Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
22. zář 2009

no peti to mi povidej..ja kdybych ji nemela tak se asi urve a utrapi...fakt je to super vec

p.e.t.u.l.k.a
22. zář 2009

Já jsem pivo milovala, ale ted mi smrdí 😀 ale třeba mi zase začne vonět a třeba i chutnat 😀

blahovka.cz
22. zář 2009

tak spinka je to dobry,efi tak to bude mit asi pretoceny,snad se to srovna,myslim ze byli dobre rady ke spani na strankach od svoji www.maminkam.cz

holky vy se mate,ze pijete,ja bych si taky tak dala vinko nevo neco,ale nemuzu,crohn mi to ted nedovoli mela jsem jednu decku po sileny dobe a prohnala me druhej den,ze to jsem nezazila 😖

angetha
22. zář 2009

Hm...to zkusím Efi, děkuju za tip

eeefffaaa
22. zář 2009

ja frisco driv vubec nemusela,ale ted mi hrozne chutna 🙂

jeee pti koukala jsem na Vitka a je uzasnej,hlavne ty jeho vlasky me dostavaj 😀

prosteja
22. zář 2009

pro mě je Frisco taková dobrá alternativa piva a nebojím se ho dát jednou za čas i teď co jsem těhu.... raději to, než víno nebo pivo 😉

eeefffaaa
22. zář 2009

jj angeth neni zac..jeste se tady rozchlastame 😀

p.e.t.u.l.k.a
22. zář 2009

blahu gratuluju k menzes 😵 😀 mě Dr předepsal prášky AZALIA a blahu ty kojíš?

eeefffaaa
22. zář 2009

holky jdu pripravit obed,tata chce k tomu okurkovy salat na mliku,tak mu ho jdu udelat..zatim ahojky

blahovka.cz
22. zář 2009

a co se spani tyce,pres den je to ruzny,nekdy naspi dohromady stezi tri hodky,nekdy prospi skoro celej den a v noci spinka hezky skoro furt,dneska pres noc mel sluzbu manza a rano me budi a pta se:ty jsi v noci krmila???a ja ze ne a on:tak to malej spal uplne celou noc protoze ja nevstaval,coz jsem teda zirala,ale musim pohledat,kdyby se to opakovalo,jestli to neni spatne,ze neji v noci

p.e.t.u.l.k.a
22. zář 2009

Ef ty vlásky teda fakt máme rostou a rostou 😀 za chvilku Vítkovi budem dělat culičky jak teta dělala mojemu bratránkovi když byl miminko 😀

p.e.t.u.l.k.a
22. zář 2009

blahu tak to my krmíme jednou za noc a to ve 3 a pak v 6

prosteja
22. zář 2009

tý jo BLAHU, že by malej nepapal tak brzo v noci........ tak snad to byla výjimka, já bych teda měla strach.... ale uvidíš, co další noci a kdyžtak bych se zeptala doktora 😉 mě se to zdá hrozně brzy, aby se vůbec nebudil 😖

blahovka.cz
22. zář 2009

peti nekojim - malej uz je plne na Bebe,o MM jsem prisla po zmene leku na crohna,jinak krmime podobne mezi 2-3 a pak rano mezi 6-8

prostejko to bych udelala zavolala mudre

prosteja
22. zář 2009

BLAHU to je rozumné... ale třeba to byla jen výjimka a není proč plašit 😉

p.e.t.u.l.k.a
22. zář 2009

Konečně mi přišla ta kabelka co jsme vyhrála na mimiaukci 😀

prosteja
22. zář 2009

PETUL nějak pozdě ne? 😅 to už je pěkných pár dnů, co jsi mi ji tady ukazovala....ale dočkala ses, to je důležitý 😉

p.e.t.u.l.k.a
22. zář 2009

prostej ona už mí jí posílala jednou ale vrátila se jí , že byl balík potrhaný a taška taky tak proto to trvalo tak dlouho 😀

prosteja
22. zář 2009

PETUL to je Česká pošta... o tom mi chvíli něco povídej 😀 😠

p.e.t.u.l.k.a
22. zář 2009

Tak Víteček už spinká tak si dám jogurt na oběd 😀

p.e.t.u.l.k.a
22. zář 2009

Jinak holky aby jste si nemysleli že je u nás všechno v pohodě, tak my zas máme trápení s Vítkovou prababičkou 😒 Nedávno jsme jí říkali ať když malý usne ať s tím kočárkem pořád nehuše a bylo zle. Nakonec všude vykládala, že si nepřejem aby nám ho vozila, tak M za ní šel a řekl jí ať si ho klidně vozí ale když je na dvorku ať s ním nehuše. Tak byl chvíli klid. No a teď jsme jí řekli ať nám řekne když s ním jde na procházku ona s ním vždycky zmizla a nic neřekla no a teď je zas uražena 😠 . Mě s ní asi klepne

eeefffaaa
22. zář 2009

peti a to spolu bydlite??

