteja
17. zář 2009

ahoooj MONCI 😵 😵 😵 no pupík už leze, to jo, to bezesporu 😀 a akrobat to je, nevím teda po kom 😀

ahooooj ANGE 😵 😵 😵 tý jo, to máš hodnou holčičku 😉

moncicak3
17. zář 2009

ahooooj Anget 🙂 my šli taky spát až po půlnoci, koukali jsme na Hříšňák a pak jsme ještě dobu kecali 😅 a asi v půl 4 ráno mě vzbudila bolest břicha a pak zase dobrý, tak jsem z toho byla celá hin, nevím co to bylo......

moncicak3
17. zář 2009

mě dneska zase manža vezme noťas, tak tu za chvíli taky nebudu....a odpolko jedu k tomu dr.....

cat79
17. zář 2009

Dobré ranko kočenky a mimískové🙂))
Já jsem tu jen na skok, letím si konečně pro ty fotky z té přehlídky svatebních šatů🙂a pak na těhu cvíčo, už chodíme 2x týdně a pak musím dělat na přání zapečené kotletky🙂))
No a pak něco makat a budu tu s váma...už tu má Prostějka fotečky?
A co jinak nového???🙂))

Všem přeju krásný den!!!

baeszinka
17. zář 2009

Dobré ránko,koukám,že nejsem jediná,kdo měl děsnou noc... 😒 My šli spát asi o půl dvanáctý a to už mě začalo bolet bříško a vystřelovalo to do zad...ve dvě už jsem to nemohla vydržet,tak jsem se šla naložit do horký vany,umyla si hlavu,oholila se a pak šla ležet do obýváku...bolesti byli pořád,ale ne pravidělný,jednou po 30min.,jednou po 10minutách a v šest ráno jsem na hoďku usnula a teď už je to lepší..jen trochu pobolívá...takže poslíci,ale teda au au..se těším na ty skutečný kontrakce 😲 😕 😒 😅 .No jen mám teď strach,že až to fakt přijde,budu si pořád říkat,že jsou to jen poslové a nakonec porodím doma!!!! 🙄

prosteja
17. zář 2009

ANGE užij si návštěvu 😵

MONCI tak papa a k doktorovi držím palec 😉 😵

ahoooj CAT... 😵 fotečky najdeš tu: http://prosteja.rajce.idnes.cz/

angetha
17. zář 2009

Bae neboj neporodíš, já jsem si taky myslela, že porod nepoznám 😉

baeszinka
17. zář 2009

Jéé Prostej a Svoji,máte úúúúžasný fotečky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

prosteja
17. zář 2009

ahoooj BAE 😵 já myslím, že porod poznáš, nebooooj..... tohle určo kontrakce nebyly, páč ty musí opravdu pravidelné a musí zesilovat... pokud tě to ve vaně přejde, tak to jsou jen poslíci 😉

baeszinka
17. zář 2009

Ahojky Angeth,no doufám,že to poznám....jsem hrozná,hned jsem si představila,že pojedu ve dvě do špitálu,tak budou kvůli mě budit doktora,ten bude protivnej a nakonec mi řekne,že to porod není 😖

prosteja
17. zář 2009

BAE co vím, že říkají ženský co už rodily, tak předně ty bolesti musí být opravdu pravidelný, nebo ti musí prdnout voda... a taky ty bolesti musí zesilovat 😉 neboooj holka, to poznáš 😉 a navíc když se ti nebude něco zdát, tak šup do porodky a doktor ať si škubne rovnátkem..... myslím, že na tomhle oddělení se stejně moc nespí, tam mají prostě služby a lítají kolem pacientek 😉

baeszinka
17. zář 2009

jj Prostej však jsem jsem taky nikam nejela,když nebyli pravidelný ty bolesti 😉

moncicak3
17. zář 2009

ahoooj Cat 🙂 o stránku vzad máš odkaz na tu spirálku 😉 😵

ahoooj Bae, tak už se ti to blíží 😉 zítra už jdeš k tomu dr viď? už se těším na fotečky Kryštůvka 😵

holčiny tak se s vámi loučím a večer se tu určo ukážu 😉 😵opatrujte se kočandy

prosteja
17. zář 2009

no vidíš BAE.... poslíci tě teď asi budou trápit no... 😖

baeszinka
17. zář 2009

No Prostej,znám z vlastní zkušenosti,jak jsou doktoři milý,když je večer vzbudíš a ještě zbytečně...ve špitále jsem dělala 5 let 😖
Uvidíme no,snad to tedy poznám 🙂 Vystrašil mě i ten můj gyndař,mám poztivní ten GBS,takže jakmile začnou pravidelný kontrakce,mám hned jet do nemocnice a na nic nečekat,kvůli antibiotikům..

verled
17. zář 2009

dobré ráno všem🙂
HEHE:no na ten UTZ srdíčka je speciální doktor, polslal mě tam gyndař a myslim že je to standart, protože se tam daji odhalit nějaký vady líp než na normálnim a tam mi řekl i pohlaví, protože to je fakt kvalitní UTZ, ale tam se chodí až kolem 21.týdne....
PROSTEJ:no já měla velekj trapnej, nic mi dr neřek.....ale tak můj gyndař mi dělá utz pokaždý a snaží se mi mimi ukázat🙂....hezký fotečky, břuško roste
SVOJA:noo moc pěkná je Baruška🙂a jinak placenta na utz je opravdu to do čeho má malá zabořenou hlavičku, dělaj to často........je to blána taková.......žilnatá🙂...a jinak já toho mam taky mraky🙂))
BAE:ty jo kdy už to jako bude??nás napínáš🙂
VENY:gratuluju a to jsi nevydržela a zas testila před MS??nebo už měla být??držím palečky já i Táda.-)
MONCI:ty stránky super.....

prosteja
17. zář 2009

BAE jo tak to věřím, že doktoři dokážou být nepříjemní..... ale na tomto oddělení jsou asi zvyklý 😉 a co máš pozitivní BAE?

prosteja
17. zář 2009

ahoooj VERLED 😵 ale u mě to nebyl ještě velkej utz...... nebo jo? 😅 já jsem z toho nějaká zblbá... velkej utz podle mě bude příště.... to budeme kontrolovat orgány a tak 😉

BAE jsem v tomhle tatar 😀 takže nevím, co to je GBS.... 😅

angetha
17. zář 2009

Prostějko to bude nějaká ta bakterie, která by se při porodu mohla dostat do miminka ne? Streptokok?
A já ani nevím, jestli mi kontrakce zesilovaly..ale asi jo, protože jsem cítila, že začíná a pak jsem funěla..a pak přešla

verled
17. zář 2009

prostej:no ten budeš mít ve 20tt.-)))

jooo holkymaminky a podobně🙂máte nějakej zaručenej recept na oteklý a bolavý nohy???

baeszinka
17. zář 2009

To je Prostej strptokok v pochvě,výtěr dělají někdy kolem 35.TT.Když je pozitivní,musí tě těsně před porodem přeléčit antibiotikama,jinak je to pro mimi nebezpečný a hrozí mi infekce.ATB se dávají při příjezdu a pak ještě za 4 hodiny-teda aspoň tady v nemocnici

prosteja
17. zář 2009

ANGE jj, taky si to myslím, že je to ten streptokok nebo co...... ale neslyšela jsem, že by maminka musela jet do nemocnice okamžitě... 😖 to měla snad i SAC a možná i EFI, má to hodně těhulek...... ale možná to tak je, nevím...... ANGE ty jsi měla hlavně kontrakce hodně pravidelný ne? BAE psala, že třeba 30 minut nic a pak kontrakce, pak 10 minut nic a kontrakce... ty jsi to měla přece po pár minutách hned 😉

VERLED jj, tohle podle mě nebyl velkej utz, ten mě teprvá čeká 😀

prosteja
17. zář 2009

aha BAE, tak jsme si to s ANGE myslely správně 😀 no jak říkám, to má každá druhá těhulka, ale ještě jsem od žádné neslyšela, že by hned musela přijet do porodky....... kámoška to měla taky a normálně seděla několik hodin doma a až měla fakt hodně pravidelné kontrakce po 5 minutách a dokonce jí praskla voda, tak teprve v klídku vyjela..... a v pohodě.... v nemocnici dostala antibiotika a bylo 😉 tak nevím, možná to všude funguje jinak 😉

prosteja
17. zář 2009

a ANGE mrkala jsem na fotečky a maličká na té poslední v té žluté plence vypadá úžasně 😵 já jsem teda zvědavá, mě přijdou tento týden snad dvoje svrchňáčky IMSE VIMSE....... prý nepoužité..... tak už se těším 😀

baeszinka
17. zář 2009

Tak nevím Prostej,mě doktor říkal,že když budou pravidelný kontrakce klidně po 15. minutách,mám hned vyrazit...asi to dělají všude jinak 😨 🙂

Jinak Ver,na bolavý oteklý nohy...je to těžký,mě na to trošku pomáhá snad jen to,když si je dám nahoru a pěkně podložím polštářkem 🙂 Ale žádnej zázrak teda,nohy mám jak báňě pořád,i ruce

verled
17. zář 2009

bae.ach jo a mě to začlo už teď, večer mam místo kotníků boule a lýtka mi tahnou a bolí a jsou tuhý jak sviň🙂s polštářem jsem to zkošela spala jsem s nohama nahoru, ale hned ráno než jsem došla k auto zas bolest....,myslíš že by bylo dobrý nějak si to masírovat těma chladivejma gelama??

eeefffaaa
17. zář 2009

ahoj holky!!

tak mam snad chvili cas..malej usnul pri kojeni u nas v posteli,ale v noci to teda zase bylo neco no i vecer...nejdriv si s nim sel lehnout Milan abych se aspon chvili koukla na bednu,pak jsme tam prisla a Davidek se zrovna probouzel a zacal rvat,mel zase hlad,tak jsem mu dala najist a usnul mi u prsa..no a pak spal asi do jedny do rana,to jsem ho prebalila,mel asi peti kilovou plinku 😀 dala jsem mu najist,no ale pak nechtel spat,chvili se smal a povidal no ale pak to zacalo,asi nemohl zabrat a rval snad hodinu a pul 🙄 ja myslela ze uz mi praskne hlava...a vubec se mi dneska nechce nic delat..jedem s malym odpolko do poradny a ani tam se mi nechce 😀 budu rada kdyz aspon uvarim obed

a co vy tady??jak se mate??Bae koukam ze nerodis..neboj to urco poznas az to prijde 😉 ja si taky myslela ze to nepoznam,ale ja byl uz v nemocnici takze to bylo neco jinyho,ale kdybych byla doma,tak to se urco pozna 🙂

vyfotila jsem si bruch..konci mi sestinedeli,tak abych to bricho zvecnila 😀 no ale teda jak jsem doma,tak pekne kynu ☹