tohle mam s tatou..on taky porad vozi na dvore i kdyz maly spi,tak s nim porad jezdi..ale jemu to reknu a dobry,ale za chvili zase,tak mu to rikam znova 😀 ale on nastesti nedrzkuje..jsem rada ze ho povozi,takze si ho nemuzu proti sobe postvat 😀

a holky maminky..chci se zeptat co vsechno za den stijate,kdyz teda nepocitam behani kolem prcka??a chce se vam vubec jeste neco jinyho delat??ja treba ted mam chvili cas,ale nechce se mi ani umyt nadobi 😀

blahovka.cz
22. zář 2009

tak jsem se najedla a malej jeste poradf spinka,dneska jedem za babickou do frantaku do knihovny,kdyz jsem byla v porodnici a stehovalo se,tak mi ztratili pujceny casopis,nastesti z toho nic neni,leta jsem tam chodila brigadnicit,ale chci jim ho tam dodat

efi co stiham,poklidit,par veci,vyluxovat a utrit prach kdyz je potreba,naplnit nebo vyndat mycku,naplnit pracku a nakoupit . . . no to je tak vsechno,ale ne vzdycky to jde a vetsinou si praci nechavam az prijde manza a vezme si maleho na starost,coz chapu u tebe nejde,no a nekdy se to nestihne,tak se to nezblazni,ale spis se snazim venovat se malemu

blahovka.cz
22. zář 2009

a kdyz se nevenuju malemu a on spi,tak si taky dam pauzu,uklid pocka na vecer 😉 efi nelam si hlavu ono se to nepos..e ,nerikam,ze ma byt bordel jak v tanku,ale sterilno se holt odklada 😀

jinak ja teda mam stesti,co ve sve rodine prednesu,ze bych nerada aby delali,maximalne dodrzujou,ikdyz toho zatim moc neni a mamka ma zdravy rozum,za to na druhe strane jak to je s tchyni jsem psala,te bych maleho jeste v zadnem pripade samotne nesverila 😖

eeefffaaa
22. zář 2009

no blahu me se prave nic delat nechce 😀 a vetsinou jen neco poklidim a v tydnu teda hlavne vyperu a myju kazdy den nadobi a to vetsi uklizeni,jako je treba luxovani a vytirani apod. nechavam na vikend,to dela i Milan..nebo Milan hlida a ja si uklidim..no dneska mi MIlan volal ze to v praci vidi tak do 20 hodin ☹ zase budu koupat sama

eeefffaaa
22. zář 2009

no tak ja se jdu vrhnout asi na to nadobi 🙂 musim se dokopat...pak jedu jeste na nakup,protoze dopolko jsem to nestihla

blahovka.cz
22. zář 2009

tak efi ja luxovat musim obden,Nelly strasne pousti chlupy,takze to nutny zrovna ted je,ale vytiram tak jednou tydne nanejvejs,jsem rada za mycku,ze nemusim ho myt sama no azehlim jen kdyz je doma manza ,nebo tu je mamka,proste kdyz tu nekdo je a stara se o Ondu

blahovka.cz
22. zář 2009

no holky ja se pro dnesek rozloucim pojedeme s Ondraskem pryc,tak to pujdu nachystat 😀 tak pa pa

cat79
22. zář 2009

Ahoj kočky.-)
Tak jsme zpět z těhu cvíča🙂
Bylo to fajn a učíme se už i dýchat korodu, psí dech, mašinku a stahujeme pánevní dno, to teda stahuju denně 20x ráno a 20x večer🙂)
Nevíte některá kde je na Čerňáku v Praze konkrétně ten velkoobchod s kočárkama?Myslím, že je to Malvík🙂))budu tam na víkend tak všechno omrknu🙂)
No jdu zase pracovat, dala jsem si černé pivečko🙂 a od 16.30 mám ruštinu🙂))

No a co je nejvíc, potkala jsem dnes na těhu cvíču holčinu tady z koníka🙂 říkala mi, prej ty jsi mi ńáká povědomá🙂 Myslím, že se tady jmenuje Liliášek nebo tak nějak🙂))to je super, co?🙂hihihihiihihihi, už má taky nádherný bříšánko🙂)))